ادعاهای جدید افخمی درباره اصغر فرهادی
۳۳۳۰۴۷
۰۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۷
۱۱۹۱۸
ادعاهای بامزه مجری برنامه هفت روز به روز جالب تر می شود و زوایای تازه ای از این مجری را پیش روی مخاطبان سینمای ایران قرار می دهد.
وب‌سایت کافه سینما: ادعاهای بامزه مجری برنامه هفت روز به روز جالب تر می شود و زوایای تازه ای از این مجری را پیش روی مخاطبان سینمای ایران قرار می دهد.


«با طرح بحث دگرباش‌ها، به اصغر فرهادی کمک کردم در کن جایزه بگیرد»!/ ادعای تازه افخمی مجری

بهروز افخمی مجری برنامه هفت، چند روز پیش در مصاحبه با روزنامه اصولگرای وطن امروز ادعا کرده بود که کن، جشنواره همجنسبازی است. این سخنان افخمی واکنش هایی به همراه داشت تا اینکه فرهادی و شهاب حسینی از جشنواره کن دو جایزه کسب کردند. در همین خصوص یکی از تفریحات مردم در فضای مجازی، شوخی با گفته های مجری برنامه هفت بود، که در ماه‌های اخیر خودش و برنامه‌اش، دستمایه لطیفه‌های فراوانی هستند.  از سوی دیگر افخمی فردای برنده شدن فرهادی و شهاب حسینی، یادداشت دیگری این بار در روزنامه هفت صبح منتشر کرد و با تاکید به سخنان قبلی اش ادعا کرد حرف همان است که گفتم، و کن جشنواره دگرباش هاست و به ارزش هنری فیلم ها جایزه نمی دهد.

در ادامه این ماجرا، مرجان شیرمحمدی همسر بهروز افخمی نیز وارد داستان شد و در دفاع از شوهرش یپستی اینستاگرامی منتشر کرد و حمله ای به بهرام رادان کرد.

ماجرا اما وقتی جالبتر شد که افخمی امروز یادداشتی منتشر کرد و جایزه اصغر فرهادی و شهاب حسینی را به آنها تبریک گفت و نوشت فرهادی با این جایزه خود را در بالاترین سطح فیلمسازی دنیا ثبیت کرد.

اما حالا ماجرا از این هم جالب تر و بامزه تر شده است چرا که حالا افخمی در مصاحبه ای با هفته نامه تماشاگران امروز، مدعی شده است که او به فرهادی کمک کرده تا جایزه کن را ببرد!

افخمی در این باره می گوید:

با بحث دگرباش ها به فرهادی کمک کردم جایزه بگیرد.

بهروز افخمی خودش سال‌ها قبل با فیلمش به جشنواره کن رفته بود که به موفقیتی دست نیافته بود.

 تمام این ماجرا و اتفاق‌ها، جدی و واقعی است.

«با طرح بحث دگرباش‌ها، به اصغر فرهادی کمک کردم در کن جایزه بگیرد»!/ ادعای تازه افخمی مجری
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:54 - 1395/03/06
باسلام جایزه کن مبارک غربگرایان وحامیان آن یه تارموی امثال کیمیایی وحاتمی کیارابه صدتاازین جایزه هانمی دم اینها همش سیاسی است مابه کشورو انقلاب خودمان وشهدایمان افتخارمیکنیم آنها به یه مشت جام وکاپ .بد نشان دادن جامعه وگرفتن جام ارزشی ندارد
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1395/03/06
نه این که کیمیایی و حاتمی کیا سیاسی نیستن!
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1395/03/06
چه خوب میشه ما به کسانی که باعث شادی و سربلندی ملت ایران میشن افتخار کنیم نه اینکه ...
پاسخ ها
user
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۷
نگران نباش عزیزم 90 در صد ملت فهیم ایران به این هنرمندان افتخار می کنند
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1395/03/06
در همه اقشار حسود وجود دارد طبیعی است. از لحاظ روانشناسی کسانی که دید منفی نسبت به موفقیت دیگران دارند انسانهای سالمی نیستند.
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1395/03/06
زنده با فرهادی،
افرین ب شرفشون که واقعیت زندگی مردم فیلم کردن،ن رویای خودشون از ایران گل و بلبل،نکنه اتتظار داشتید ده نمکی جایزه بگیره با فیلم مسخره اخراجی ها!!!!
Iran, Islamic Republic of
18:21 - 1395/03/06
افخمی و همسرش مهره های سوخته سینمای ایران هستند.
طبیعیست که موفقیت دیگران انها را ازار میدهد.
من پیشنهاد میکنم به روانکاو مراجعه کنند.
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1395/03/07
از آقای افخمی بعیده که این طور خودشون رو سوژه خنده مردم و رسانه ها بکنه ایشون هم کار های خوبی در کارنامه هنریشون دارن ولی به عنوان یک سینماگر باید حسادت رو کنار بزارن و اینو قبول کنن که هنرمند زمانی محبوب میشه که فارغ جانب داری های سیاسی کنار ملت باشن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج