امسال، سال بورس است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۳۱۵۱۸۹
۲۰ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۹
۱۲۲۷۳
با توجه به متغیرهای اقتصادی ایجاد شده در اقتصاد به گفته یک فعال بازار سرمایه، امسال سال بسیار خوبی برای بورس خواهد بود و بورس تهران در صورت ادامه روند عادی و طبیعی می تواند در سال جاری از سایر بازارها پیشی بگیرد و بازدهی بیش از 25 درصدی را نصیب همراهان خود کند.
خبرگزاری ایسنا: با توجه به متغیرهای اقتصادی ایجاد شده در اقتصاد به گفته یک فعال بازار سرمایه، امسال سال بسیار خوبی برای بورس خواهد بود و بورس تهران در صورت ادامه روند عادی و طبیعی می تواند در سال جاری از سایر بازارها پیشی بگیرد و بازدهی بیش از 25 درصدی را نصیب همراهان خود کند.

علی نوروزی- مدیر عامل یک شرکت پردازش اطلاعات مالی وضعیت بورس را مورد توجه قرار داد و در خصوص روند نزولی بازار سرمایه در سال جدید گفت: مشکل بازار سرمایه و افرادی که در آن فعال هستند این است که دید کوتاه‌مدتی دارند و درصددند تا در مدت بسیار کوتاه سودهای زیادی به دست آورند این در حالی است که بورس یک بازار میان‌مدت و بلند‌مدت بوده و باید با این دید در‌ آن سرمایه‌گذاری شود.

وی نوسانات فعلی بورس را طبیعی دانست و عنوان کرد: با توجه به روند افزایشی بازار سرمایه در سال گذشته، روند نوسانی فعلی بورس بسیار طبیعی بوده و اگر اتفاقات عجیبی رخ ندهد بورس تهران روند بسیار مثبتی در سال جاری خواهد داشت و بازدهی مطلوبی نصیب سهامداران خواهد کرد.

نوروزی سال 1395 را سال بسیار خوبی برای بورس دانست و افزود: با توجه به متغیر‌های ایجاد شده در اقتصاد، امسال سال بسیار خوبی برای بورس خواهد بود و بورس تهران در عملکرد شش ماهه و یکساله قطعا مثبت خواهد بود، مگر اینکه اتفاقات دور از انتظار و عجیبی در این بازار رخ دهد.

این فعال بازار سرمایه اضافه کرد: بنابراین در صورتیکه روال عادی و طبیعی فعلی در بورس ادامه پیدا کند، به دلیل متغیر‌های اقتصادی ایجاد شده بهترین شرایط در این بازار فراهم شده و بازار سرمایه به عنوان یک بازار میان‌مدت و بلند‌مدت می‌تواند سودآوری مطلوبی داشته باشد. بنابراین می توان گفت که روند بورس در سال جاری مثبت خواهد بود و بازار سرمایه دیگر به دوران رکود خود در سال 1393 بر نمی‌گردد زیرا متغیر‌های اقتصادی بسیار متفاوت‌تر از سال‌های گذشته شده و امکان برگشتن روزهای منفی دور از ذهن است.

وی تصریح کرد: بنابراین با توجه به این شرایط می‌توان گفت بورس تهران می‌تواند در سال 1395 از سایر بازارها پیشی بگیرد به شرط این‌که فعالان بازار با صبر و حوصله و دید بنیادی و تحلیلی در این بازار فعالیت کنند تا بتواند بازدهی بسیار مناسبی از این بازار کسب کنند.

مدیر عامل یک شرکت پردازش اطلاعات مالی در خصوص میزان بازدهی بورس در سال جاری گفت: پیش بینی می شود بورس تهران در سال جاری بازدهی بیشتری از بازارهای موازی به دست آورده و بازدهی بیش از 25 درصدی را نصیب همراهان خود کند، زیرا تمام متغیر‌های رشد را به همراه دارد.

این کارشناس بازار سرمایه توضیح داد: در حال حاضر رشد اقتصادی مطلوبی در کشور ایجاد شده و آثار برجام و هزینه مالی و مراودات تجاری شرکت‌ها در سالجاری خود را در فروش و کاهش هزینه‌ها نمایان می‌کند.

نوروزی اضافه کرد: علاوه بر این بسیاری از فعالان بازار سرمایه انتظار داشتند تا شرکت‌ها پیش‌بینی های سود فوق‌العاده‌ای برای سال 1395 ارائه کنند اما خوشبختانه این پیش‌بینی محتاطانه بوده و سود پیش‌بینی شرکت ها برای سال جاری به 48 هزار و 540 میلیارد تومان رسید که این پیش‌بینی منطقی بوده و به مرور زمان باید تعدیل شود. بنابراین بازار سرمایه منتظر است تا پیش‌بینی سود شرکت‌ها در گزارش‌های سه‌ماه و شش ماهه آنها تعدیل شود.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
کالابرد_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر قدیمی_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
استیل رگال_فوتر
کالابرد_فوتر