وضعیت کیفیت خودروهای داخلی
۳۰۶۰۸۹
۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۷
۱۲۹۲۷
وزارت صنعت با اعلام جزئیاتی از وضعیت کیفیت خودروهای ساخت داخل، دو خودرو ژاپنی نیو مزدا3 و ویتارا را به عنوان با کیفیت ترین خودروهای بالای صد میلیونی کشور معرفی کرد و نمره‌ای قبولی به کیفیت خودروهای چینی داد.
اقتصادنیوز: وزارت صنعت با اعلام جزئیاتی از وضعیت کیفیت خودروهای ساخت داخل، دو خودرو ژاپنی نیو مزدا3 و ویتارا را به عنوان با کیفیت ترین خودروهای بالای صد میلیونی کشور معرفی کرد و نمره‌ای قبولی به کیفیت خودروهای چینی داد.

وزارت صنعت با انتشار جزئیاتی از وضعیت کیفیت خودروهای ساخت داخل، دو خودرو ژاپنی نیو مزدا3 و ویتارا را به عنوان با کیفیت ترین خودروهای بالای صد میلیونی کشور معرفی کرد و نمره‌ای قبولی به کیفیت خودروهای چینی داد.

در این گزارش خودروها در چهار رنج قیمتی بالای 100 میلیون، 75 تا 100 میلیون، 50 تا 75 میلیون، 25 تا 50 و زیر 25 میلیونی برآورد کیفیت شده‌اند که نیومزدا3، کیا سراتو، جک J5، تندر90 پارس خودرو و سایپا X131 به عنوان با کیفیت ترین خودروهای این رنج قیمتی معرفی شدند.

بر اساس گزارشی که سایت رسمی وزارت صنعت (شاتا) اعلام کرده، در جدول سطوح کیفی خودروهای سبک در گروه سواری و در کلاس قیمتی خودروهای بالای 100 میلیون تومان، نیومزدا3 و گرندویتارا به ترتیب با سه ستاره در رتبه کیفی 1 و 2 قرار گرفتند.

در کلاس قیمتی خودروهای 75 تا 100 میلیون تومان، کیاسراتو با دو ستاره و آسا بادو ستاره اول و دوم شدند و JAC- S 5 با یک ستاره سوم شد.

همچنین در کلاس قیمتی 50 تا 75 میلیون تومان، JAC – J5 و بر لیانس H330 با دو ستاره اول و دوم شدند. برلیانس H320 نیز با دو ستاره سوم شد.

در کلاس قمتی 25 تا 50 میلیون تومان، تندر 90 پارس خودرو با چهار ستاره اول شد پارس تندر با سه ستاره دوم شد و تندر 90 اتوماتیک با سه ستاره سوم شد. همچنین تندر 90 با سه ستاره در رتبه چهار و رانا با دو ستاره، رتبه پنجم را به خود اختصاص دادند.

در کلاس قیمتی خودروهای پایین‌تر از 25 میلیون تومان، سایپاX131 پارس‌خودرو یک ستاره گرفت و اول شد و تیبا با یک ستاره، سایپا X131 و سایپا X132 نیز هر کدام با یک ستاره به ترتیب در ردیف دوم تا چهارم قرار گرفتند.

در گروه وانت و در کلاس قیمتی پایین‌تر از 50 میلیون تومان نیز وانت سایپا X151،‌ وانت مزدا تک‌کابین،‌ وانت کاراتک کابین و وانت مزدا دوکابین هر کدام با یک ستاره به ترتیب در ردیف اول تا چهارم جای گرفتند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:58 - 1394/12/18
تو مدرسه که بودیم نمره های خرداد را که اعلام می کردند کسانی با کمتر از چهار تجدید نابغه محسوب می شدند مثل امتیاز اوردن خودرو های اقای نعمت زاده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج