دختر با این ویژگی‌ها مجرد می‌ماند
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۳۲۶۲۲
۰۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸
۴۶۳۶۱۲
چه خصوصیاتی باعث می‌شود دیگران از ما فاصله بگیرند؟ موفقیت به شما می‌گوید! اگر نمی‌خواهید مجرد بمانید این خصوصیات را در اسرع وقت از خودتان از بین ببرید. هیچ کس دوست ندارد با چنین آدم‌هایی ازدواج کند.
مجله موفقیت: تا به حال فکر کرده اید چرا بعضی افراد این همه طرفدار دارند ومحبوب همه هستند اما بعضی دیگر ... انگار کسی دوست ندارد حتی نزدیکشان بشود؟ خب، دسته اول مهره مار ندارند – شما که به این جور خرافات اعتقاد ندارید؟! – بلکه خصوصیاتی دارند که باعث محبوبیتشان می شود، یا بهتر بگوییم فاقد خصوصیاتی هستند که آدم ها را از آنها براند.

چه خصوصیاتی باعث می شود دیگران از ما فاصله بگیرند؟ موفقیت به شما می گوید! اگر نمی خواهید مجرد بمانید این خصوصیات را در اسرع وقت از خودتان از بین ببرید. هیچ کس دوست ندارد با چنین آدم هایی ازدواج کند.

1. دخترهایی که برای خودشان «مرد» شده اند!

شمار این جور دخترها در دنیای امروز روبه افزایش است، و جالب اینجاست که آنها اصلا از دافعه های خودشان خبر ندارند و به «مردانگی» خودشان کاملا افتخار می کنند. آنها زنان دیگر را ضعیف، ناتوان، ظریف و وابسته می دانند و اصلا حاضر نیستند به عنوان جنس زن به آنها نگاه شود.
 
دختر با این ویژگی ها مجرد می ماند

 لباس های مردانه، کارهای مردانه، بازوهای قوی و برجسته و صدای کلفت و مردانه از چیزهای مورد علاقه آنهاست که با آن فخر می فروشند. اگر شما هم ظرافت های زنانه را باعث سرافکندگی خود می دانید، به مقاله «پسرهایی که مجرد» می مانند نگاهی بیندازید.

زنان مردنما همانقدر برای دیگران دافعه دارند که مردان زن نما حال شما را بد می کنند. زن، زن آفریده شده و مرد، مرد، و هر کدام از این دو جنس در قالب خصوصیات خودشان است که جذابیت دارد، قدرت دارد و می تواند کارهایش را راه بیندازد.

البته این جور دختران می توانند به خوبی جای پدر را برای بچه هایشان پر کنند اما متاسفانه مجرد می مانند، چون پدر بچه ها دنبال «همسر» خوبی برای خود می گردد!


2. دخترهای خرافاتی

اگر اولین سوالی که در هنگام آشنایی با افراد می پرسید این است که متولد چه ماهی هستند، اگر پای دکه روزنامه فروشی می ایستید و فال این ماهتان را در تمام مجلات می خوانید، اگر در کتابخانه اتاقتان انواع گوناگون کتاب های تعبیر خواب، فال قهوه، طالع بینی هندی، چینی، رومی، فرانسوی و ... است، اگر به خودتان انواع سنگ های ضد چشم زخم، ازدیاد حافظه، مهره مار، سنگ ماه تولد، سنگ سیاره ژوپیتر و از این جور چیزها آویزان کرده اید و اگر پاتوق شما خانه معروف ترین فال قهوه گیر شهر است که برای رسیدن به آرزوها و خواسته های مختلفتان نسخه های عجیب و غریب می پیچد، باید بگوییم که سرگرمی خوبی دارید اما خیالتان را راحت کنم: متاسفانه در طالع شما هیچ ازدواج موفقی دیده نمی شود!
 
دختر با این ویژگی ها مجرد می ماند

می دانید چیست، متاسفانه مردها سر از اسرار ماوراءالطبیعه در نمی آورند و اصلا نمی توانند شما را درک کنند. آنها واقع بین هستند و اکثرا همه چیز را از دید عقل و تجربه میبینند، به خاطر همین ذاتا از این جور کارها دل خوشی ندارند. البته که مهم نیست آنها چه فکری در مورد شما می کنند، اما  ... خواهش می کنم به خاطر خودتان هم که شده کمی منطقی باشید!


3. دخترهای خانم معلم

من یکی از آنها را می شناسم. او مثل یک وجدان آگاه «اکسترنال» است که به من وصلش کرده باشند: مدام مسائل و باید و نبایدهای بهداشتی، روانشناختی، علمی، اجتماعی، سلامت، تغذیه و خلاصه هر چیز دیگری که راجع به آن مطالعه ای داشته را به من گوشزد می کند.
 
دختر با این ویژگی ها مجرد می ماند

او مرتب یادآوری می کند که موقع ظرف شستن بهتر است دستکش بپوشم، موقع رد شدن از خیابان خیلی احتیاط کنم، بزرگترها را نباید به اسم کوچک صدا کنم، کلم بروکلی برای سلامتی مان خیلی خوب است، چت کردن کار بدی است، موقع کار با کامپیوتر باید صاف نشست، و هیچ وقت نباید از چراغ قرمز رد شد! و خدا نکند که من بخواهم دست از پا خطا کنم و این دستورات را نادیده بگیرم، مثلا خدای ناکرده بروم سینما و پفک و چیپس با سس تند بخورم!

البته او خیلی دختر خوب و شایسته ای است، اما هیچ وقت نمی توانم از بودن با او لذت ببرم. (بیچاره همسرش!) بد نیست بدانید که همه ما آدم ها علاوه بر والد،بالغ و کودک درون، یک «معلم» درون هم داریم که اینها را به ما گوشزد می کند اما فرقش این است که گاهی می توانیم خاموشش کنیم و کمی از شیطنت هایمان لذت ببریم. معلم بازی به شدت دیگران را از شما فراری می دهد.


4. دخترهای پول پرست

نیازی به توضیح نیست که اینها چه جور دخترهایی هستند. این دخترها نشانه هایی دارند که طرف مقابلشان خیلی زود آنها را می شناسد: آنها مدام در مورد مسائل مالی حرف می زنند، اولین سوالاتی که می پرسند در موردمیزان درآمد، مدل ماشین، محل زندگی، وضعی اقتصادی خانواده و این قبیل است و اگر در چشم انداز آینده یک رابطه احتمال بحران مالی یا احیانا اجبار به قناعت را ببینند بلافاصله محو می شوند!
 
دختر با این ویژگی ها مجرد می ماند 
قضیه خیلی ساده است، دختری که دنبال جیب طرف مقابلش است در روزهای سخت به درد نمی خورد. رابطه عاطفی با چنین دخترانی بی نهایت شکننده و نامطمئن است وهمسرشان تحت استرس زیادی قرار دارد. اگر چنین دختری هستید متاسفانه طرفداری ندارید؛ پسرها هم می خواهند با کسی ازدواج کنند که آنها را به خاطر خودشان بخواهد، نه جیبشان (آنها هم دل دارند!)، همانطور که شما دوست دارید طرف مقابلتان شما را به خاطر خودتان بخواهد نه ظاهرتان.


5. دخترهای انحصارطلب

دخترهای انحصارطلب خیلی خوبند، فقط یک ایراد بزرگ دارند: آنها روزگار همسرشان را سیاه می کنند! آنها می خواهند تمام زندگی طرف مقابلشان شوند و این اصلا منطقی نیست. همه خانم ها دوست دارند در مرکز توجه مرد زندگی شان باشند اما این توجه حد و مرزی دارد که دخترهای انحصارطلب از آن بی خبرند.
 
دختر با این ویژگی ها مجرد می ماند

 آنها تنها زمانی شادند که احساس کنند تمام توجه مرد زندگی شان به آنهاست، و اگر او کوچکترین توجهی به دیگران یا به مسائل و جنبه های دیگر زندگی اش بکند اوقاتشان تلخ می شود. حتی ممکن است تبدیل به افرادی کنترلگر شوند و مدام همسرشان را چک کنند و مثل سایه دنبالش باشند.

البته در ابتدای آشنایی خودبخود طرف مقابل ما تمام زندگی مان می شود اما اگر این روند بخواهد ادامه پیدا کند ما را از کار و زندگی می اندازد. هر فردی در کنار ازدواجش، که البته جنبه بسیار مهمی از زندگی اش است، لازم است به خانواده اش، کارش، تفریحات و دوستانش و علایق دیگرش هم به اندازه خودشان توجه کند؛ همچنین به فردیت خودشبه عنوان یک انسان مستقل. این دخترها جلوی رشد و پیشرفت همسرشان را می گیرند، وهیچ مردی هم این را نمی خواهد.


6. دخترهای خودباخته

دخترهای خودباخته را حتما می شناسید: آنها به خاطر رابطه شان از همه چیزشان می گذرند و حاضرند تمام زندگی شان را برای طرف مقابلشان فدا کنند. آنها از خود گذشته هایی هستند که همیشه در دسترسند، هرگز ناراحت و دلخور نمی شوند، همیه دنبال راضی کردن طرف مقابلند، هیچ اولویتی برای خودشان قائل نیستند، از نیازهای خودشان می گذرند تا به نیازهای مرد زندگی شان برسند، به فکر رشد و پیشرفت شخصی نیستند و بالاخره همه زندگی شان در رابطه شان خلاصه می شود.
 
دختر با این ویژگی ها مجرد می ماند

این جور دخترها همه این کارها را به خاطر خشنود کردن طرف مقابل انجام می دهند، اما برعکس آنچه خودشان فکر می کنند به جای راضی کردن طرف مقابل او را از خود می رانند. آنها در نهایت به افرادی بی هویت و به شدت وابسته تبدیل می شوند که همه بار زندگی شان روی دوش همسرشان خواهد بود.

گاهی اینطور به نظر می رسد که دخترهای سر به زیر حرف گوش کن بیشتر مورد توجه هستند، اما آنها بعد از مدتی بی نهایت کسل کننده می شوند. در واقع دخترهایی که در حد خودشان استقلال و هویت دارند و به دنبال رشد شخصی خودشان هم هستند برای همه جذابترند.


7. دخترهای غرغرو

این آخرین مورد است اما بیشتر از تمام مواردی که تا اینجا خواندید آدم ها را از شما فراری می دهد. واقعا چه کسی دلش می خواهد یک نفر مثل رادیوهای قدیمی مدام زیر گوش وزوز کند، آن هم از نوع غرغر؟!

از نزدیکترین مردی که دم دستتان است سوال کنید چه چیز بیشتر از همه روی مخش می رود و او به شما خواهد گفت که یک آدم غرغرو. غرغروها انرژی آدم را تحلیل می برند و واقعا روی اعصاب راه می روند و متاسفانه خودشان هم متوجه نمی شوند که چقدر این کارشان بیهوده است.
 
دختر با این ویژگی ها مجرد می ماند

وقتی مدام غرغر می کنید دیگر کسی به حرف های شما گوش نمی دهد و محتوای حرف هایتان را نمی فهمد؛ اگر هم تا به حال با غرغر توانسته اید به هدفتان دست پیدا کنید و کسی را مجبور به کاری بکنید فقط برای این بوده که از دستتان خلاص شوند و شما را از سر وا کنند، نه هیچ چیز دیگری.

البته که شما حق دارید خواسته هایتان را از دیگران بخواهید یا شکایت هایتان را مطرح کنید اما چطور است یک شیوه موثرتر و جذاب تر برای این منظور پیدا کنید؟ شاید هم خواسته هایتان نیاز به بازبینی داشته باشد. مطمئنم اصلا دوست ندارید کسی توی دلش به شما بد و بیراه بگوید.
انتشار یافته: 549
در انتظار بررسی:65
Iran (Islamic Republic of)
17:07 - 1391/08/25
آقا کی گفته مشخصات خواهر منو اینجا چاپ کنید؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۳
آخی چه با مزه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۳
وای این دخترها از چه نعمت بزرگی محروم شدند! دیگه از شوهرهای وقیح و پر توقع که به زن بچه چشم کنیز و کلفت نگاه می کنند خبری نیست و نمی تونن یک زندگی ملال آور و مزخرف رو در کنار شوهران درپیت سپری کنند
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۳
اینکه تا این لحظه که من اینجا هستم صد و شانزده هزار نفر این مطلب رو خوندند که حتما اکثریتشون هم زن بودند نشون دهنده فرهنگ منحط این جامعه ست که هنوز در دوره قجر متوقف مونده . فرهنگی که هنوز زنانش برای شوهر کردن حاضرند به هر رنگ و شکلی که مردان می پسندند در بیایند و هویت و شخصیت خودشون رو خُرد کنند .فرهنگی که از کودکی شوهر کردن رو تنها پروژه زندگی زنان تعریف می کنه و زنان در راه موفقیت در این پروژه حاضرند از تمام خصلتهای خوب انسانی مثل اعتماد به نفس و قوی بودن عبور کنند!در این فرهنگ برای یک زن، داشتن شخصیت قوی به اندازه پول پرستی بده!!!
سعید
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
اگر کسی عیوب خودش را بپذیرد اصلاح می شود.
سما
Iran (Islamic Republic of)
۰۵:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۱
چقددددد کامنت!!!!!
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
خخخخخخخخخ شادمون کردی
رز سیاه
United States of America
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۸
خوش ب حالت برای داشتن چنین خواهری
saeedeh
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۳
کاربر 21:03 در جواب شما باید عرض کنم همه این مقاله رو به نیت شوهر پیداکردن نمیخونن. خوده من به این قصد خوندم
که رفتارهای بدی رو که ممکنه داشته باشم بشناسم
ari
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۳
من واقعا بعضی از کامنت ها رو میخونم ک میگن زنها ازدواج براشون یه گزینست و یه هدف نیست و ...
جدا از اینکه واقعا یه عده دلشون نمیخواد ازدواج کنن
من ادمای زیادی مثل یه عده که میگن ازدواج گزینست و ...دیدم ک ادعاشون‌ توی این مورد به اسمون میره
ولی وقتی ایم شوهر هم میاد دلشون میره برا شوهر
من بنظرم خدا ادما رو جفت افریده
لزومی نداره که همه ازدواج کنن
ولی بنظرم یه موجی توی جامعه ایجاد شده که ازدواج بد ازدواج اه
و یا اگر کسی ازدواج کنه ضعیف کش میشه
ضعیفه میشه و ...
هرچیزی به نسبت مناسبش خوبه
بنظرم زن میتونه هم ازدواج کنه و هم ضعیف کش نشه
یعنی هم استقلال برای خودش داشته باشه و هم بتونه یه زندگی خوب مشترک رو با همسرش تجربه کنه
بنظرم یه عده فقط بلدن بیان بد و بیراه بگن که بگن ما روشنفکریم و ما خارق العاده ایم
فقط شعار...
N.A.J.A
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۳
اقا این حرفارو بیخیال ولی من عاشق اون دختر پول پرسته شدم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۳
حرفات همه درست ولی تو ک انقدر فمینیستی برای چی اینو میخونی؟؟
بدون نام
Germany
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
مردی که ازداشتن زن قوی وخودساخته فراریه بایدعیب وضعف درونی خودش روبرطرف کنه. به جای توانمندکردن مردان سعی نکنیداززنان بخوایدخودشون روتبدیل به موجوداتی ضعیف کنند.
مری
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
چه جالب از سال 91 دارن براش کامنت میذارن. بریم انشالله برسیم به 1400
بدون
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۵
همه دخترانی که درر اطرافم این خصلتها رو داشن خیلی زود ازدواج کردن هیچ ربطی نداره اکثر دختران مشکل پسند وتوقع زیاد گاهی دیدم نتونستن ازدواج کنن و دخترانی که مزاحم داشتن که ازدواجشو به هم بزنه یا دختری که در اطررافش گزینه مناسبی وجود نداشت
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
به جای این حرفها بهتر نیست کمی هم به مشکلات رفتاری آقایون پرداخته بشه که دلیل اصلی ازدواج نکردن خانومها به طور قطع عدم کفایت و صلاحیت مردای این دوره است که حتی ازعهده یه آشغال بیرون بردن هم بر نمیان چه برسه اداره خونه و زندگی
زهرا
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
خطاب به بي نام
معمولا كسايي كه ميگن پيف پيف شوهر از همه بيشتر دلشون شوهر ميخواد شما كه دوست نداري تو اين سايت نيا خانم شوهر گريز!!
مرضیه
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
شما حق توهین به خواهر گرامی تون رو ندارید ایشون هم دست خودشون نیست اینجوری هستن
Iran (Islamic Republic of)
17:31 - 1391/08/25
مورد 1 واقعن آزار دهندست.. دومی هم متاسفانه دور و بر خودم زیاده.
.
(گندم خانم) اگه زیاد از دستم ناراحت نشه؛مورد 5 منو یاد ایشون انداخت.
مرسی مجله
پاسخ ها
مامان لیلا
Germany
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۶
امیر ح عزیزم پسرم گندم هم مشکلات خودش رو داره پسرم قضاوت نکنیم اگر نگاهمون رو عوض کنیم شاید بهتر باشد هممون دچار اشتباه میشیم مهم اینه که یتونیم اشتباهمون رو قبول کنیم و در صدد رفع این اشکال بر بیاییم.
اميرح
Kazakhstan
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۷
به به. سلام به شما ليلا خانم محترم
مرسي از گوشزدتون. مطلب من باره تحقيري نداشت.اگر داشت معذرت ميخوام. اما ناخداگاه بعدازخوندم اين مطلب پنجم ياد ايشون افتادم. ايشون هم جاي خواهر كوچيكتر من هستن.هدف تلنگر بود.
((براي بيدار شدن آناني كه خواهان هوشياري هستند؛يك تلنگر كافيست))
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۳
بله مردان زنان قوی و مستقل رو دوست ندارند! مردان دوست دارند زن ضعیف باشه یا نمایش ضعف برگزار کنه تا احساس قدرت کنند!! مردان "ضعیفه" دوست دارند و عروسک بی احتیار . البته همین عروسکها هم به زودی دل این مردها رو می زنند و رو به عروسکهای دیگر می آورند با این حس قدرت که از دست زن ضعیفشون کاری بر نمیاد و در اندرونی به نگهداری فرزندانشون و انجام امور خانه می پردازه!
بدون نام
United States of America
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
اتفاقا مورد یک از همه قابل تحمل تر است به شرطی که شما واقعا مرد باشی نه اینکه در کنار یک ضعیفه آویزون بخواهی مردیت را ثابت کنی
زنهایی که شخصیت مستقل و قوی دارند بسیار جذابند
.ولی براحتی بدست نمیایند
و وقتی هم که میایند در کنارت خواهند ماند
سایه
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۴
کاملا با ari موافقم
از نظر من با حفظ انسانیت و ارزش های والا و احترام متقابلی ک برای هردوجنسیت با وجود تفاوت های جنسی شون گرفته میشه،میشه ی زندگی دو نفره ی قشنگو تجربه کرد
مهسا
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۷
اینا همش حرف دختر فقط باید زیبا باشه بعد هرعیب وایرادی هم ک داشته باشه مردا کور میشن ونمیبینن انگار ک زیبایی طلسمشون میکنه کورمیشن کر میشن لال میشن
Iran (Islamic Republic of)
17:58 - 1391/08/25
و دختر های پر مدعا
پاسخ ها
دهه سوخته
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
اره پرمدعان ولوس
زهرا
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
وای اره.گل گفتی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
همیشه برام سوال بود اینهایی که به خودشون میگن نسل سوخته یعنی چی لخه!؟امروز که کامنت این کاربر رو خوندم فهمیدم سوخته یعنی چی
Iran (Islamic Republic of)
17:59 - 1391/08/25
دخترهای دروغگو را جا انداختید
پاسخ ها
فاطمه
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
دخترا فلانن بسارن فقط شما پسرا خویبن اره
بدون نام
France
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
از شما دخترا بهتریم. پر مدعا ها
سمیرا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
وای خدا اگه دخترا پر مدعا هستن، پسرا چی هستن، پسرا که فکر کنم کلا کل وجودشون از دروغ و ادعای الکی تشکیل شده
:/ممد ممدیان
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
برو باباااع همین گوشیتو که باهاش کامنت چرتو پرت میزاریو پسرا ساختن هی ترتر زیادی میکنید همتون ، فقط بگو این حجم
از اعتماد به نفسو از کجا میاری دختر خوب نکشی مارو جون جدت
دختر
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
یکجوری قمپز در میکنی که انگار خودت گوشیها رو ساختی..
پسرها ظالمان بی فکری بیش نیستند
بدون نام
Canada
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
اگه رهبری جهان میوفتاد دست ممد ممدیان ما هممون غارنشینایی بودیم که تنها فایدشون این بود که ایشون ادعا کنه و ما هم تر تر بهش بخندیم.طفلی دلقک متوهم روانشناس خوب نیاز داری
Iran (Islamic Republic of)
19:15 - 1391/08/25
علاوه بر والد بالغ و کودک درون؛ یه خر درون هم هست.که هر ازگاهی جفتک میندازه به احساساتمون
پاسخ ها
سمیرا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
گل گفتی
پیمان گرفتـــــــــــــــــــــار
Iran (Islamic Republic of)
01:53 - 1391/08/26
8-دختر بدون جهاز
9-دختری که جهاز خواهر قبلیش از سر باز شده
(بیایید همینجا از پدر زنهای سبز سرزمین گرممان بخواهیم تا مارا یاری کنندو جهاز هارا از سر باز نکنن تا همه از زندگی خوب و راحت لذت ببریم )
پاسخ ها
اميرح
Kazakhstan
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۷
+
:-) شيطون
سميه
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۱
شما خونه بخر كه دختر جهاز خوب بياره تو خونه ات!
خونهء مستاجري 60-70 متري كه ارزش جهاز خوب نداره...
حبیب & هانیه !
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۲
بابا ماشاءلله به شما سمیه خانوم
من ازدواج کردم خونه ای که پیدا کردم باورت نمیشه 42 متر بود با پر از جهاز همسرم.
ینی دیگه جا برای سوزن انداختن هم نبود.


مــهـّــم تــ ـــ ــفــ ـــ ــا هـُ ـــ ـــمــ ـــ ـــهِ !!!
مرام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۶
؟؟؟یعنی پسر جهاز رو اماده نمیکنه؟
یعنی همه جهاز خونه رو دختر میاره؟؟ ماکه تو رسممون همچین چیزی نیست یعنی پسر همه چیزو و اماده میکنه و اصلا حقی بر گردن زنه نداره
ستی
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۳
اونوقت مرام جان...امار ازدواج بین خونواده های شما چقدره؟؟؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
زز ..زیادی نزن بابا تو یه عروسی گرفتن موندین هی ننه من غریب در میارید که وای ازدواج پر هزینه زشته بده بعد مثل کفتار نشستی بالا سر ودر زن که جهاز زنم فلان باشه
تو که .. نداری خونه بخری و عروسی بگیری همینکه بهت زن دادن باید خوشحالی پس بیوفتی
:(
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
شما ک میگی همه جهازو پسره میده تو فامیلتون،احتمالا داداشی پسر عمویی چیزی نداری قصد ازدواج داشته باشه
Iran (Islamic Republic of)
10:23 - 1391/08/26
چ جالب من دقیقا همه بهم میگن ک اولی و سومی هستم پس خدارو هزار بار شکر ک مجرد می مونم...
پاسخ ها
داش حسین
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۸
خدا از دلت بشنوه...
هه هه هه
بخدا همینایی که میگن شکرخدا مجرد میمونم ، میمیرن واسه شوهر. بابا صادق باش.
KAMI
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۹
اه اه چقدر کسل کننده هستی پس تو!!!! چند سالته؟داش حسین با هات کاملاً موافقم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۳
در فرهنگ مردسالار دختران طوری بار می آیند که شوهر کردن تنها هدف زندگیشون باشه و دخترانی رو که دارای هوش و اعتماد به نفس و قدرت شخصیت و همه ویژگیهای مثبت انسانی هستند رو می شکنند و خرد می کنند تا هم اندازه شوهرهای درپیتشون بشوند! اگر زنی هم به این معیارها تن نده و انسان باقی بمونه با تمسخر و تحقیر بهش یادآوری می کنند چه چیز فوق العاده ای رو از دست داده!! فرهنگ مردسالار رو بشناسید و انسان باقی بمانید!
سمیرا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
بدون نام، واقعا درد اصلی رو یادآوری کردی، دردی که معمولا صحبتی ازش نمیشه متاسفانه. ی
مهسا
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
صحبتی ازش نمیشع چون دخترا همیشه سکوت کردن و از حقشون دفاع نکردن. چون این صحبتها رو باید دخترا بکنن معلومه که مردها این چیزا رو نمیگن. ولی جدیدا دخترا زبون درآوردن و دارن میگن شکر خدا
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
بوي ترشيت مياد ترشيده
ستاد دلداری به ترشی های اتیغه
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
دیروز رفتیم ترشی فروشی کنار مغازه یارو چنتا ظرف ترشی بود روشون زده بود فاطی سمیرا تناز الناز پشمام ریخته بود گفتم حاجی اینا چیه دیگ !! گفت ترشی که حتما نباس از میوهو اینا باشه
بدون نام
Canada
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
۱۷،۸ سوراخات کمه وگرنه نمکدون خوبی میشدی عقب افتاده
Iran (Islamic Republic of)
10:58 - 1391/08/26
من یه دخترم وهیچکدام ازاین خصوصیات را ندارم.بلک بسیازومحبوب وظریف وزنانه ام.اما خواستگارمناسب ندارم.ومجردم.چرا این دروغ هارو می نویسید.ممکنه این چیزا وجود داشته باشه اما نسبیه وقطعیت نداره.متاسفم برای نویسنده این مطلب.
پاسخ ها
در اینجا ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۷
قلباً آرزومندم شما و عزیزانی همچون شما, هر چه زودتر به خانه بخت بروند, و مسولان باید پاسخگوی شما دخترها و پسرها باشند, پسرهای دکتر و مهندسی که برایشان کار در شان خودشان نباشد, چطور میتوانند به ازدواج فکر کنند؟
پس اول مشکل آقایان را حل کنند آنها خودشان میتونن مشکل ازدواج را حل کنند
مهران
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۷
البته همه موارد رو که اون بالا ذکر نکردند. در ضمن بعضی موقع ها شاید ما فکر کنیم خیلی بامزه و باحالایم ولی مهم اینه که دیگرون چی فکر می کنند و درنهایت یکم شانس هم لازمه. یادم رفت بگم بعضی وقتها هم پسرها فکر میکنند دختر خیلی خوبه امکان نداره بهشون جواب مثبت بده و جلو نمی رن و بعدا معلوم میشه دختره به یکی جواب مثبت داده که ...
ماهان
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۶
شما دختر خوبي هستين كه اين اخلاق رو ندارين ولي متاسفانه بعضي از دختر خانومها واقعا اين اخلاقها رو دارن كه من خودم سرم اومد و هميشه رفتارش برام ازار دهنده بود كه بعد يه سال نامزدي مجبور به فاصله گرفتن ازشون شدم چون كل زندگيمو بهم ريخت
علی
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۳
ما دنباله یه دختر خوب و اهل زندگی برای برادرم میگردیم اگه شما واقعا اینجوری نیستی این خیلی خوبه به اتفاق خانواده بیاییم خواستگاریتون
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۳
باید ببینیم این زنهای ظریف و نازنازی که شوهر می کنند و کمی از ازدواجشون می گذره باز همین قدر محبوب باقی می مونند یا دل آقا اسباب بازی ظریف دیگه میخواد یا سنشون که بالا رفت باز ظریف بودنشون دلپسنده؟ یا شوهر که بمیره یا طلاقشون بده با این ظرافت جا افتاده می تونن گلیمشون رو از آب بیرون بکشند؟!!! ضعیف نگهداشتن زنها به اسم ظرافت زنانه بزرگ ترین ظلمیه که مردسالاری در حق زنها می کنه و اصلا ویژگی زنانه و البته انسانی ای نیست . وگرنه زنها در محیطهای روستایی یا عشایری یا طبقات کارگری اصلا زن محسوب نمی شدند!
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۳
ارکیده جان
همین که این مطلب رو دروغ دونستی و بعد هم برای نویسنده اش اظهار تاسف کردی! نشون میده که از نظر منطق دچار مشکل هستی و دنیات فقط در حیطه خودت و آدمای دور و برت میگنجه! پسرها از زنهای بی منطق که درکشون از مسائل پایین هست و درکی از جامعه و افراد ندارن هم فرارین!
جالبه که حرفای این پست اتفاقا تو جامعه ما کاملا صدق میکنه ؛همونطور که خودت گفتی وقتی یه مطلب رو میخونیم باید این نکته ساده رو بدونیم که تا حد زیادی نسبیه و قطعیت نداره؛ کسی که اینطوری نگاه کنه فکر نمیکنه نویسنده چنین مطلب ساده ای دروغگوئه!میخوام بگم رو عقلانیتت کار کن اگه میخوای خواستگار مناسب پیدا کنی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
به خدا این یه پسر یا مرد هستش که با اسم ارکیده پیام داده ما تو دانشگاه از این وسر خای اراذل کم نداشتیم با این مدل شیرینکاری های چندش
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
والا ما سه تا برادريم
فوق ليسانس
مهندس
بازاري
در به در دنبال مثل شما هستيم پيدا نميكنيم
راز
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
شما چرا میگید ظریف؟ اتفاقا نباید به این دختران که در متن اومده بگیم شما برای همیشه مجرد می مانید. اگر تو این دوره زمونه زن نتونه مدیریت درستی داشته باشه که زندگی مشترک خراب میشه. اتفاقا صفت اول رو اگر نسبی داشته باشید و کاملا ظریف نباشید تو این جامعه که پسرا شرایط مناسب برای ازدواج را ندارند باید طوری رفتار کنیم که از پس خودمون بربیایم. اگر روزی ازدواج نکردیم بتونیم از خودمون مراقبت کنیم. زنی که مدیر باشه و بتونه از اگاهی خودش در زندگیش استفاده کنه به موقع ظرافت و زنانگی خودش رو هم برای همسرش نشون میده.
Iran (Islamic Republic of)
11:59 - 1391/08/26
خیلی زیبا بود
پاسخ ها
ارزو
Iran (Islamic Republic of)
۰۵:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۶
البته نه هر شوهری خوش قیافه وباشه وانسانیت داشته باشه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
جالبه هر نری اینجا خودشو در مقام شوهر فرض کرده کسی مه دوزار پول و شغل خونه نداره خودش محتاج شوهر کردنه
وگرنه کسی که اینها رو نداره جنایته بهش زن بدن یه بسته صابون گلنار بدین برن پی کارشون
:/ممد ممدیان
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
اره خیلی جالبه و فاااان یه ماده چیپ مث تو خودشو اینجا نابغه فرض کرده از پول حرف میزنه خدایی ما که میشناسیمت باباتم با زور یه کفش پنجاه تومنی برات میخره دخی همون جنایتم کردن که یه گلنار ندادن به دَ دیت بره غازشو بچرونه با این موجود ناشناخته بنیان گذاری کردنش خخخخ
بدون نام
Canada
۰۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
این ممد خودش حاصل باقیمونده های روی گلناره
Switzerland
13:04 - 1391/08/26
اگر این طور باشه همه باید مجرد بمونن چون به هر صورت هر کدوم از ما یکی از این خصوصیات رو ذاریم واگز کسی بگه ندارم قطعاًدروغ گفته ....البته این نظر شخصی منه و قصد توهین به هیچ کسی رو ندارم
پاسخ ها
سودا
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۷
با نظرتون موافقم البته من ازدواج کردم ولی اون خصوصیت معلم بودن رو دارم بهر حال طرف مقابل منهم خصوصیات منفی داره بنابراین نسبیه
Iran (Islamic Republic of)
13:38 - 1391/08/26
حالا تو هی بیا بگو
زن باید سنگین و رنگین باشد...
باید بیایند منت بکشند // من می گویم
زن اگر زن باشد
باید بشود روی عاشقیتش حساب کرد
که باید عاشــــقی کردن بلد باشد
که جــــا نزند
جــــا نماند
جــــا نگذارد
هی فکر نکند به این چیزهایی که عمری در گوشش خوانده اند
که زن ناز و مرد نیاز
که بداند مرد هم آدم است، دیگر
گاهی باید لوسش کرد
گاهی باید نازش را کشید
گاهی باید به پایش صبر کرد، حتی // من می گویم
زن اگر زن باشد
از دوستت دارم گفتن نمی ترسد
تو می گویی
خوش به حال زنی که عاشق مردی نباشد
بگذار دنبالت بدوند
و من نمی فهمم اینکه داری ازش حرف میزنی زندگی ست یا مسابقه اسب دوانی! // من نمی فهمم
چرا هیچکس بر نمی دارد بنویسد از مردها
از چشمها، شانه ها و دستهایشان
از آغوششان
از عطر تنشان
از صدایشان
پُررو می شوند ؟
خوب بشوند
مگر خود ما با هر دوستت دارمی تا آسمان نرفته ایم؟
مگر ما به اتکا همین دستها
همین نگاهها
همین آغوشها
در بزنگاههای زندگی، سر پا نمانده ایم؟ // من راز این دوست داشتنهای پنهانی را نمی فهمم
من نمی فهمم زن بودن
با سنگین، رنگین بودن
با سکوت، چه ارتباطی دارد // من بلد نیستم در سایه دوست داشته باشم
من میخواهم خواستنم گوش ِ فلک را کر کند
من میخواهم، مَردم
حتی اگر مرد ِ من هم نبود
دلش غنج بزند از اینکه بداند
زنی دوستش دارد // من میخواهم، زن باشم
بگذار همه دنیا بداند
مــــردی در این حوالی دارد
دوستت دارم های مرا، با خود میبرد.
نویسنده: یک خانم.
پاسخ ها
حسن
Azerbaijan
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۶
aaaaaaaaallllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kash khanuma bdunan aqayun ham ehsas daran.
.....
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۷
همین شما پسرا الان این حرفارو میزنید: زن اگر زن باشد
از دوستت دارم گفتن نمی ترسد
اگه ی خانم دوست دارمو بگه می گین سبکه ...هنوز پیش نیومده ک بگید.
shabnam gol
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۷
چي بگم آقا امير؟
نظر شما محترم،
ولي واقعا نويسندش
يك خانم بوده؟؟؟؟!!!!
((موفق باشي))
اميرح
Kazakhstan
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۷
حسن مرسي
====
شبنم؛ بله. يكي از اد ليست هاي خودمه و اسم اين خانم پيشم محفوظه. و خوده ايشون اين مطلب رو به اشتراك گذاشتن.
===
خانمه ..... ؟! به قول شبنم خانم؛ چي بگم؟ نظر شما محترم.
اما چيزي كه الان به ذهنم ميرسه اينكه،انسان ميوه نيست كه قسمت گنديده اون رو دور بندازيم و قسمت سالمش رو مصرف كنيم. يه همسر رو اگه انتخاب كرديم بايد خوبي ها و بدي هاش رو بپذيريم. حالا تلاش براي بهبود بدي ها خيلي خوبه،اماهمه ميدونيم هيچوقت صفر نميشه.
شما بگرديد دنبال آقايي كه دوست داشته باشه اين خصوصيت شما رو.
شاد باشيد
shabnam gol
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۸
ممنونم آقا امير
كاملا منطقيه نظرتون.گل بي عيب خداست.

به قول شاعر:
يادمان باشد اگر گل چيديم
عطر و برگ و گل و خار،همه همسايه ديوار به ديوار همند.

بهترينهارو براتون آرزو دارم ،آقا امير و داداش حسن جان ...
ش ا د ی ؟
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۳
من اگه کسی رو دوست داشته باشم ختما اینو بهش میگم و از گفتنش نه خجالت میکشم و نه میترسم اممممما بدجوری چوب عاشق شدن وبیان این عاشقی رو خوردم انقد که بعد از سه سال هنوز زخم دلم خوب نشده
بعضی از آقایون واقعا لایق شنیدنش نیستن و متاسفانه من اینو خیلی دیر فهمیدم
سمیرا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
والا ما که گفتیم، نازشو کشیدیم، تو کاراش کمکش کردیم، به پاشم نشستیم، هر روز هی بدتر و بدتر شد، تا جایی که دیگه کلا همه چی رو وظیفه من میدونست و انگار خودش هیچ وظیفه ای
نداشت و هیچ قولی نداده بود، انگار دقیقا جامون با هم عوض
شده بود. انگار نه انگار با چه شرایطی من قبول کرده بودم بمونم که ازدواج کنیم، آخرش من انگار بدهکار همه چی بودم. ه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
عالي بود ولي خوب نميفهمند
Iran (Islamic Republic of)
15:49 - 1391/08/26
من خیلی غر میزنم سر نامزدم بعدش خودم میفهمم معذرت خواهی میکنم ولی اون میگه این غر زدن رو دوست دارم هیچوقت تغییر نکن!!
پاسخ ها
مامان لیلا
Germany
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۶
دختر عزیزم حالا نامزدت ی چیزی میگه بنده ی خدا تو دیگه این کاررو نکن غر زدن در شان یک عروس خانم نیست الهی که خوشبخت باشید.
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۷
O:
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
الان هيچي نميگه بعدا از چشمش مي افتي
Iran (Islamic Republic of)
22:08 - 1391/08/26
ای کاش از زن هایی که خیلی اهل تلفن زدن هستند وساعت ها با صدای بلند حرف می زنند هم می گفتی که دایم روی اعصابند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
اوه اوه زن احمق من اينقدر زنگ ميزد شركت و با من جر و بحث ميكرد كه اخرش اخراجم كردن
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
23:47 - 1391/08/26
واقعا مطلبتون خود واقعیت بود .ممنون از نویسنده
Iran (Islamic Republic of)
03:55 - 1391/08/27
به سراغ دل خود برو . که اگر در دل تو جا دارد شیرین شود همه تلخی های .
-
08:43 - 1391/08/27
چرا همش می گین زن باید اله باشه و بله باشه مگه ای مردا کین کا این همه لیلی به لالاشون می ذارین از سر تا پا ایرادن و زن و زندگی هیچی نمی فهمن فقط این وسط زن بیچارست که باید به آنها بفهمنه که چطور باید رفتار کنه چون همشون یه دنده و بداخلاقن زنهای بیچاره باید همیشه مادری کنن حتی واسه شوهرهاشون بعد اخر کار مقصر هم هستن خوب شما مردا یاد نگرفتین درست باشین و زندگی کردن رو بلد نیستین زن چه گناهی داره واقعا واسه همتون متاسفم
پاسخ ها
اميرح
Kazakhstan
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۷
بعد از عرض سلام به شما خانم گرامي و دعوت به اندكي آرامش بيشتر؛ براي ايجاد حس همدردي بيشتر شما آبجي عزيز رو به خوندن مطلب ‍‌(پسر با اين ويژگ ها مجرد مي ماند) همين مجله دعوت ميكنم.
موفق باشي
پیمان گرفتـــــــــــــــــــــار
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۷
تاسف خوردن برا دیگران یه جور خود بزرگ بینیه
پیرمرد
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۷
ما مردها سر تا پا ایرادیم ؟؟؟؟ جالبه دقیقا صفاتی که لایق خودتون هست را به ما نسبت میدهید . من قصد توهین ندارم ولی فکر میکنم شما مشکل خودتون رو فقط مطرح کردید و به حکم عقل سلیم و انصاف نباید این رو به بقییه مردها تعمیم داد که متاسفانه شما به دلیل فقدان این دو مورد این بازخورد غیرمنطقی را نوشتید . من برای شما متاسفم که از زن بودن خودتون ناراحتید و با این حرف ها قصد تخطئه اقایون ((مردها)) را دارید .شاید اقتضای سن وتحصیلاتتون موجب این ناپختگی شده باشد .البته حساب خانم های فهیم جدا است . زنانی که ارزش وجودی انها از چندین مرد هم بالاتر است .
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۳
داشتن شخصیت قوی و اعتماد به نفس یک ویژگی بسیار خوب انسانیه که در همه کشورهای پیشرفته سعی می کنند دخترها رو اینطوری بار بیاورند و به اصطلاح زنان رو توانمند کنند ولی دراینجا این رو جزء خصلتهای بد زنان حساب می کنند!!یعنی اگه زنی میخواد شوهر داشته باشه باید تبدیل به اسباب بازی و "ضعیفه" بشه تا مورد پسند واقع بشه.خیلی وحشتناکه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
اگر مردا 10 تا ايراد دارن زنها 100 تا دارن
دختر
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
خانمها ۱۰۰ تا ایراد دارند چون توقعات ازشون بالاس. زن مسئول کل خانه است.نظافت.آشپزی. رسیییییییییدگی به بچه های کوچیکه نفههههههههههههم..و در خستگی هم رسیدگی به خاسته های شوهری که بعد از ارضا شدن ،دنبال کار خودش میرود. و هزارجور فکر مادرانه برای بچه ها که اذیتش میکند. شما مردها رو در این مسئولیتها بگذارند بعد از یکماه خودکشی میکنید...حالا هی ور ور نکنید
Iran (Islamic Republic of)
11:39 - 1391/08/27
سلام خیلی جالب بود وجالب تر که من چند تا از این رو دارم ولی کسی بهم نگفته بدن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
نگران نباش اينها خصلت تمام دختراي ايرانيه
Iran (Islamic Republic of)
14:11 - 1391/08/27
به نظر من هر مردی با هر اخلاقی رو میشه با محبت و ناز و نوازش غل و زنجیر کرد و مثل موم تو دست گرفت زنها اگه بدونن خدا چه چیزی رو در وجودشون گذاشته و اگه بلد بودن چطور از زنانگیشون برای همسراشون استفاده کنن دنیا رو فتح میکردن نمیدونم چرا خانم ها فقط بلدن جبهه بگیرن بابا خودتون از اول با مردا بد تا کردین و به اینجا رسوندینشون.ولا به خدا شوهر من از اول زندگیمون تا امروز از گل نازکتر به من نگفته ستاره هم از آسمون بخوام برام میاره یک روز هم نمیتونه ازم دور باشه راه به راه هم قربون صدقه هم میریم نه مغرور شده نه هیچ چی تازه وابسته تر هم شده خانمای عزیز بخدا از خود مردا ساده تر خودشونن فقط یکم سیاست میخواین که زندگیتون بهشت بشه .
پاسخ ها
بیتا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۹
((((اگه بلد بودن چطور از زنانگیشون برای همسراشون استفاده کنن دنیا رو فتح میکردن))))
از این جمله متنفرممممم فانی عزیز!!!!
متفرم که کسی منو به خاطر این بخواد و بخوام با زنانگیم کارمو جلو ببرم!!!!
دوس دارم قبل از زن بودنم به چشم یک انسان نگاهم کنن و اگر کسی می خواد دوسم داشته باشه بابت وجودم باشه و نه هیییییچ چیزه دیگه.....
مرسی که تجربیاتت رو نوشتی
KAMI
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۳۰
من با نظر فامی موافقم... مگه چند بار قراره زندگی کنیم که اون رو هم به خاطر بعضی از عقایده بی فایدمون از بین ببریم؟!!! بیتا خانوم نظر شما متین ولی ما چه بخوایم چه نخوایم تو این دوران و زمونه داریم زندگی میکنیم و با این استدلالا که من رو به خاطر انسان بودنم بخوان یا زنها چه چیزیشون از مردا کمتره و به خاطره این افکارشون جبهه بگیرن فقط و فقط و فقط دارن زندگی خودشون رو نابود می کنن چون همیشه تو عذاب این افکارن چون هیچ وقت به ایده آلاشون نمی رسن.... ولی ببین فامی چه زندگی ریلکس و آرومی داره...
بدون نام
-
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۳
من خیلی زنم به شوهرم زیاد محبت میکنم ولی آقا برگشته به من میگه من زنی دوست دار که جنگنده باشه شاغل باشه من شاغل بودم ولی به دلایلی شغلمو از دست دادم الانم دنبال کارم ولی پیدا نمیشه. ما نیاز مالی نداریم مشکل شوهرم اینه که داره منو با دخترایی که همکارشن مقایسه میکنه. این مردا راضی نمیشن زن بساز و مهربون و با محبت هم که باشی چشمشون دنبال یکی دیگه است
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۳
این حرفها مربوط به دوره قلقل میرزا میشه که زن فقط با یافتن یک شوهر می تونست به همه چیز دست پیدا کنه .امروزه زن می تونه خودش درس بخونه و کار کنه و به موفقیت برسه .لازم نیست با زنجیر کردن یک مردِ درپیت که تنها ویژگیش جنسیت متفاوتش با زنه به موفقیت نائل بشه .باعث تاسفه که تحصیلات زنان در این جامعه اصلا باعث رشد فکریشون نشده و هنوز مثل مادربزرگهاشون فکر می کنند!
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۳
یعنی اینکه زنی خودش رو انسان می دونه و لزومی نمی بینه برای داشتن شوهر که اکثرا هم مالی نیستند دست به هر حقارت و حماقتی بزنه ضرر می کنه؟ اتفاقا از نظر من زنی که انسان باقی می مونه و شخصیتش رو تحقیر نمی کنه و به آموزه های خاله خانباجی عمل نمی کنه بسیار فایده می بره و دو روز عمرش رو محترم زندگی می کنه.البته بستگی داره ارزشهای ما چی باشه؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۳
در ضمن در این لیستی که برای زنان گذاشتند که چه کنند تا شوهر بیابند اصلا اشاره ای به این ترفندهای به اصطلاح زنانه نکردند! گفتند باید همه جوره ضعیف و بی دست و پا باشی و البته پول پرست و فلان هم نباشی پس دیگه چه چیز رو قراره فتح کنید؟!! یک شوهر درپیت رو ؟!!
بدون نام
United States of America
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۱
متاسفم برای طرز فکر تو و افراد مثل تو که فک میکنن شوهرشون برده یا حیوونه که از اصطلاح غل و زنجیر کردن استفاده میکنن!
سمیرا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
مشکل اینه که وقتی یکی رو با غل و زنجیر نگه میداری، یه زمانی که به هر دلیلی یه لحظه حواست بهش نباشه و غل و زنجیرش باز بشه رم میکنه عزیز، کسی خوبه که آزادش بزاری و بازم از روی اینکه اونم تو رو دوس داره خوب باشه و اونم به همون اندازه که شما برای نگه داشتنش تلاش میکنی، اونم برای نگه داشتن شما تلاش کنه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
افرين دقيقا مردها با 4 تا كلمه محبت اميز برده ميشن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
فامي خيلي عالي گفتي ولي متاسفانه زنها مثل شما نيستند
Iran (Islamic Republic of)
16:56 - 1391/08/27
به نظر من اکه آدم یه مردو دوست داشته باشه باید بدونه کی باید بهش اهمیت بده کی نده
کی نگاش کنه کی نگاش نکنه
کی بهش ابراز علاقه کنه کی نکنه حتی بعضی وقتا لازمه بذاری طرف انتظارتو بکشه حتی اگه دلت مثه سیرو سرکه براش بجوشه بعضی وقتا باید طوری تحویلش بگیری که احساس مهم بودن بهش دست بده و احساس تکیه گاه بودنم برا مردا خیلی مهمه
ولی همهی اینا باید سنجیده باشه ینی تعادلش همیشه حفظ بشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
ای ول بابا
Iran (Islamic Republic of)
17:15 - 1391/08/27
جسارت می خواهد

نزدیک شدن به افکار دختری

که روزها

مردانه با زندگی می جنگد !

اما شب ها

بالشش از هق هق های دخترانه خیس است .
پاسخ ها
shabnam gol
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۸
++++++++++++++++++++
زيبا بود كاربر جان ،ممنون.
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۳۰
الان چرا اکثر دخترا واس پول پسر. میره
طرفش ؟؟ چرا کسیو بخاطر خودش نمیخان ؟ الان نگاه میکنی. اکثر دخترا دنبال پسری ان که پول داره. ماشین داره. واقعا چرا؟ اونا هم مادر زادی پول دار نشدن که. اون پسری هم ک ماشین نداره. نگو که فقیره و نمیدونم هزار حرف دیگه. اون پسر پولدار. کار نمیکنه. پولشو از جیب باباش خرج میکنه. ولی. اون یکی. کار میکنه. با پول خودش زندگی میکنه. میدونه پول دراوردن چیه. الان حرفم اینه که. چرا. فقط دنبال اونی هستین که. مایه داره؟؟ یعنی. خیلی دیدم. اون پسرا هم. فقط بخاطر عشقو حال.
دخترو. مبخان. دیدم که میگم.همین میشه دیگ. میگن. شوهر پیدا نمیشه. ب فکر پول و مالش نباش. ب فکر زندگیه سالم باش. البته. به اکثر دخترا میگم. همه. یه جور نیستن
Iran (Islamic Republic of)
19:37 - 1391/08/27
دختری که 2 خواهر بزرگتر از خودش داره رو یادتون رفت بنویسید .بابا اخه اونم نمیتونه ازدواج کنه واگه خواهراش هیچ وقت نخوان ازدواج کنند همیشه مجرد میمونه_اخه باباش به ترتیب شوهرشون میده.
پاسخ ها
shabnam gol
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۸
عزيزمممممممممم
به نظرم اون آبجي بزرگاخودشون بايد آستين واسه آبجي كوچيكه بالا بزنن.
هرچند خيلي وقته يه همچين رسمي برداشته شده ستا جون!

نگران نباش خدا بزرگه...
بیتا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۹
:)))))))))) چه دله پرررررری :)))))))))
ستا
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۲
قربون مرامت shabnam gol که انقدر فهمیده ای
-
18:25 - 1391/08/28
به نام خدا
سلام دوستان عزیز
من یک دانشجوی دکترا هستم که با دست خالی و توکل به خدا رفتم زن گرفتم و دختری که گرفتم واقعا بی نظیره و خیلی هم گشتم که پیداش کردم و خیلی خیلی خوبه و تا حالا به خاطر همدیگه دعوا نمیکنیم. ولی مشکل اساسی خانواده من و اون هست که برامون مشکل درست میکنن. جهیزیه خیلی کم دادن و همچنین از همه مهممتر به دختر خودشون هم محبت لازمه نمیکنن و واقعا خیلی ماها رو توی این 2 سال کلافه کردن. خانواده من هم با عروسشون خوب برخورد نمیکنن.
پاسخ ها
رز11
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۸
چرا؟
ستا
Iran (Islamic Republic of)
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۹
خیلی خوشحال میشم وقتی یک زوج انقدر با هم خوبند امیدتو از دست نده مهم شما 2 تا هستید وقتی تو زندگی صداقت وصمیمیت وجود داشته باشه کم کم همه چی درست میشه .نگذاریداطرافیان رو زندگی شما تاثیر بگذارند.
مامان لیلا
Germany
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۹
امین عزیزم پسر گلم با اجازت اگه اجازه بدی بجای مادرت باهات صحبت کنم.
آفرین به تو که با اینهمه مشکلات باز هم با همسرت مهربانی عزیزم مهم همینه که شما دوتا باهم خوب باشید خدارو شکر که همسرت هم مثل خودت خوب وفهمیده است عزیزم گذشت زمان بهترین داروی هر مشکلی است عیبی نداره که جهیزیه ی کمی داشته مهم اینه که دل بزرگی داره با تلاش و پشتکار لوازمی که ندارید باهم تهیه کنید لذتش بیشتره پسرم دل همسرت با توجه به اینکه مورد بی مهری پدر ومادش و پدر مادر شما قرار گرفته مثل شیشه شکستنی هست مواظبش باش که دلش نشکنه فقط یادتون نره از جانب شماها بی احترامی نبینن چون همین باعث مشکلات بعدی میشه مطمئن باش که با گذشت شماها همه چیز درست میشه عزیزم اندکی صبر سحر نزدیک است .
روزهای خوب و شادی رو برای تو وهمسر مهربانت از خداوند مهربان آرزومندم الهی که روز به روز باهم صمیمی تر بشید همدیگررو دوست داشته باشید ومواظب همدیگه باشید ببخشید که زیاد صحبت کردم .
امیرح
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۹
امین جان داداش؛ توکل بخدا بیشتر صبور باش و سنگ هایی که به سمت شیشه دل هردوتون میآد رو سعی کن کنترل کنی به مرور زمان درست میشه. همه پدرمادرها خوشی بچه هاشون رو میخوان. اونها (هردو خونواده) وقتی ببینم شما باهم خوبید به مرور زمان مشکل حل میشه. فقط کم تحمل و ناامید نشو. این روزهاست که بیشتر مَردِت میکنه داداش.
برای هردو شما آرزوی روزهای آفتابی دارم
حالا
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۷
سلام
میشه مشخصات همسرتونو بگید لطفا؟ یعنی چی دختر خوبیه و نظیر نداره؟
دهه شصتی
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
وقتی خانواده تشکیل دادی دیگه بقیه حق ندارن دخالت کنن
چشم امید هم بهشون نداشته باش خودت تلاش حتما میتونی .مث ادمای ضعیف نباش که هی شکایت میکنن به نظرم از اینبهتر نمیشه که شما همدیگرو دوست دارید موفق باشید.
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
سعي كنيد از خانوادتون دور بشيد
Iran (Islamic Republic of)
12:56 - 1391/08/29
دخترهای متین و مغرور( البته از نوع مثبت ) رو هم اضافه کنید . بابا به خدا همش حرف که می گن دختر باید متین باشه و اله باشه و بله باشه .پسرها دختری را می خواهند که ضعیف باشد( هم جسما و هم روحا) و براشون زبون بریزه و چاپلوسی بکنه و شیرین زبونی بکنه براشون. خودشو لوس بکنه . در جامعه ما دختران متین و مغرور که سرشون تو کار خودشون و کاراشون رو به جای اینکه با زبون بازی و عشوه و ناز و... این جور کارا به پسرا بسپرن ،خودشون انجام می دن و از هیچ پسری طلب کمک نمی کنن و مستقل هستند و با پسرها به خاطر متانتی که دارند نمی جوشند ، این جور دخترها از هیچ احترامی برخوردار نیستند . من اصلا منظورم به خاطر ازدواج نیست . فقط دارم ارزش اجتماعی دخترها رو از رو چیزهایی که گفته شده + چیزهایی که خودم گفتم مقایسه می کنم. تو جامعه ما دختر یا باید خیلی زیبا باشه که در این صورت خیلی ببخشید هر آشغالی هم که باشد .از احترام برخوردار خواهد بود .یا باید سر و زبون دار و چاپلوس و دو رو وخود شیرین باشه و باهاشون گپ بزنه ، تا از احترام برخوردار باشه .در غیر این صورت از هیچ احترامی در جامعه برخوردار نخواهد بود . فقط صورت و ظاهر دختر هست که مهمه نه سیرت و پاک بودنش. متاسفانه این یک واقعیت مهم و تلخ جامعه ماست. قضاوت پسرها و مردها در مورد دخترها ولقعا ناعادلانه هست . اگه یه خورده وجدان داشته باشید( هم دختر وهم پسر) می بینید که واقعا همین طوریه.
پاسخ ها
یاسمن
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۹
هزار تا مثبت
سحر
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۷
حرف دلم رو زدید.
مهتا
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
۰۴:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۹
نه عزیزمم کامل درست نیست من خیلی دخترای زشت دیدم که با بهترین و خوش قیافه ترین مردا ازدواج کردن ...اتفاقا دخترای خوشگل تو ازدواجاشون مشکل میفته .
....
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۳
متاسفانهعین حقیقته و کاملا موافقم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
خب دیگه ادم باید بفهمه کار درست کدومه والا نفهمه
Iran (Islamic Republic of)
13:23 - 1391/08/29
حرف دل دختران:
اول دبستان خواندیم آن مرد با اسب آمد، سالها گذشت، ما ترشیدیم و آن نامرد با خر هم نیامد، هنوز هم بابا نان می دهد
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
ان مرد از اسب افتاد پاش شکست خرشو دزدین بارون نیومد زمینش خشکید مث اب بود ان روز اب چشمه شیرین درخیال مرد غمگین خری میخرد و ....
فاطمه
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۶
اخه ان مرد خودش خر بود که نیامد
ارزو
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۰
میاد خوبم میاد تاچشمتون دراد اشغالای عوضی
بابا نان دم
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۰
خدای من خیلی بزرگ هستبابا نان دهد بهتر اینست که گیر یه جونور بیافتم
دی کاپریو
Germany
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۶
خخخخخ قشنگ گفتی
بدون نام
Canada
۰۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
میگم شما پسرا انقدر بیکارین که میشینین جوک میسازین واسه همجنسای خواهر مادر خودتون؟اره خوب بیکارید دیگه،بیکاری زده به سرتون،خوش باشید.
Iran (Islamic Republic of)
16:44 - 1391/08/29
من یه کمی غرغروام.(:
پاسخ ها
سعید
United States of America
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۳
هیچوقت برای اصلاح شدن دیر نیست:)
Iran (Islamic Republic of)
01:14 - 1391/08/30
اره حرفاتونو قبول دارم من تاحالا سربزيرومتين بودم نه اينكه الان نخوام باشم امابه نظرم خيلي چيزاوموقعيت ها رو از دست دادم از همه مهم تر عمرم ،عشقم بعضي وقتاازفرط نااميدي دوست دارم بميرم الان يه دوستي دارم ادم بدي نيست اماعاشقش نيستمم بدم هم نمياد احساس ميكنم جدي هست تو رابطه اش اما من اين رابطه صميميت رو دوست ندارم هميشه خداهم سراين مسئله بحث ودعوا داريم واقعابرام خسته كننده هست بحث وجدل رفتن هميشه سخته اما موندن اينجوري هم عذابم ميده واقعا نميدونم چكار كنم احساس ميكنم هرگزنمي تونم عاشق بشم خسته ونااميدم ازهمه چيز كمكم كنيد لطفا.....
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۳۰
واه
Iran (Islamic Republic of)
15:26 - 1391/08/30
كامنت ها از خود مطلب باحال تر بود
:))))))
Iran (Islamic Republic of)
10:58 - 1391/09/01
من که هیچکدوم اینها نیستم چرا مجرد هستم .زشت هم نیستم . تحصیلکرده مودب اما هیچ خواستگاری ندارم
پاسخ ها
سعید
United States of America
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۳
این برمیگرده به جامعه ما که بین سنت و مدرنیسم دست و پا میزنه.یا باید سنتی فکر کنین و تو آشنا و فامیل و جلسه های زتوته خواستگار پیدا کنین یا باید خودتون دست بکار بشین.تنها راه بینابین آشنایی دانشجوییه که فکر میکنم شما درستون تموم شده یاشه.دورانی که خواستگارها پاشنه در خونه ها رو میکندن و یه دختر 100 تا خواستگار داشت گذشت مگر ایتکه پدر دختر پورشه زیر پاش باشه!
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
خواستگار داری ولی زمونه عوض شده شما باید دنبالش بگردی اگه شما دنبال درس نمرفتید دانشگاهها تعطیل میشد و ایاتید بیکار و مجبور میشدن دانشگاههایی بسازن که اینده داشته باشه نه یه سری دختر با غرور بیان بترشن یا با یه حد اقل حقوقی برن سر کار و بعدشم شوهر بخان نه دیگه زمونه عوض شده چون شما خواستید و سیاست مدارها هم گفتن خانما مقدمن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
۱۴:۲۱
میگم سطح تحصیلات و کار کردن زن ها بد جور رفته تو چشم بعضی ها
شما هم اگه عرضه داشتی درستو میخوندی کار پیدا میکردی تا بتونی ازدواج کنی و انقدر دیگران رو به خاطر تلاششون مسخره نکنی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
شما بايد بيشتر تو جامعه خانواده و دوست اشنا
و بچرخي
راز
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
با حرف سعید موافقم. الان پسرا نمی دونم چرا دنبال دختر کارمند پولدار و کم سن و سال می گردن. این چیز خوبی برای یه مرد نیست شاید بعضی از خانم ها به خاطر یه سری مسایل حاضر بشن با شما ازدواج کنند ولی مردی که بتونه زندگی رو بچرخونه برای ما دخترها ملاکه. به احتمال زیاد بعدا به مشکل میخورید. زن از قدیم در جامعه ما ضعیف نگاه داشته شده هنوز خیلیا این نظرو دارن که یه ذره جایگاه برای زنها باز نیست به نظر من زن حق داره به تملک شوهرش فکر کنه نه اینکه به مرد به خاطر پولدار نبودنش جواب رد بده نه اینطور نیست. ولی اینکه اینقدر دنبال زن پولدار می گردید نشانه ضعف مرد هست نه قدرتش. از قدیم مردان به خاطر زحمتی که می کشیدن مورد تحسین اجتماع بودند. اما این به ضرر خود شماست.
United States of America
12:30 - 1391/09/03
کلا مردها ساده تر از زنها هستن.یه زن اینقدر پیچیدگی داره که این لیست رو میتونین بجای 7 تا هفتصدتا بنویسین. یه قانون کلی وجود نداره.این هم مهمه که اون مرد چجوری باشه.بعضی از این موارد رو اتفاقا بعضی آقایون خیلی هم دوست دارن!!
Iran (Islamic Republic of)
07:36 - 1391/09/06
با سلام به اون خانمی که میگه باید سیاست داشت .ببخشید ذات همسرتون خوبه و گرنه مگه با خانمها سیاست مداریم که سیاست داشته باشیم .درضمن لطف بفرمائید بگویید چکار میکنید که شوهرتون مثل موم توی دستتونه .ممنون میشویم ما خانمها
پاسخ ها
بدون نام
Sweden
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
لابد زنبور عسله موم دستشه
-
20:13 - 1391/09/07
به نام خدابا سلام مجدد
من همون دانشجوی دکترا هستم که قبلا نظر داده بودم. از همه دوستانی که به هر نحو دلداری دادن و به هر صورت در حق بنده لطف کردن بسیار ممنونم. ولی اجازه بدید در جواب یکی از دوستان که از من پرسیده بود که چرا خانواده من و خانمم با ما بد هستن بگم که مشکل از 2 سال قبل از ازدواج من شروع میشد و اون اینکه من دختر متین می خواستم و خاص ولی مادر من میگفت باید خانواده مشهور داشته باشه یا اینکه دختر شاغل باشه یا اینکه با احترام به نظر دوستان دیگر اگر که جسارت نباشه بنده با آرایش همسر آیندم مخالف بودم ولی مادرم میگفت مهم نیست بعدا درست میشه و من محکم بر سر نظر خودم پافشاری کردم و آخر به همونی که می خواستم رسیدم و الان بچه هم دارم. و به نظر من یکی از مشکلاتی که نباید در خانواده ها باشه که متاسفانه هست اینه که پدرها در خانواده ها در بسیاری از موارد همه چیز رو میدن به دست مادرا. و مادر هم میتونه در بسیاری از موارد احساسی تصمیم بگیره. و در بسیاری دیگر حس مردانه به خودش میگیره. که این خیلی بده و حتی از روحیات زن به دور هست. و دوستان یک نکته دیگه رو هم جا داره بگم که توی هیچ نظری از دوستان ندیدم و اون اینکه در هنگام ازدواج شما هر چه کاردان و تیز بین باشید نمیتونید همه چیز رو ببینید. بنابر این اگر به خدا بسپارید خیلی بهتره. منظورم این نبود که چشمای خودتونو ببندید بیلکه معیاراتون خدایی باشه و ایمان و خداشناصی طرف مقابل را هم در نظر بگیرید.ممنونم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
سالها از کامنتت می گذره. امیدوارم مشکلتون حل شده باشه. با این حال اگه نشده، شهرتو عوض کن تا راحت شی. دوری و دوستی.
Iran (Islamic Republic of)
03:00 - 1391/09/21
من دخترم با ی عالم خاستکار.خودم دلیلشو این میدونم.که هرروز دوتا نیاد یکی میاد.ارایش میکنم.تا حدی ک با دقت بشه فهمید کردم ولی هر چی میزنم ولی ن جلفو غلیظ.راه رفتنی تو خیابون سرمو یکم بالا میگیرم.با نگاهم کسیو دنبال نمیکنم بیشتر ازدو ثانیه چشم ته چش نمیشم.اصلا.بروی کسی نمیخندم،مغرور راه میرم.خندیدنو زوم کردن با عشوه حرف زدن بمونه واسه نامزدت.اگه پسری هست ک مخالفه حتما بگه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۴
تو که راست میگی! با یه عالم خواستگار
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
یه عالم خواستگارو
دو چشم خمارو
دو ثانیه نگاهو
کی بره این همه راهو
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
به نظرم خوب داري عمل ميكني پسرها عاشق دخترهاي قوي با اعتماد به نفس و تقريبا دست نيافتني شما خودت و داري اينجوري نشون ميدي و اين باعث جذابيتت شده با همين فرمون برو جلو ضمنا پسرها از دخترهاي راحت ساده خوششون مياد اونهاي كه هزار قلم ميمالن پسرا فقط براي لذت بردن ميخوان
-
11:45 - 1391/10/05
به نام خدا
با سلام
من پسر امروزی نیستم و بلکه پسر دیروزیم. ولی می خوام بگم که بنده با آرایش مخالفم. چرا باید شما آرایش کنید. شما که خیلی از پارامترای خوب و خدا پسندانه دارید چرا این کارو که خدا نمیپسنده داری؟
Iran (Islamic Republic of)
17:32 - 1392/01/08
خیلی مطلب جالبی بود.
خودم خصوصیت 6رو دارم. به قول مامانم جونمو واسه نامزدم میدم ولی خودمو نادیده میگیرم.
امیدوارم بتونم خودمو اصلاح کنم:( همه بم میگن عسل هم بالاخره شیرینیش تو دل میزنه
Poland
18:52 - 1392/01/20
من بانظر اکثر شما موافقم من اولىن و اخرىن بارمه که مىام اىنجا ولى خواستم بگم که نظرمن اىنه که دختر اراىش کرده خوبه ولى اراىش تاحدش باشه نه به اندازه اى که ادم حالش بهم بخوره اخه امروز بسىارى از دخترا اىنجورىن ولى اگه کسى بخواد اخلاقش باهمسرش خوب باشه باىد اول قلغش رو پىدا کنه اگه کسى بتونه اون کار رو بکنه فک نکنم مشکلى داشته باشه چون من خودم تجربه کردم شاىدبازم بىام با اجازه باى
United States of America
03:14 - 1392/03/22
خیلی سخته. ادم از کسی که دوستش داشت با نزدیک ترین. دوستش. رابطه داشته باشه..
پاسخ ها
فاطی
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۴
آخی شکست عشقی خوردی فری؟ اشکال نداره بیخیال عشق اون اگه عشق بود با رفیقت نمی دوستید که ایشالا خدا کمکت کنه آدم باس تنش سالم باشه بی خی خیه این عشقای چ روزه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
فيلم تركيه
Iran (Islamic Republic of)
01:54 - 1392/05/06
بچه ها نظرتون چيه همديگرو بزنيم ( به نشانه اعتراض به اين وضعيت و ويژگيهامون) :)
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
مزن بر سر ناتوان دست زور
و این افکار را از خودت دور کن
خودت رو به ارامش مجبور کن
Iran (Islamic Republic of)
19:24 - 1392/06/01
من خیلی مذهبی نیست ولی اعتقاد دارم ادم توی این مورد باید با خدا معامله کنه.لازمه ی جاهایی از خیلی کارهایی که دوست داری انجام بدی ;بگذری تا خدا به موقع دستتو بگیره.عشوه و ناز و ارایش هم خوبه اما فقط واسه کسی که شوهرته....
Iran (Islamic Republic of)
03:42 - 1392/08/29
سلام.بین این خصوصیات ،من فقط اولیو دارم و ب نظرم واقعا یک امتیازه ولی ب زن بودن خودم واقعا افتخار میکنم و اصلا تحت هیچ شرایطی دلم نمیخاست مرد باشم.من دختر خیلی قوی و مستقلی هستم از همه جهات و خیلی جدی و خودرای و باید بگم برخلاف اونچه ک نوشته شده ،کلی خاستگار دارم و در کل خیلی از پسرا کشته مردمن:-)
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۳/۱۶
خوب اونا شخصا نمیشناسنت...
یا دنبال پولتن
و اگرم باهاشون ازدواج کنی
زیاد دووم نمیارن....
تازه ، زنای مرد نما تو دین ما ملعون شناخته شدن، باور نمیکنی، دنبال احادیث بگرد...
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
عالم بی عمل به چه ماند به زنبور بی عسل اسم خواستگاراتو یادداشت کن تا رو شیشه ترشی بچسبونی
Iran (Islamic Republic of)
17:25 - 1393/03/16
دخترای بد اخلاق و مغرور و تهوع آور رو هم اضافه کنید که خیلی زیادن..
یه دختری یه بار ازم یه سوال کرد، وقتی اومدم جواب بدم، (مثلا چون من نا محرم بودم) روشو چرخوند و حالت اخم گرفت... بعد تشکر هم نکرد.
یه عده دیگه که جواب سلام رو نمیدن.
یه عده هم که وقتی محترمانه باهاشون حرف می زنی، یه هو می بینی مثل سگ بدرفتارن ....
کلا خاک تو سر هر چی این مدل دختره
خدا رو شکر کسی به اینا جذب نمیشه.. همون ترشی بندازین از سرتون هم زیاده ، ما هم که هم پول داریم و هم زندگی میریم سراغ یه دختری که زن باشه، نه چندش....
پاسخ ها
....
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۳
بهتره اینم شما بدونید فقط با پول و ... نمیشه زن گرفت وتربیت و اخلاق مهمتره.بهتره کامنتتونو یک بار بخونید و نحوه حرف زدنتونو ببینید.
ریحانه
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۰
شما ک میگی مغرور و حال بهم زن بهتره بدونی اگ مغرور نباشه میشه دستمال کاغذی اینو بدونید آدم انقد پسرای مسخره رو دیده ک حق داره با صحبت کردنه ی نفر فکر کنه اونم مثل بقیه ست بهتون بر نخوره منظورم شما نیستین
بدون نام
Canada
۰۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
سوختیااااا :))))
Iran (Islamic Republic of)
23:31 - 1393/08/20
سلام بددنیایی برامون بزرگترهاساختندازبالادستی هاگرفته تاخانوادهامون اون گفتندچادروحیا خانواده گفت بچه زیادپول ودانشگاه نه خلاصه شدکاروکاروحیا تاشدیم۴۰ساله....حالابگیم تقصیرکی است.
Iran (Islamic Republic of)
16:27 - 1393/08/21
دنباله متن بالا.جالبتراینکه من رالایق هیچکس نمی دونند منم بایک دنیا پاکی دارم میرم خانه خودم.مجردی بسربرم حالابالا دستی وخانواده ام کلاهشون رابالاتربذارند
Iran (Islamic Republic of)
00:46 - 1393/08/26
به يک همسر آینده باشرايط زير نيازمندم:

قد185 به بالا،
وزن 75_85
سن 24به بالا

چشم و ابرو مششششکی(اخموی چشم درشت باشه!)
مژه هاش ترجيحأ بلند

ته ريش داشته باشه حتمأ حتمأ...

بعد...
بازو داشته باشه اين هوااااااااا o.O
عاقا سيکس پک ^_^
بغلت که ميکنه قشنگ له شی!

تيپ مردونه بزنه بيشتر.. ﺳﻴﺎﻩ ﺳﻔﻴﺪ
اﺩﻛﻠﻦ ﻫﺎﻱ ﺗﻠﺦ ﺑﺰﻧﻪ
مهربون باشه،
لوسم نباشه هی قهرکنه، من اعصاب منت کشی ندارم :/

غيرتی باشه.. 3>
مثلا شَتَرق! بزنه توگوشم بگه مگه نگفتم اون رژتو پاک کن؟؟؟ (منم قهر کنم، برم -_-)

شکلات بخره، لواشک 2متری، بستنی وپاستيلم که همش بخره واسم ^____^

ماشينش ميتونه پورشه باشه.. اگرم نداشت موردی نداره!
مممممم،.. x_box داشته باشه بده من بازی کنم،

اجازه بده موهاشو بهم بريزم، لپشو بکشم، دستمو بکنم تو چشمش ...


ديگه من حضور ذهن ندارم، موردی هست يادآوری کنيد :))))))
پاسخ ها
reza
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۳
با این که از صداقتت خوشم اومد منفی دادم تا یابو برت نداره.ضمنا من 80درصد از ویژگی ها و خواسته هاتو دارم
علی
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۰
من ۹۰درصد این ویژگی هارو دارم ولی اینو بدون منم الان دنبال یه دختر باویژگی های ظاهری واخلاقی خاص هستم که شما اینارو فکرنکنم داشته باشی
aazam
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
من میگم یا ازدواج نمی کنی اگر کنی هم شکست می خوری.
ظاهربینی اونم از نوع وحشتناک
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۳
معلومه رمان زیاد میخونی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
من تجربه زندگي با امثال تو رو دارم تو بد جوري تخيل گرا هستي بعد از ازدواج زود خسته ميشي و كارت به دعوا و طلاق ميكشه كلا به در ازدواج نميخوري ولي براي دوستي خوبي
علي
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
برو يه نگاه اول تو آينه به خودت بكن ببين چي داري بعد اين همه درخواست و توقع داشته باش 2 زاري
Iran (Islamic Republic of)
19:58 - 1393/09/03
من یکی قول میدم هیچکدوم از این ویژگی هارو نداشته باشم :) آیا کسی هست؟
واقعا نظراتتون جالب بود. مرسی. خیلی خندیدم.
پاسخ ها
محسن
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
من هستم خدايي ولي خيلي ميگردم پيدا نميكنيم
Iran (Islamic Republic of)
22:18 - 1393/09/05
یکی بگه وقتی خواستگار نیست دخترا چه طور مجرد نمونن .من خیلیا رو میشناسم از فامیلامامون بالای سی سالن چون خواستگار ندارن نه اینکه خودشون بخوان مجرد باشن .اکثر پسرا بیکارن .پول نیست کار نیست تورمه گرونیه دیگه چی بگم اخر زمونه بخدا ......
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
خوب گفتي ما سه تا برادر مجرديم دوستم داريم زن بگيريم ماشين كارم داريم در حد نرمال مشكل اساسي مون خانه است كه اكثر دخترا خونه بغل خونه مامانشون ميخوان اين كار و سخت كرده
Iran (Islamic Republic of)
09:32 - 1393/12/05
اهای پسری که میگی از دخترای مغرور بدت میاد. من خودمم مغرورم میدونی چرا چون پسرا اذیتم کردن برا همین بهشون رو نمیدم حالا فهمیدی ایششششششششششششششششششش
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
شما احتمالا خيلي ساده خودت در اختيار پسرا قرار دادي اونا هم سو استفاده كردن حالا هم فكر ميكني مغرور باشي خوبه
Iran (Islamic Republic of)
20:20 - 1393/12/25
س.وایییییییییییییییییی من واقعا منتفقرم خیلی بدم میاد وقتی ازدواج میکند بعضی وقتها زود طلاق بگیرد چرا از اول عشق بوده بعد طلاق گرفت واقعا عقل نداره بهتر مجرد باشد چون راحتره بری گردش مسافرت هرچه ولی شوهر بدتره اجازه نمیده همش میگه ن ن با هم بریم
Iran (Islamic Republic of)
13:22 - 1394/01/14
سلام. پسرا فقط دنبال خوشگلی هستند.همین و بس. هر چی خوشکل تر باشی شانستم بیشتره.
کاشکی اینطوری نباشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
شرط لازمه نه شرط کافی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
دقیقا. من دختری میشناسم به شدت پررو و از خود راضی بود اخلاق ولی چون خوشگله(البته بعد از عمل بینی خوشگل شده) هزار تا خواستگار خوب داشت. بعدم یه بار نامزدیشو به هم زد بعدم رفت با یکی عقد کرد و طلاق گرفت. حالا هم با یه کیس خیلی خوب ازدواج کرده. آنوقت من که عمل زیبایی نداشتن و به علت اعتقاداتم محجبه بودم و هر روز موهامو رنگ نمیکردم دلاک نمیزدم و آرایش نمیکردم خواستگارام خیلی کمتر بود. کیس های خوب هم تقریبا نداشتم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
من پسرم دنبال خوشگلي نرمال و در حد معقولم ولي بيشتر دنبال اخلاقم
United States of America
13:38 - 1394/02/24
چرا همش از دختر ایراد میگیرین مگه دخترا عروسک خیمه شب بازیه پسران؟؟؟ انگار اومدن مغازه دو کیلو گوجه خیار بخرن...والاااااااا
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
سیب زمینی لطفا
Iran (Islamic Republic of)
13:10 - 1394/04/01
راضیه خانم موافقم چطور اخلاق های گند پسرا رو نمی گید بد دهن بی حیا بی غیرت بی مسئولیت بی پول بیکار بی عار دستش جلوی باباش همیشه درازه لوسن عاشق دخترهایی هستن که دستشون توی جیب خودشون باشه هیچی ازت نخوان غر نزنه هیچی نگی بری خونه ی مادر شوهر زندگی کنی خرج نکنن برات میشی زن خوب همون بهتر نیان خواستگاری حرص میدن ادمو.
Iran (Islamic Republic of)
09:22 - 1394/04/20
سلام منم این ویژگیارو ندارم خیلیا بهم علاقمتد شدن ولی متاسفانه قربانی بی سلیقه شلخته بودن مادر مهربانم و اوضاع پوشش پدرو مادرن شدم هردوشون خیلی ماهن ولی هزار بارم که همه گفتن حیف این دختر که ...کاش مامان منم مث مامان خیلیا بود ،عب نداره هرچی خدا بخواد خوبیش اینه دلش پاکه و مث خانومای فامیل و همسایه ها خاله زنک نیس
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۳
شما ابتکار عمل رو دست بگیر کمکشون کن تو لباس پوشیدن یه جوری که ناراحت نشن. مادر بزرگ منم اینجوری بود عمه هام میبردنش آرایشگاه واسش لباس میگرفتن جورشو میکشیدن و الانم شوهرای خوبی دارن
Iran (Islamic Republic of)
09:14 - 1394/07/28
من ازجمله دخترهایی هستم که پول پرست ولی بیشترپسرها به من وابسته میشن اصلا اون طور نیست که درمشخصات ذکرشده است.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
زودم ازت زده ميشن
Iran (Islamic Republic of)
19:41 - 1395/01/17
من هم دخترم خیلی دوس دارم مثل مردهاباشم امانمیتونم حتی ازشب هم میترسم دلم میخوادقوی باشم دراینده بتونم تنهازندگی کنم امانمیدونم چراازتاریکی وسوسک وهزارکوفت دیگه میترسم خوشبحال پسرها
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
تنهایی و نترسیدن از تاریکی چه ربطی به مرد بودن داره؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
عزيزم قوي بودن نترسيدن از سوسك تاريكي نيست شما شغل خوب پيدا كن روي پاي خوت بايست قوي ميشي
Iran (Islamic Republic of)
12:23 - 1395/01/22
سلام 6 رو قبول دارم
من پسرم 25 سالمه دختر خانمی 17 ساله که 4 سال باهاش رابطه داشتم.بعد یک سال جدایی باز اومده سراغم.نمیدونم با چکارش کنم.هر کاری کردم منصرف نمیشه؟بنظر شما چکار کنم هدفشم ازدواج نیست فقط میگه تنهام نزار...
پاسخ ها
فاطمه
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۶
هر کی خربزه می خوره پای لرزش هم میشینه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
بدبختي دخترا اينه كه تا باهاشون دوست ميشي انتظار دارن بري بگيريشون
Iran (Islamic Republic of)
22:05 - 1395/01/28
همیشه به دخترا گفتن سنگین باش و مجبور شدیم حسهای لطیف دخترونمونو زیر نگاه بی روح و سنگینمون به اسم حیا بپوشونیم .به ما اجازه ندادین زنانگی کنیم و حسش کنیم به این بهانه که مرد به گناه میفته.به نظرم دخترهای بامزه و پرانرژی و شیطون توی جامعه غمگین ما خیلی با ارزشند.تنها چیزی که باعث آرامش زندگی آدما تو تجتماع اینه که مردها مردانگی کنند نه هرزگی و دخترها هم لطافتشونو حفظ کنن....خیلی از زنهای ما از درون مُردند
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
شما می خوای لخت تو خیابون بگردی و اون وقت مردا، به جای هرزگی، مردانگی کنن؟ خدا شفات می ده. من مطمئنم.
Iran (Islamic Republic of)
20:03 - 1395/02/19
این مطالب اصلا صحت نداره من خودم24 سالمه شخصا هم زیبایی دارم هم خانواده خوب دارم مهندس هستم یک خواستگار خوب نداشتم اونوقت دوستان من نه زیبایی دارن نه کار خوب بهترین ازدواجارو کردن فقط تو یک کلمه ختم میشه شانس من اوایل اعتقادنداشتم ولی الان ....
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۳
مشکلت اینه که فوق العاده کمال طلبی و فکر میکنی چون ظاهرت از اطرافیانت بهرته شوهر بهتری هم باید بکنی. میدونی رمز موفقیت اون دوستات چیه؟ شرایط تو
رو نداشتن و اولین کسی که او مده رو قبول کردن. عزیز دلم شانس هم نقش داره ولی گاهی باید از اسب غرور پایین اومد
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
پر توقعي توقعاتت و بيار پايين
Iran (Islamic Republic of)
00:45 - 1395/03/12
و همچنین دخترهایی مثل من که به خاطر سرکوب طولانی مدت غریزه ج دچار عقده شدن و هم اکنون دیگر از هر چی پسر و خاستگاره تنفردارن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
راحت باش غريزت و براورده كن لذت ببر زندگي كن
Germany
00:00 - 1395/04/09
من به این نتیجه رسیدم دخترداشتن سخته خودم اگر روزی مادربشم دوست ندارم خدا بهم دختر بده . بعد غصه ازدواج کردنش رو بخورم . پسر باشه خودم برم خواستکاریش . منم29سالمه همه میکن خوبم عاقلم ولی قسمت کسی نشدم نگاه های اطرافیان بهم سنگین شده . انگار براشون علامت سوال شدم چرا ازدواج نمیکنه؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
افرین شما اولین کسی هستی که فهمیده هر انکه دندان دهد شوهر ندهد
مهسا
United States of America
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
من چی بگم که هیشکی غصه مجرد موندمو نمیخوره. مامان بابام اصلا عین خیالشونم نیست. خیلی دوسم دارن خیلی قربون صدقم میرن انگار بدشونم نمیاد مجرد بمونم تا اخر. حتی اطرافیانم هیچی به روم نمیارن. انگار قبح مجرد بودن دختر از بین رفته انگار خیلی عادیه
-
00:02 - 1395/05/13
سلام خدمت دوستان عزیز چند ماه رفت خواستگاری که جواب منفی و مثبت بم ندادند میگن صبر کنید واس زن گرفتن شب خواب ندارم بایدچکار کنم با سلام
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
صبر جایز نیست برید یه
جا دیگه
Iran (Islamic Republic of)
20:02 - 1395/06/14
لیلا خانوم همون خانوم معلمه س خخخخخ
Iran (Islamic Republic of)
00:03 - 1395/06/17
دخیای مرد صفت بر خلاف پسرای زن صفت خیلی جذابند .برعکس دخترایی که رفتارهای بسیار زنونه دارن منفورن.من به عینه و به تجربه بهم ثابت شده.این مطالبتون صحت نداره.
Iran (Islamic Republic of)
14:42 - 1395/06/17
خب من با تمامی موارد ذکر شده موافقم ولی همشون نسبی هستند و اونی که گفته دخترای پسر نما مجرد میمونن باید بگم این دخترا پسر نما نیستن بلکه از کسایی که ویژگی های دخترانشونو به رخ جنس مذکر میکشن ویژگی های دخترانه بیشتری دارن فقط نمیخوان با اون ویژگی ها پسری به چشم بد بهشون نگاه کنه(متوجهید که چی میگم)مصلما آرایش ملیح و لباس های رنگی و موهای بلند و فر و صدای ملایم و ناز و عشوه های زنانه برای آقایون جذاب تر از لباس های تیره و اسپرت و آرایش هایی که اگ نباشن زیباتره کمتر به چشم آقایون میاد .این دخترا میخوان واسه شوهرشون آکبند بمونن برخلاف دخترایی که با پروتز و عمل جراحی میخوان باسن و سینه هاشونو در حد ترکیدن بزرگ کنن تا بساط عشقبازی های یه هفته ایشون جور بشه.
پ.ن:میدونم دخترای پرحرف مث من هم مجرد میمونن ولی خب عشقم ظاهرا با این موضوع کنار اومده خخخ و من با افتخار از مجرد موندن فرار کردم با زبون درازم
پاسخ ها
ریحانه
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
عزیزدلم منظور از دختر های پسر نما از لحاظه شخصیتی و کاریه
مطمئن باش هیچ مردی قبول نمیکنه یه زن بخاد قدرتشو ب رخ بکشه
Iran (Islamic Republic of)
15:40 - 1395/12/09
واقعیت اینه که ما ایرونی ها هیچکدام اون یکی قلبا قبول نداریم و هرکس منم منم میکنه و حرف مفت هم زیاد میزنیم دورهمی/هم زن بد داریم هم مرد بد/مرردای اشغال هرزه جامعه را به لجن کشیدن/ زنی که زیاد گیربده و تعادل نداشته باشه مرد زده بری میکنه/زن بی تفاوت هم بدرد نمیخوره/
Iran (Islamic Republic of)
16:16 - 1396/01/06
فقط مورد اول یکم تو وجودم هس چیکار کنم ؟خاهش میکنم راه حل بدین
Iran (Islamic Republic of)
00:46 - 1396/01/19
خواهرایی که مجردید ناامید نباشیدپایان شب سیه سپیده
Iran (Islamic Republic of)
18:55 - 1396/01/31
سلام به همگی
تا جایی که من می دونم هر انسانی باید دنبال تکمیل کننده ای برای خودش باشه
بهتره در مورد همدیگه قضاوت نکنیم و دنبال نیمه ی گمشده خودمون باشیم ...
شاید خیلی از افرادی که برای شما غیر قابل تحملن فردی تو زندگیشون باشه که اونارو دوست داره وبراشون احترام قائله...
در نهایت اینک همه چیز در حد اعتدال پسندیدس و سعی کنیم قبل از قضاوت دیگران ..اونا و مشکلاتشون رو بشناسیم..باتشکر
Iran (Islamic Republic of)
15:10 - 1396/02/11
سلام به نظر من فقط مونده به خوده پسر..
پسرا متفاوتن...مثل پسري دوست داره با دختري ازدواج كنه كه عين مرداس...
ويا پسري دوست داره با دختري ازدواج كنه كه اصلا خصوصيت مردانه نداره.
من پسرايي رو ميشناسم كه ميگن هنوز دختر موردعلاقمونو پيدا نكرديم...دختري كه غر بزنه.گاهي دعوا كنه..اهل كتك زدن باشه ..خخخخ ميگن اينطوري ولي بعد ازدواج فكر كنم قبول نكنن ...
فقط مونده به پسر ...دخترا هم كه حق انتخاب ندارن...
من دخترايي رو هم ميشناسم پسرا خيلي بهترن در مقابلشون ....ولي همشون ازدواج كردن خوشبخت هم شدن بچه هم دارن.
ودخترايي رو ميشناسم خوشگلن خوشتيپن كاملا مثل يك بانو هستن اما يك دونه خواستگار هم ندارن.
پاسخ ها
icehell
Iran (Islamic Republic of)
۰۷:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
متاسفانه عقل همه ب چشمشونه...منم یه دختربیست سالم توسن کم بخاطر یسری دلایل مجبور ب ازدواج شدم علاقه ای هم نداشتم نکه مجبورم کنن نه خودم بچه بودم گفتم ازدواج کنم بااینکه نمیدونستم اصن ازدواج چیه ،اصلا ازمردم سردرنمیاوردم وبعدازبله گفتن واتفاقی ک واسم افتادفهمیدم وای چ اشتباهی کردم خلاصه جداشدیم ،هرچندنگاه بهت فرق میکنه ولی مهم اینه خودت میدونی پاکی انسانی ،خیلیام خواستن رابطه داشته باشن چ ازدواج چ دوستی ولی نخواستم ،ماها بخاطر شرم وحیا وسکوت هیلی اشتباهاتوکردیم الانم متاسف نیستم چون من گناهی نکردم نمیگم مذهبیم و..خداروقبول دارم شاید کسی جای من بود تا الان کفرگفته بود یا ب راه بدرفته بود ولی من خدارو همیشه حس کردم همیشه وواسه همین ایمان قلبیم براه بدنرفتم...من اینجا نیومدم واسه ازدواج و یادگرفتن ..ومیدونم هم تنها میمونم هرچند همه چیم متعادله و خوب خودمو کشیدم بالا از موقعیتی ک بودم ولی بخاطرهمین شرم وحیا واینکه نمیخوام ازجنس زن سواستفاده بشه همیشه دور میمونم دس خودمم نیس مسلما من نوجوونی نداشتم ولی سعی کردم حس دخترونمو بیدارکنم حس جوونی ...گاهی زندگی مجبورت میکنه مستقل باشی هرچند درونت پرازحسایی ک میخواد دختربودن درونتو زنده نگه داره وخیلی چیزای دیگه ..فقط میگم خوب بمونید و واسه هم احترام بذارین همین پول و قیافه وموقعیت مهم نیس بخدا فقط انسانیت مهمهدرسته اونا لازمه ولی وقتی اخلاق خوب باشه وقتی خود تونو شخصیتتونو ببرین بالاوخوب بمونین همه چی درست میشه شعارنیس وفکرم نکنید صدام ازجای گرم بلندمیشه ویاوضع مالیم خوبه ..خوب میفهمم مشکل چیه توش بزرگ شدم ولی با نگاه کردن ب جامعه ب عنوان ی جوون افسوس میخورم وازتون خواهش میکنم ک رو خوب موندنتون کارکنید و فراموش نکنید خدا تو قلبتونه
Iran (Islamic Republic of)
10:56 - 1396/02/28
پسرا اشغالن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
و شما اشغال جمع کن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
و شما گربه های توی سطل زباله
Iran (Islamic Republic of)
15:10 - 1396/02/28
من از همون موقعی که رفتم دانشگاه از هر چی پسره بدم میاد واقعا براشون متاسفم که یه دختر ی به خوشگلی وخوش قیافه ای من احساسش نسبت به پسرا این طوری شده
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
خب بهت فهموندن که خشگلی ملاک نیست براشون موقر باش
Iran (Islamic Republic of)
11:49 - 1396/03/02
اين ها چيه بنويسيد چگونه دختر هايي مورد پسند مردان پير ثروتمند هستند
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
پول ادم پیر رو جوون میکنه دیگه نمیدونستی
خدا میگه گلا ان انسان لیطغی ان راه استغنی
Iran (Islamic Republic of)
16:14 - 1396/03/28
سلام
من خیلی دوس دارم متاهل بشم ولی چون اوضاع مالیم که اون هم تقصیر خودمه بیشترش خوب نیست نمیتونم و اگر روزی اوضاع مالیم خوب بشه و بتونم یه خونه و ماشین بخرم حتما دوس دارم با یه دختری که حس زنانگی داره و خصوصیات زنانه ازش میباره و اجتماعی هم هست ازدواج کنم
همه موفق باشیم تو رسیدن به هدفهامون
آمین
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
فرزندم تقصیر تو نیست جامعه بحران زده است و ما الان در شعب ابی طالب زندگی میکنیم
Iran (Islamic Republic of)
01:57 - 1396/04/10
من یه دخترم که سعی کردم همیشه مرد باشم چون توی دورو برم میبینم همیشه تمام آزادی ها به جنس مذکر داده شده...همیشه سعی کردم مرد باشم اما هیچ وقت نتونستم به واسطه روحیه و ذات ظریف وضعیفم..من از مرد ها متنفرم ولی سعی کردم مثلشون باشم چون از هیچ مردی تو دور و اطرافم خوبی ندیدم...خیلی خواستم خودمو قانع کنم ولی نتونستم چون با این تنفر بزرگ شدم...من ازضعیف و ظریف بودن از لود بودن از خواستنی بودن متنفرم چون همینا باعث شد که زندگیم تباه بشه هیچ کاری هم به بقیه ندارم نمیخوامم بقیه کاری باهام داشته باشن فقط خواستم بگم مرد بودن همیشه هم بد نیست
پاسخ ها
saeedeh
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۳
درکت میکنم عزیزم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۳
با این نفرتت از مردا بسوز تا فیها خالدون
Iran (Islamic Republic of)
20:01 - 1396/04/10
تا چشت دراد!
الان که خانمها در پی پیشرفت و استقلال هستند جنابعالی ساز وابسته و ضعیف شدن گذشته رو میزنید
ازدواج هم طرفدار چندانی نداره مدش رفته
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
افرین الان مد مد ترشیدگیه ترشی بشو کی به کیه
Iran (Islamic Republic of)
20:23 - 1396/04/10
یک پسر نوشته از زنان بداخلاق که روبرمیگردونن متنفرم! میپرسم:ایا میپسندی همسر ایندت به صورت مردان غریبه خیره بشه؟!
پسر دیگری نوشته در احادیث از مذموم بودن زنان بداخلاق و غیرتی گفته شده
بنظرشما احادیث را چه کسانی گفتند ایا تجاوز بر زنان کفار بر اینان حلال نبوده؟! فکر نمیکنی که ضعیف بودن زنان بنفع یکسری انسانهای منفعت طلبه نگو کافره که زن , زنه!
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
حرفت منطقی وکاملا درسته عزیزم..شاید بگن غرور شاید بگن بداخلاق ..ولی باید اینطور باشی و حدوحدود داشته باشی ک هرکس بت نزدیک نشه مخصوصا منفعت طلبا ...ارزش زنو بدونین خانوما ولی اگه از قصد کسی از اخلاقش ازانسانیتش
مطلعین غرور کاذب نداشته باشین چون ب شدت کمه انسانیت ومیدونم همتون خوبین و همینطور خوب بمونین ...درسته زندگی وجامعه مجبورت میکنه مرد باشی ولی حس زنونتو نذاربمیره شاید واسه من مرده شاید تنها بمونم ولی نمیخوام شما ضربه بخورین میخوام خوشبخت باشین حس زنونتونو بیدارنگه دارین ولی در ظاهرمرد باشین منظور.منظور ازحس زنونه انرژی ژنونه این نیس ک شما ضعیف باشن توسری خورباشین توخونه بشورین وبسابین جبهه نگیرین.. نگفتم باید خودتونو ضعیف نشون بدین ومحتاج مرد...همه چیزو باید درحد متعادل داشته باشین هم خانومی هم شخصیت هم شیطونی هم شوخ طبغی هم درک ومنطق حتی همون غرغری ک اسمشومیذارن ک شما بش میگین نگرانی باید ب موقع بجا باشه..نگین چرا ما باید فقط تلاش کنیم مردا هیچی ...اگه همینطور ما تلاش کنیم و همینطور مردایی ک اینارو میخونن بتونن مرد بودنو یاد بگیرن نصف
دنیارو میگیریم و زندگی هایی با دل خوش شروع میکنیم
تو رابطتونم مشکلات و دعوا هس ولی شیرینه مدیریت بحران
استقلال مفید انرژی زنونگی ومردونگی انسانیت ازخودگذشتی
خوبی کردنو....همه چی جای خودش تو ضعیف نمیشی تو
مدیریت یادمیگیری چ مرد چ زن حرفا کلیشه ای بدگفتن ازجامعه رو ول کنین تلاش کنین خودتون بسازین واسه هم و تو هم برادر خوبم من غرورم زیاده ولی ازت خواهش دارم مرد بودن رو یاد بگیر نهفقط نربودن رو بدون توهین گفتم وبلانسبت همتون ولی دختری ک سعی میکنه خوب بمونه و امیدش ب شماست رو نابود نکنید تا بشه درس بقیه و باز بقیه زنا ببینن و بگن مردا اینطورنو چ فایده ک ما خوب باشیم ...شما بهم نیاز دارین جدااز استقلال مالی وغرور و ...شما با کمک هم میتونین دنیارو فتح کنین...من کوچیکتر ازاین حرفام بخوام نصیحت کنم نصیحت نیس بیست سالمه ی دختر بیست ساله ولی خیلی چیزا کشیدم وازاینکه میبینم جامعه اینطوریه زندگیا اینطوره غصه میخورم شاید غریبه باشین ولی واقعا قلبم میشکنه واسه این وضعیت...دوس دارم همتون خوشبخت باشین و خوب بمونین ب دور ازبدیا
Germany
09:24 - 1396/04/11
سلام علی هستم 35 ساله تهران
دنبال یه دختر خوب پاک و سالم اهل زندگی خودم مذهبی هستم دختر خانوم هم میخوام با درک و سالم باشه ظاهر مناسب با رنگ پوست سفید شرایط مالی مناسب هم دارم تحصیلات ارشد الکترونیک و شرکت خصوصی دارم
اهل نماز و با اصالت باشه . من غرب تهران هستم . کسی بود پیام بده .
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۱
سلاممممممممم چه اعتماد به نفسی
اگه عرضه داشتی خودت پیدا میکردی نه اینجوری اگهی بزاری خخخخخخخخخخخخخخ
reza
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۳
داش علی منم شرایطم تقریبا شبیه توئه ولی نباید انقدر ضایع آبروریزی کنم که .به دوستان و همکارا بسپری بهتر نیست؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
اخه بیچارهتو زن واسه چیته تو اینقد بی احساسی که تو این تهران نتونستی زن پیدا کنی فک میکنی دیگران بهتر از تو زنها رو میشناسن
راز
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
اصلا کسی به این اگهی نگاه هم نمی کنه. متاسفانه آگهی های اینچنینی توش دروغ زیاده وقتی با طرف صحبت می کنی می فهمی که قصدش ازدواج نبوده!
sami
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۴
من هستم.
Iran (Islamic Republic of)
09:35 - 1396/04/12
و یه مورد دیگم اضافه کنین. دخترایی که پدر مادرشون بخاطر سخت گیری های بی مورد نمیذارن ازدواج کنن.
من خودم دانشجوی پزشک هستم. یه دختر آرام. خواستگار که زنگ میزنه انقدر بهش سخت میگیرن که طرف میذاره میره.
بابام به مادر پسر میگه اول من باید پسرتونو ببینم یه جایی بعدا بیاید خواستگاری. اصن اجازه نمیده کسی بیاد خونه. اگه هم کسی بیاد که هزار تا شرط میذاره جلوی پاش که خونه خوب باید داشته باشه و سه دنگشو بنام دخترم کنه.
واقعا تنها موندم. نذاشتن با کسی که دوستش دارم ازدواج کنم.
خدا لعنتشون کنه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
متاسفانه خدا شما رو لعنت کرده باید به حرف پدر و مادرتون گوش بدید
مهد
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۷
رحمت به شعورت،،این چه مدلی که باب شده،پدر دختر اول پسر ،چراتوجمع نمیگه؟!!!!مگه حرف غیر منطقی میخاد بزنه ؟ که جلو پدر ومادر داماد نمیزنه؟ازدواج عرف خاص خودشو داره ،هنوز اینو نمیفهمند !!!؟بعدشم مطمن باشید پسر اگر بخاد بپیچونه خصوصی بهترم میپیچونه،اینو به یک عده پدر احمق بگید(نه همه ،)ا رو ببینه!!!!یا خصوصی باهاش حرف بزنه!!!
Iran (Islamic Republic of)
02:41 - 1396/04/13
من فقط ی چیز میخوام بگم هم دختر و هم پسر مشکلات خودشونو دارن و همچنین اخلاق های منفی و مثبت ما یکبار زندگی میکنیم یکبار سعی کنید خوشبخت باشید حتی باپول کم حتی قیافه زشت مگ ادم و حوا خیلی خوشگل بودن؟تو ی رابطه فقط دوتا انسان لازمه و دیگر هیچ
Iran (Islamic Republic of)
22:45 - 1396/04/28
باسلام و تشکر از سایت زیباتون
من ۳۷ سالمه و دکتری میخونم و وضع مالیم بدک نیست، از ۱۸ سالگی میخوام ازدواج کنم ، اما باور کنید دختر خوب دیگه پیدا نمیشه ، تقریبا تمام دخترای این دوره ، تمام مواردی روکه ذکر فرمودینو دارن + مواردیکه ازقلم انداختین ؛مثل پرتوقعی ، نیش و کنایه ،طعنه زدن مقایسه کردن ، زیاده خواهی ‌ حساسیتهای عجیب ، سلطه طلبی و ....
راستشو بخوایین تمام دوروبریام که متاهلن ، هرموقع باهم تنهاییم ، بشدت از زن گرفتن پشیمونن و خودشونو لعنت میکنن ، منم سه سالی هست که قید ازدواجو زدم ، ی چیزو میخوام بگم که حرف دلمه و ازتون خیلی عذرخواهی میکنم ؛ حقیقت اینه که دخترا خیلی بدشدن و مثل باتلاق شدن ، هرچقدر ازشون دوری کنی بنفعته ، اگه دقت کنید قشنگ بحرفم میرسید
موفق باشید
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
مرد اونه که این چیزا رو تحمل کنه زن مث یه اسب وحشیه که کم کم رام میشه تو ازدواج کن میبینی که با گذشت تر از اونی هستن که نشون میدن به دکترات هم نناز که کشکه اگه نتونی این مشکلات رو حل کنی نمیشه بهت گفت دکتر
محمد
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
خدا لعنتش کنه نامزد سابق منو که گند زد به زندگیم یچیزی برام کاملا معلوم شد جنس خود دخترا خرابه از پایه
Iran (Islamic Republic of)
22:56 - 1396/05/03
واااا....آقای محمد مهدی...این چه حرفیه به من که برخورد
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
اگه برخورد سعی کن ادم باشی
Saudi Arabia
17:30 - 1396/05/15
سلام دختری سی و هفت ساله هستم واقعا به این نتیجه رسیدم آقایون دختر خوب جلوی چشمشونه نمی بینن نسل دخترایی مثل من که حریمی رو تو زندگی حفظ کردن منقضی شده. طرز فکر و توقع آقایون منطقی نیست موضوع بحث مادیات نیست نمیدونن چی میخوان جالبه دیگه سنتی به نام معرفی کردن هم از بین رفته فقط میشه امیدوار بود توکل بر خدا
Iran (Islamic Republic of)
15:47 - 1396/05/20
کسیکة خودشونشناسه طرف مقابلشوکه اصلانمیتونه بشناسه معیارهای من بر طبق شناختی که تواین ۳۶سال ازروحیات خودم ونوع زندگیم پیداکردم مشخصة باورکنیدچندجارفتم خواستگارى فورافهمیدم طرف هیچ سنخیتی بامن نداره نه خودمواذیت کردم نه اون بیچاره هارو فقط خداکمکم کنه اونیکه واقعابه دردزندگی بامن بخوره پیدابشه زودترخیلی معذبم آخه پدرمادرم فوت کردن وتنهام همة ازدواج کردن به جزمن خیلی این چندسال سختی کشیدم ولی حاضرنیستم کسی پاروارزشهام بزاره مثلارعایت حجاب برام خیلی مهمه یارعایت حریم محرم ونامحرم خیلی حساسم ومتین وباحیابودن ودوست دارم زنم خوش برخوردوبانمک وتفکرات افراطی هم نداشته باشه آدم معتدلی باشه ازهمه لحاظ برای منم دعاکنیدواقعادارم اذیت میشم احساس میکنم توکارم تمرکزمودارم ازدست میدم یه مقدارم پرخاشگرشدم ولی همیشه توکلم به خدابودة وحتی بالاترازظرفیت خودم تلاش کردم وخستگی ناپذیرم الهی به امیدخودت مشکل من وتمام این عزیزانورفع کن .
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
دنبال شناخت نباش که دخترا رو نمیشه شناخت بالاخره ادمه عاقل میشه بات زندگی میکنه
Iran (Islamic Republic of)
01:59 - 1396/05/22
سلام
مطلب خوبی بود اگه پولدار باشی هر روز عاشق میشی امروز سحر و فردا مهسا
اگه بی پول باشی جلوت تف نمیندازن کلا خانوما طبق غریزه ذاتشون ،پول که باشه همه چی اوکی میشه پسر اخلاق داره قیافه داره و نجیبه،اما تا پسر بی پول باشه صدتا فحشو بد و بی راه بهش میچسبونن و میگن این مردیکه تو دل برو نیست
کلا دنیای زنان بسیار بسیار احساسی و ظریف و رمانتیک جوری که پول باشه خدا احساس میشن
پاسخ ها
فاطمه
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۶
کافر همه را به کیش خود پندارد
Iran (Islamic Republic of)
21:33 - 1396/06/02
خیلییییییی قشنگ بود مطالبتون .
من خداروشکرررر هیچ کدوم از این ویژگیهارو ندارم اعتماد بنفسم رفت بالا
ولی چرا مجرد موندم اخه
Iran (Islamic Republic of)
13:03 - 1396/06/05
در پاسخ به آقای محمد مهدی طرز فکر شما کاملا اشتباه است. من خودم یه پسر خوشگل مهربون و بامزه دوست دارم دیگه بی پولیش یا پولداریش مهم نیس.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
دلقک میخوای زیاده
محمد
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
جک نگو من پسر بقول شما خوشگل و مهربون بودم آخرش نامزدم من و ول کردن رفت زن یکی دیگه شد همتون همینید بابا شما دنبال موقعیت بهترید نه چیز دیگه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
جون دخترخوبی دوستدارن یکی مثل خودت خوب باشه وباهاش راحت زندگی کنی
Iran (Islamic Republic of)
22:08 - 1396/06/26
آخه پسر های الاف شما خودتون مگه مشکل ندارید برید خاستگاری ببینید اول به شما زن میدن منم دلم میخوام ازدواج کنم ولی تو این دوره زمونه با این شخصیت هایی که پسرا داران باید بترسم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
انکه ترسید شوهر دار نشد
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
پسرهای قدیمی مگه چی داشتن شرایط زندگی شون بدتر از جوانان الان بود یا فرقی نداشت
Iran (Islamic Republic of)
13:38 - 1396/07/28
من خودم دختریم که هیچکدوم این موارد و ندارم.خیلی از جنبه های مثبت که یه خانوم و باید داشته باشه رو دارم.همه مهارت هایی که یه زن باید بلد باشه رو هم بلدم از نظر قیافه هم خداروشکر خوبم.تو دوران تحصیلیمم تا الان همیشه تاپ بودم.منتها چون ریزه میزم و بیبی فیس ام همه فکر میکنن بچم.گاها تو محل کارمم دیگران از رو ظاهرم قضاوت میکنند و میگن اینکه بچه است.بقولی سیاست هم ندارم که کسی رو جذب خودم کنم.خب حالا من چکار کنم که خواستگار ندارم و مطمئنم این به این خاطره که خیلیا فکر میکنن بچم
Iran (Islamic Republic of)
17:24 - 1396/09/25
با سلام
بیشتر در باره خصوصیات روحی جنس مخالف خود مطالعه کنید و با دیدگاهها آنها آشنا شوید و افکار فانتزی را دور بریزید نقطه های ضعف و قدرت خودتان رو بشناسید تا بتوانید در زندگی موفق باشید همه زندگی ازدواج نیست و تضمینی برای خوشبختی در ازدواج وجود نداره متاسفانه اکثر زندگی های زناشویی چون بدون شناخت و آگاهی انجام میشه به طلاق عاطفی و یه عمر رنج منتهی میشه تا وقتی فکر میکنید چون همه ازدواج کردن شما هم باید ازدواج کنید و به نیاز واقعی خودتان فکر نمیکنم سخت در اشتباهید علایق خودتان رو بشناسید و پرورش بدید مطمئن باشید زندگی زیبایی خواهید داشت
Iran (Islamic Republic of)
10:57 - 1396/10/03
بعضی از این خصایص مال منه
کسی مجبور نیس با هام باشه
منم مجبور نیستم تغییر بدم خودمو
آرهههه
Iran (Islamic Republic of)
10:58 - 1396/10/03
اصلا غر زدن مال دختره
دختری ک غر نزنه دختر نیس
آره اون جوریاس دادا
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
غر خوبه نخ غرغره مرضه
Iran (Islamic Republic of)
11:29 - 1396/10/03
خلاصه همه دخترای ایرانی ارزش این رو ندارن که باهاشون ازدواج کنی!
پاسخ ها
فاطمه
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
اها اونوقت مردا ایرونی بارزشن دیگه اره اگه الان بعضی از دختر ها به لجن کشیده شدن ومناسب نیستند بخاطر بی غیرتی مردای ایرانی
Iran (Islamic Republic of)
11:43 - 1396/10/03
آق محمد مهدی
عذر می خوام شما باتالاق نباش
بقیه باتلاق نمیشن برات
Iran (Islamic Republic of)
11:47 - 1396/10/03
دخترای ایرانی لایق نیستن ساکت شید
پاسخ ها
فاطمه
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
اولا ساکتو باید شما شید دوما مگه بیشعور تر از شما پسرای امروزی وجود داره که 80 درصدتون با هوس بازی هاتون مملکتو به لجن کشیدین
ارزو
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۰
بابا پسرهای ایرونی لایق خودت ساکت شو بی لیاقت
راز
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
از نظر دخترا هم پسرای ایرانی لیاقت زندگی و عشق زن رو ندارن. از نظر من یه زن می تونه مستقل بشه ولی یه مرد اصلا نمی تونه! فقط عرصه اجتماع ماست که کار زن رو سخت کرده وگرنه اگر نظر همسر من هم مث شما باشه بهتره اصلا ازدواج نکنم.
Iran (Islamic Republic of)
11:57 - 1396/10/03
من همه این ویژگیها را دارم به خصوص اولی و اخری!!!
الان فهمیدم چرا مجرد موندم با 33 سال سن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
12:21 - 1396/10/03
اتفاقا همين دخترا شانس بيشتري براي ازدواج دارند دسته اول به خاطر اينكه مردا خيلي ماماني تشريف دارند و دنبال يكي هستن كه مواظبشون باشه دسته ي خرافاتي هم يه طورايي بانمكند و حس خودبرتربيني مردا رو ارضا مي كنند و قس علي هذا
Iran (Islamic Republic of)
13:13 - 1396/10/03
دوستان بیاید منطقی باشیم نمیشه جبهه گرفت مثل یکی از آقایون که میگه 37 سالمه و همه دخترا و بدن و س ساله قید ازدواجو زدم یا خانومی که می گه مردا همشون بی غیرت و بد و دستشون جلو خانواده شونو و دوست دارن زنشون ازشون هیچی نخواد!!! واقعا همه اینطور نیستن میدونید که درست میگم پس جبه گیری نکنید. من خودن یه دختر 28 ساله مجردم و تقریبا 6 سالی هست که با خواهرم جدا از خونواده زندگی میکنیم و شاغل هستیم و خودمون و سرگرم می کنیم سرکار میریم بعدم باشگاه و کلاس های مختلف و ... ممکنه یه جاهایی اشتباه کردیم و لی مطمئنا کاری نکردیم که باعث شرمندگی خودمون و آبروریزی خونوادمون بشه، دوربرم پر از آدماییای که ازدواج کردن همیشه هم میگن خوشبحالتون مستقلید مبادا ازدواج کنیدا ولی نمیدونم منم مثل هر آدمی دوست دارم با یک نفر باشم تا آخر عمر. چون همیشه که جوون نیستیم همیشه که دوروبرمون شلوغ نیست به نظرتون بهتر نیست که یه همدم واسه روزای تنهاییمون داشته باشیم اخلاقای بدمون رو حداقل وقتی ازدواج کردیم بزاریم کنار غرورمون رو واسه هرکی داریم واسه یارمون نداشته باشیم؟ یا مثلا به یارمون به چشم کیسه پول یا مثه یه عروسک خوش لعاب واسه نمایش به بقیه نگاه نکنیم؟ من همیشه دنبال آرامش بودم و نمیدونم شاید خیلی دارم فانتزی فکر میکنم چون ازدواج نکردم اینارو میگم ممکنه منم ازدواج کنم و نظرم عوض بشه ولی مطمئنم همه پسرا هوس باز و بد نیستن همه دخترا هم پول پرست نیستند و البته متاسفانه دوتا خواهر های خودم دخترای پاکی هستن ولی تو چشم کسی نمیان
و خواستگار خوب ندارن. امیدوارم همه آدما یارشونو پیدا کنن من اعتقادی ب نیمه گمشده ندارم همه ما آدما کاملیم و فقط نیاز به یک دوست و همدم داریم ....ببخشید زیاد حرف زدم نمیخواستم نظر بدم ولی خوب دیدم هم دخترا و هم پسرا دارن طرفداری خودشونو میکنن گفتم حداقل من به عنوان یک بی طرف نظرمو بدم
پاسخ ها
مینا
-
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۴
سودی عزیز از ته دل واست دعا میکنم که خوشبخت باشی و یه همدم خوب گیرت بیاد که درکت کنه و قدر تو رو بدونه.من که خودم تو سن 29 سالگی ازدواج کردم و خدا رو شکر الان خیلی خوشبختم اما خیلی دخترای خوب و فهمیده مثل شما تو دور و بریام سراغ دارم که تنها موندن.اشکال از ما دخترا نیست.مقصر شرایط بد اشتغال و گرانی ها و ... که باعث شده خیلی از پسرهای خوب هم مجرد بمونن.خدا ایشالا از باعث و بانی این شرایط مزخرف اجتماعی نگذره
راز
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
من هم با نظرت موافقم اما وقتی می بینم یه پسری اینطوری به ادبانه صحبت می کنه ناراحت میشم . به نظر من اقایون چشاشون رو باز نمی کنن. اینقدر دختر بی توقع هست منتها خوب نگاه نمی کنن. کی گفته دنبال پولداری هستن؟ نیستن دنبال خوبی طرفن. طرف اگر شغل نداره با بالای سی سال سن شما که دخترید خودت می تونی بهش بله بدی؟
Iran (Islamic Republic of)
13:38 - 1396/10/03
ما که دنباله یه دختر با اخلاق و سازگار میگردیم پیدا نمیکنیم ...!!!!
پاسخ ها
ارزو
Iran (Islamic Republic of)
۰۵:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۶
علی اقا بهتره همه ی دخترارو به یه چشم نبینی توهینم نکنی چون همه دخترا بدنیستن شما انقدر با دختر ای بد گشتی که همه ی دختررارو به چشم بد میبینی وگرنه دخترای نجیب هم وجود دارن
فاطمه
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
شاید پیدا می کنید ولی خودتون لایق اون نیستید
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1396/10/03
دختری که با مرد متاهل دوستی کنه هم مجرد میمونه چون هم آه یه زن دیگه پشت سرشه هم اینکه توقعش میره بالا و یه پسر بی تجربه نمیتونه راضیش کنه. اگرم شوهر کرد عاقبت به خیر نمیشه. دخترا حواستونو جمع کنین
پاسخ ها
مهسا
United States of America
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
مرد باتجربه خوبه. پسر نمیخام. شما هواست باشه که اگه اینهمه دختر مجرد داشته باشیم اینا بعد ۴۰ سالگی دیگه واسه شما شوهردارا هم آرامش نمیذارن چون همش با شوهرای شماها عشق و حال میکنن
Iran (Islamic Republic of)
14:29 - 1396/10/03
لطفا نظرات قدیمی رو پاک کنید
United States of America
15:03 - 1396/10/03
چه متن مزخرفي! يعني هر كي ازدواج ميكنه، بدون نقصه و هر كي نميكنه، يه عيب و ايرادي داره؟!
پاسخ ها
زیزیگولو تا ب تا
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
Lolچقد اسمت میدوست
Iran (Islamic Republic of)
15:45 - 1396/10/03
الان بیشتر دنبال زیبایی ظاهری هستن، دختر و پسر هم نداره
البته دخترها بعد از این گزینه میان روی پول
Iran (Islamic Republic of)
16:40 - 1396/10/03
محمد مهدی با چندتا دختر بودی که این همه تجربه داری و داری تجربیاتت رو به همه تامیم میدی یه نگاه به خودت بکن ببین چی هستی آیا دختری حاضر هست به تو بله بگه که داری طاقچه بالا میذاری
Iran (Islamic Republic of)
17:48 - 1396/10/03
الان اکثر دخترها مورد ۴ یعنی پول پرست هستن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
اکثر پسر ها هم ظاهر بین هستن یه طرفه قضاوت نکنیم بی فرهنگ نباشیم
Iran (Islamic Republic of)
19:49 - 1396/10/03
برای ازدواج باید 1_ توکل به خدا 2_تحقیق فراوان 3-کاهش توقعات تا بتوان زندگی خوبی را با شریک مناسب آغاز کنیم و ادامه بدیم
Iran (Islamic Republic of)
21:53 - 1396/10/03
علی 11:29 برو اون کشوری که دوست داری ،ببین چقدر تحویل ات می گیرن ،همونجا زن بگیر ،حالا که دخترهای ایرانی رو بی ارزش می دونی .


اونهایی که دختر ایرانی رو نالایق می دانند احتمالا منظورشون دختران خانواده ی خودشونه.
Canada
22:57 - 1396/10/03
چقدر این متن سخیف و ضدزن بود. هر آدمی یه سری اخلاق و خصوصیات داره. تو هر کسی هم صفت مثبت هست هم صفت منفی. پس طبق نظر شما کسی که یک یا چند مورد از ایت ویژگی ها رو داشته باشه هرگز ازدواج نمی کنه؟ یا همه افراد متاهل کاملا بی نقص بودن؟ و آیا داشتن این ویژگی ها برای آقایون اط نظر خانومها جذابه؟ بنظر من داشتن این ویژگی ها بصورت افراطی میتونه هر رابطه ای رو نه تنها ازدواج بلکه دوستی، فامیلی یا کاری رو هم مختل کنه و این ابدا مخصوصا خانومها نیست . ربطی به جنسیت نداره. ولی اینکه طرفین منتظر باشن یکی با تمام ویژگی های مثبت مستقیم از بهشت براشون صادر بشه محاله. این در مورد متنتون.
Iran (Islamic Republic of)
00:38 - 1396/10/04
آق علی
اولا خودت ایرانی هستی
ب شعور خودتم توهین کردی
چون پس دختر ایرانی لائق ازدواج نیس
خودم لائق ازدواج با دختر ایرانی نیستی
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲
دقیقا
فاطمه
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
کاملا موافقم
Iran (Islamic Republic of)
01:10 - 1396/10/04
خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

من دیگه روم نشد چیزی بنویسم
چقدر خلق الله دلشون پر بود
خدایا
Germany
06:05 - 1396/10/04
کی اخه این دوره زمونه به فکر دختر ایرانیه وقتی دخترا تورکیه ای و...هستن
دخترا ایرانی چه قبل چه بعد به اصول پای بند نیستن بیش از حدم زیاده خواهن! همون بهتر بقل بابا ننشون بمونن بترشن
پاسخ ها
فاطمه
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
دقیا من همین نظرو درباره ی پسرا ی ایرونی دارم
نوبری
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۹
کدوم دختری بت اوکی نداده
مهسا
United States of America
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
من چیکار کنم که مامان بابام اصلا ناراحت نیستن ترشیده شدم. خیلی دوسم دارن. انگار بدشون نمیاد ور دلشون بمونم تا اخر
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
اتفاقا خیلی نظر خوبیه
برید با دخترای ترکیه ای ازدواج کنین از مملکت برید
هر چه قدر تعداد مردای ایرانی کمتر بشه امنیت اخلاقی جامعه بالاتر میره
Iran (Islamic Republic of)
13:40 - 1396/10/04
محمد جوووون دخترهای ترکیه خودشون رو غربی می دونن اصلا خودشون رو شرقی نمی دونن ، البته دروغ هم نمی گن ،اصالت خیلی هاشون اروپایی ست ،...
Iran (Islamic Republic of)
13:45 - 1396/10/04
کاربر 38:
این علی و محمد از اون مردهای به شدت خاله زنک هستند قشنگ معلومه .
...،همه جا بر ضد ایران و ایرانی می نویسند .

جوابشون هم که بدی می گیرنت به باد فحش ،معلوم نیست اهل کجان دقیقا !!!!
پاسخ ها
فاطمه
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
بخاطر اینکه فکر می کنند همه مثل خودشون بی شخصیت و بی شعورن
Iran (Islamic Republic of)
13:46 - 1396/10/04
لطفا اگه خواستید سانسور کنید همه ش رو سانسور نکنید .
Iran (Islamic Republic of)
17:13 - 1396/10/05
منم یه مدت انحصارطلب شده بودم شدییییید.خداروشکر زود بهم گوشزد کردن.این عادت بد رو کنار گذاشتم.
Iran (Islamic Republic of)
23:20 - 1396/10/07
واقعا متاسفم برای زنی که بخاطر شوهر آدم از آدم بودن خودش بگذره
Iran (Islamic Republic of)
21:05 - 1396/10/11
نمیدونم چرا ماایرانیا که این همه دم از فرهنگ میزنیم باز کارامون بیشتر به افراد دور از فرهنگ نزدیکه.آخه یعنی چی که همیشه دختر باید اول سنجیده بشه بعد پسر.مگه پسرا چه حسن ذاتی دارند.اصلا فرق ذاتی بین زن و مرد وجود نداره.چرا یه دختر باید یسری کارا رو انجام نده چون سرش عیب میذارن،چرا باید صاف بره صاف بیاد و هزار جور چیزای دیگه فقط برای اینکه دختره،چرا یه پسر نباید این فاکتور هارو نداشته باشه.همه ظاهر ببینن.ازدواجم قسمت و شانسه حالا نق زدن و چیزای دیگه بهانست.کلی ازین نق نقوها ازدواج کردن زندگی خوبیم دارن.آخه چرا ازدواج معضل شده چرا آدمها باهم روراست نیستن.واقعا آدمها روزبروز دارن وضعشون بدتر میشه
Iran (Islamic Republic of)
14:18 - 1396/10/13
مطالب باحالی بود ولی اگه کسی واقعا کسی رو بخود و دوستش داشته باشه مطمعنن حاظره همه چیزشم قبول کنه اگه هم از بعضی رفتار های طرفش خوشش نیواومد با مشورت هم میتونن درستش کنن
Iran (Islamic Republic of)
19:37 - 1396/10/15
وای دختر های سرزمین من!!! باور نمیکنم که بعضی ها بخوان واسه یه شوهر کردن رفتار و اخلاق خودشون رو عوض کنم و جوری کنن که مرد ها دوست دارن من قبول میکنم که خیلی از رفتار ها درست نیست!چه تو دختر و چه تو پسر,,,و حتما باید اصلاح بشه 'ولی آبجی خودت باش بزاد کسی که تورو میخواد واسه خودت بخواد و از زندگیت لذت ببر و نزار به خاطر رفتارهایی که مجبوری انجام بدی زندگیت بهم بریزه:)
پاسخ ها
راشین
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۰
عاآلی بود
Iran (Islamic Republic of)
15:31 - 1396/10/23
سلام من ۲۸ سالمه مجردم ازلحاظ قیافه هم خوشتیم اما تاحالا دوس دخترنگرفتم‌ حالا میخوام یکی واسه ازدواج پیدا کنی دخترخوب خیلی کمه بعضی هاشون میرن مردای متاهل دوی میشن ...
Iran (Islamic Republic of)
17:00 - 1396/11/03
سلام دوستان گرامی،
من ۳۰ سالمه و مجردم، با هیچ پسری تا به حال نبودم و ضمن اینکه آرایش نمیکنم، به نظرم دور از نظرات پسرا راجبه آرایش، یه خانم وقتی آرایش نمیکنه و متین هست خودش احساس امنیت و ارزش داره و مهمتر اینکه به دیده ابزار بهش نگاه نمیشه
شادباشین
Iran (Islamic Republic of)
19:39 - 1396/11/03
سلام دوستان،
تمام مطالبی که گفته شد درسته رفتارهای بد باید تغییر کنند و دخترو مسر نداره، اما جالب متاهل ها از ازدواج ناراضیند و مجردها از تنهایی، شاید بهترین کار این باشه اول خودمونو بشناسیم و ببینیم چی از زندگی میخوایم؟ هدفمون از ازدواج چیه؟ ، یکی از موضوعاتی که پسرا ذکر کردند اینه که ما چون پول نداریم ازدواج نمیکنیم اما جالب اینه تو زندگیای امروز دخترا هم دارن همپایه پسرا کار میکنند پس شاید دلیل اصلی تجرد آقایون مسائل دیگه مثل عدم مسئولیت پذیری و روابط های آزادی باشه که دیگه بحث ازدواجو کمرنگتر میکنه البته قصد توهین یا جسارت ندارم
موفق باشین
پاسخ ها
سمیرا
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
صد در صد موافقم
Iran (Islamic Republic of)
11:28 - 1396/11/06
خیلی روابط داخل دانشگاها باحاله ادم کای چیز یاد میگیره البته از دور!
دخترا به پسرای خیلی خوب نه اوتو کشیده یا .... منظور جز ولگرد و لات میکن نه نه
ولی من یکی خیلی دلسرد شدم چرا دخترا همه قشر حتی خوب و فلان میرن دنبال پسرای ول بعد توقع دارن نوقع ازدواجشون پسرای خوب بیان سمتشون!
من زیاد مورد دارم طرف خودشو میکشه بگه خانوادم خیلی مذهبی و فلانن بعد تو شب به زور میاد خونه
من دیگه به هیچی اعتقاد ندارم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
سلام خوبی شما
Iran (Islamic Republic of)
19:25 - 1396/12/13
من یه مشکل خیلی بزرگ دارم من پسرم ولی متاسفانه اخلاق دخترونه دارم خیلیا هم به خاطر اینکه از شون کوچولوترم اذیتم میکنن آخه من چیکارکنم؟ هرکاری هم که بکنم نمیتونم عین مردا رفتار کنم خیلی هاهم بهم زور میگن وواقعا ٱزار دهندست . باید خدمتتون عرض کنم که من الان ۱۹سالمه
پاسخ ها
ارزو
Iran (Islamic Republic of)
۰۵:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۶
سلام مرسی
فاطمه
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
بهتون پیشنهاد می کنم برای رفع این مشکل به روان شناس مراجعه کنید انشالا که مشکلتون حل میشه
Iran (Islamic Republic of)
05:36 - 1396/12/16
اقا احمد مطمعنی دختر ترکی ای بهت میدن اخه اونا خیلی خوشگلن در ضمن هیچ کس نمی ترشه خدا بزرگه
Iran (Islamic Republic of)
07:26 - 1396/12/16
عرضه شودارم پیدا هم کردم تو از کجا میدونی که قضاوت میکنی
صددواجه نه مث شما پسرای الاف بیکار هر روز با یه دختر میگردین تا اسم ازدواج به گوشتون مبرسه فرار میکنین ترسو ها هه
Iran (Islamic Republic of)
07:36 - 1396/12/16
البته قصدمم ازدواجه نه مث شما پسرای الاف بیکار هر روز با یه دختر میگردین تا هم اسم ازدواج به گوش تون می رسه فرار میکنین هه ترسو ها
Iran (Islamic Republic of)
18:45 - 1396/12/26
دختران مرد که خوبه مثلا شوهر بره به بچه ها شیر بده و خانمه هم بره کار کنه بعدش بیاد خونه قورمه سبزی شوهرشو بخوره
پاسخ ها
ارزو
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۰
نه خیر من هم کار خونه میکنم هم کار بیرون نونسته ادم قضاوت نمیکنه اشغال
Iran (Islamic Republic of)
06:12 - 1397/01/09
دلم میخواد غر بزنم ب هیشکی ام ربط نداره. ب درک نخواد مگه کیه :) •••☆★☆٭٭٭ خودش ترشید دیگه پیر شد بره عصا دس بگیره کچل بشه الهی زودتر تمام موهاش بریزه اجنبی بیشعور
Iran (Islamic Republic of)
01:01 - 1397/01/20
هیچکدوم از موارد بالارو ندارم و تا الان هم مجردم چون فک میکنم اول باید یکم مستقل شم بعد ازدواج کنم که تو زندگیم نه به خودم و نه به شوهرم فشار نیاد از نظر مالی و البته خانمایی که کار هم میکنن باید خانم بودن خودشون رو هم یادشون نره و میتونن تعادل رو نگه دارن در کل خانمی که مقداری استقلال داشته باشه واقعا خیلی خوبه برای هردو فک میکنم خیلی تو دست و پای شوهرش نیست وا مرد راحتره که میدونه زنش از پس خودش برمیاد تکیه کردن و وابسته شدن رو اشتباه نگیریم هر زنی دوس داره که ی مرد تکیه گاهش باشه و قهرمانش و ارامش داشته باشه وابسته بودن با این خیلی فرق داره
Iran (Islamic Republic of)
06:36 - 1397/01/20
سلام.این حرفها رو نگید که دختر خوب گیر نمیاد.چرا دختر خوب هست اما یک عده پسر از خدا بیخبر نابودشون میکنن.من طرفم یکسال التماس کرد تهدید کرد اگر بهش جواب مثبت ندم درس و زندگیو ول میکنه منم وقتی اینهمه اشتیاق و علاقه رو دیدم نرم شدم جواب مثبت دادم.اما پسر بعد چندسال که به کار و ماشین رسید زد زیر همه چیز.خب شما بگید دیگه به کی میشه اعتماد کرد.اولین فرد زندگیم این آقا بود و قسم خوردم آخرین باشه چون باورم شد که احساس پاک و سالم داشتن تو این دوره فقط شکست بهمراه داره.من هم دیگه طاقت آزارهای این شکلی رو ندارم.پس مجرد موندن تا آخر عمر رو ترجیح میدم و امیدوارم که یک بیشرف هم مثل خودش نصیبش بشه که به مرز جنون بکشوندش.
Iran (Islamic Republic of)
20:01 - 1397/02/04
من که اگه یه خانم محجبه ی باحیا نصیبم بشه یه تارموی اونو به دنیا نمیدم چون هم برام دنیا میاره هم آخرت
پاسخ ها
زهرا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۱
من خودم محجبه ام
Iran (Islamic Republic of)
09:22 - 1397/02/10
حالا فهمیدید چرا وقتی یک موسیقی یک فیلم و یا چیز دیگه ای ما رو یاد گذشته میندازه چقدر منقلب میشیم چون همه چی سرجاش بود دخترسرجاش پسر سرجاش اونقدر دوستی های حرام که اسمشو تغییر دادن نبود که یه دیوار بی اعتمادی جلوی همون جوون قرار بگیره و الان توی ازدواجش بمونه
Iran (Islamic Republic of)
12:42 - 1397/02/13
بابا چیکار کنیم که الان دخترا چنین توقعاتی دارن پول پرستن؟مدرک گرا هستن؟انحصار طلبن؟خب به درک برن مجرد بمونن تا فرد مورد نظرشون بیاد دم خونه شون آقا من همینم که هستم یه پسر جوان الحمدلله از گشنگی نمردم قد و هیکل و چهره ام هم که ردیفه کاری هم به کار کسی ندارم تو این مملکت هم تا دلت بخواد زن خوش هیکل و خوشگل و بی توقع ریخته خب مگه مرض دارم یه عمر زندگی خوش مجردیم رو به فنا بدم میرم در حد خورد و خوراکم کار میکنم و زندگیمو میکنم اینام وقتی 30 سال شون شد سرشون به سنگ میخوره میفهمن بابا زندگی پول و رفاه و تحصیلات نیست زندگی یه بحث جدی هست شریک زندگی مهم ترین ثروت و داراییش انسان بودن و وفادار و پای بند بودنش به مسئولیتی هست که قبول میکنه
خدا شاهده زنی رو میشناسم کلی خواستگار تو 23 سالگیش رد کرد اونم به خاطر اینکه خوش قیافه و خوش اندام و تحصیلکرده بود بعدش اومد زن یه استاد دانشگاه شد که طرف همه جوره فول بود اما الان همون زنه 28 سالشه با یه پسری دوست شده که پسره کارگره تنها داراییش یه موتوره اندامش که لاغر مردنیه قیافش هم که دیگه نگم براتون

این وسواس ها و ناز کردن ها فقط واسه دوران خامی دختراست همین و بس
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
اصلی ترین دلیل اینکه دخترها برای ازدواج یه مرد تحصیل کرده با موقعیت اجتماعی خوب میخوان اینه که آدمی مثل تو که از فقر فرهنگی رنج میبره و ملاک انتخابش ظاهر و هیکل و قیافس نصیبشون نشه
راز
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
اتفاقا الان زنان مجرد مستقل الان دارن زیاد میشن. زن مجرد مستقل می تونه از پس خودش بربیاد نسبتا ولی مردان خیر. شاید بگید مردان هر موقع که بخوان می تونن ازدواج کنن با یه دختر کم سن و سال ولی از ادب و تربیت شما در سخنتون مشخصه که اگر ازدواج هم بکنید زندگیتون دوامی ندارد.
Iran (Islamic Republic of)
19:01 - 1397/02/16
مطلب چرته
شاید کمی درست باشه ولی قطعیت نداره
هیچکس کامل نیست هرکسی بسته به شرایط نوع متفاوتی از رفتار رو داره
مهم اینه ک چ رفتاری داشته باشه در بعضی از موارد این موردهایی ک گفته شده به نظر من درست و بجاست و در بعضی موارد هم کاملا اشتباهه
Iran (Islamic Republic of)
03:36 - 1397/02/27
اوه اصلا متحول شدم چه چیزایی تو دل بعضیا بود
پاسخ ها
فاطمه
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۷
نکه تو دل تو نیست
Iran (Islamic Republic of)
12:25 - 1397/02/27
بعضیا یعنی کیا؟
پاسخ ها
راشین
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۰
یعنی یه عده ای که اینجا نظر گذاشتنه اما در حد ادعا داشتن
فاطمه
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۶
یه ادمایی مثل راشین ببینم خودت چیکار میکنی
Iran (Islamic Republic of)
17:32 - 1397/02/27
چی میگین فازتون چیه یه موشت ادم بیکار نشستن دور هم چرت و پرت میگن همتون پنج سال بعد ده تا بچه ی قد و نیم قد دارید مخصوصا اون علی و فاطمه
Iran (Islamic Republic of)
02:33 - 1397/02/30
فاطمه خانم اگه حرفی تو دلم بود میگفتم و تیکه به این اون نمینداختم بعدشم شما یکم رو خودت بیشتر کار کن انگار خود درگیری داری خیلی به خودت میگیری
پاسخ ها
زهرا
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۶
اینو به شما و همه میگم زیاد به دیگران اهمیت ندین چون هرکاری کنید یه چیزی دارن که بگن بیخیال حرف مردم خودت باش
Iran (Islamic Republic of)
05:22 - 1397/03/01
من ک هیچکدوم از اینا ک گفته شده نیسم
پاسخ ها
فاطمه
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۶
باشه من که می دونم تو خیلی خوبی اصن تو یه دختر کامل
Iran (Islamic Republic of)
13:19 - 1397/03/03
سلام باران هستم ۲۲ سالمه واقعا مطالب خوبی رو گذاشته بودید
پاسخ ها
مسعود
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
احسنت انشالله خوشبخت شی
Iran (Islamic Republic of)
03:57 - 1397/03/10
بابا زن چی مرده چی عشق چی کشکه چی پرتو پلا میکید حوصله دارید به مولا تا میتونید مجرد باشید ای مجردی خوش میگزره واسه من که خیلی خوش میگذره اصلا مجردی یه دورانیه والله نشستید دور هم دارید پرتو پلا میگید اون میگه من دختر به دنیا نمیارم اون میگه چرا من دختر شدم اون میگه فلاناون میگه بهمان یکی نیست بگه اخه اکه دختر نباشه الان پسرم نبود
پاسخ ها
فاطمه
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۶
هیچکی بهت جواب مثبت نمیده الکی این هرف هارو میزنی
Iran (Islamic Republic of)
17:49 - 1397/03/10
سلام مینا هستم ، دست شماها درد نکنه واقعا چیزهای خوبی گذاشتین
پاسخ ها
فاطی
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۴
و علیک .میناجون میگم این خصوصیاتو داشتی یا کلا تشکر کردی؟بیا و منو ازین سردرگمی در بیار ای مینا
Iran (Islamic Republic of)
17:14 - 1397/03/11
والا من که هیچکدومشون نیستم و مجردم
لطفا از آقایانی هم نام ببرین که مجرد میمونن!
لطفا
Iran (Islamic Republic of)
22:30 - 1397/03/11
دوره زمونه اعتماد و لیاقت هاس واسلام
Iran (Islamic Republic of)
01:16 - 1397/03/15
دخترا ریختن زیر این مطلب و هی میگن بهتر شوهر نیست و فلان ولیوقتی فامیل یا دوستشون ازدواج میکنه از حسودی چشاشون میخواد درآد
پاسخ ها
زهرا
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۶
ببین من تاهالا به هیچکی اهمیت ندادم ولی تو هم خیلی خود خاهی بیچاره زنت البته اگه بهت جواب مثبت بدن که بعید می دونم یه دختر خوب گیرت بیاد با این اخلاق گندی که داری
مهسا
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
بذار در مورد خودم بگم. من ۳۲ سالمه مجردم. تا وقتی ۲۷، ۲۸ سالم بود اینطوری بودم که اگه کسی شوهر میکرد حسودیم میشد ولی نمیدونم چه اتفاقی برام افتاده که الان حتی حسودی هم نمیکنم. الان تنها مشکلم اینه که بعضی وقتا حس میکنم که خیلی ارامش دارم و هیچ دغدغه ای ندارم و این خوشی زیاد برام خسته کننده میشه. البته فقط بعضی وقتا. بیشتر وقتا خیلی راضیم. اینم که میگن از یه سنی تنها میشی هنوز سراغم نیومده. کسیم اطرافم نیس فقط پدر مادرم هستن
بی نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۳
بابا تو خیییییلی زرنگی. تو کی بودی:))))
Iran (Islamic Republic of)
17:32 - 1397/03/18
من از خصوصیات بالا یکیشو دارم اما در کل اینکه میگن زن با محبت مرد رو غل وزنجیر میکنه اصلا بیان درستی نیست مگه مردها ببخشیدا ولی مگه حیوون هستن که غل و زنجیر بشن هیشکی کامل نیست و زن و مرد مکمل هم دیگن و به نظرم نقص های رفتاری واخلاقی با مدارا و صبر برطرف میشن...با آرزوی خوشبختی برای شما عزیزان
Netherlands
15:29 - 1397/03/19
هنوز به ۳۰ نرسیدم خواستگار زیاد داشتم ولی رد کردم اون موقع قصد ازدواج نداشتم ، الان خیلی بد استرس گرفتم یکم با حرفاتون من رو آروم کنید لطفا
Iran (Islamic Republic of)
02:40 - 1397/03/22
راهکارشوهریابی خخخ کامنتای دوستان خیلی باحال ترازمتن بود هیچ کاری نکنید انقد اذیت نکنیدخودتونو علف بایدب دهن بزی شیرین بیاد حالا هزارتاراهکارم پیاده کنی کسی ک نخوادبفهمه نمیفهمه پس ب نظرم سخت نگیرید مجردی زندگیتونوکنیدخصوصیات اخلاقیتونو یه ماه تغییر دادین دوماه فیلم بازی کردین سه ماه تاآخرک چی به نظرم آدم بایدخودش باشه سعی کنه جنبه منفیشوکمترکنه نه اینکه خودش نابودکنه کاملن تغییرکنه بخاطر یه نفردیگه هرکی بخوادهمینجوری میخواد خداآدمارومتفاوت خلق کرده
Iran (Islamic Republic of)
02:24 - 1397/03/23
خب مجرد بمونن چیه مگه؟؟؟؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
19:44 - 1397/04/06
همه به حاجت دلتون برسین.
Iran (Islamic Republic of)
19:44 - 1397/04/06
همه به حاجت دلتون برسین.
Iran (Islamic Republic of)
09:38 - 1397/04/08
سلام.راستش تو این دوره ای که ما هستیم اکثر پسرای جوونی که من میبینم از بس چیزا گرونه و بیکاریه و بی پولی دنبال زن گزینه ی اول میگردن که واس خودش مرد شده باشه سرکاری باشه حقوقی داشته باشه که بتونن برنبگیرنش مجبور نباشن صب تا شب کار کنن و فقط لذت زندگی رو ببرن حتی اگه زن چند سالی هم ازشون بزرگتر باشه دیدم که میگم دیگه به اون ۶مورد بقیش اصلا کار ندارن .شاید خیلیا بگن من اشتباه میکنم ولی پسرای این دوره همین زنا رو میخوان فقط گزینه ۱..و در ضمن ذهنیت همه افراد فرق میکنه و خانم ها هم واس ازدواج اصلا لازم نیست زیاد خودشونو تغییر بدن چون مشکل اینکه ازدواجا کم شده اینه که اولا گرونی زیاد شده دوما بیکاری و سوما درست نیست بگم ولی دلیلش هم میتونه این باشه که بعضی از خانما به راحتی خودشونو در اختیار مردها قرار میدن و مرد خودشو از ازدواج بی نیاز میبینه و همچنین ممکنه بی اعتمادی هم نسبت به زنا تو ذهنشون شکل بگیره گرچه مردی که عشق و احساس داشته باشه خودشو بی نیاز نمیبینه.معذرت میخوام که یکم واضح گفتم.خدانگهدارتون باشه. قصد توهین به جنس مرد یا زن رو نداشتم ولی اگر قبول داشته باشید واقعا یه همچین مشکلاتی بیشتر باعث کمبود ازدواج شده.هم واس اقایون هم واس خانما.خدانگهدار.
Iran (Islamic Republic of)
21:12 - 1397/04/08
من هیچکدوم از موارد بالا رو ندارم و تنها عیبم اینه که زشتم
تا حالا دقیقاً بیست و سه خانواده با پسرهای شاغل و تحصیلکرده و آبرومند اومدن خواستگاریم و همشون هم بعد از جلسه پیغوم پسغوم فرستادن که ما آدم های صریحی هستیم صراحتاً میگیم دخترخانومتون هیچ مشکلی نداره فقط واقعاً چهره ی نازیبایی داره و برای ازدواج مناسب نیست

ما هم از نظر مالی فقیریم و نمیتونم برم مثل دخترخانوم های دیگه بینیمو عمل کنم و دندونام رو ارتودنسی کنم، فوق لیسانس گرفتم و نشستم تو خونه

حالا هم دنبال کارم، ولی واقعاً از نظر روحی و روانی داغون شدم وقتی دیدم هیچکدوم نه به شخصیت و سطح فکر من توجه میکنن نه به تحصیلات و نه به مقید بودن و نه هیچ، همه صرفاً زنی میخوان که چهره زیبا و اندام خوش فرمی داشته باشه

در این صورت همون بهتر که مجرد بمونم چون مردی که قراره منو واسه چهره و اندام بخواد، دنبال شریک زندگی نیست بلکه با عرض پوزش دنبال شریک جنسیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
سعی کن با مدرک فوق لیسانست اقامت یه کشور اروپایی رو بگیری اینجا ایرانه عزیزم اینجا کسی به فکر زیبایی باطنی تو نیست و نخواهد بود و این به علت فقر فرهنگیه
Iran (Islamic Republic of)
16:24 - 1397/04/15
من که 34 سالمه قیافه متوسط یاخوبی دارم اما بااین توضیحاتتون موافق نیستم چون تمام اون ویژگیها ممکنه تو مردها هم وجودداشته باشه.والله مادهه شصتیها تمام سختی زندگی رو چشیدیم اماشوهرخوب گیرمون نمیاد امایه دهه 70/80 که راحت یه ازدواج خوب میکنه حتی خوشبخت هم میشه هیچ سختی هم نکشیده این ظلم نیست بنظرتون
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۷
عزیز من ازدواج یا هرچیز دیگه ای تو زندگی چه ربطی به دهه ای که توش منولد شدیم داره؟سختی هایی که میفرمایید دهه 60ایا کشیدن مطلقا همه اونا رو شامل نمیشه شاید شما سختی کشیدی ولی اون موقه هم یه عده براحتی زندگی کردن و به هرچی خواستند رسیدن.الان منم یه دهه هفتادی هم تو زندگیم سختی کشیدم هم هیچ چیزو براحتی بدست نیاوردم.این ربطی نداره خواهر من.منم الان ازدواج نکردم دلیل نمیشه که دهه تولدم باعثش باشه
Iran (Islamic Republic of)
14:37 - 1397/04/19
باعرض سلام خدمت همه .
با بیشتر نظراتتون موافقم ولی طرز فکر بعضی ها تون هم اشتباه هس . اونی که داره میگه میخام تا همیشه مجرد بمونم واقعا داره اشتباه میکنه . من خودم یه دخترم و درک میکنم ولی یه عده هستن که میگن میخام مجرد باشم آخه دختر خوب وقتی پیر شدی سکته کردی افتادی گوشه خونت کی میاد بالا سرت هااااا. تا اون موقع نه ننه بابات هست نه هم کسی دیگه ولی در کل چه جنس مذکر و چه جنس مونث به یه مونس و هم درد احتیاج دارن .

و حالا در باره گزینه 1 .
واقعا طرز فکر نویسنده اشتباه بوده آره خیلی ها هستن که میرن سرکار و خیلی هم موفق هستن ولی نمیشه که به همشون گفت زنان مرد نما. یکی به خاطر بی پولی میره سرکار یکی واسه اینکه حوصلشون تو خونه سر نره . ما یه عالمه زن شاغل داریم . پس باید بهشون برچسب مرد نما بودن رو چسبوندم ؟ نه گلم
پاسخ ها
مونا
Iran (Islamic Republic of)
۰۵:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۲
قرار نیست به خاطر اینکه ممکنه یه موقعی سکته کنیم یا پیر شیم یه عمر یه اقا بالاسر رو تحمل کنیم که هر روز سکته مون بده. این همه ادم دور و برمون هست، بعدم ادم بره گوشه خانه سالمندان بمیره بهتر از اینکه یه عمر زیر چتر یه مرد باشه... مجردی رو عشقه
Netherlands
18:28 - 1397/04/19
دختر ۱۸ ساله هستم الان میگن برا ازدواج زوده اما تو منطقه کورد تا ۲۰ وقت ازدواج هست بعدش میترشی به گفته بقیه از یه طرفم دلم میخواد حداقل سه سال عشق و حال باشه بعدش بچه بیارم فاصله سنی کم دوس دارم اما پسری که میخوام نیست من اهل سنت هستم دنبال یکی هستم که نماز و روزش به جا باشه مشروب نخوره پول و قیافه مهم نیست برام در حالی که خودم زیبایی خاصی دارم تعریف از خود نیست اینو اطرافیان میگن درسته همیشه مستقل بودم اما میتونم ظرافت و ناز و ضعیف بودن رو در خودم بازی بدم اما خب هرکی میاد یا شیعه هست که پدرم منو بهش نمیده یا اینکه ایمانش منو جذب نمیکنه یا نمیزاره درس بخونم
پاسخ ها
h
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
وقتی اطراف تو ادم های خر و خرافاتی واحمق هستن نگه دار واسه خودت بچه دبیرستانی بدبخت اسم یه قوم رو بیخود خرافاتی جلوه نده
Iran (Islamic Republic of)
02:56 - 1397/04/20
مادرم زن خوبی است ازهمان زن هاکه پدرم بسیاردوست دارد,ساده لباس میپوشد,بی آلایش وبی آرایش!
چندسال پیش برادرم عاشق دخترهمکلاسی شد, میگفت بسیاردخترخوبی است باهرکسی حرف نمیزندواغلب اوقات سکوت میکند,برادرکوچکترم باطعنه گفت چگونه میشوداین دختررادوست داشت؟!
چنوقت پیش برای برادرکوچکم خواسگاری رفتیم دخترخوب موردعلاقه ی اوچشمانی پرشیطنت باخنده ای رهاداشت,همین شیطنت هادل برادرکوچکم رابرده بودومیگفت بسیااارخوب است!
بگردیددنبال خوب خودتان!!!مردم به مادرم دمده ! به انتخاب برادربزرگترم ازدماغ فیل افتاده وبه عروس کوچکمان جلف میگویند!!!شمابه دنبال خوب خودت باش!!!
Iran (Islamic Republic of)
16:48 - 1397/04/20
سلام من مطلب و نظرات رو خوندم....بیاید یکم واقع بین باشید یه سری نظرات که بهتره بگم بیشتر نظرات مشخصه برا افراد مجرده و اینکه خیلی به همه چیز زنانه مردانه نگاه می کنیم. من ۲۷ سالمه تا پنج سال پیش من خودم یک فمینیست دو اتشه بودم که دائما از ظلم تاریخی به زنان و خونخوار بودن مردان حرف میزدم . گاهی بی منطق گاهی با منطق...به هر حال از یه جایی به بعد تصمیم گرفتم دیدم رو عوض کنم دیگه همه چیز رو زنونه مردونه نگاه نکنم .وقتی نگاهم انسانی و واقع بینانه شد همه چیز بهتر شد نصف بیشتر نظرات این نگاه تک قطبی زنانه یا مردانه رو در لفافه تو خودش داره... باور کنید زنها اونقدر ها هم موجودات عجیب و غریبی نیستند ...مرد ها هم همینطور ...بیاید یکم خوش بین باشیم کمی سهل گیرتر باشیم میگن هر چی سخت بگیری سخت میگذره ( البته منظورم سهل انگاری نیست اشتباه نشه)...بعد که دیدتون تغییر کرد نتیجه اش رو خودتون تو زندگیتون میبینید...
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
دوست عزیز فمنیست به معنای برابری زن و مرد هست فمنیستا تلاش میکنن دیدگاه اجتماع به زن و مرد برابر باشه شما وقتی مردا رو ظالم میدیدی و زن ها رو مظلوم بهش میگن میساندری به معنای ضد مرد.لطفا سطح سواد علمی خودتون رو بالاتر ببرید
Iran (Islamic Republic of)
17:13 - 1397/04/26
اخه چیه این همه چرت و پرت نوشتی باشه تو استاد
پاسخ ها
ارزو
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۰
مرد میاد ولی من محل سگ نمیدم فهمیدی ترشیده خانوم
Iran (Islamic Republic of)
15:47 - 1397/04/29
سلاام کامنتا رو که خوندم فهمیدم مث اینکه یه بحث کوچیک شده بود ، در جواب دوستانی که گفته بودن دخترا پرمدعا هستن بگم که همه یه جور نیستن همه جا خوب و بد هست
در جواب دخترایی که ناراحت شده بودن هم بگم که این مواردی که بالا گفته بود برای بهتر شدنه نگفته که دخترا عینا مث این موارد هستن
ما دخترا انتقادپذیریم در قبال انتقادی که ازمون میشع سکوت میکنیم و سعی داریم قبول کنیم ولی به شرطی که انتقاد کننده هم انتفادپذیر باشه
یه انتقاد درمورد پسرا داشته باشم:بعضی از پسرا هستن که دوران مجردی هزار کارو میکنن هزار کارووو ،بعضی پسرا لطف کنین برای ازدواج دنبال دختر چادری نگردین ممنون
پاسخ ها
فاطی
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۴
نیکیتا جون واقعا با نظرت موافقم بابا لایک .درسته هرپسری دوس داره خانومه آیندش با حجاب و سنگین باشه ولی قبل اینکه دنبال همچین موردی هستیین لطفا خودتون رو یکمی اصلاح کن این قد نگا زنو بچه مردم نکن این قد با چشاتون چش چرونی نکنین تا خدا یه همچین خانوم خوبی نصیبتون کنه چون خدا فرموده زنان پاک از مردان پاک و زنان ناپاک از مردان ناپاک هستند و در ضمن پسرای عزیز جامعه من لطفا قبل این که دنبال فاطمه باشی بی زحمت خودت علی باش
مهسا
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
اتفاقا اونا بیشتر سراغ زن چادری میان. معمولا مردهای بی نهایت کثیف و بدبین فقط زن چادری میخان. منم واسه همین با اینکه بابام میگه چادر سرت کن گوش نمیدم. اون مردا یه زن چادری میخان که خونه رو مرتب کنه بچه بیاره آشپزی کنه. ولی بیرون خونه با یه زن بی حجاب جلف کلی عشق و حال میکنن. با چشمم دیدم که میگم
Iran (Islamic Republic of)
10:54 - 1397/05/14
دوستان به کجا میروید چنین شتابان ؟آقایون و خانوما من با نظر اول که ب هیچ وجه من الوجوهی موافق نیستم فک کنم این نظر از ایران باستان به جامونده ینی ک چی زن نباید کا رکنه و این حرفا ؟وای خدایا از دست این آدم ک معلوم نیس تو کدوم یک از قرون وسطا مونده .بابا سقراط تو این وضع جامعه اگه کسی نتونه خرج خودشو در بیاره ک کلاش پیش معرکس !!!
پاسخ ها
بی نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۳
تو ایران باستان خانما فرمانده بودن. اطلاعاتتو قوی کن بعد کامنت بذار
Kuwait
04:25 - 1397/05/16
كلاً جامعه اسلامى از آزادى زن ها و دختر ها ميترسند و اين يه دروغ بزرگه كه ميگن بخاطر غيرته نجابته و از اين جور مزخرفات و اينا ، كلاً همش براى محدود كردن اوناست
Iran (Islamic Republic of)
17:49 - 1397/05/19
خانوم ها باید در کنار شخصیت مستقلی که دارند همسر هم داشته باشند اگر در جامعه ی ما مردانی هستند که دوست ندارند همسرشان مستقل بتشد بهتر است باهمان خاله خان باجی هایی ازدواج و زندگی کننند که دقشان می دهند من خودم خانواده ای داشتم که هدف آخر زک دختر را ازدواج می دانستند اما همسرم اینطور نبود و کمکم کرد تا برای خودم شخصیت مستقلی داشته باشم و بعد از ازدواج از زن بودنم حس خوبی دارم که مدیون همسرم هستم
Iran (Islamic Republic of)
22:37 - 1397/05/20
ادم بمونه خونه ترشیده بشه بهتر از اینکه گیر شما پسرهای نفهم بیافته فهمیدید از همتون متنفرم فکر میکنید تحفه اید خیلی ها به من پیشنهاد اشنایی دادن ولی من قبول نکردم
پاسخ ها
فری
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۱
منم ارشون متنفرم اما با حرص خودتو ناراحت نکن عرزیم ارزششو ندارن
Iran (Islamic Republic of)
23:10 - 1397/05/20
ایشالله خودت بترشی اشغال عوضی نفرینت میکنم
پاسخ ها
امیر محمد
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۳
اول اینکه نفرین بر میگرده دوم اینکه با فاطمه کاری نداشته باش که می دونم خیلی از تو خانم تر و با حیا تر هستش .
زهرا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۳
مگه فاطمه چی گفته چرا با همه دعوا داری
فاطمه
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۳
به حرف گربه سیا بارون نمیباره
Iran (Islamic Republic of)
23:27 - 1397/05/20
نگران نباشید دخترها خدای ما خیلی بزرگه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۱
دقیقا عزیزم چقدر بی غزتن دخترای موافق واقا متاستفم
Iran (Islamic Republic of)
22:14 - 1397/05/23
سلام
علاوه بر اینکه همه چیز سلیقه ایه این لیست هم کامل نیست
اما اینجور نیست که اگه یکی اینجوریه ازدواج نکنه
اگه ازدواج سنتی باشه که خیلی ازین مواردو نمیتونن بفهمن دختر خانم داره یا نه
با یکی دو هفته اشنایی نمیشه به انحصارطلب بودن یا غرغرو بودن یا خرافاتی بودن و... پی برد
پس اینا باعث نمیشه که ازدواج نکنن
به نظرم این یه لیست از خصوصیاتیه که اگه کسی درشون غرق شده باید خودشو اصلاح کنه و البته همه ی این خصوصیات رو باید یه کم تو خودتون داشته باشید اگه یه دختر هیچوقت غر نزنه مرد قدر سازگاریای زنشو نمیدونه فک میکنه همه ی زنا همینجوری سازگارن زنه باید نشون بده بلده غر بزنه اما اکثر اوقات صبوره اونوقت صبرش ارزش پیدا میکنه یا بقیه ی موارد اگه خدایی نکرده مرد تصادف کرد یکماه تو بیمارستان بود زنه باید بتونه تو این یه ماه از پس زندگی بربیاد پس باید بلد باشه چجوری مرد باشه و ...
درکل ممنون از همه ی دوستان که کامنتای خوب گذاشته بودن استفاده کردم و هم ممنون بابت سایت خوبتون
Iran (Islamic Republic of)
13:20 - 1397/06/11
اینها همش بستگی به تقدیری هست که خودت رقم می زنی والسلام
پاسخ ها
بنده خدا
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۳
کاملا موافقم
Iran (Islamic Republic of)
15:07 - 1397/06/13
ارزو جنبه نداری نخون فهمیدی
Germany
19:23 - 1397/06/13
سلام خدمت همه‌. آقایون یه چیزی رو قبول کنن که مردان ایرانی خیلی به زنان امرو نهی میکنن مثلا دوس ندارم کار کنی یا دوس ندارم تحصیل کنی . مشکل از ریشس متاسفانه دختری که شوهرش میمیره یا طلاق میگیره بدون پشتیبان میشه بعضی خانواده ها که اون دخترو دیگه نمیپدیرن خوب با این وجود زن نباید درآمد یا شغلی داشته باشه که بتونه از پس زندگی بر بیاد .
پاسخ ها
امین اس دی
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
میگه نه چون خیلی از دخترا جنبشون صفره ، یه روز منتظر تاکسی بودم یه یارو با ماشین زانتیا زده بود کنار ده متر جلو تر از من داست تو ماشین با داد حرف میز با گوشیش تاکسی نیومد اساره کرد گفت ببرمت سوار شدم گفتم چیشده گفته زنیکه فلانه فلان شده که زنشم میشد چار روز رفته دانشگاه هی میاد میگه فلان پسر شاسی بند داره تو نداری اون مازاراتی داره تو نداری

دقیقا بخاطر همین چیزاس که مخالفت میکنیم
Iran (Islamic Republic of)
14:58 - 1397/06/14
یعنی پا دخترا برای اینکه شوهر کنیم باید از خیلی چیزای خودمون بگذریم
ما دخترا خودمون باید به آرزوهامون برسیم نه اینکه منتظر باشیم یکی بشه مرد ارزوهامون و مارو به اونا برسونه.
پاسخ ها
بنده خدا
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۶
وقتشه دیدی . من کاملا باهات مخالفم اصلا هم این طور نیست .
امین اس دی
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
خوبه خودتم داری خودتو معرفی میکنی داری میگی چون حالا مردا پولو مول بهمون نمیدن خودمون بریم در بیاریم ، نمیدونی که هدف کلی از ازدواج کنار هم قرار گرفتن زنو مردهو رسیدن به
ارامش ، وقتی با هدف پولو مادیات میخای ازدواج کنی بایدم همین کامنتارو بزاری
Iran (Islamic Republic of)
14:40 - 1397/06/15
من نفرت دارم از اين دخترايي كه فقت دنبال مال ادمن
پاسخ ها
بی نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۳
الان همه دنبال مالن. اتفاقا کیس موردعلاقشونم پیدا می کنن. اینا همش چرته
Iran (Islamic Republic of)
13:54 - 1397/06/16
زهرا تو که میبینی یه زهرا دیگه هست خوب دنبال اسمت یه چیز دیگه هم بنویس
Iran (Islamic Republic of)
18:27 - 1397/06/19
هه اقا اصلا اذواج نکنيم بهترهست زمونه بدي شده من تنهايي را دوست دارم وقتي زمين تنها پاشم عشق کدوم خري هست من خداو پدر ومادرم داداشم دارم شکر ميکنم اينا عشق من هستندوبس.
Iran (Islamic Republic of)
15:12 - 1397/06/22
این خصیصه هایی که گفتین هم میتونه وجودش در دختر خانم ها بد باشه. فقط این ها نیست که باعث مجرد ماندن دخترها میشه. مثلا قبلا بوده دخترایی که با کسی دوست نمیشن و مغرورن به هرکسی پا نمیدن بیشتر مورد توجه هستند اما الان برعکس شده. من خودم هیچکدوم از این خصوصیتا رو ندارم اهل عرغر نیستم کمی هم بی خیالم اهل هیجان و ظریفم شیک پوشم وخیلی چیزهای دیگه اما مغرورم و کلا از رابطه داشتن با پسرا خوشم نمیاد چون احساساتیم و دوست ندارم وابسته بشم بعدش آسیب ببینم امادوره ی دخترایی مثل ما نموم شده و الان پسرها بیشتر دنبال خوشگلی هستند تاط رفت خوشگل نباشه نگاشم نمیکنن الان دخترهایی راحت پا میدن با هر کسی هستند به موقع هم یه ازدواج خوب میکنند اما دخترایی مثل من چون زیاد تو دیدی نیستیم اهل جلب توجه نیستیم اکثرا تنها میمونیم و من ترجیح میدم مجرد باقی بمونم تا بخوام با هزارجور عمل زیبایی و...توجه پسر و جلب کنم و کلا خودمو عوض کنم . این طور رابطه ها هیچ وقت پایدار نمیمونه و اونهایی که میگن شوهر نیست باید بگم اتفاقا پسرهای مجرد زیادی هستند اما اونهایی که که بتونند تک پر باشن و وفادار و مسئولیت یه زندگی رو قبول کنند کم شده در واقع مرد زندگی کم شده.
پاسخ ها
امین اس دی
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
میگی مغرورم از رابطه داشتن با پسرا بدم میاد بعد پایین ترش
میگی دخترایی مث ما اخرش تنها میمونن از اونور دفع میکنی از اونور میخای جذبت بشن ؟ فازت چیه خدایی ؟
Iran (Islamic Republic of)
09:38 - 1397/06/25
کاملا با شما موافقم . من 15 سالمه ولی یه همچین ویزگی هارو دارم و تاحالا با کسی دوست نشدم .
پاسخ ها
امین اس تی
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
بچه بیا برو مشقتو بنویس
وقتی ننه بابات از ده سالگی گوشی بدن دستت همین میشه دیگه
جای درس خوندنو پیشرفت همینجور تو مجازی ول میچرخی
Netherlands
12:42 - 1397/07/18
خوشبحالتون که دغدغتون شده جهاز واخلاق خوب وچیزای دیگه .من الان یه دختر۳۳ ساله هستم قیافه م معمولیه ولی توجامعه زشت حساب میشم چون هیچ عمل زیبایی نکردم بینیمو مث خوک بالا نبردموهزارچرت دیگه‌.مشکل من یکی بی پولی ونداشتن تفریحه همیشه آرزو داشتم پدرم یه بااجازه بده منم مثل این همه دختر بادوستام برم بیرون برم تفریح برم خوش گذرونی نمیذاره حتی برم جوشامو درمون کنم هی میگه خودش خوب میشه خرجمو که درست حسابی نمیده هیچ خودش هیچ جانمیره ماروهم باخودش زندونی کرده بنظرتون اینطوری میشه ازدواج کرد؟بااین فکرای عهد بوق؟!بخداخسته شدم هربارمیخوام فرارکنم میگم برم کجاباکدوم پول مادرمو میکشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
تو هم خوشبخت میشی