6 نفر از حاضرین در ورزشگاه مصدوم شدند
۳۲۰۶۴۹
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۲
۱۷۳۶۶
حاشیه دیدار استقلال اهواز- پرسپولیس
تیم پرسپولیس در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال در حالی استقلال اهواز را شکست داد که در پایان این دیدار جنجال بسیار زیادی به پا شد.
خبرگزاری فارس: هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال در حالی امروز پیگیری می‌شود که تیم پرسپولیس و استقلال اهواز در ورزشگاه تختی اهواز به مصاف هم رفتند که در پایان تیم سرخپوشان پایتخت با نتیجه دو بر صفر میزبان را شکست داد.

* هواداران حاضر در ورزشگاه صندلی‌ها را شکستند و به دلیل حاشیه‌هایی که به وجود آوردند تمام عکاسان و خبرنگاران به همراه بازیکنان وسط زمین جمع شده بودند.

* تعداد 6 نفر از هواداران به صورت جدی از ناحیه سر و صورت مصدوم شدند و به همین دلیل یک آمبولانس دیگر به آمبولانس های حاضر در ورزشگاه اضافه شد و پزشکان به مداوای مصدومیت پرداختند.

* سرانجام پس از دقایق زیادی ماموران نیروی انتظامی موفق به خالی کردن استادیوم شدند اما بیرون از ورزشگاه همچنان ازدحام زیادی حاکم است.

* لیدر باشگاه پرسپولیس به شدت از سوی هواداران استقلال اهواز کتک خورد و به دلیل اینکه بیهوش شده بود توسط برخی از اطرافیان به سمت پزشکان حاضر در ورزشگاه برده شد.

* لیدرهای پرسپولیس بعد از پایان بازی با ماموران نیروی انتظامی درگیر شدند.

* شلوغی و بی نظمی در میکسدزون بسیار به چشم می‌خورد و افراد ناشناسی هم در این مکان حضور دارند اما در این شرایط افراد یگان ویژه رفتار خوبی را با خبرنگاران داشتند.

* دکتر محسن احمدی فیزیوتراپ استقلال اهواز در خصوص شرایط ورزشکاران این تیم به خبرنگار فارس گفت: مسلم ساکی از ناحیه سر و مهدی اسلامی از ناحیه دست دچار شکستگی شدند. همچنین یکی از بازیکنان این تیم هم از ناحیه ران دچار جراحت شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج