فوت و فن های خوش‌پوشی در نوروز
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۱۱۶۰۴
۱۰ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۱
۵۸۱۲۷
‌تیپ‌های تازه نفس
می‌خواهیم برای شما از فوت و فن های خوش‌پوشی در روزهای آغازین سال جدید بگوییم؛ از پوشش‌هایی كه به شما اجازه می‌دهند در دید و بازدید نوروزی هم مثل همیشه متفاوت، مناسب و زیبا بپوشید.
مجله زندگی ایده آل - ساقی بیاتین: می‌خواهیم برای شما از  فوت و فن های خوش‌پوشی در روزهای آغازین سال جدید بگوییم؛ از پوشش‌هایی كه به شما اجازه می‌دهند در دید و بازدید نوروزی هم مثل همیشه متفاوت، مناسب و زیبا بپوشید و البته با حساب و كتاب! برای شما پیشنهاداتی داریم تا با بودجه‌ای مشخص از سایرین متفاوت باشید؛ این پیشنهادها را با ما مرور كنید.

اگر كیفی صورتی را با كفش‌های‌تان ست كنید، پوشش شما را از یك تركیب شیك به فانتزی تبدیل می‌كند كه برای خانم‌های جوان مناسب است اما یك كیف مشكی برای خانم‌های مسن‌تر برازندگی ست را قطعی می‌كند.

‌تیپ‌های تازه نفس

وقتی می‌خواهید ظاهرتان بیشتر به چشم بیاید، سعی كنید با شال صورتی‌رنگ حال و هوای‌تان را شادتر كنید.

‌تیپ‌های تازه نفس

شاد بودن این ست دست شما را بازمی‌گذارد تا بتوانید از گوشواره‌های بزرگ با رنگی تیره و ساده هم استفاده كنید. یك جفت گوشواره ساده سن‌تان را پایین می‌آورد و سلیقه‌تان را بهتر نشان می‌دهد. پیشنهاد ما همچنان رنگ مشكی است.

‌تیپ‌های تازه نفس

بعضی از لباس‏ها در نگاه اول چشم آدم را نمی‌گیرند اما كافی است آنها را بپوشید تا زیبایی خاص‏شان را روی تن‌تان ببینید. این پیراهن صورتی میدی هم در نگاه اول همین‌طور است اما كافی است آن را با این ست در نظر بگیرید تا حال و هوای‌تان را عوض كند.

‌تیپ‌های تازه نفس

داشتن یك كت مشكی شیك در كمد هر خانم از ضروریات است. این ست را بدون كت در ساعات گرم‌تر روز بپوشید و وقتی هوا سرد شد با كت همراهش كنید؛ البته پوشیدن این كت شیك با مدل خاص خود كاملا شما را رسمی می‌كند. رنگ صورتی این مدل با مجموعه رنگ‏های ست ما هماهنگی دارد. پس با خیال راحت به تن كنید!

‌تیپ‌های تازه نفس

برای افرادی كه دوست دارند متفاوت‌تر به نظر بیایند و خیلی در قید و بند ظاهر ساده نیستند هم مژده داریم! كفشی كه برای این ست در نظر گرفته‌ایم یك كفش صورتی خوشرنگ نوك تیز با پاشنه‌های بلند است كه برای رسمی‌تر شدن تن‌پوش و طراحی رسمی لباس پیشنهاد شده است.

‌تیپ‌های تازه نفس

پوشیدن مانتوی بهاره مشكی به شما كمك می‌كند  تا ظاهری كاملا رسمی داشته باشید. انتخاب رنگ مشكی ترفندی ساده است برای تاكید بیشتر بر رنگ صورتی لباس شما. یادتان باشد انتخاب مانتویی مثل مدل پیشنهادی ما نه‌تنها شما را كشیده‌تر نشان می‌دهد، بلكه ست  صورتی‌ای را كه بدون شك برای انتخاب آن وقت گذاشته‌اید پشت خودش پنهان نمی‌كند.

‌تیپ‌های تازه نفس

شاید تا امروز به گردنبند صورتی، فكر نكرده بودید اما این گردنبند دقیقا همان اتفاقی است كه شما را به تركیب رنگ‌های متفاوت تشویق می‌كند. این مدل گردنبند حتی می‌‌تواند نقش یك یقه زیبا را وقتی كه لباس شما كاملا ساده است، برای‌تان بازی كند.

‌تیپ‌های تازه نفس

این هم پیشنهادی برای خانم‌هایی كه نمی‌توانند از لاك دست‌شان دل بكنند و دوست دارند دستان‌شان هم مانند ظاهرشان آراسته باشد.

‌تیپ‌های تازه نفس

ما این عینك با فریم مشكی را به شما پیشنهاد می‌كنیم تا بتوانید همراه با این ست، عینكی شیك بر چشمان خود داشته باشید. در آینه خودتان را از بالا به پایین نگاه كنید؛  غیر از خوش‌سلیقگی، چه چیزی می‌توانید پیدا كنید؟

‌تیپ‌های تازه نفساین هم تقدیم به خانم‌هایی كه می‌خواهند همه لباس ها‌یشان ست باشد. هماهنگی خوبی بین این رنگ رژلب با لباس‌های این ست وجود دارد.

‌تیپ‌های تازه نفس

می‌خواهید در عرض چند دقیقه تیپ ساده‌تان را به ظاهری زیبا و جذاب تبدیل كنید؟ ما به شما می‌گوییم با اضافه كردن یك كت نارنجی تنگ روی بلوزتان می‌توانید استثنایی شوید.

‌تیپ‌های تازه نفس

اگر دوست دارید زیورآلاتی كه استفاده می‌كنید در عین سادگی منحصر به فرد باشند، این انگشترها به سلیقه شما پاسخ می‌دهد چون زیبایی آنها در سادگی‌شان است.

‌تیپ‌های تازه نفس

استفاده از زیورآلات را هم فراموش نكنید. وقتی تمام لباس‌های‌تان ساده هستند زیورآلات می‌توانند شما را از سادگی دربیاورند و به ظاهرتان حال و هوای تازه‌ای بدهند. یك النگوی بزرگ طلایی همان چیزی است كه برای تكمیل این مجموعه به آن احتیاج دارید.

‌تیپ‌های تازه نفس

خانم‌ها عجله كنید! این كفش رنگارنگ برای شما بسیار برازنده است. با این كفش قدم‌های خودتان را هماهنگ‌تر برمی‌دارید. این كفش را می‌توانید با یك شلوار میدی یا پیراهن ماكسی بپوشید تا مدل كفش كاملا مشخص باشد. هماهنگی عجیبی كه  این ست دارد به خاص شدن شما، كمك زیادی می‌كند.

‌تیپ‌های تازه نفس


انتخاب كفش به مجلسی كه قصد شركت در آن را دارید، بستگی دارد. اگر در روزهای عید به یك دورهمی غیررسمی دعوت شده‌اید، كفش‌های تخت بزرگ گزینه خوبی است  اما در موقعیت‌های رسمی‌تر بهتر است از كفش پاشنه  بلند استفاده كنید.

این بلوز گشاد كه روی سرشانه می‌افتد، تن‌پوش نرم و لطیفی برای شماست. رنگ این بلوز آرامش خوبی به شما القا می‌كند و برای یك ‌‌مهمانی عصر بسیار مناسب است. می‌توانید آن را با یك شلوار كرم یا دامن نارنجی هماهنگ كنید.

‌تیپ‌های تازه نفس


اگر می‌خواهید بر خاص بودن خود تاكید كنید، با این ست یك گوشواره نارنجی بیندازید تا خوش‌پوشی ظاهرتان مشخص باشد. با انتخاب این اكسسوری،  هم اعتماد به نفس پیدا می‌كنید و هم شیك می‌شوید.

‌تیپ‌های تازه نفس

به مدل منحصربه‌فرد این كیف دقت كنید. رنگ كرم این كیف با این ست، ارتباط برقرار می‌كند و برای شما خانم‌های مشكل‌پسند، انتخاب بسیار مناسبی است. این كیف باعث می‌شود شما در ‌مهمانی بدرخشید.

‌تیپ‌های تازه نفس

دامن انتخابی شما برای یك ‌مهمانی نوروزی می‌تواند یك مدل نارنجی ساده و در عین حال شیك باشد. از آنجا كه قرار است آن را با كت بپوشید، بهتر است سراغ مدل‌هایی بروید كه كمی ساده باشند. این نكته را هم در نظر بگیرید كه انتخاب دامن‌های ماكسی كمك می‌كند تا شما رسمی‌تر به نظر برسید.

‌تیپ‌های تازه نفس

اگر می‌خواهید به جای دامن از شلوار استفاده كنید، پیشنهاد ما برای هماهنگ‌كردن شلوار  با این ست، تكیه بر رنگ كرم است. برای اینكه ست شما كلاسیك‌تر به ‌نظر برسد، سعی كنید از شلوارهای پارچه‌ای یا كتان استفاده كنید.

‌تیپ‌های تازه نفسنقطه عطف این ست گوشواره زرد و آبی است؛ یك جوری كه انگار بار گرم كردن این مجموعه روی دوش این كوچولوی زیباست.

‌تیپ‌های تازه نفس

یك النگوی با رنگ‌های زرد و آبی می‌تواند رنگ‌های موجود در لباس‌های‌تان را انعكاس دهد و به شیك‌تر شدن این ست كمك بزرگی كند. این مدل دستبند با تركیب زیبای زرد و آبی انتخابی ایده‌آل به‏نظر می‏رسد.

‌تیپ‌های تازه نفس

این مدل كفش‌ها را باید به‌عنوان كفش 2016 معرفی كرد؛ كفشی‌هایی با رنگ‌های شاد كه در مدل‌های اغلب طراحان دیده می‌شود. راه رفتن با این كفش‌های پاشنه‌ بلند كه با بندی بر مچ پا بسته شده یا دورتادور آن حالت خالی دارد، راحت است؛ به همین دلیل برای همه خانم‌ها قابل استفاده هستند.

‌تیپ‌های تازه نفس

تركیب رنگ‌های این ست، دست شما را بازمی‌گذارد و می‌توانید آن را با شلوار یا دامن ست كنید. اگر می‌خواهید تبدیل به یك ست اسپرت شوید، سراغ شلوار جین بروید. اگر هم دوست دارید متفاوت باشید، می‌توانید به جای شلوار از دامن جین استفاده كنید.

‌تیپ‌های تازه نفس

‌تیپ‌های تازه نفس

اگر خیال دارید به روز باشید باید برای عینك‌های آفتابی‌تان هم نقشه‌های درست و حسابی بكشید!

‌تیپ‌های تازه نفس

این هم یك گردنبند شیك با سنگ‌های زرد ویژه خانم‌هایی كه به انداختن اكسسوری اصرار دارند. حالا كه ست‌تان را به رنگ زرد و آبی انتخاب كرده‌اید، بهتر است اكسسوری شما هم به این رنگ‌ها انتخاب شود.

‌تیپ‌های تازه نفس

وقتی ست شما رنگ‌ آبی و زرد دارد، برای انتخاب بلوز هم می‌توانید از این رنگ‌ها استفاده كنید تا سلیقه شما در انتخاب و چیدن یك ست را نشان دهد.

‌تیپ‌های تازه نفس

هیچ وسیله‌ای برای خانم‌ها ضروری‌تر از كیف نیست؛ كیفی كه زیبایی شما را دوچندان كند.  این كیف‌های آبی و زرد بهترین گزینه برای خانم‌هاست. در انتخاب این كیف شك نكنید.

‌تیپ‌های تازه نفس

‌تیپ‌های تازه نفس

اگر دوست دارید شالی بپوشید كه بتوانید آن را با این تركیب ست كنید و در كنارش خوش‌تیپ‌تر به نظر برسید، این شال زیبا را به خاطر بسپارید. این شال می‌تواند ظاهر شما را تكمیل كند.

‌تیپ‌های تازه نفس

همیشه یك آرایش جذاب شما را زیباتر جلوه می‌دهد. اگر رنگ لباس‌تان زرد و آبی است، این سایه آبی رنگ به چهره‌تان جلوه خاصی می‌بخشد.

‌تیپ‌های تازه نفسشیكی و زیبایی این ست در سادگی آن است. در انتخاب زیورآلاتی كه تیپ شما را آراسته‌تر و چشمگیرتر كند، سراغ یك گوشواره شیك بروید. ساده بودن این ست دست شما را بازمی‌گذارد تا بتوانید از گوشواره‌هایی با نگین سبز هم استفاده كنید.

‌تیپ‌های تازه نفس

دست ‌گرفتن یك كیف سبز تیره در كنار این ست، خیلی خوب جواب می‌دهد. این كیف سبز ریش‌ریش با بند كوتاه مناسب برای خانم‌های اسپرت‌پسند است.

‌تیپ‌های تازه نفس

خانم‌های خوش‌سلیقه كه حواس‌شان به همه‌چیز است برای این مجموعه هماهنگ، دستبند سبز را حتما در سبد خرید خود و در كنار این لباس‌ها قرار می‌دهند.

‌تیپ‌های تازه نفس

برای روزهای خنك بهاری هیچ‌چیز، آرامش‌بخش‌تر از این نیست كه لباسی به تن داشته باشید كه به معنای واقعی شما را گرم كند و در عین حال راحتی زیادی داشته باشد. این مانتوی قرمز  به‌دلیل جنس ویژه‌ای كه دارد گرمای شما را صددرصد تضمین می‌كند و به‌علت مدل خود، بسیار سبك و راحت روی تن شما می‌نشیند.

‌تیپ‌های تازه نفس

برای اینكه ست شما با مد امسال جلو برود، می‌توانید سراغ یك بلوز خنك اسپرت كه بالای آن كش است، بروید؛ بلوزی برای روزهای عید؛ هم ساده و هم جوان‌پسند.

‌تیپ‌های تازه نفس

از این ساده‌تر نمی‌شود ولی به اندازه سادگی‌اش زیباست. یك شلوار قرمزرنگ ساده ولی شیك دقیقا همان چیزی است كه برای هماهنگ كردن با ست پیشنهادی ما نیاز دارید.

‌تیپ‌های تازه نفس

همیشه خانم‌ها دوست دارند لباس‌شان را از سادگی دربیاورند. برای این ست یك گردنبند با سنگ‌های قرمز جلوه زیبایی به شما می‌دهد.

‌تیپ‌های تازه نفس

در یك ظاهر مناسب، همیشه كفش حرف آخر را می‌زند و به‌اصطلاح تكمیل‌كننده مجموعه شماست و این كفش قرمز و سبز با طرح شیك خود می‌تواند این اطمینان را به شما بدهد كه در ظاهر خود چیزی كم ندارید.

‌تیپ‌های تازه نفس

ست كردن این كیف قرمز نشان از خوش‌سلیقگی شما خانم‌های شیك‌پوش دارد. پیشنهاد ما به شما برای این ست می‌تواند یك كیف كوچك قرمز رنگ با بند بلند هم باشد كه هارمونی زیبایی را با ست شما ایجاد می‌كند.

‌تیپ‌های تازه نفس

در كنار این لباس‌های هماهنگ و زیبا می‌‌توانید به دنبال شالی باشید كه متناسب با این ست باشد. طرح سنگین و شیك این شال، وقار شما خانم خوش‌پوش را چندین برابر می‌كند.

‌تیپ‌های تازه نفس

برای چنین ستی شما به یك لاك قرمز هم احتیاج دارید تا دستان شما هم در این تركیب خودش را نشان دهد.

‌تیپ‌های تازه نفس
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
United States
04:52 - 1395/01/11
اون وقت گشت ارشاد رو کجای دلمون بذاریم؟ در ضمن هیچ کدوم قشنگ نبودن
Iran, Islamic Republic of
05:44 - 1396/03/28
اره این چیزا رو فقط تو خودخارج میشه پوشید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر