در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)
۳۲۴۳۶۹
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۵
۳۱۵۶۰
در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.
برترین ها - نگین فانی نام: اینستاگرام این روزها تبدیل به دفتر خاطرات تصویری خیلی ها شده است. بسیاری از چهره های شناخته شده نیز هم از این طریق با طرفداران خود در ارتباط هستند و هم سعی دارند با این روش هواداران بیشتری برای خود پیدا کنند. حتی گاهی اوقات عکس هایی به اشتراک می گذارند که جنجال بسیاری به راه انداخته و خبرساز می شوند و شهرت بیشتری برای آنها به ارمغان می آورند. در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.

1. «لیدی گاگا» شبیه دختر کوچولوهایی شده است که با دسته گلی که برای معلمشان خریده اند عکس یادگاری می گیرند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)2. شرایط لازم برای داشتن یک بعدازظهر فوق العاده برای «جنیفر لوپز».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)3. یکی دیگر از دیدارهای «لئوناردو دی کاپریو» در جهت حمایت از محیط زیست.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)4. «آدریانا لیما» در کنار «مورگان فریمن»؛ به نظر شما چرا هروقت می خواهند یک نفر نقش خدا را بازی کند یک راست می روند سراغ مورگان فریمن؟

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)5. «بیانسه» در یکی از موزیک ویدیوهای آلبوم جدیدش به نام «لیموناد».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)6. گویا «آدام لوین» بدون عروسک خرسی اش خوابش نمی برد و باید در سفر هم آن را همراه داشته باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)7. چرا «بریتنی اسپیرز» اینقدر به کج و کوله کردن قیافه اش علاقه دارد؟!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)8. «الیزابت بنکس» با این عکس تولد «چنینگ تیتوم» را به او تبریک گفت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)9. مثل این که «جاستین بیبر» نتوانست بعد از آن مدل نمدی که برای موهایش درست کرده بود آنها را به حالت طبیعی برگرداند و مجبور شد کچل کند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)10. دوشس کمبریج، «کیت میدلتون»، روی جلد ویژه نامه صدمین سالگرد شروع به کار مجله «ووگ».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)11. مثل این که حتی «جرد لتو» هم می تواند گاهی در بعضی عکس ها صاف بایستد و ادا درنیاورد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)12. این هم «اینا» بعد از مدت ها غیبت از لیست ستاره های این مطلب.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)13. همه این هایی که می بینید در کنار «لی لی کالینز» جمع شده اند دست به دست هم داده اند که مو و صورت او را آرایش کنند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)14. «جان لجند» و همسرش «کریسی تیجن» که هنوز به زیبایی دوران پیش از بارداری اش برنگشته است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)15. «اوا لونگوریا» و به قول خودش عشق واقعی اش؛ خوب، باید به تصمیم همه احترام گذاشت!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)16. «درو بریمور» و کار دستی های بچه هایش که خیلی به آنها افتخار می کند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)17. حتی «جسیکا بیل» هم وقتی غذای مفتی گیر می آورد می خواهد خودش را خفه کند!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)18. اگر عکس سیاه و سفید نبود موفق می شدید زبان کوچیکه «برونو مارس» را هم ببینید.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)19. «ویکتوریا بکهام» و پسرش «بروکلین»؛ اگر از مدل کفش های ویکی خوشتان آمده باید در کلکسیون های طراحی شده توسط خودش به دنبال آنها بگردید.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)20. این هم چهره «دیوید بکهام» به عنوان یک پدر 41 ساله که پسرش او را به گردش برده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)21. تا حالا این طور به نظرتان نیامده که مژه های «بلا ثورن» کمی اغراق شده هستند؟!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)22. «جسیکا چستین»  در کنار «جسیکا لنگ» در افتتاحیه بازسازی «سفر دراز روز در شب».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)23. دیگر توضیح زیادی برای این حالت های «مایلی سایرس» لازم نیست، خودتان کاملا در جریان هستید.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)24. «امیلیا کلارک»  همراه با نویسنده رمان «من پیش از تو» که این روزها امیلیا در حال ایفای نقش در نسخه سینمایی آن است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)25. بهتر بود «رابرت داونی جونیور» کمی بیشتر روی مد ترکیب کت و شلوار با کفش ورزشی مطالعه کند، از سن و سالش که بگذریم انتخاب های او هم زیاد مناسب این کار به نظر نمی رسند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)26. مشخص است که «نینا دوبرو» بر خلاف بعضی ها به ده آرایشگر به طور همزمان نیازی ندارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)27. «الکساندرا استن» با این قیافه خرگوشی ایستر یا همان عید پاک را تبریک گفت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)28. سبک لباس پوشیدن «کری آندروود» را می پسندید؟

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)29. «ریس ویترسپون» با این عکس از آرشیو عکس هایش تولد «جسیکا آلبا» را به او تبریک گفت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)30. «نورمن ریداس» هم با این عکس رسما به جمع حامیان فیل ها اضافه شد. فقط این سوال که این کار تا چه حد می تواند به فیل ها کمک کند در ذهن ما بی جواب مانده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)31. یک بار یک دوستی گفته بود «آدام لمبرت» محبوب ترین خواننده خارجی در ایران است! آیا شما هم با این گفته موافق هستید؟ از آمار فالوئرهایش در اینستاگرام که کاملا مشخص است اینطور نیست.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)32. دیدار کوچولوهای «کوین هارت» با پدرشان سر صحنه فیلم برداری که خیلی هم او را خوشحال کرده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)33. شدیدا به «آریانا گرانده» توصیه می کنیم به جای غنچه کردن لب هایش در سلفی ها بخندد، این طوری هم زیباتر به نظر می رسد هم چال لپش معلوم می شود که خودش امتیاز بزرگی است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)34. «مارگوت رابی» و جوجه کوچولویش در خیابان های لندن.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)35. «کیم کارداشیان» با این عکس انتشار کتاب جدید «نائومی کمپبل» را به او تبریک گفته و از او تشکر کرد که یک جلد از آن را برای دخترش «نورث» امضا کرده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)36. «نیکی میناژ» در گالای مراسم بزرگداشت 100 چهره تاثیر گذار سال مجله «تایم»؛ یکی مثل نیکی میناژ دقیقا چطور می تواند اثرگذار باشد؟

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)37. به نطر می رسد «سیه را» بر خلاف بعضی ها در حال ورزش سنگین هم زیاد گرمش نمی شود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)38. «راک» دوست داشتنی در حال مچ انداختن با «تیتر» هفت ساله که سه سال است دارد با سرطان مبارزه می کند، و البته که راک در مقابل او بازنده مسابقه مچ انداختن است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)39. «میسی ویلیامز» در تصمیمی ناگهانی با یک زوج از هوادارانش در توییتر قرار گذاشت که اولین قسمت از فصل جدید سریال «بازی تاج و تخت» را با آنها تماشا کند و به همین منظور هم به خرید هله هوله برای این دورهمی رفت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)40. عکس «جیمی دورنان» که از بعد از موفقیت بی سابقه اش در فیلم «پنجاه طیف (یا سایه) خاکستری» کلا فعالیت خود در اینستاگرام را متوقف کرده را در صفحه مجله «اینستایل» پیدا کردیم که تولد او را تبریک گفته بود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)41. «التون جان» یک جوری که ریا هم نشود اعلام کرد که با 26.8 میلیون پوند کمک خیرخواهانه به عنوان خیرترین چهره سال گذشته اتخاب شده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)42. «اما رابرتز»  در پشت صحنه یکی از فیلم هایش که قرار است شهریور امسال اکران شود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)43. «کریس رونالدو» در حال صرف یک ناهار نسبتا رژیمی.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)44. «لیونل مسی» با عکسی پر از انرژی مثبت همراه با همسر و فرزندانش تولد عشقش را به او تبریک گفت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)45. می دانستید «زلاتان ابراهیمویچ» عطر هم تولید می کند؟ او خیلی هم از ساخت عطر جدیدش خوشحال است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)46. از آنجایی که نیمار به جای درخت به ستون تکیه کرده و اهل این لوس بازی ها هم نیست احتمال این که عاشق شده باشد خیلی کم است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)47. «ایرم دریجی» با این عکس از زحمات آرایشگرش که در میان چهره های ترکیه از محبوبیت بالایی برخوردار است  قدردانی کرد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)48. «دمت آکالین» در حال آماده شدن برای رفتن روی صحنه.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)49. شما هم متوجه شده اید که «توبا بویوک اوستون» بیشتر وقت ها انگار از یک چیزی ناراحت است؟

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)50. «مورات ییلدیریم» در کنار «مریم اوزرلی» در سریال «ملکه شب» که به تازگی پخش آن تمام شده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)51. «بوغرا گولسوی».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)52. «کیوانچ کاسابالی» و «صدف آوجی» برای شرکت در یک جشن عروسی اینطور به خودشان رسیده اند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)53. مسلما «نباهت چهره» اگر در حال تبلیغ کردن نباشد، برای نوه یا حتی نتیجه اش باید در چنین مغازه ای به دنبال لباس بگردد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)54. این روزها «نور فتاح اوغلو» آنقدر درگیر بچه داری است که انگار وقت کافی برای شانه کردن موهایش هم گیر نمی آورد. از این دست تپل مپل هم معلوم است فرزندش در شرایط خوبی به سر می برد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)55. با کمی تأخیر تولد «او سه هون» را به او و طرفدارانش تبریک عرض می کنیم.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)56. «یون هیوک» خوشحال در حال گردش در شهر هابیت ها.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)57. عکس «سونگ ایل گوک» از یکی از فن پیج هایش در پشت صحنه سریالی که این روزها دارد در آن بازی می کند. فقط مثل این که در انتخاب کلاهش اشتباهی صورت گرفته است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)58. به احتمال زیاد «پارک مین یونگ» قبل از عمل های زیبایی اش جرات نمی کرد چنین سلفی هایی به اشتراک بگذارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)59. «ایم یونا» در حال خیابان گردی و جلوی یکی از مغازه های برند «هرمس».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)60. «یوری کوان» و «کیم یونگ کوانگ» در پشت صحنه فیلم جدیدشان زوجی بسیار مناسب به نظر می رسند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)61. «سئو هیون» از گروه «گرلز جنریشن».

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)62. «کیم هیو یون» و مراسم های زیبا سازی قبل از رفتن به رختخواب.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (32)
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:09 - 1395/02/13
بوغرا نه بوگرو لطفا درست كنيد
Iran, Islamic Republic of
20:48 - 1395/02/13
چرا از هنرمندای ایرانی خارج از کشور مطلب نمیذارید؟؟؟
یعنی هنرمندای خودمون از هنرمندای خارجی غیر مجاز ترن!!!!؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
20:52 - 1395/02/13
مرسییی عزیزم که از inna هم عکس گذاشتی :))))
بوس :))
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1395/02/13
این کره ای هارو دیگ کی میشناسه؟
عجب ادمایی ان طرفدارای اینا...
پاسخ ها
eli
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۴
به نظر من که همشون یکی بودن :))
چجوری از هم تشخیص میدن اینا رو؟
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1395/02/13
شهر هابیت ها چقد خوشگل بود فضاش
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1395/02/14
مزخرفترین سلبریتی های دنیا همین خانواده سلطنتی انگلستان هستند، یعنی حتی کارداشیان ها هم بعضی مواقع قابل تحمل هستند ولی این خانواده واقعا چیزی برای عرضه ندارند
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1395/02/14
جناب بدون نام -نظر سوم : جای تاسفه برای شما...چه زمانی یاد میگیریم سلیقه دیگران رو به سخره نگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کی این فرهنگ قراره جا بیفته؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1395/02/14
تولد سهونی مبارک
جاستین موهاش بهتر شد الان
کلاه جومونگ خخخخخخخخ
و در جواب کسی که میگه کره ایا رو نمیشه تشخیص داد


خودتو تو اینه ببین بعد برو توصورت بقیه نگا کن
همه دماغ و چشم و لب رو دارن پس نتیجه میگیریم همه ی مردم دنیا یه شکلن
چرت گفتم خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1395/02/18
نینا دوبرو عالیه.........
*****************
عشق است سلطان cr7
Iran, Islamic Republic of
17:37 - 1395/02/19
بازم از yoon eun hye عکسی نزاشتی چندبار دیگه بگم ها
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1395/02/27
پرطرفدار ترين سلبريتي بين إيراني ها پسران وان ديه
Iran, Islamic Republic of
22:32 - 1395/04/22
نباهات چهره مجرده و هنوز ازدواج نکرده پس نمی تونه بچه داشته باشه چه برسه به نوه و نتیجه و ندیده و...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج