صعود ایران در مسابقات جهانی بازی فیفا
۲۶۰۹۳۰
۱۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۳
۱۵۳۳۸
هم‌اکنون مسابقات جام جهانی‌ بازی‌های ویدیویی (ESWC) در کشور فرانسه در حال برگزاری است و کیارش شکوهی، یکی از سه نماینده ایران ساعتی پیش توانست به جمع هشت گیمر برتر مسابقات جهانی بازی فیفا را یابد.
وب‌سایت فارنت - محسن صحافی: هم‌اکنون مسابقات جام جهانی‌ بازی‌های ویدیویی (ESWC) در کشور فرانسه در حال برگزاری است و کیارش شکوهی، یکی از سه نماینده ایران ساعتی پیش توانست به جمع هشت گیمر برتر مسابقات جهانی بازی فیفا را یابد.

صعود کیارش شکوهی به جمع هشت نفر برتر مسابقات جهانی بازی فیفا

کیارش شکوهی لحظاتی پیش با پیروزی بر گیمر آلمانی موفق شد به جمع هشت نفر پایانی این مسابقات راه یابد. عباس ارضی، نماینده برگزاری مسابقات جهانی بازی‌های رایانه‌ای ESWC در ایران که تیم ایران در فرانسه رهبری می‌کند گفت: امسال گیمرهای برخی کشورها با توان بسیار بالا در مسابقات شرکت کرده‌اند و به دلیل سابقه درخشان گیمرهای ایرانی در این مسابقات با آمادگی بالایی در برابر ایرانی‌ها ظاهر می‌شوند.

صعود کیارش شکوهی به جمع هشت نفر برتر مسابقات جهانی بازی فیفا

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، وی به صعود کیارش شکوهی به جمع هشت نفر برتر این مسابقات در رشته فیفا اشاره کرد و ادامه داد: مهرداد کمپانی دیگر نماینده کشورمان، در گروه خود پنجم شد و نتوانست از گروه صعود کند. نوید برهانی نیز که عنوان قهرمانی جهان در سال گذشته را دارد، در گروه خود اول شد اما در دور یک شانزدهم به بازیکن باسابقه رومانیایی 3 بر 2 نتیجه را واگذار کرد.

صعود کیارش شکوهی به جمع هشت نفر برتر مسابقات جهانی بازی فیفا

در حال حاضر تنها امید ایران برای کسب مقام در این مسابقات کیارش شکوهی است. شرکت مکعب نماینده این مسابقات جهانی در ایران است و نماینده‌های ایران با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به این مسابقات اعزام شده‌اند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج