هاشمی‌: تخریب‌ همیشه نتیجه عکس دارد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۱۹۴۲۷
۳۱ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۵
۶۹۴۲
آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی انتخابات اسفندماه ٩٤ را مکمّل همان راهی دانست که مردم شروع کرده بودند و با اشاره به فضای تخریبی قبل از انتخابات، گفت: همه تریبون‌ها و رسانه‌های متعلق به یک جناح و جریان خاص، جز تخریب رقبایشان، کاری نمی‌کردند؛ اما این کار غیراخلاقی آنها نتیجه عکس داد و مردم در انتخابات کاری کردند که آنها را به بهت فرو برد.
روزنامه شرق: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تأکید کرد باید با برنامه‌ریزی‌های ضربتی و حساب‌شده، تهدید نقدینگی کشور را به فرصت برای رونق تولید و خروج از رکود تبدیل کنیم.

آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در دیدار جمعی از استانداران سابق کشور در دولت‌های مختلف، دیدار با استانداران را یادآور کارهای اجرائی کشور دانست و گفت: همیشه و الان هم این‌گونه است که استانداران مجری و عمل ‌کننده برنامه‌های دولت در اقصانقاط کشور بوده و هستند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، در پاسخ به ابراز نگرانی‌های جمع استانداران از ردصلاحیت‌ها و ضرورت جلوگیری از نهادینه‌شدن این شیوه در جامعه، گفت: برگزاری انتخابات پرشور و با حضور همه گروه‌ها، یکی از امتیازات انقلاب اسلامی در تاریخ ایران بود و متأسفانه از مقطعی، با دخالت سلایق سیاسی، ردصلاحیت‌ها تشدید شد.

هاشمی‌رفسنجانی، افزایش تدریجی آگاهی مردم و اراده آنان برای انتخاب شخصیت‌های مورد نیاز جامعه از همه سلایق را از نتایج گسترش ابزار اطلاع‌رسانی دانست و گفت: نمونه این آگاهی، انتخابات ریاست‌جمهوری سال ٩٢ بود که مردم نشان دادند، علاوه بر سوابق گذشته شخصیت‌ها، تفکرات آنها برای آینده کشور را می‌دانند.

وی انتخابات اسفندماه ٩٤ را مکمّل همان راهی دانست که مردم شروع کرده بودند و با اشاره به فضای تخریبی قبل از انتخابات، گفت: همه تریبون‌ها و رسانه‌های متعلق به یک جناح و جریان خاص، جز تخریب رقبایشان، کاری نمی‌کردند؛ اما این کار غیراخلاقی آنها نتیجه عکس داد و مردم در انتخابات کاری کردند که آنها را به بهت فرو برد.

هاشمی‌رفسنجانی، در بخش دیگری از سخنان خود و در پاسخ به ابراز نگرانی یکی از اعضا درباره رکود اقتصادی کشور، گفت: این نگرانی دلسوزان انقلاب و مردم، واقعی است و باید برای برگشت کشور به روزگار رونق اقتصادی تلاش و به دولت کمک کنیم.

وی با اشاره به مشکلاتی که به‌خاطر تحریم‌های ظالمانه برای تولیدگران به وجود آمده بود، گفت: به‌جای یک راه‌حل مناسب و با استفاده از درآمدهای نفتی و به‌خاطر آمارسازی‌های اشتغال، وام‌های بدون کارشناسی و نظارت دادند که حاصل آن افزودن بدهکاری‌های‌ میلیونی و ‌میلیاردی به مشکلات تولیدگران و صاحبان واحدهای تولیدی بود.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این مطلب که «باید با برنامه‌ریزی‌های ضربتی و حساب‌شده، تهدید نقدینگی کشور را به فرصت برای رونق تولید و خروج از رکود تبدیل کنیم»، گفت: اخیرا دولت‌ تصمیم‌های جدی و خوبی برای رونق اقتصادی با فعال‌کردن واحدهای کوچک و متوسط تعطیل یا راکدشده گرفته و ابلاغ کرده است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با تأسف‌بارخواندن اوضاع واحدهای تولیدی در گذشته، به شرایط شهرک‌های صنعتی اشاره کرد و گفت: واحدهای فراوانی که می‌توانستند به تولید و افزایش اشتغال کمک کنند، به‌خاطر سوءمدیریت‌ که وام‌های خود اشتغالی و زودبازده از مصادیق آن بودند، بر بی‌کارانی افزود که بدهکار هم شده بودند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر