78 هزار نفر از نیاوران بازدید کردند
۳۱۰۷۴۷
۰۶ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۴
۵۹۲۰ 
در چهار روز نخست سال 1395، بیش از 78 هزار بازدید از مجموعه فرهنگی - تاریخی نیاوران انجام شد.
خبرگزاری ایسنا: در چهار روز نخست سال 1395، بیش از 78 هزار بازدید از مجموعه فرهنگی - تاریخی نیاوران انجام شد.

در روزهای یکم تا چهارم فروردین سال جاری 78 هزار و 949 بازدید از این مجموعه انجام شد که کاخ اختصاصی نیاوران با 21 هزار و 881 نفر بازدیدکننده بیشترین میزان بازدید از کاخ موزه‌های مجموعه نیاوران را در این مدت به خود اختصاص داد.

همچنین کوشک احمدشاهی با 11 هزار و 737 نفر و موزه خودروهای اختصاصی با 9 هزار و 641 نفر شاهد بیشترین بازدیدکننده بوده‌اند.

راه‌اندازی گیشه فروش بلیت در ضلع شمالی مجموعه علاوه بر بلیت فروشی ضلع جنوبی، نصب سیستم هوشمند برای خرید بلیت الکترونیکی، تجهیز سیستم رادیو به منظور معرفی موزه‌ها و اطلاع رسانی به مخاطبان در طول روز، ساماندهی و چیدمان جدید اشیای ویترین‌ها، طراحی و چاپ فرم‌های نظرسنجی، تهیه کارت شناسایی و تجهیز سرویس‌های بهداشتی این مجموعه از جمله اقداماتی بودند که در نوروز امسال به منظور بالا بردن سطح رضایتمندی بازدیدکنندگان در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران انجام شد.

بازبینی و رفع نقایص سیستم حفاظت الکترونیک مجموعه و تعمیر بلندگوهای محوطه بخش دیگری از اقدامات را شامل می‌شوند.

بازدیدکنندگان و گردشگران در این روزها از کاخ اختصاصی نیاوران و موزه پارچه و لباس‌های سلطنتی، کوشک احمدشاهی، موزه جهان‌نما، موزه کتابخانه اختصاصی، موزه خودروهای اختصاصی و باغ کتیبه‌ها که متعلق به دوران قاجار و پهلوی هستند، بازدید کرده‌اند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج