اندروید N چه ویژگی هایی خواهد داشت؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
ریزخور_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
زمردی_داخلی1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی3
کلاسینو_3
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
زمردی_داخلی2
دکتر نداف کرمانی 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۵۸۷۹۲
۰۸ آبان ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۵
۶۹۷۲
هرچند عرضه نسخه نهایی اندروید مارشملو از کمی پیش به صورت رسمی آغاز شده، با این حال از هم‌اکنون شایعات پیرامون نسخه بعدی آن که احتمالاً نامش با حرف N آغاز می‌شود شروع به پراکنده شدن است.
وب سایت فارنت - بهزاد ایزدی: هرچند عرضه نسخه نهایی اندروید مارشملو از کمی پیش به صورت رسمی آغاز شده، با این حال از هم‌اکنون شایعات پیرامون نسخه بعدی آن که احتمالاً نامش با حرف N آغاز می‌شود شروع به پراکنده شدن است.

هرچند اندروید مارشملو قابلیت‌های کلیدی و منحصر به فردی را برای کاربران و به خصوص تولیدکنندگان سخت‌افزار به همراه داشت، با این حال عده‌ای هنوز هم از اندروید 5 به‌عنوان یک به‌روزرسانی قابل قبول و "ارزش‌افزوده” این پلتفرم یاد می‌کنند که توانست با نوع طراحی خاص و امکانات جدید جانی تازه به بازار گوشی‌های اندرویدی ببخشد.

10 قابلیتی که احتمالا با اندروید N در سال 2016 از راه خواهند رسید

نوتلا؟ نستله؟ ناپلی بستین؟ نیویورک چیزکیک؟ نان گردویی؟ این‌ها نمونه‌هایی از نام‌هایی است که احتمال دارد اندروید 7 سال آینده با برخورداری یکی از آن‌ها معرفی شود.

از نام احتمالی نسخه بعدی اندروید که بگذریم، انتظار می‌رود پلتفرم آینده موبایلی گوگل قابلیت‌هایی که مدت‌هاست کاربران انتظار آن‌ها را می‌کشند را با خود به همراه آورد؛ در ادامه 10 مورد از این قابلیت‌ها را مرور خواهیم کرد.

چند پنجره (Multi-window)

Multi-window یکی از محرمانه‌ترین قابلیت‌هایی است که در نسخه پیش‌نمایش اندروید مارشملو شاهد گنجاندن آن بودیم. کاربران با بهره‌گیری از قابلیت چند پنجره می‌توانند صفحه‌نمایش را به چند قسمت مساوی‌ تقسیم کرده و در هر یک از آن‌ها اپلیکیشنی را مشاهده نمایند.

هرچند Multi-window هم‌اکنون نیز در برخی فبلت های اندرویدی همچون نوت 5 نیز قابل دسترس است، با این حال از آنجا که در نسخه نهایی اندروید مارشملو شاهد ارائه آن نبودیم، انتظار می‌رود ساکنین مانتین ویو در سال 2016 قابلیت چند پنجره را در اندروید N در اختیار کاربران قرار دهند.تِم رابط کاربری تیره

10 قابلیتی که احتمالا با اندروید N در سال 2016 از راه خواهند رسید

هرچند تِم تیره علاقه‌مندان به خود را می‌طلبد و حتی در iOS و ویندوز 10 موبایل نیز شاهد استفاده آن را هستیم، با این حال علی‌رغم وجود امکان به‌کارگیری این قابلیت چشم‌نواز در اولین نسخه پیش‌نمایش اندروید 6، در نسخه نهایی شاهد حذف آن بودیم.

با معرفی نکسوس 6P که از صفحه‌نمایش AMOLED برخوردار است، به نظر منطقی بود که مارشملو از تم تیره‌ای که به طول عمر باتری نیز کمک می‌کند برخوردار باشد.

هرچند هیچ‌گاه دلیل حذف تِم تیره در نسخه نهایی اندروید مارشملو بیان نشد، با این حال امیدواریم گوگل در سال آینده آن را در نسخه بعدی پلتفرم موبایلی خود جای دهد.یک موتور تِم تمام‌عیار

10 قابلیتی که احتمالا با اندروید N در سال 2016 از راه خواهند رسید

به کار گیری تِم تیره این فکر را پرورش می‌دهد که چرا تنها به تِم تیره و روشن پایند بود و برای پلتفرم متن‌بازی ممانند اندروید چرا مستقیماً امکان شخصی‌سازی و دانلود تیم‌های مختلف وجود نداشته باشد؟

هرچند هم‌اکنون نیز تولیدکنندگان گوشی‌های اندرویدی هریک مشغول به کار گیری رابط کاربری خود بر روی محصولات تولیدی هستند، با این حال متأسفانه در اندروید وانیلی شاهد دریغ کردن آن از کاربران بودیم که امیدواریم سال آینده با اندروید N بازگردد.گزینه‌های بیشتر در منوی پاوِر

10 قابلیتی که احتمالا با اندروید N در سال 2016 از راه خواهند رسید

هرچند این امکان ممکن است کوچک به نظر برسد، با این حال بدون شک برای بسیاری کاربردی خواهد بود. رام‌های سفارشی و پوسته‌های تولیدکنندگان مدت‌هاست گزینه راه‌اندازی مجدد را در این قسمت ارائه می‌دهند.

همچنین دسترسی به کلیدهای میانبر کاربردی برای راه‌اندازی مجدد،airplane mode و یا بازگشت به تنظیمات کارخانه از این قسمت قابل دسترسی بوده است. اگرچه بعید به نظر می‌رسد، با این حال امیدواریم در سال آینده در این قسمت نیز شاهد گنجانده شدن گزینه‌های بیشتری از سوی گوگل باشیم.امکان شخصی‌سازی دکمه‌های سیستمی سیستم‌عامل

10 قابلیتی که احتمالا با اندروید N در سال 2016 از راه خواهند رسید

اندروید مدت‌هاست که از دکمه‌های نرم‌افزاری ناوبری سیستم‌عامل پشتیبانی می‌کند، با این حال کاربران امکان تعیین آیکون‌های استفاده شده در آن را ندارند.

 در حال حاضر تنها گوشی‌هایی که از رابط کاربری طراحی گردیده توسط ال‌جی استفاده می‌کنند امکان شخصی‌سازی این بخش را به کاربران ارائه می‌دهند، از این رو هیچ مانع قابل توجیهی در گنجانده نشدن آن در اندروید N به ذهن نمی‌رسد!

کنترل ال‌ای‌دی اعلانیه

کاربران هم‌اکنون می‌توانند نور چراغ هشدار LED را بر روی دستگاه اندروید خود تا حدی و با کمک برخی از برنامه‌های کمکی همچون Light Flow و Light Manger تنظیم کنند، اما وجود گزینه‌ای کامل‌تر برای انجام این تنظیمات بدون شک مورد نیاز است.دسترسی به تمامی برنامه‌های سیستمی در پلی استور

10 قابلیتی که احتمالا با اندروید N در سال 2016 از راه خواهند رسید

هرچند گوگل عملکرد خوبی را در ارائه برنامه‌های سیستمی پلتفرم اندروید در گوگل پلی برای کاربران از خود گذاشته، با این حال برخی از این برنامه‌ها هنوز در استور یافت یا به‌روز نمی‌شوند.پس‌زمینه‌های مختلف برای قفل صفحه‌نمایش

10 قابلیتی که احتمالا با اندروید N در سال 2016 از راه خواهند رسید

درست است، نسخه خالص اندروید علی‌رغم متن‌باز بودنش هنوز هم به کاربران اجازه تعویض تصویر پس‌زمینه قفل صفحه‌نمایش  را در حالت‌های مختلف نمی‌دهد، با این حال ممکن است این رویه با آمدن اندروید N کمی تغییر کند.

آماده به کار کردن دستگاه با دو ضربه (Double tap-to-wake)

Double tap-to-wake یکی از قابلیت‌هایی است که علی‌رغم نبود پیش‌فرض آن در نسخه‌های مختلف اندروید، شرکت‌های تولید کننده گوشی‌های مبتنی بر این پلتفرم خود آن را تعبیه کرده‌اند.

قابلیت آماده به کار کردن دستگاه با دو ضربه بر روی صفحه‌نمایش، از دیگر ویژگی‌های گنجانده شده در نسخه پیش‌نمایش اندروید مارشملو بود که در نسخه نهایی َردّی از آن دیده نشد!

پرش از ترک های صوتی با استفاده از دکمه های تنظیم صدا

این ویژگی بسیار کاربردی مدت‌هاست بر روی رام‌های سفارشی اندروید در قابل دسترس است و روشی بسیار کاربر پسند برای پرش از قطعات موسیقی به شمار می‌آید. با این قابلیت دیگر نیاز نیست برای رَد کردن ترک موسیقی در حال پخش، گوشی خود را از جیب درآورید.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
زمردی_فوتر اصلی
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر