اين‌بار به جاي خانه‌تكاني، سراغ تغيير دكوراسيون برويد
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۳۳۲
۱۶ فروردين ۱۳۹۰ - ۰۹:۴۵
۲۴۴۱۹۳
دكتر پيام صالحي ستاره موسيقي پاپ اين بار از دكوراسيون مي‌گويد
پيش از اين با پيام صالحي خواننده محبوب گروه آريان در مورد خلاقيت‌ها و نكات مهم دكوراسيون حرف زده بوديم. حالا كه نزديك نوروز هستيم، تصميم گرفتيم يكي از نمونه‌هاي خلاقانه دكوراسيون منزل را با كمك او بررسي كنيم.
مي‌گويند «ترس دشمن خلاقيت است»، بي‌راه هم نمي‌گويند. هرجا ردي از شجاعت وجود داشته باشد، خلاقيت هم رشد مي‌كند.‌‌ شايد مهم‌ترين ويژگي در دكوراسيون، داشتن خلاقيت است. چيزي كه در مبلمان «سون» به خوبي مي‌توانيد شاهد آن باشيد. پيش از اين با پيام صالحي خواننده محبوب گروه آريان در مورد خلاقيت‌ها و نكات مهم دكوراسيون حرف زده بوديم. حالا كه نزديك نوروز هستيم، تصميم گرفتيم يكي از نمونه‌هاي خلاقانه دكوراسيون منزل را با كمك او بررسي كنيم. به هرحال براي نو شدن لازم نيست خانه‌تان را عوض كنيد به جاي خانه‌تكاني، مي‌توانيد كمي خلاقيت به خرج دهيد تا يك خانه و زندگي شيك و امروزي داشته باشيد. ويژگي اين دكوراسيون سالن پذيرايي، مدرن و درعين حال كلاسيك بودن است. درطراحي اين فضا، جسارت خاصي ديده مي‌شود. چه در انتخاب رنگ‌ها و چه در تعداد مبل‌ها و صندلي‌ها، براي همين است كه مي‌شود شجاعت ستودني را در نوآوري اين فضاي شيك احساس كرد.

دكتر پيام صالحي ستاره موسيقي پاپ  اين بار از دكوراسيون مي‌گويد :

در اين فضا، تضادي كه ميان رنگ‌ها وجود دارد گيرايي خاصي ايجاد كرده است و به اين ترتيب ميان سردي و گرمي رنگ، كاملا تعادل به وجود آمده است و همين باعث شده كه اين سالن نه سرد شود و نه گرمدنيايي از رنگ‌هاي كلاسيك

پيام صالحي مي‌گويد اين فضا براي هر نسلي قابل پذيرش است: «به دليل اين‌كه اين سبك، كاملا تركيبي است كه در آن هم از المان‌هاي كلاسيك استفاده شده و هم از الگوهاي مدرن. كف‌پوش اين خانه سنگ دهبيد است با رنگ كرم و رگه‌هاي محو. از آنجا كه كف‌پوش، تغييري نمي‌كند، براي هماهنگ كردن ساير رنگ‌ها بايد به رنگ كف‌پوش مراجعه كرد.» اما اين‌بار خلاقيت، به جاي استفاده از رنگ طلايي كه اصولا با كرم جور درمي‌آيد، سراغ رنگ بژ رفته است كه با رنگ‌هاي تيره مثل سرمه‌اي و مشكي هماهنگ مي‌شود. در اين فضا، تضادي كه ميان رنگ‌ها وجود دارد گيرايي خاصي ايجاد كرده است و به اين ترتيب ميان سردي و گرمي رنگ، كاملا تعادل به وجود آمده است و همين باعث شده كه اين سالن نه سرد شود و نه گرم؛ همين تعادل، بخش اعظمي از زيبايي و خاص بودن سالن را تامين كرده است.شيك و سادهحالا بهتر است كمي سر بچرخانيد و به طراحي و مدل پرده‌ها دقت كنيد. پيام صالحي مي‌گويد: «هماهنگي كه ميان رنگ‌ و مدل پرده‌ها با بقيه بخش‌ها وجود دارد، فضاي يكدست و شيكي ايجاد كرده است.» از طرف ديگر در انتخاب مبلمان و پارچه‌هاي آن دقت زيادي شده، «نيم‌ست مبلمان با تركيب رنگ تيره و روشن طراحي شده و براي كوسن‌هاي مبل از پارچه روشن‌تر استفاده شده كه هماهنگ با پارچه دو مبل كناري باشد.»گرمايي به نام شومينهيكي از نقاط عطف اين طراحي داخلي، مربوط به «شومينه» است. آنچه كه بيشتر از خود شومينه به شيك و گرم‌تر شدن فضاي خانه كمك مي‌كند، چگونگي تزئين محيط اطراف شومينه است. پيام صالحي مي‌گويد: «همان‌طور كه در تصوير مي‌بينيد، با نصب ستون‌هايي از آينه و قرار دادن زمينه‌اي سرمه‌اي، همرنگ با مبلمان و 3 آينه لوزي شكل در بالاي شومينه و اضافه كردن دو مبل با رنگي كه به رنگ شومينه نزديك است. توانسته‌ايم جلوه‌اي خاص هم براي شومينه و هم براي محيط اطرافش فراهم كنيم.»نورپردازي فضا با قرار دادن نورهاي مخفي ممتد كه تا رسيدن به يك هدف ادامه پيدا كرده‌اند، توانسته به فضاي خانه روح بدهدنور بارانشايد به نظرتان نرسد، اما يكي از پايه‌هاي دكوراسيون، نورپردازي است. نورپردازي فضا با قرار دادن نورهاي مخفي ممتد كه تا رسيدن به يك هدف ادامه پيدا كرده‌اند، توانسته به فضاي خانه روح بدهد و به وسايل جلوه بيشتري ببخشد. در اين‌باره پيام صالحي توضيح مي‌دهد: «براي لوسترهاي اين خانه از لوستر استيل با پارچه‌هاي مشكي رنگ استفاده شده كه كاملا منطبق با فضاي كلي طراحي شده و هماهنگ با رنگ‌هاي اين مجموعه است. البته در اين فضا به دليل كلاسيك بودن،‌ آباژورهاي طرح كلاسيك و شمع هم به كار رفته است تا همه‌چيز تكميل شود.»

منبع : مجله زندگی ایده آل
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
تنورستان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
اورانوس_فوتر2
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر