جنگل های مازندران در حریق خزان
۲۷۲۰۸۴
۱۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۵
۱۷۰۸۹ 
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - منطقه ساری گفت: آتش سوزی جنگل های منطقه واز بخش چمستان نور که عصر شنبه مهار شده بود دوباره شعله ور شده است.
ایرنا نوشت: فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - منطقه ساری گفت: آتش سوزی جنگل های منطقه واز بخش چمستان نور که عصر شنبه مهار شده بود دوباره شعله ور شده است.

سرهنگ اسحاق محسنی با این که این آتش سوزی حوالی ساعت 18 روز شنبه هفته جاری با همکاری نیروهای یگان حفاظت و مردمی کاملا مهار و خاموش شده بود متاسفانه شامگاه یکشنبه به علت وزش بادهای گرم پاییزی شعله ور شده است.

وی ادامه داد: از آن زمان تاکنون چندین بار بالگرد آتش نشان برای مهار و خاموش کردن این آتش به محل وقوع آتش سوزی اعزام شده و مشغول انجام عملیات اطفای حریق است.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - منطقه ساری، سطح گستره آتش سوزی جنگلی دراین منطقه را تاکنون حدود 90 هکتار اعلام کرد.

سرهنگ محسنی افزود : هم اینک دستکم یکصد تن اعم از نیروهای حفاظتی، کوهنوردی، نظامی و انتظامی در محل وقوع آتش سوزی برای انجام عملیات اطفای حریق مشغول فعالیت هستند.

آتش سوزی در جنگل های نور حدود ساعت 11 پنجشنبه هفته گذشته از منطقه اترجار در واز شرقی بخش چمستان آغاز و عصر شنبه مهار شده بود که دوباره شعله ور شده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج