نیکول کیدمن بهترین هنرپیشه زن
۳۰۰۹۵۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۶
۷۵۸۳ 
نمایش «هملت» چهار جایزه از جمله بهترین هنرپیشه مرد با بازی «بندیکت کامبربچ»، بهترین نمایش احیایی، بهترین طراحی صحنه و بهترین طراحی نور را از شانزدهمین رویداد جایزه «واتس‌آن استیج» ازآن خود کرد.
فارس: نمایش «هملت» چهار جایزه از جمله بهترین هنرپیشه مرد با بازی «بندیکت کامبربچ»، بهترین نمایش احیایی، بهترین طراحی صحنه و بهترین طراحی نور را از شانزدهمین رویداد جایزه «واتس‌آن استیج» ازآن خود کرد.

نیکول کیدمن بهترین هنرپیشه زن

برنده شدن نمایش هملت در چهار بخش زیاد با استقبال منتقدین جهانی همراه نبود اما از استقبال عمومی برخوردار بود. این نمایش هرچند نقدهای بسیار خوبی دریافت نکرد اما طرفداران زیادی به خود جلب کرد. در این نمایش بندیکت کامبربچ در نقش هملت جایزه بهترین هنرپیشه مرد را دریافت کرد.

نمایش هملت در تعداد جایزه با نمایش «کولی» برابر بود. این نمایش نیز چهار جایزه دریافت کرد از جمله، خانم ایملدا استاونتن برای بهترین هنرپیشه زن در نمایش موزیکال، لورا پالور بهترین هنرپیشه زن نقش مکمل در نمایش موزیکال، بهترین نمایش موزیکال احیایی و بهترین کارگردانی.

نیکول کیدمن برنده بهترین هنرپیشه زن در بین تمام نمایش‌ها را به خاطر نقش «فرانکلین روزالدین دانشمند دی‌ان‌ای» در نمایش «عکس شماره 51» دریافت کرد.

جایزه بهترین نمایش موزیکال جدید به سیندی لوپر برای نمایش «چکمه‌های گره‌خورده» رسید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج