با 10 قاتل مخوف کودکان آشنا شوید
۲۶۱۵۸۶
۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۲
۱۱۷۴۵
این مردان خطرناک هر کدام داستان‌های جداگانه‌ای در جرایم سیاه خود دارند که هیولای درونشان را نمایان می‌کند. پلیس اف‌بی‌آی با همکاری پلیس و بازرسان مناطق مختلف این جنایتکاران را دستگیر و دادگاهی کرده است.
روزنامه ایران: 10مرد شیطان‌صفت، لقب هولناک‌ترین کودک‌آزارهای تاریخ جنایی جهان را به خود اختصاص داده‌اند.

 این مردان خطرناک هر کدام داستان‌های جداگانه‌ای در جرایم سیاه خود دارند که هیولای درونشان را نمایان می‌کند. پلیس اف‌بی‌آی با همکاری پلیس و بازرسان مناطق مختلف این جنایتکاران را دستگیر و دادگاهی کرده است.

با 10 قاتل مخوف کودکان آشنا شوید

روندی آلکالا

روندی جیمز آلکالا، قاتل زنجیره‌ای و کودک‌آزاری است که جنایت‌های خود را بین سال‌های 1977 تا 1979 میلادی در ایالت کالیفرنیای آمریکا انجام داده است.

وی به صراحت در جلسه دادرسی پرونده‌اش در سال 2010 میلادی به قتل 2 نفر از قربانیان خود اعتراف کرد. پلیس کالیفرنیا بر این باور است که قربانیان روندی بسیار زیاد بوده و هنوز هم ناشناخته باقی مانده‌اند.

 یک کارآگاه پلیس از روندی به عنوان «ماشین کشتار» یاد کرده است. این قاتل روانی و کودک‌آزار در هر جنایت قربانی‌اش را زجرکش می‌کرد.

پلیس کالیفرنیا بیش از هزار عکس غیراخلاقی کودکان و پسران نوجوان را در کامپیوتر شخصی وی یافته که مورد سوءاستفاده قرار گرفته بودند.

 این مرد شیطان‌صفت با اتهاماتی چون آدم‌ربایی، قتل، تجاوز و سوءاستفاده از کودکان روبه‌روست و در آخرین دادگاه خود در سال 2010 میلادی به اعدام محکوم شد و در انتظار اتاق تزریق سم است.

با 10 قاتل مخوف کودکان آشنا شوید/ناقص
Rodney Alcala
آرتور گری بیشاب

آرتور به نام قاتل وسواسی کودکان شناخته شده است که به کودکان آزار رسانده و آنها را تحت شکنجه خود قرار داده است. آرتور قاتل زنجیره‌ای سرشناسی است که در پرونده قطور خود قتل 5 پسر را در سال 1983 میلادی به دوش می‌کشد.

 آرتور در 16 سالگی به عنوان یک پیشاهنگ و دانش‌آموز ممتاز شهرت داشت اما پس از زمانی کوتاه به جرم اختلاس دستگیر و به 5 سال زندان و حبس تعلیقی محکوم شد. پس از آن آرتور با نام مستعار «راجر فراز» زندگی جدیدی را برای خود در سالت لیک سیتی آغاز کرد.

وی در زندگی خود ده‌ها کودک را هدف آزار و اذیت و شکنجه قرار داد. این شیطان، نخستین قربانی خود که پسری 4 ساله بود را با یک آب‌نبات اغفال کرد و به قتل رساند.

 او به عنوان یک اسقف در ایالت یوتای امریکا فعالیت داشت. در دوران فعالیت او پسران زیادی بین سنین 4 تا 13 سال به شکل مرموزی ناپدید می‌شدند.

پس از مدت‌زمانی کوتاه این اسقف در 27 فوریه 1984 میلادی محاکمه شد و اعتراف کرد که یک پورنوگراف کودکان بوده و دارای توهمات غیراخلاقی و خشونت‌آمیز است.

 وی به جرم بیش از 5 قتل، آدم‌ربایی و سوءاستفاده سیاه به اعدام محکوم شد و در سال 1988 در زندان ایالتی یوتا حکم اعدامش با تزریق ماده کشنده اجرا شد.

دنیس رادر

دنیس، قاتل سریالی ایالت آرکانزاس بین سال‌های 1974 تا 1991 میلادی بوده است. دنیس به قاتل BTK شهرت داشته است که مخفف 3 کلمه «ارتباط، شکنجه و قتل» قربانیان بوده است. این قاتل روانی شرح جزئیات قتل‌هایش را به پلیس و رسانه‌های محلی ارسال می‌کرد.

 نام‌های ارسالی دنیس باعث به دام افتادنش در سال 2004 میلادی شد. دنیس در سال 2005 میلادی در طول دادرسی پرونده‌اش به همه جنایت‌های خود اعتراف کرد. وی خود بیان کرد در دوره کودکی‌اش حیوانات را شکار و آنها را شکنجه می‌کرد و از زجر کشیدنشان لذت می‌برد.

 دنیس همه جنایات خود را در ایالت کانزاس انجام داده و قربانیان وی علاوه‌ بر کودکان، زنان نیز بوده‌اند که در سنین 9 تا 62 ساله شناسایی شده‌اند. در سال 2005 دنیس به جرم 10 قتل وحشیانه خود به 175 سال زندان و اعدام محکوم شد.

با 10 قاتل مخوف کودکان آشنا شوید
Denis
جان اواندر کوی

جان، یک مجرم شیطان‌صفت در فلوریدای امریکا بود که به جرم آزار و اذیت چند دختربچه 5 و 4 ساله بارها دستگیر و دوباره آزاد شده بود. جان در سال 2009 میلادی به جرم قتل دختری 9 ساله دستگیر و به اعدام محکوم شد.

بنا بر اطلاعات اداره پلیس فلوریدا این قاتل روانی پیش از قتل جسیکا 24 بار به جرم حمل سلاح، سرقت و رفتار غیراخلاقی بازداشت و زندانی شده بود. مأموران پلیس ایالتی جسد جسیکا را در قبری کم‌عمق یافتند که دست‌هایش با سیم بلندگو بسته شده و درون کیسه زباله رها شده بود.

در سال 2007 میلادی جان به جرم قتل وحشیانه دختر به اعدام محکوم شد اما هیأت منصفه پس از انجام تحقیقات اعلام کرد که جان واجد شرایط برای اجرای حکم اعدام نیست و از هوش پایین‌تر از حد نرمال برخوردار است و به همین دلیل به عنوان فردی معلول نمی‌شود وی را اعدام کرد.

دین آرنولد کرول

دین، قاتل سرشناس و کودک‌آزار امریکایی است که بیش از 28 پسر جوان جزو قربانیان او بوده‌اند. همه قربانیان به شکل فجیعی پس از آزار و شکنجه به قتل رسیده‌اند. همه قتل‌ها بین سال‌های 1970 تا 1973 میلادی در ایالت هوستون تگزاس اتفاق افتاد.

 پلیس می‌گوید این کودک‌آزار قاتل، لقب مرد آب‌نباتی را داشته تا بتواند قربانیان را از راه دوستی اغفال کند. وی مدام به کودکان آب‌نبات‌های مجانی داده و با آنها ارتباط دوستانه برقرار می‌کرد. به گفته پلیس هوستون دین به عنوان یکی از بدترین کودک‌آزاران و قاتلان زنجیره‌ای امریکایی شناخته شده است.

 در بیوگرافی دوران کودکی، دین به عنوان فردی انزواطلب، آرام و خجالتی معرفی شده که نمی‌توانسته به خوبی با همسالان خود ارتباط برقرار کند. وی برای مدتی در خدمت ارتش ایالات متحده بوده و در لوئیزیانا فعالیت می‌کرده است. وی به دلیل تمایلات غیرعادی‌اش با کودکان ارتباط داشته و یکایک آنها را قربانی امیال شیطانی خود می‌کرده است.

 قربانیان وی پسران جوانی در سن 13 تا 20 سال بوده‌اند که از منطقه شمال غربی هوستون ربوده می‌شدند و پس از آزار و شکنجه به قتل می‌رسیدند. پلیس می‌گوید یکی از دوستان نزدیک وی «هنلی» که خود فردی بیمار و همجنسگرا بود به دین شلیک کرد و وی را به قتل رساند.

کارلا هومولکا

کارلا قاتل کودکان و زنان است که به خاطر جنایات خود به قاتل زنجیره‌ای شهرت یافته است. پلیس کانادا از این زن به عنوان «معامله‌گر با شیطان» یاد کرده است.

کارلا با همسر خود «پل برناردو» 3 زن را ربوده و مورد آزار قرار داده است. وی در پرونده جنایات خود آزار کودکان را نیز گنجانده است. یکی از قربانیان کارلا به نام تامی هنگامی که متوجه می‌شود مورد آزار این زن قرار گرفته است به خودکشی دست می‌زند.

پلیس می‌گوید هومولکا جزو بیماران روانی شناخته شد. کارلا در «ونکوور» کانادا به 50 سال زندان بدون آزادی مشروط محکوم شد.

با 10 قاتل مخوف کودکان آشنا شوید
Carla Hvmvlka
پدرو لوپز

پدرو آلونسو لوپز قاتل زنجیره‌ای در کلمبیا است که به قتل 300 نفر اعتراف کرده است. اعترافات لوپز باعث شد که 51 جنازه پیدا شود. لوپز به «هیولای کوهستان آند» نیز شهرت دارد. لوپز هنگامی که تنها 8 سال سن داشت ابتدا خواهرش را تحت شکنجه قرار داد.

 پس از مدتی لوپز در نقش دزد ماشین فعالیت‌های خود را دنبال کرد تا به وسیله پلیس دستگیر و راهی زندان شد. اطلاعات پلیس حاکی است در زندان، لوپز به وسیله گروهی از زندانیان مورد آزار و شکنجه قرار گرفته است. این موضوع باعث شد تا با آزادی از زندان 100 دختربچه را پس از شکنجه و اذیت و آزار به قتل برساند.

اکثر جنایات این قاتل و کودک‌آزار زنجیره‌ای در پرو و کلمبیا صورت گرفته است. پلیس کلمبیا می‌گوید پس از رسوایی لوپز، بومیان قبیله قصد داشتند او را اعدام کنند اما یک مبلغ مذهبی دخالت کرده و وی را به دست پلیس سپرده است. پلیس می‌گوید یک گور دسته‌جمعی از قربانیان لوپز پیدا کرده است.

 لوپز به عنوان برترین قاتل سریالی رکورددار جهانی گینس در قتل به شمار می‌آید و مشهورترین قاتل سریالی جهان شناخته شده است. پلیس کلمبیا وی را به حبس ابد بدون آزادی مشروط محکوم کرد.

ریچارد چیس

ریچارد ترونتون چیس به جرم قتل 6 نفر ظرف یک ماه در ساکرامنتوی کالیفرنیا به قاتل سریالی امریکایی شهرت یافت. نام مستعار ریچارد، «خون‌آشام ساکرامنتو» است. اطلاعات پلیس حاکی است که ریچارد در زمان کودکی به وسیله مادرش مورد آزار قرار گرفته بود.

 همه قتل‌های این خون‌آشام، تحت تأثیر مواد مخدر و الکل صورت می‌گرفت. وی در اعترافات وحشیانه خود بیان کرد هنگامی که در آپارتمانش تنها بوده حیوانات را کشته و از گوشت آنها تغذیه کرده است. وی در سال 1975 میلادی به بیمارستان روانی منتقل شد.

کارکنان بیمارستان تأیید کردند که او به شدت بیمار روانی بوده و پرندگان را که از پنجره بیمارستان به اتاقش رفته‌اند کشته و خونشان را خورده است. ریچارد نام دراکولا را برای خود انتخاب کرده بود. با توجه به جرایم انجام‌شده و رفتارهای بیمارگونه این قاتل روانی، او به حبس ابد محکوم شد.

ریچارد وارویر

قاتل سریالی اورگان «ریچارد فرانسیس وارویر»، فردی است که در سن 12 سالگی به وسیله یکی از اعضای خانواده خود مورد آزار قرار گرفت و همین موضوع سبب شد تا انگیزه‌ای تلخ برای جنایاتش باشد.

 او در سال 1981 میلادی به نیروی دریایی ایالات متحده امریکا ملحق شد و به خاطر مصرف زیاد الکل اخراج شد. پس از این رویداد، جنایات و تجاوزات ریچارد آغاز شد. قربانیان وی دختران در سنین 13 تا 15 سال بودند که پس از شکنجه و آزار به قتل می‌رسیدند. جسد قربانیان وی در جعبه مایکروویو و گالن پیدا شدند.

وی پس از دستگیری به قتل‌ها و جنایاتش اعتراف کرد. پلیس اورگان می‌گوید در پرونده این قاتل زنجیره‌ای اتهاماتی چون 6 قتل، سوءاستفاده از اجساد، تجاوز و چند فقره سوءاستفاده غیراخلاقی دیده می‌شد. او در سال 2004 میلادی، اعدام شد. البته او به دو بار حبس ابد نیز محکوم شده بود.

با 10 قاتل مخوف کودکان آشنا شوید/ناقص
nathaniel bar jonah

یونس ناتانیل بار

یونس جنایتکار و آدم‌خوار امریکایی به دلیل اتهاماتش نسبت به کودکان و شقاوتی که در قتل‌هایش انجام داده بود به 130 سال زندان بدون آزادی مشروط محکوم شد.

 در لیست جنایات یونس، آدم‌ربایی، ضرب و شتم، تجاوز به کودکان و قتل دیده می‌شود. قربانیان وی اغلب پسربچه‌های کوچک بین سنین 8 تا 13 سال بوده‌اند.

اطلاعات پلیس حاکی است جنایات یونس اغلب در مونتانای امریکا صورت گرفته؛ جایی که وی هویت یک پلیس جعلی را از آن خود کرده و قربانیانش را اغفال می‌کرد. یونس پس از هر جنایت و آزار کودکان قطعاتی از بدن قربانیانش را می‌خورد.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:12 - 1394/08/12
قاتل آدمخوار به 130 سال زندان محکوم میشه!! فازشون چیه؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج