کنترل امنیت زوار اربعین با کمک پهپاد و بالن
۲۵۹۶۰۱
۰۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۴
۱۱۶۲۳
جانشین یگان‌های ویژه ناجا با حضور و بازدید از پایانه مرزی مهران از به کارگیری پهپاد و بالن برای کنترل ترافیک و امنیت زوار اربعین حسینی در مرز مهران خبرداد.
خبرگزاری ایسنا: جانشین یگان‌های ویژه ناجا با حضور و بازدید از پایانه مرزی مهران از به کارگیری پهپاد و بالن برای کنترل ترافیک و امنیت زوار اربعین حسینی در مرز مهران خبرداد.

سردار حبیب الله جان نثاری در بازدید از پایانه مرزی مهران باتاکید برآمادگی یگان ویژه جهت خدمت به زائرین اباعبدالله الحسین(ع) درمراسم اربعین بیان کرد: یگان ویژه برای پذیرایی و ساماندهی بیش از دو میلیون زائر در پایانه مرزی مهران آماده است که در این ماموریت بزرگ، عظیم وحماسه ساز،مسئولیت یگان ویژه در قالب قرارگاه ظفر برقراری نظم و امنیت زائرین و عملیات بزرگ مردم یاری در مرز است.

وی بابیان اینکه مرز مهران به عنوان مهمترین و امن ترین مرز زمینی کشور جهت اعزام زائران به عتبات عالیات در ایام اربعین است افزود: کارکنان یگان‌های ویژه در راه ارائه خدمات به زوار امام حسین(ع) از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد و در این راه مصمم و پای کار هستند.

سردارجان نثاری تصریح کرد: به منظور کاستن از مشکلات سالهای گذشته برای زائران در این شهر مرزی، از سال گذشته تاکنون تلاش‌های دامنه‌داری برای توسعه امکانات زیرساختی شهرستان مهران بویژه در حوزه راه، مخابرات، پایانه مرزی و ایجاد امکانات رفاهی و خدماتی در این شهر آغاز شده که بخش هایی از آنها پیش از ایام اربعین امسال به بهره برداری می رسد.

براساس گزارش سایت پلیس، جانشین یگان‌های ویژه ناجا در پایان از به کارگیری پهپاد وبالن برای کنترل ترافیک و امنیت زوار اربعین حسینی در مرز مهران خبرداد وخاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته توسط قرارگاه ظفر امنیت زائران حسینی با استفاده از پهپاد و بالن در اربعین تامین و کنترل می شود تا مشکلی برای این افراد به وجود نیاید.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج