کاهش چشمگیر سرقت در نوروز
۳۱۱۸۱۳
۱۰ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۸
۷۵۹۴
سردارحسین ساجدی‌نیا با اعلام این خبر گفت: با اقدامات عملیاتی و پیشگیرانه بعمل آمده در قبل از نوروز ۹۵ و اجرای طرح های مختلف در سطح شهر تهران و پبش بینی های لازم در زمینه پیشگری از وقوع جرائم از ۲۷اسفند۹۴ تا ۱۰فروردین ۹۵ شاهد کاهش چشمگیر وقوع انواع سرقت ها نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته هستیم.
 مهر: سردارحسین  ساجدی‌نیا با اعلام این خبر گفت: با اقدامات عملیاتی و پیشگیرانه بعمل آمده در قبل از نوروز ۹۵ و اجرای طرح های مختلف در سطح شهر تهران  و پبش بینی های لازم در زمینه پیشگری از وقوع جرائم از ۲۷اسفند۹۴ تا ۱۰فروردین ۹۵ شاهد کاهش چشمگیر وقوع انواع سرقت ها نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته هستیم.

ساجدی نیا در ابن خصوص اظهار داشت: تامین امنیت شهروندان و مسافران در تعطیلات نوروزی اولویت مهم فرماندهی انتظامی تهران بزرگ است بطوریکه با راه اندازی ۴۰۰ ایستگاه پلیس در محلات توانسته ایم احساس امنیت را نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش دهیم و شاهد استقبال شهروندان تهرانی و مسافرین در این طرح باشیم.

وی با بیان اینكه نیروهای پلیس پایتخت در طرح انتظامی – ترافیكی نوروز ۹۵ در حال ارائه خدمات به مردم هستند، خاطرنشان كرد: ایستگاه های انتظامی، ترافیكی و گشت های نوروزی شهری کار تامین امنیت پایتخت نشینان  و مسافران محترم را بر عهده دارند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به توسعه تکنولوژی و پیچیدگی جرایم به ویژه سرقت ها بر لزوم آموزش همگانی و احساس مسئولیت فردی و اجتماعی اقشار مختلف در حفظ و نگهداری از اموال و تجهیزات خود تاكید كرد.

وی ادامه داد: همبستگی عملیاتی برای جلوگیری از فرار مجرمان و سارقان حرفه ای بسیار حائز اهمیت بوده به نحوی که بایستی با بکارگیری تمامی طرح ها از جمله طرح مهار از موفقیت آمیز بودن هر گونه سرقت و جرایم مهم جلوگیری کرد.

سرتیپ پاسدار حسین ساجدی نیا با اشاره به تاکید فرمانده محترم ناجا مبنی بر کاهش سرقت در شهرها به ویژه کلانشهری نظیر تهران گفت: عوامل اجرایی کلانتری ها و ایستگاه های پلیس عزم همگانی برای کاهش سرقت را در دستور کار خود قرار داده اند و به نظام مند کردن گشت های انتظامی اعم از گشت پیاده موتوری،خودرویی و تلفیق پلیس های تخصصی تاکید شده است.

این مقام انتظامی به لزوم برنامه ریزی صحیح برای امنیت و آسایش عمومی تاکید کرد و خواستار توجه هر چه بیشتر مسئولان به این حوزه شد.

رئیس پلیس پایتخت در بخش دیگری از سخنان خود تصریح كرد: با نهادینه شدن نظم و قانون و ارتقاء مولفه های فرهنگ دینی و ارزشی در جامعه، انسجام‌ بخشی بیشتری در افزایش اقتدار ملی و امنیت عمومی نمایان می‌شود به نحوی كه می‌توان بازتاب آن را در آینه عمل و در تمامی عرصه‌ها و از جمله عرصه اقتصادی به خوبی مشاهده كرد.

وی افزود: افزایش اعتماد اجتماعی به عنوان یکی از مهمترین بسترها در ساختارهای اجتماعی و فرهنگی رویکردی است که در بستر ماموریت های مجموعه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در سال جدید دنبال می شود و لازمه آن تقویت احساس مسئولیت و حسن انجام كار توسط كاركنان می باشد.

این مقام ارشد انتظامی در پایان با اشاره به اینکه با شروع به کار قرارگاه نوروزی امام علی(ع) وقوعات سرقت کاهش و دستگیری سارقان نیز افزاش یافته بیان داشت: اشرافیت، كنترل و نظارت بر عملكرد واحدهای انتظامی با اولویت پیشگیری و برخورد قاطع با ناهنجاری های اجتماعی از جلمه ملزوماتی است كه بایستی در افزایش احساس امنیت اجتماعی در ایام تعطیلات نوروز بدان توجه و تاكید شود.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1395/01/10
کی گفته ؟ به نظرم بیشتر شده . دیروز بعدازظهر همه کفشهای آپارتمان مارو دزدیدن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج