چرا استقلال رضایت‌نامه شهباززاده را نمی‌دهد؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کلاسینو_1
زمردی_داخلی1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر نداف کرمانی 1
کلاسینو_3
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 3
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_4
دکتر نداف کرمانی 4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی 2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۵۳۰۸۰
۲۳ تير ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۵
۸۷۰۳
در حالی که سجاد شهباززاده حدود 3 هفته است که در تمرینات استقلال شرکت نمی کند و البته قصد حضور در آلانیا اسپور را دارد، مسئولان باشگاه استقلال هنوز حاضر نشده اند رضایت‌نامه این بازیکن را صادر کنند، موضوعی که خشم مهاجم فصل گذشته آبی‌ها را به همراه داشته است.
ورزش سه: سجاد شهباززاده دیگر تمایلی به حضور در استقلال ندارد اما مذاکراتش با مدیران باشگاه استقلال در روزهای گذشته به بن‌بست خورده است و این موضوع باعث شده که نه در تمرینات آبی‌ها شرکت کند و نه از نظر قانونی بتواند با آلانیا اسپور قرارداد امضا کند.

اما شهباززاده ادعا می‌کند که مسئولان باشگاه استقلال از نظر قانونی و اخلاقی باید رضایت‌نامه‌اش را صادر کنند در حالی که مدیران این باشگاه ملاحظاتی برای خود دارند که راضی به انجام این کار نشدند. مهمترین دلیل این است که علیرضا منصوریان به شدت به حضور شهباززاده در جمع آبی‌پوشان اعتقاد دارد و به مدیران باشگاه اعلام کرده است که تمام تلاششان را برای نگه داشتن او انجام بدهند. اما این تمام ماجرا نیست؛ بندهایی در قرارداد شهباززاده وجود دارد که او برای جدایی از این تیم باید با مسئولان باشگاه استقلال به توافق برسد.

اولین موضوع این است که در نامه‌ای که باشگاه استقلال به آلانیا اسپور ارسال کرده است، آمده که آنها برای مذاکره با باشگاه استقلال باید به تهران بیایند و با مسئولان این باشگاه مذاکره کنند که تا حالا مدیران این باشگاه ترکیه‌ای جواب نامه‌ای به آبی‌ها نداده‌اند. در این شرایط طبیعی است که مدیران نقل و انتقالات باشگاه استقلال نمی‌خواهند ریسک کنند و رضایت‌نامه شهباززاده را صادر کنند چراکه ممکن است این مهاجم با کیفیت سر از تیمی ایرانی دربیاورد و در واقع با این تصمیم حریفان استقلال در راه قهرمانی قدرتمند بشوند.

نکته دوم این است که مسئولان باشگاه استقلال اعتقاد دارند که شهباززاده تمام موفقیت خود را در فوتبال مدیون باشگاه استقلال است چراکه او در رده ملی توفیق چندانی نداشته است و به همین دلیل حق این باشگاه است که از انتقال او درآمدزایی کند. استقلال برای صدور رضایتنامه شهباززاده چیزی حدود یک میلیارد تومان از این بازیکن درخواست کرده است اما او حاضر نیست چنین مبلغی را به استقلالی‌ها بدهد.

نکته سوم این است که در قرارداد شهباززاده آمده که او در صورت دریافت پیشنهاد خارجی باید 30درصد از مبلغ قراردادش را به باشگاه استقلال بدهد و از این تیم برود اما او در این مدت تخلفاتی انجام داده است که باید به خاطر آنها جریمه شود. به گفته مدیران استقلال در قرارداد این بازیکن بندی وجود دارد که به واسطه آن او نمی‌تواند خودش با باشگاهی وارد مذاکره شود و شهباززاده طبق این بند از قراردادش باید مذاکراتش با باشگاه آلانیا اسپور را از طریق استقلال انجام می داد.

بند دیگری که در قرارداد این بازیکن وجود دارد این است که شهباززاده در صورت وارد کردن خسارت به باشگاه استقلال جریمه می شود و او به دلیل غیبت غیرموجه در تمرینات آبی‌ها مشمول این جریمه می شود.

جالب است که مسئولان استقلال ادعا می‌کنند که طلب شهباززاده از این باشگاه چیزی در حدود 600 میلیون تومان است و او در صورتی که بخواهد از استقلال جدا شود و به باشگاه آلانیا اسپور برود، باید 400 میلیون تومان پول نقد به این باشگاه پرداخت کند که این موضوع محل بحث طرفین است.

هرچه که هست با طولانی شدن ماجرای شهباززاده و استقلال به نظر می‌رسد 2 طرف ضرر می‌کنند چراکه شهباززاده احتمال دارد پیشنهاد آلانیا اسپور را از دست بدهد و استقلال هم فصل آماده‌سازی خود را رو به اتمام می‌بیند و در صورتی که شهباززاده بخواهد در این تیم بماند، زمان زیادی طول می‌کشد تا این بازیکن به شرایط بازی برسد.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
زمردی_فوتر اصلی
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی