محدودیت‌های راهپیمایی اربعین در تهران
۲۷۱۷۱۹
۰۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۱
۱۳۷۸۸
رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت ضمن تشریح مسیرهای سه‌گانه راهپیمایی بزرگ روز اربعین، محدودیت‌های ترافیکی اعمال شده در پایتخت را نیز تشریح کرد.
خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت ضمن تشریح مسیرهای سه‌گانه راهپیمایی بزرگ روز اربعین، محدودیت‌های ترافیکی اعمال شده در پایتخت را نیز تشریح کرد.

سرهنگ مراد مرادی دراین باره گفت: مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی در تهران با عنوان جا ماندگان از کربلا از صبح روز چهارشنبه (اربعین حسینی) از سه نقطه پایتخت آغاز خواهد شد و در سه مسیر اصلی به سمت حرم مطهر حضرت عبدالعظیم در شهرری ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به مسیرهای راهپیمایی اربعین اظهارکرد: مسیر شماره یک از میدان امام حسین (ع) آغاز شده و با عبور از خیابان 17 شهریور، میدان شهدا، میدان خراسان، میدان شوش، خیابان فدائیان اسلام، سه راه ورامین و میدان شهرری به حرم مطهر حضرت عبدالعظیم می‌رسد.

رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت ادامه داد: مسیر شماره 2 نیز از میدان آزادی آغاز شده و با عبور از خیابان آذربایجان، بزرگراه نواب، میدان 9 دی، میدان بهمن، تقاطع بعثت و رجایی، پل صارمی، میدان نماز، میدان فرمانداری، میدان ساعی به سمت شرق و بلوار مدرس به حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی ختم می‌شود.

مرادی درباره مسیر شماره 3 نیز گفت: این مسیر از بارگاه مقدس امامزاده حسن آغاز شده و با عبور از امین‌الملک، خیابان قزوین، میدان 9 دی، بزرگراه نواب، میدان بهمن، تقاطع بعثت و رجایی، پل صارمی، میدان نماز، میدان فرمانداری و بلوار مدرس به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی خواهد رسید.

وی با بیان اینکه این راهپیمایی از ساعت 7 صبح روز چهارشنبه 11 آذر در پایتخت آغاز شده و تا نماز ظهر و عصر ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: در این راهپیمایی مناطق 7، 9، 10، 12، 13، 14، 15، 16، 17 و 20 راهنمایی و رانندگی و شهرداری حضور خواهند داشت و نسبت به روان‌سازی ترافیک و حفظ ایمنی راهپیمایان اقدام خواهند کرد.

مرادی درباره اینکه آیا این مسیرها در روز چهارشنبه مسدود می‌شود یا خیر؟ خاطرنشان کرد: تا به این لحظه تصمیمی برای انسداد مسیرها گرفته نشده، اما نسبت به ایجاد محدودیت برای تردد اقدام خواهد شد و ماموران راهور کاروان‌های راهپیمایی را همراهی خواهند کرد.

ایجاد محدودیت و توقف در اطراف حرم عبدالعظیم


رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت همچنین از اعمال محدودیت توقف در اطراف حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی در روز چهارشنبه خبر داد و افزود: در اطراف حرم از ساعت 20:30 روز سه‌شنبه محدودیت توقف اعمال شده و از ساعت 6 صبح نیز محدودیت تردد اجرایی می‌شود.

به گفته مرادی، در این روز پلیس راهور و مأموران آن در آماده باش کامل بوده و نسبت به تامین ایمنی شهروندان و راهپیمایان اقدام خواهند کرد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج