چگونه جذاب تر شوم؟
۲۵۷۴۸۷
۲۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۸
۱۳۶۷۵
از امروز برای خودتان لباس بپوشید. هرچیزی که حس خوبی به شما می‌دهد، به تن کنید و نسبت به لباس، سبک و بدن خود حس خوبی داشته باشید.
وب سایت نی نی بان: از امروز برای خودتان لباس بپوشید. هرچیزی که حس خوبی به شما می‌دهد، به تن کنید و نسبت به لباس، سبک و بدن خود حس خوبی داشته باشید.

چگونه جذاب تر شوم؟

چگونه جذاب تر شوم؟

می‌خواهید بزرگترین راز جذابیت جنسی را بدانید؟ این راز خود شما هستید، بله درست است. وقتی شما خود را جذاب ببینید،  همسرتان هم همین نگاه را خواهد داشت. اما وقتی احساس خوب بودن نکنید، این احساس را به او هم منتقل خواهید کرد. یکی از اشتباه‌هایی که زوجین در روابط‌شان می‌کنند این است که انتظار دارند آن چیزی را که در خودشان احساس نمی‌کنند، همسرشان به آنها بدهد. برای مثال شما می‌خواهید همسرتان حس جذابیت جنسی به شما بدهد (چون شما این حس را ندارید) یا مرد انتظار دارد همسرش گرم باشد (چون خودش اینطور نیست) این دقیقا همان اشتباهی است که نباید مرتکب شد. این که همسر شما چه احساسی به شما دارد ۱۰۰ درصد به حس شما نسبت به خودتان مربوط است. چند راه ساده برای ارتقا جذابیت‌تان برای همسرتان وجود دارد که بد نیست به آنها دقت کنید.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانیدقبل از رابطه جنسی چه کاری نباید کرد!؟

چگونه جذاب تر شوم؟

برخلاف عقیده ی عامّه، ادرار پیش از آمیزش، عفونت های زنانه را در شما افزایش می دهد. همیشه به زنان توصیه می شود که قبل و بعد از آمیزش ادرار کنند. اگر با منطق این گفته آشنا نیستید، بدانید که عقیده بر این است که خالی کردن مثانه قبل و بعد از آمیزش از ابتلا به عفونت های ادراری جلوگیری خواهد کرد.
کشنده ترین بیماری ژنتیکی در نوزادان

چگونه جذاب تر شوم؟

رییس اداره ژنتیک وزارت بهداشت از تولد سالیانه ۵۰ تا ۷۰ هزار نوزاد همراه با اختلالات ژنتیکی در کشور خبر داد. بیماری‌های متابولیک ارثی که پیشگیری از آن‌ها با غربالگری نوزادان و همچنین غربالگری تکاملی کودکان ممکن می‌شود، بسیار مهم و متاسفانه شایع هستند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانیداگر باردار هستید آنتی‌بیوتیک نخورید!


چگونه جذاب تر شوم؟

استفاده از آنتی‌بیوتیک در حین زایمان زودرس ممکن است احتمال فلج مغزی نوزاد را افزایش دهد. افزایش خطر فلج مغزی کودک با مصرف آنتی‌بیوتیک هنگام زایمان زودرس مساوی است. بر اساس پژوهش انجام شده توسط محققان دانشگاه آکسفورد، استفاده از آنتی‌بیوتیک در حین زایمان زودرس ممکن است احتمال فلج مغزی نوزاد را افزایش دهد.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج