تمرین مهارتِ خواندن در پناهگاه سگ ها!
۳۰۱۷۰۲
۰۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۹
۷۸۸۷
در برنامه ای با همکاری جامعه انسانی میسوری، قرار است تفاوت بزرگی در زندگی بچه ها و حیوانات ایجاد شود.
برترین ها: در برنامه ای با همکاری جامعه انسانی میسوری، قرار است تفاوت بزرگی در زندگی بچه ها و حیوانات ایجاد شود. از آنجا که احتمال اینکه افراد، سگ های ترسو و خجالتی را قبول کنند کم است، مهم است که سگها شانس ارتباط برقرار کردن با دیگران را داشته باشند. به همین دلیل Jo Klepacki مدیر این برنامه، ایده خواندن بچه ها برای سگ ها را مطرح کرد. او می گوید: «در حالت ایده آل، سگهای ترسو و خجالتی نزدیک می آیند و علاقه نشان می دهند. شنیدن صدای خواندن یک کودک می تواند واقعا این حیوانات را آرام کند. پاسخ و واکنشی که ما در این سگ ها دیده ایم باورنکردنی است.»

تمرین مهارت های خواندن در پناهگاه سگها!

از کریسمس گذشته، بچه های 6 تا 15 سال فرصت داشتند تا برای این برنامه ثبت نام کنند و در حال حاضر یک ماه است که اجرای برنامه خواندن آغاز شده است. کودکان یک دوره آموزشی 10 ساعته را می گذرانند که به آنها کمک می کند زبان بدن سگ ها را یاد بگیرند. بنابراین آنها می توانند بفهمند که حیوان پریشان یا عصبی شده است.

تمرین مهارت های خواندن در پناهگاه سگها!

بچه ها در بیرون لانه چنین سگ هایی می نشینند و برای آن ها می خوانند. والدین بچه ها می توانند هرزمان که بخواهند آنها را به این پناهگاه بیاورند. این برنامه برای خود بچه ها هم سودمند است و مهارت های خواندن را در آنها تقویت می کند. 

تمرین مهارت های خواندن در پناهگاه سگها!

این برنامه بچه ها را تشویق می کند همدلی خود را با حیوانات بیشتر کنند. این یک تمرین آرام و صلح آمیز است. بچه ها ترس را در این حیوانات و تاثیر مثبتی که می توانند بر آنها بگذارند را می بینند. این برنامه بچه ها را تشویق می کند چیزها را از دریچه چشم یک حیوان ببینند و به آنها کمک می کند در زندگیشان با حیوانات و مردم روابط بهتری برقرار کنند. بهترین بخش این برنامه این است که تاکنون سگ های زیادی توانسته اند ترس و خجالت خود را کنار بگذارند و یک خانه همیشگی پیدا کنند. 

تمرین مهارت های خواندن در پناهگاه سگها!

تمرین مهارت های خواندن در پناهگاه سگها!

تمرین مهارت های خواندن در پناهگاه سگها!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج