میناوند: از درخشان رخصت گرفتم
۳۲۲۴۵۰
۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۸
۱۵۴۲۲ 
سرمربی جدید تیم خونه به خونه بابل می گوید تمام تلاش خود را به کار می بندد تا این تیم در بالاترین سطح روحی و روانی در بازی های خود حضور یابد.
ورزش سه: سرمربی جدید تیم خونه به خونه بابل می گوید تمام تلاش خود را به کار می بندد تا این تیم در بالاترین سطح روحی و روانی در بازی های خود حضور یابد.

مهرداد میناوند که امروز به عنوان مربی جدید تیم خونه به خونه بابل کار خود را با این تیم آغاز کرد در این باره گفت: من در جریان این تصمیم گیری نبودم، گویا دوستان جلسه گذاشتند و به این نتیجه رسیدند تا بنده هم به کادر فنی این تیم اضافه شوم تا نماینده بابل با قدرت تمام در سه بازی باقیمانده خود حضور پیدا کند. سه ساعت پیش علی کریمی به من اطلاع داد که این تصمیم گرفته شده است.

میناوند که پیش از این نیز در کادرفنی خونه به خونه حضور داشت، درباره سمت خود در این تیم گفت: در حال حاضر تیم شرایط حساسی دارد و ما باید فعلا تمام هم و غم خود را در صعود به لیگ برتر ببینیم و باور کنید من هم اصلا نپرسیدم که قرار است در چه سمتی فعالیت کنم، البته می دانم که کادر مدیریتی آقای حسین رحمانی را به عنوان سرمربی به کادر فنی اضافه کرده اند، ایشان هم از مربیان بابرنامه و فنی فوتبال ایران هستند که افتخارات زیادی را با تیم امیدهای خونه به خونه به دست آورده اند.


مربی جدید بابلی ها ادامه می دهد: من پیش از این هم در کادر فنی این تیم بودم و تجربه و شناخت خوبی هم داشته ام، از ابتدای فصل هم به عنوان مشاور آقای حسن زاده فعالیت می کردم و باز هم خوشحالم که می توانم با کمک به این تیم قدمی برای لیگ برتری شدن یک تیم مازندرانی بردارم، بعد از این که این موضوع را به من گفتند به آقای درخشان زنگ زدم و از ایشان رخصت گرفتم.

او ادامه داد: متاسفانه در بازی های اخیر امتیازات زیادی را از دست دادیم، در حال حاضر تنها سه بازی باقی مانده و مسلما کار فنی آنچنانی نمی توان کرد اما باید تیم را از لحاظ روحی و روانی در بالاترین سطح به بازی ها فرستاد تا بیشترین امتیازات ممکن کسب شود و انشالله در نهایت شرمنده مردم خوب مازندران نشویم.

وی در پایان گفت: در حال حاضر بازیکنان زیادی را در تیم های ملی و لیگ برتری ما را مازندرانی ها تشکیل می دهند اما یک تیم در لیگ برتر ندارند و این بسیار ناخوشایند است، حالا که فردی مانند آقای حسن زاده در ورزش استان سرمایه گذاری کردند باید همه دست به دست هم بدهیم این استان پر از استعداد را در لیگ برتر صاحب تیم و مردم استان شادمان کنیم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج