جوان سازی طبیعی واژن
۲۶۴۷۵۰
۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۱
۲۶۴۳۶
شستشوی مدام لب‌های واژن غیرضروری است و بهتر است از پاک کننده‌های ملایم برای شستشو استفاده کنید نه صابون‌های تند.
وب سایت نی نی بان: شستشوی مدام لب‌های واژن غیرضروری است و بهتر است از پاک کننده‌های ملایم برای شستشو استفاده کنید نه صابون‌های تند.

جوان سازی طبیعی واژن

جوان سازی طبیعی واژن

همین‌طور که اثر سن بر صورت‌تان خود را نشان می‌دهد، اندام‌های زنانه هم مشمول سن و سال قرار می‌گیرد. یکی از تفاوت‌های اساسی اینجاست که میلیون‌ها محصول برای کمک به حفظ جوانی صورت وجود دارد اما واژن به حال خود رها می‌شود. متخصصان زنان دراین مورد زنان را آگاه نمی‌کنند و زنان بعدها در طول سال‌ها از تغییراتی که در این قسمت اتفاق افتاده، شوک می‌شوند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...پسردار شدن به چه قیمتی؟!


جوان سازی طبیعی واژن

دختره! پسره! یک زمانی پدر و مادرها باید تا لحظه تولد منتظر می‌ماندند تا بفهمند فرزندشان چه است. حالا اما سال هاست که وضع فرق کرده. آنهایی که چشم شان به پیشرفت تکنولوژی است یا به دلایل دیگری زودتر با پیشرفت‌های پزشکی آشنا شده اند، خیلی زودتر از بقیه فهمیدند که دیگر مجبور نیستند تا چند ماهگی جنین صبر کنند تا جنسیت او را بفهمند.

یک زمانی با یک سونوگرافی ساده و حالا با یک آزمایش خون ساده می‌توانید بفهمید دختر دار می‌شوید یا پسر دار. اگر از این دیدگاه به این پیشرفت‌های علمی نگاه کنید که آن کنجکاوی ۹ ماهه پدر و مادر‌ها حالا در ماه دوم یا سوم جواب داده می‌شود، خب ظاهرا همه چیز خوب است. اما مشکل درست از انجایی شروع می‌شود که خیلی‌ها حاضر نیستند دیگر مثل قدیم تن به خواسته سرنوشت بدهند و جنسیت فرزندشان را بپذیرند و راه سقط را انتخاب می‌کنند.
بلایی که آلودگی هوا بر سر جنین می آورد

جوان سازی طبیعی واژن

زندگی در شهرهای بزرگ دنیا علاوه بر مزیتها، مشکلات و معایب بسیاری دارد. یکی از بزرگترین معایت آن این است که ساکنان آن فرصت استنشاق هوای تازه را ندارند و اکسیژن کمتری دریافت می کنند و متاسفانه بدنشان دی اکسید کربن، سرب و گازهای سمی دیگر را جذب خواهد کرد.عوارض نگهداری سگ و گربه در بارداری

جوان سازی طبیعی واژن

نگهداری گربه و سگ ممکن است باعث انتقال بیماری‌هایی به خانم‌های باردار شده و منجر به‌بروز عارضه‌های چشمی در جنین شود. این عارضه در سنین بالا اتفاق می‌افتد و با افزایش سن، زجاجیه تغییر حالت داده و قوام خودش را از دست می‌دهد.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...فاصله سنی مناسب بین بچه ها

جوان سازی طبیعی واژن

همیشه والدینم پیش از آن که من متوجه چیزی شوم، آن را رفع و رجوع  کرده اند! حال می ترسم با این همه ناپختگی، چگونه می توانم با مشکلات زندگی آینده ام مواجه شوم! شاید رفتار والدینم به این دلیل است که من تک فرزندم.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج