راحت ترین و پردرآمد ترین مشاغل دنیا در سال 2015
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۲۵۸۷۰
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۴
۳۹۹۴۲
از شغل خود متنفرید؟ سخت کار می کنید و درآمد کافی ندارید؟ خب! شما قطعا تنها کسی نیستید که چنین حسی دارید. این امکان پذیر است که پول درآورید، شغلی که دوست دارید را داشته باشید و کمتر از دیگران استرس داشته باشید. به عبارت دیگر، مشاغلی در دنیا هستند که می توان در آنها با کمترین زحمت و استرس به بیشترین درآمد رسید.
وب سایت فرصت امروز: مشاغلی در دنیا هستند که می توان در آنها با کمترین زحمت و استرس به بیشترین درآمد رسید. از شغل خود متنفرید؟ سخت کار می کنید و درآمد کافی ندارید؟ خب! شما قطعا تنها کسی نیستید که چنین حسی دارید. این امکان پذیر است که پول درآورید، شغلی که دوست دارید را داشته باشید و کمتر از دیگران استرس داشته باشید. به عبارت دیگر، مشاغلی در دنیا هستند که می توان در آنها با کمترین زحمت و استرس به بیشترین درآمد رسید. اگر منصف باشیم، برخی از این مشاغل نیاز به آموزش، علاقه و هوش بیشتری دارند، اما قطعا راحت تر از بسیاری از مشاغل حال حاضر جهان هستند.

راحت  ترین و پردرآمدترین مشاغل دنیا در سال 2015

1- بینایی سنج، 124 هزار و 600 دلار

کاری که یک بینایی سنج انجام می دهد چک کردن میزان بینایی بیمار با یک روش کاملا مشخص است. او در نهایت تشخیص می دهد که چه عینک یا لنزی مناسب بیمار است. بینایی سنج ها با روش خاصی مشکلات چشمی را تشخیص می دهند اما در واقع، اصل کار را دستگاهی که در اختیار بینایی سنج قرار دارد، انجام می دهد. باید گفت کار با چنین دستگاهی نه تنها سخت نیست بلکه سرگرم کننده نیز هست، بنابراین کار کردن با یک دستگاه سرگرم کننده و درآمد 124هزار و 600 دلاری، بینایی سنجی را در فهرست پردرآمدترین مشاغل راحت دنیا قرار می دهد.

2- هنرمند، 100هزار دلار

اگر یک هنرمند استعداد کافی و اسم و رسمی برای خودش داشته باشد، می تواند از استعداد خود در نقاشی، مجسمه سازی یا طراحی درآمد خوبی کسب کند. بعضی هنرمندان هستند که کاریکاتور آدم های معمولی را در کنار خیابان می کشند. این افراد درآمد بدی ندارند. هنرمند بودن نوعی شغل است که اول باید در آن اسم و رسمی بیابید و بعد انتظار پول درآوردن از آن را داشته باشید. اما وقتی شروع به پول درآوردن کردید تا 100هزار دلار هم درآمد می توانید داشته باشید.

3- نویسنده مستقل، 105هزار دلار

اگر از آن دسته افرادی هستید که به نوشتن علاقه دارید، دوست دارید در خانه بمانید و پول دربیاورید، نویسندگی برایتان بسیار شغل مناسبی است. نویسندگان مستقل می توانند در خانه یا دفتر شخصی خودشان کار کنند. آنها روی شغل شان کاملا کنترل دارند، یعنی اگر کسی از آنها نوشته ای بخواهد که به سرعت آماده شوند، آنها می توانند کار را رد کنند. ساعت کاری نویسنده های مستقل هم دست خودشان است؛ می توانند تا ظهر بخوابند و تا نیمه شب کار کنند.

راحت  ترین و پردرآمدترین مشاغل دنیا در سال 2015

4- مهندس کامپیوتر، نرم افزار، 80 هزار و 519 دلار

این شغل قطعا باید در فهرست راحت ترین و پردرآمدترین مشاغل دنیا ثبت شود، اما به این شرط که شما از علاقه مندان و حرفه ای ها در دنیای کامپیوتر باشید. اگر از آنهایی هستید که دوست دارند هر روز به یک جای مشخص به عنوان محل کار بروند و سروکله زدن با ارباب رجوع هم برایتان سخت است، این شغل دقیقا برای شماست.

اما برای رسیدن به این شغل حتما نیاز به مدرک مهندسی کامپیوتر دارید. خبر خوب برای خانم ها اینکه با توجه به مردسالار بودن این شغل و درخواست شرکت ها برای استخدام مهندس کامپیوتر زن، این شغل جای مناسبی برای آنها است.

5- مربی ورزش خصوصی، 53 هزار و 220 دلار

کار مربی ورزش خصوصی این است که به درخواست شاگردش خوب گوش کند؛ اینکه شاگردش می خواهد وزن کم کند یا بدنی عضلانی داشته باشد. مربی برهمین اساس یک برنامه ورزشی تنظیم می کند، اجازه می دهد شاگردش کار خود را انجام دهد و فارغ از اینکه شاگرد به برنامه عمل می کند یا خیر پولش را می گیرد. مربی ورزش خصوصی می تواند واقعا یک بانک باشد، البته به شرطی که تایید شاگرد را بگیرد یا مشهور باشد.

6- راهنمای گردشگری، 52 هزار دلار

راهنمای تور گردشگری بودن قطعا شغلی عالی برای کسانی است که دوست دارند آدم های بامزه یا استندآپ کمدین های تراز اول شوند. آنها به نقاط مختلف سفر می کنند و درباره جالب ترین نقاط گردشگری برای گردشگران صحبت می کنند و به آنها درس هایی از تاریخ می دهند.

راحت  ترین و پردرآمدترین مشاغل دنیا در سال 2015

بیشتر وقت راهنمایان گردشگری در اتوبوس می گذرد، بنابراین حتی کارشان نیاز به پیاده روی زیادی هم ندارد. بزرگ ترین چالش راهنمایان گردشگری این است که حرف های شان همیشه بوی تازگی بدهد. اگر از کسانی هستید که از ارتباط همیشگی با مردم لذت می برید، این شغل با درآمد 52 هزار دلاری بسیار برایتان مناسب است.

7- ماساژور، 51 هزار و 400 دلار

آنها پول می گیرند تا استرس مشتریان را کم کنند، بنابراین بسیار مهم است که خودشان احساس آرامش داشته باشند. آنها برای ماساژور شدن باید دوره هایی را بگذرانند و پایه درآمدشان 24هزار دلار است؛ درآمدی که می تواند تا بیش از 50هزار دلار هم پیش رود.

8- بازیکن بازی های کامپیوتری، 50 هزار دلار

روشن است که پول درآوردن از بازی های کامپیوتری بسیار هیجان انگیز است، اما نقطه تاریک ماجرا آنجاست که اگر بخواهید درآمد خوبی از این کار داشته باشید باید 16 ساعت در شبانه  روز بازی کنید. از طرفی بازیکن حرفه ای بازی های کامپیوتری باید حتی بازی هایی را که هنوز عرضه عمومی نشده اند نیز بازی کرده و بلد باشد، بنابراین برای رسیدن به درآمد 50 هزار دلاری بازی های کامپیوتری به غیر از حرفه ای بودن در این کار باید عاشقش هم باشید.

راحت  ترین و پردرآمدترین مشاغل دنیا در سال 2015

9- ترانه سرا، 43 هزار دلار

ترانه سراهای درجه یک در دنیا درآمدی میلیون دلاری دارند که دنیس ایسنبرگ ریچ و دیوید فوستر از جمله آنها هستند. اما حتی ترانه سراها در سطح معمولی نیز درآمدهای خوبی دارند. ترانه سرا بودن یعنی توجه به علاقه و داشتن پول کافی برای گذراندن زندگی. ترانه سرا بودن همچنین نیاز به داشتن مدرک خاصی یا دیدن دوره خاص موسیقی ندارد. حتی نیازی نیست که از بخش فنی موسیقی سر در آورد. از همه تعجب آورتر اینکه برخی ترانه سراها حتی نمی توانند یک نت موسیقی را بخوانند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو