فیلم: نمایشگاه مرسدس بنز در پاریس
۳۵۳۳۷۶
۲۴ تير ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۷
۱۲۶۶۴
به مناسبت 130 سالگی شرکت خودروسازی مرسدس بنز نمایشگاهی از انواع خودروهای این شرکت مشهور در پاریس برگزار شده است. این نمایشگاه یک‌ روزه 12 ژوئیه (22 تیر) در گراند پالاس واقع در شانزه‌ لیزۀ پاریس افتتاح شد.
وب سایت پرس تی وی: به مناسبت 130 سالگی شرکت خودروسازی مرسدس بنز نمایشگاهی از انواع خودروهای این شرکت مشهور در پاریس برگزار شده است. این نمایشگاه یک‌ روزه 12 ژوئیه (22 تیر) در گراند پالاس واقع در شانزه‌ لیزۀ پاریس افتتاح شد.

در نمایشگاه «ستاره‌های زیبا» که اشاره به نشان تجاری این شرکت دارد 80 نوع مختلف بنز از سال 1886 تا 2016 به نمایش گذاشته شد. بازدیدکنندگان و علاقمندان به صنعت خودروسازی از این نمایشگاه استقبال کرده و به تماشای مدل‌های مختلف بنز در گذشته، حال و آینده پرداختند.

 استفان بوته، مدیر فروش شرکت مرسدس بنز در فرانسه، گفت: «ما در حال برنامه‌ریزی برای 130 سال آینده هستیم و خودرویی که پشت سر من قرار دارد گواهی بر این ادعا است. طرح ما (برای این نمایشگاه) این است که نسل‌های آیندۀ بنز را به نمایش بگذاریم.»

کارل بنز، شرکت مرسدس بنز را در آلمان راه‌اندازی کرد. این شرکت در زمینۀ طراحی و ساخت انواع خودرو با مدل‌ها و کارکردهای مختلف فعالیت می‌کند.


در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
فیلم: نمایشگاه یک روزۀ مرسدس بنز در پاریس
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج