تحول در منزل با این پارچه‌های زیبا (2)
۳۱۳۷۷۰
۲۳ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۳
۱۷۶۴۷
شما می‌توانید با هزینه ای بسیار کم با استفاده از کاغذهای تزئینی و با طرح های زنده و شیک دکوراسیون خود را تغییر دهید.
وب‌سایت تزئین: شما می‌توانید با هزینه ای بسیار کم با استفاده از کاغذهای تزئینی و با طرح های زنده و شیک دکوراسیون خود را تغییر دهید.


پارچه و کاغذ برای تحول منزل

خانه خود را متحول کنید

6. قابی زیبا:

پارچه و کاغذ برای تحول منزل

یک کاغذ طرح دار زیبا با رنگی دلپذیر، هنگامیکه به روی یک قاب سیاه رنگ چسبیده شود، به یک اثر هنری تبدیل خواهد شد.

7.رومیزی:

پارچه و کاغذ برای تحول منزل

می‌توانید با استفاده از کاغذهای رنگارنگ یک رومیزی شیک تهیه کنید؛ به این ترتیب که نوارهایی با پهناهای متنوع اما با طول یکسان را در کنار هم چسبانده تا طولی پیدا کند که از هر طرف میز 15 تا 20 سانتی متر آویزان باشد.

8.کانون توجه:

پارچه و کاغذ برای تحول منزل

برای ایجاد یک کار هنری که در وسط میزتان می‌خواهید قرار دهید، می‌توانید از چندین بطری استفاده کنید؛ به این ترتیب که به صورت یک در میان بطریها را هماهنگ تزئین کنید. برای مثال یک نوار باریکی از کاغذ سبز را به صورت پاپیونی روی بطری گره کنید و دیگری را با چسباندن یک نوار پهن صورتی دور تا دور بطری تزئین کنید.

9.زیر بشقابی:

پارچه و کاغذ برای تحول منزل

طرح های کوچک برای زیر بشقابی مناسب نیستند. برای هماهنگ بودن طرح زیر بشقابی با دیگر تزئینات، روی میز یک طرح از رومیزی را انتخاب کنید و آن را با استفاده از دستگاه کپی 300 برابر بزرگ کنید. با رنگ صورتی یک حاشیه 5/2 سانتی متری به آن بدهید. اگر می‌خواهید زیر بشقابی شما قابلیت شستشو داشته باشد باید آن را لمینیت کنید.

10.قرار دادن نامها:

پارچه و کاغذ برای تحول منزل

برای هر مهمان کارتهایی به نام او تهیه کنید و در پشت صندلی آویزان کنید. می‌توانید برای آویزان کردن آنها از قلابهای پرده حمام کمک بگیرید.

11.سایبانی خنک:
پارچه و کاغذ برای تحول منزل

با استفاده از کاغذهای رنگی یک پرده زیبا تهیه کنید؛ که از دو رنگ سبز و صورتی تهیه شده باشد. مزر دو رنگ را با نواری به پهنای 5/2 سانتی متر از کاغذ با رنگ صورتی پر رنگ بپوشانید.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج