نجف نژاد: منصوریان یک استقلالی تمام عیار است
۳۲۳۴۵۵
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۹
۶۰۲۶
رئیس هیات مدیره استقلال گفت:مطمئنا در دو بازی آینده دیگر اشتباهی قابل جبران نخواهد بود.
کاپ: مقداد نجف نژاد درباره بالا رفتن شانس قهرمانی استقلال و بازگشت به صدر جدول اظهار داشت: همان طور که قبلا هم گفته بودم قهرمان در آخرین روز رقابت ها مشخص خواهد شد. پارسال هم همین اتفاق افتاد. ما به عنوان هیات مدیره باشگاه استقلال تمام تمهیدات لازم برای موفقیت استقلال به کار گرفته ایم تا بتوانیم انشاالله هر دو جام را کسب کنیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه امسال ما در هر دو جام مدعی هستیم و اگر کمی تلاش کنیم می توانیم دو جام دیگر به افتخارات بزرگ باشگاه استقلال اضافه کنیم.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال درباره برد نفت مقابل پرسپولیس افزود: به منصوریان تبریک می گوییم. او از استقلالی های اصیل فوتبال ماست. او در این بازی بسیار با انگیزه ظاهر شد و زمانی هم که در استقلال بود افتخارات زیادی را کسب کرده بود. او یک استقلالی تمام عیار است.

نجف نژاد در خصوص اینکه آیا باشگاه پاداش خاصی را برای بازیکنان در نظر گرفته یا خیر تصریح کرد: ما برای هر سه بازی پایانی پاداش در نظر گرفته ایم. آنها اگر جام هم بگیرند پاداش ویژه تری را دریافت خواهند کرد.

نجف نژاد درباره اینکه این هفته جلسه هیات مدیره برگزار خواهد شد یا خیر بیان داشت: دوشنبه جلسه هیات مدیره برگزار خواهد شد تا برنامه ریزی برای دو بازی پایانی و کسب عنوان قهرمانی داشته باشیم.

وی درباره کنار گذاشته شدن عمران زاده از استقلال تاکید کرد: من در خصوص این موضوع صحبت نمی کنم اما باید بگویم حنیف از نیروهای بزرگ و باتعصب باشگاه استقلال است. او سال های سال برای تیم زحمت کشیده است اما در خصوص وی کادر فنی تصمیم گیری خواهد کرد.

نجف نژاد درباره دیدار مقابل تراکتورسازی بیان داشت:  ما هر دو بازی که در پیش داریم مهم است. بازی آسان در پیش نداریم. تراکتور هم یکی از این دو بازی است و امیدوارم با همتی که از بازیکنان دیدم مطمئنا در این دو بازی هم به دنبال پیروزی خواهند بود. ما در هر دو بازی برای برد به میدان می رویم چون چاره ای جز برد نداریم.

رئیس هیات مدیره استقلال گفت: ما اگر می خواهیم قهرمان شویم باید چشم مان به ساق پای خودمان باشد. من از بازیکنان می خواهم در هر دو بازی با تمام توان به میدان بروند. یک بار این اتفاق جبران شد و ما از رقیبان عقب افتادیم ولی مطمئنا در دو بازی آینده دیگر اشتباهی قابل جبران نخواهد بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج