همسر جانی دپ یک کمدین را دادگاهی کرد
۳۳۷۱۲۵
۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۷
۱۳۳۲۷
کار جدایی امبر هرد بازیگر جوان و همسر جانی دپ که تقاضای طلاق کرده بالا گرفته و او پس از شوهرش حالا یک کمدین را به دادگاه کشانده است.
روزنامه بانی فیلم: کار جدایی امبر هرد بازیگر جوان و همسر جانی دپ که تقاضای طلاق کرده بالا گرفته و او پس از شوهرش حالا یک کمدین را به دادگاه کشانده است.

به نقل از ورایتی، قضیه از این قرار است که داگ استانهوپ به خاطر این که گفته امبر هرد قصد تحت فشار قراردادن همسرش را دارد، گرفتار شکایت قضایی شده است.

همسر جانی دپ یک کمدین را به دادگاه می‌کشاند

این کمدین مطلبی برای سایت سینمایی «د رپ» با عنوان «جانی دپ مورد اخاذی امبرهرد واقع شده، و می‌گویم ازکجا می‌دانم» نوشته و همین نامه موجب شده تا امبر هرد وی را نیز به دادگاه بکشاند.

از وی توسط دادخواستی که جمعه به دادگاهی در آریزونا تسلیم شد برای نوشتن این نامه شکایت شده است.

امبرهرد هفته پیش با صورتی سیاه وارد دادگاه شد تا دادخواست خودش علیه همسرش جانی دپ را با حرارت بیشتری به جریان بیندازد و این کمدین که ستون نویس مهمان سایت د رپ است، در باره این رفتار نوشت او چنین چیزی را صحنه‌سازی کرده تا بازیگر مشهور را وادار کند با درخواست طلاق او موافقت کند.
خانم هرد این حرف را افترا خوانده که از روی ناآگاهی مطرح شده و به همین دلیل این کمدین را به دادگاه کشانده و گفته است او کاملا اشتباه چنین برداشتی کرده است.

وی در دادخواست نوشته استنهوپ از دوستان نزدیک جانی دپ است و به همین دلیل این مطلب را نوشته تا با تلاشی سازمان‌یافته او را زیر سوال ببرند. وکیل وی به همین دلیل اعلام کرده خانم هرد بیشترین حمایت را از هیات ژوری می‌خواهد و همه مبلغی را که دریافت کند به خیریه‌ای که علیه خشونت خانگی فعالیت می‌کند، خواهد بخشید.

در دادخواست هرد علیه همسرش ادعا شده او بارها اشیای مختلف را به سوی همسرش پرت کرده بود و هرد بارها به سوی همسرش بازگشت و او را بخشید به این امید که دیگر این کار تکرار نشود. این در حالی است که جانی دپ به تازگی با موضوع فوت مادرش روبه رو شد و درگیری اصلی این دو همان زمان رخ داد.