جرمی رنر قبل از شهرت آب و برق نداشت!
۲۶۱۷۷۴
۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۷
۱۴۱۱۷ 
جرمي رنر بازيگري كه امروز از شهرتي جهاني برخوردار است، در روزگار تنگدستي نه آب داشت نه برق.
بانی فیلم: جرمي رنر بازيگري كه امروز از شهرتي جهاني برخوردار است، در روزگار تنگدستي نه آب داشت نه برق.

جرمي رنر كه امروز از چهره‌هاي مشهور هاليوود است و با مجموعه فيلم‌هاي بزرگ اكشن «انتقام‌جويان» و «ماموريت غيرممكن» جايگاهي ويژه به دست آورده، مثل خيلي از بازيگران بزرگ، كارش را از پايين پايين شروع كرد.

او مي گويد حتي وقتي در آغاز راه بازيگري بود و تلاش مي‌كرد تا خودش را تثبيت كند، سقفي بالاي سرش نداشت. رنر و يكي از دوستان خانوادگي اش كار نوسازي خانه‌ها در لس آنجلس را در سال 2002 شروع كردند و در حين تعميرات در همين خانه‌ها زندگي مي‌كردند. در آن زمان رنر فعاليت‌هايي را در عرصه تلويزيون شروع كرده بود اما درآمدي نداشت كه بتواند به آن اتكا كند.

جرمی رنر پيش از شهرت نه آب داشت نه برق!

جرمي رنر درباره آن دوره مي‌گويد: پول‌هايمان را روي هم گذاشتيم و يك خانه خريديم تا نوسازي اش كنيم. تا اين كه يك نفر پيدا شد و تقريبا دو برابر پولي را كه بابت آن هزينه كرده بوديم به ما پيشنهاد كرد. بعد پول را برداشتيم و توانستيم يك خانه ديگر بخريم و كارهاي لازم را در آن انجام دهيم. در سال 2012 رنر در يك مصاحبه گفت دوستش يك خانه متعلق به نيمه قرن را به قيمت 659 هزار دلار خريد و توانست پس از تعيمرات آن را 900 هزار دلار بفروشد.

اين دو از آن زمان 16 خانه را بازسازي كردند و تمركز كارشان روي خانه هاي اطراف لس‌آنجلس بود كه از اوايل دهه 1920 كاري در آنها براي تعميرات صورت نگرفته بود. اين دو دوست با همكاري هم توانستند اندوخته بانكي خوبي فراهم كنند و موسسه «آرت دكو» را كه براي توسعه كارشان در سال 2007 به مبلغ 7 ميليون دلار خريده بودند، در سال 2013 به قيمت 24 ميليون دلار فروختند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج