پاسخ به یک ادعا درباره «سید حسن آقا»
۲۸۷۲۴۰
۲۵ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۳
۱۴۶۲۱
یک منبع نزدیک به بیت امام (ره)، ادعای احمدی‌ مقدم درباره «حضور سیدحسن خمینی در جلسات انتخاباتی سال 88» را تکذیب کرده است.
پایگاه خبری انتخاب: یک منبع نزدیک به بیت امام (ره)، ادعای احمدی‌ مقدم درباره «حضور سیدحسن خمینی در جلسات انتخاباتی سال 88» را تکذیب کرده است.

سردار احمدی‌مقدم فرمانده سابق نیروی انتظامی، چندی است به صورت دوره‌ای، سخنانی جنجالی مطرح می‌کند که بی‌برو و برگرد، نهضت تکذیب در برابرش راه‌اندازی شده است.

او در بخشی از مصاحبه‌اش به «حضور سیدحسن خمینی در جلسات انتخاباتی سال 88 در دفتر آیت‌الله هاشمی» اشاره می‌کند؛ ادعایی که یک منبع نزدیک به بیت امام (ره)، آن را از اساس کذب و دروغ می‌داند.

این منبع نزدیک به بیت امام (ره) می‌گوید: حاج حسن آقا اساساً در ایام انتخابات سال 88، در هیچ جلسه‌ای با با موضوع انتخابات (با حضور افراد گفته شده) شرکت نکرده است، ضمن آنکه آن ایام نیز در دفتر آیت‌الله هاشمی هم حضور پیدا نکرده که بخواهد در جلسه‌ای شرکت کرده باشد.»

وی ضمن انتقاد از افزایش روند بی‌اخلاقی‌ها در ایام انتخابات پیش رو گفت: متأسفانه شدت بی‌اخلاقی‌ها آنقدر بالا گرفته که فردی چون آقای احمدی‌مقدم به خود اجازه می‌دهد برای جلب توجه یا هر مأموریت دیگری، هر چند وقت یکبار تعداد زیادی از شخصیت‌ها را با تهمت و توهین همراه کند.

این منبع افزود: به ایشان توصیه می‌شود ضمن توجه به جایگاه خود، از به کار بردن تعابیری چنین تفرقه‌آمیز و کذب، در مورد بزرگان خودداری کنند. ضمن آنکه اگر ایشان بنایی برای دوره تازه‌ای از فعالیت‌های اجرایی دارند، لزوماً نیازی به زیر سؤال بردن همه چیز ندارند!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج