اسپرم‌ های دانشمند پرور، 25 میلیون تومان!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
ریزخور_4
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۳۰۵۰۹۹
۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵
۱۹۰۲۰
روزنامه وقایع اتفاقیه در گزارش نوشت: «اگر می‌خوای خوشتیپ ، چشم روشن و سالم باشه تا صد میلیون تومان باید هزینه کنی» این حرف را مسئول پذیرش یکی از مراکز ناباروری معروف در یک محله بالاشهر می‌زند. البته مهم‌ترین فعالیت این مرکز، اهدای اسپرم است نه دیگر خدمات ناباروری!
روزنامه وقایع اتفاقیه: «اگر می‌خوای خوشتیپ ، چشم روشن و سالم باشه تا صد میلیون تومان باید هزینه کنی» این حرف را مسئول پذیرش یکی از مراکز ناباروری معروف در یک محله بالاشهر می‌زند. البته مهم‌ترین فعالیت این مرکز، اهدای اسپرم است نه دیگر خدمات ناباروری!

بی‌شک داشتن فرزند یکی از مهم‌ترین دل‌مشغولی‌های زوج‌های جوانی است که حداقل پنج سال از ازدواج آنها می‌گذرد ولی به دلایلی قادر به اضافه‌کردن یک فرد از خون و جان خود به خانواده دونفره خود نیستند. در این میان یا اشکال از مرد است یا از زن یا در موارد نادری از هر دو. خوشبختانه در سال‌های اخیر با اجاره رحم و دیگر موارد درمانی، درصورتی‌که زن قادر به بارداری نباشد می‌توان مشکل او را حل کرد ولی مردها راه پرپیچ و خمی را از سر می‌گذرانند. مردانی که فاقد اسپرم هستند باید پا در راهی بگذارند که قبولش بر آنها بسیار سخت است، قبول اسپرم یک مرد ناشناس!

درآمدهای میلیونی مراکز ناباروری از اهدای اسپرم

بسیاری از زوج‌های جوان که بچه‌دار نمی‌شوند. پس از مراجعه به پزشک راهی مراکز درمان ناباروری می‌شوند که این روزها بر تعدادشان افزوده می‌شود. به یکی از این مراکز درشمال خیابان شریعتی مراجعه می‌کنم. در همان ابتدای ورود، پوستری به چشم می‌خورد که در تبلیغ اهدای اسپرم طراحی شده است. با یکی از پرستاران این مرکز مشغول به صحبت می‌شوم «ببین ما اینجا بانک اسپرم داریم، یعنی اینجوری هروقت که با همسرتون بیاین و اسپرم آماده هست. شما می‌تونین موارد مورد نظرتون رو انتخاب کنین بعد تشریف بیارین»

از او نحوه انتخاب را می‌پرسم می‌گوید: «بستگی به نوع اسپرمی که می‌خواین ما اینجا آزمایش DNA رو اسپرم انجام می‌دیم و سعی می‌کنیم اسپرم سالم با ساختار قوی تحویلیتون بدیم!»

از او میزان قیمت‌ها را می‌پرسم «اگر از بانک اسپرم بخواین از سه میلیون تومان هست تا 12میلیون تومان ولی اگر فردی رو خودتون معرفی کنید برای خدمات کلنیک پنج میلیون می‌گیریم و عمل لقاح را انجام می‌دهیم» لقاح مصنوعی به یک فرایند پزشکی گفته می‌شود که در آن تخمک‌های بارور را از بدن زن گرفته و همراه با اسپرم‌های بارور یک مرد در آزمایشگاه، آماده جنین‌سازی می‌کنند.

کلینیک‌های لوکس ناباروری

اما دراین‌میان در بعضی از نقاط تهران کلینیک‌های ناباروری خاصی وجود دارند که به مشتریان خاصی خدمات می‌دهند. در پارکینگ یکی از این مراکز به جز ماشین‌های میلیاردی، خودروی دیگری به چشم نمی‌خورد. وقتی وارد این مجموعه می‌شوید احساس می‌کنید وارد هتل پنج ستاره شده‌اید. یک پرستار از ابتدا شما را همراهی می‌کند و با قهوه از شما پذیرایی می‌شود تا پزشک مشاور برای توضیحات بیاید اول می‌پرسد چرا با همسرتون تشریف نیاوردید و بعد از اینکه می‌گویم او از این مراکز خوشش نمی‌آید پاسخ می‌دهد«ما اینجا اطلاعات پذیرشگرمون رو محرمانه ثبت و قول عدم افشای اون رو می‌دیم»

بعد از توضیحات نحوه کار از او قیمت‌ها را می‌پرسم: او می‌گوید: «ما اینجا بانک اسپرم نداریم ولی می‌تونید یا یک نفر را خودتون معرفی کنید که با آزمایش‌های ما بهتون می‌گیم که اسپرم ایشون سالم هست یا نه که این هزینه‌اش 35 میلیون تومان می‌شود ولی اگر مایل بودید ما کسانی را اینجا داریم که هم از لحاظ خوشتیپی هم از لحاظ جسمی در شرایط ایده‌آلی قرار دارند» وقتی می‌بیند برایم قابل توجه است قیمت‌های اسپرم این افراد را هم به زبان می‌آورد: «از 25میلیون هست تا 70 میلیون، البته رقم باید بین خودمون محرمانه بمونه. حتی یکی از مدل‌های معروف مرد که تصویرش هم الان رو بیلبورد‌های تبلیغاتی شهره هم در بین افراد اهدای اسپرم اینجا هست، که اگر مایل بودید در جلسه بعدی بیشتر درباره‌اش توضیح میدم!»

در انتها با شوخی از دکتر سؤال می‌کنم اتفاقا یکی از آشناهای ما هم ظاهری مناسب داره و مایل به اهدای اسپرم هست چقدر به اهداکننده اسپرم تعلق می‌گیرد؟ او هم با شوخی جواب می‌دهد «بگو بیاد اینجا پیش خودم تا 30 درصد قرارداد بهش پول نقد می‌دیم»

اسپرم‌های دانشمنــد پرور 25میلیون تومان

گرچه به عقیده بسیاری از پزشکان تناسب جسمی و حتی بعضی از بیماری‌ها موروثی هستند و این قبیل کلینیک‌ها مدعی هستند اسپرمی با احتمال کم بیماری به شما تحویل می‌دهند! ولی اسپرم‌هایی که متعلق به افرادی با ضریب هوشی بالا باشند از نکات جالبی بود که در مراجعه به یکی از این کلینیک‌ها به گوشم خورد، پرستار این کلینیک کوچک در شمال غرب تهران می‌گوید «میزان هوش هم می‌تواند از طریق اسپرم انتقال پیدا کند و ما به‌همین‌منظور از کسانی که اینجا برای اهدا اسپرم فرم می‌کنند تست هوش می‌گیریم و حداقل نتیجه آن باید نمره 120 به بالا باشد»

او اشاره می‌کند اینجا حتی ضریب هوشی 145 هم داشتیم‌، او قیمت اسپرم‌های دانشمندپرور را از 12میلیون تا 25 میلیون اعلام می‌کند. جالب است در اینجا به یاد نامه مشهور مرلین مونرو (بازیگر مشهور هالیوود) به انیشتین افتادم که در آن نوشته بود«فکر کنید اگر ما ازدواج می‌کردیم و فرزندی به زیبایی من و به باهوشی شما داشتیم» و انیشتین در پاسخ به او گفته بود «خانم مونرو توجه داشته باشید چه فاجعه‌ای پیش می‌آمد اگر ما ازدواج می‌کردیم و برعکس گفته شما اتفاق می‌افتاد، فرزندی به زشتی من و به کودنی شما»

اسپرم اهدا کن چند میلیون بگیر!


یکی از پرستاران مرکز ناباروری می‌گوید «تعداد افرادی که برای اهدای اسپرم به این مراکز مراجعه می‌کنند رو به افزایش است و مردانی که برای اهدای اسپرم به این مراکز مراجعه می‌کنند حداقل ماهی پنج میلیون به بالا درآمد دارند و مراکز ناباروری هم درحال‌حاضر درآمد خوبی از این راه به دست می‌آورند».

او ادامه می‌دهد «حتی بعضی از چهره‌های شاخص هم برای اهدای اسپرم به این مرکز مراجعه می‌کنند. سال گذشته یکی از ورزشکاران معروف به درخواست خانواده‌ای به این مرکز آمده بود و آن‌طورکه من شنیدم صد میلیون برای اهدای اسپرم از خانواده گیرنده دریافت کرده بود»

بااین‌روند به نظر می‌رسد در سال‌های آینده شاید خانواده‌ای که مشکل بچه‌دارشدن داشته باشد بتواند از بین دانشمندان، هنرمندان و ورزشکاران فردی را متقاعد کند که اهداکننده اسپرم او باشد و پول گزافی هم از این راه به دست بیاورد. شاید هم در آینده نزدیک این کار به عنوان یک شغل رسمی و پردرآمد ذهن عده زیادی را به خود مشغول کند. موضوع اهدای اسپرم، چندی قبل مورد بحث‌های فقهی بسیاری در میان علما و حوزه‌های علمیه بود و دراین‌باره هم نظرات مختلفی بیان می‌شد اما طبق نظر حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله) این عمل با رعایت نکات اسلامی بلامانع بوده و اشکال شرعی ندارد. در زیر استفتای ایشان را به نقل از دفتر رهبر معظم انقلاب منتشر می‌کنیم.

سؤال: همسر من اسپرم ندارد. ما می‌توانیم از اسپرم شخص دیگری که با تزریق در رحم من انجام می‌شود، بچه‌دار شویم، آیا این کار مشکل شرعی دارد؟

جواب: تلقیح زن از طریق نطفه مرد اجنبى فى‌نفسه اشکال ندارد، ولى باید از مقدمات حرام از قبیل نگاه و لمس حرام و غیر‌ آنها اجتناب شود.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1394/12/16
یا خدا ... یا خدا ... یا خدا .... چه چیزایی میشنویم .....
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1394/12/16
اگه قرار باشه اسپرم کس دیگه تو رحم زنی باشه برای تولد که این همان معنی حرام زادگی رو میده این دیگه فرزند پدرش نیست این مراکز چرا بسته نمیشوندد .ماشنیده بودیم مردی که اسپرمش ضعیفه تقویت میکنند و بعد از مراحلی به همسر خودش تزریق میشه خوب اگه اسپرم دیگری تزریق بشه این چه معنی میده
Iran, Islamic Republic of
17:06 - 1394/12/16
بچه ای که از نطفه دیگری بدنیا میاد،نیاد بهتره،کی اینکارا رو میکنه
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1394/12/17
این یعنی به وجود آوردن فرزند نامشروع و زنا زاده در محیط آزمایشگاهیی ،اینو دیگه هر کسی میدونه اون بچه که به وجود میاد از نسل شخص ثالث و خون و ویژگیهای نفر سومه؟؟؟؟ خدا به داد همه برسه....
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1394/12/17
ازدواج های قبل از اسلام رو بخونید چیزه جالبی خواهید دید
Iran, Islamic Republic of
22:07 - 1394/12/17
خوب چرا لقمه رو دور سر می چرخونید . اهدا کننده اسپرم خودش می تونه ارزونتر و راحتتر این کار رو انجام بده . دیگه دکتر نمی خواد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
ادیب_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
ادیب_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_2
عارفی_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
تنورستان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
اورانوس_فوتر2
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
تنورستان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
کالازم_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر