رژیم‌ غذایی خاص برای پسردار شدن
۲۶۳۴۸۳
۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۷
۲۴۰۳۹
خانم‌هایی که قصد باردار شدن دارند باید سطح ویتامین دی بدنشان را چک کنند و از ۳ ماه پیش از بارداری مصرف مکمل اسید فولیک را آغاز کنند.
وب سایت نی نی بان: خانم‌هایی که قصد باردار شدن دارند باید سطح ویتامین دی بدنشان را چک کنند و از ۳ ماه پیش از بارداری مصرف مکمل اسید فولیک را آغاز کنند.

رژیم‌ غذایی خاص برای پسردار شدن

رژیم‌ غذایی خاص برای پسردار شدن

آیا تغذیه پیش از دوران بارداری تأثیری بر جنسیت جنین خواهد داشت؟ خیلی اوقات از افراد مختلف می‌شنویم که برای دختردار یا پسر دار شدن باید رژیم غذایی خاصی داشته باشیم. به ما می‌گویند کدام مواد غذایی را بیشتر مصرف کنیم یا مصرف آن را از چه زمانی آغاز  کنیم؟ اما همیشه در انتها این سوال برای خانم‌ها پیش می‌آید که به امتحان کردنش می‌ارزد یا نه؟

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...آزمون: آیا همسرتان عاشق شماست؟

رژیم‌ غذایی خاص برای پسردار شدن

خیلی از ما از کلمه «عشق» برای مفاهیم موردنظرمان استفاده می‌کنیم. در ازدواج زن و شوهر پیمان می‌بندند که از صمیم قلب عاشق یکدیگر باشند و آن را با روش‌های مختلف نشان می‌دهند. عشق چیزی نیست که شما از لیست زندگی‌تان خط بزنید بلکه راه زندگی و تفکر و انجام کارها با همین کلمه است. ما از این کلمه در موارد دیگر هم استفاده می‌کنیم مثلا در کنار اینکه می‌گوییم « من عاشق همسرم هستم» از عبارتهایی مانند  « من عاشق بستنی شکلاتی هستم.» یا « من عاشق دویدن هستم» هم استفاده میکنیم. بدون شک عشق در عبارت‌هایی که بیان شد، معانی متفاوتی دارد اما ما همه را یکسان استفاده می‌کنیم. اما نشان دادن عشق از به زبان آوردن آن متفاوت است. با هرکدام از جزئیات زبان عشق میتوانید بفهمید همسرتان چقدر عاشق شماست.
عوارض نداشتن رابطه جنسی


رژیم‌ غذایی خاص برای پسردار شدن

اینکه نداشتن رابطه جنسی در زوجین می‌تواند با چه پیامدها و عوارضی همراه باشد و آیا صرفا داشتن روابط صمیمی ولی بدون هیچ رابطه جنسی‌ای می‌تواند برای ادامه زندگی کافی باشد، سوالاتی است که  به آن پاسخ می‌دهدیم.ناباروری مادرزادی در مردان

رژیم‌ غذایی خاص برای پسردار شدن

در جامعه ما، مردان خواجه به مواردی اطلاق میشوند که ظاهر مردانه ندارند. دليل آن ناشی از کم کاری غدد جنسی است که میتواند هم در زن و هم در مرد اتفاق بیفتد. غدد جنسی در مرد همان بیضه ها و در زن همان تخمدانها میباشد. بیضه ها در مرد دو کار عمده انجام میدهند: تولید هورمون تستوسترون و تولید اسپرم. اگر هورمون تستوسترون وجود نداشته باشد، خصوصیات جنسی ثانویه در مرد ظاهر نمی شود و اینگونه مردان همان ظاهر دوران پسر بچگی خود را حفظ میکنند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج