درخشش «فصل فراموشی فریبا» در آمریکا
۳۵۴۲۹۱
۲۶ تير ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۵
۴۷۱۲
فیلم سینمایی «فصل فراموشی فریبا» در جشنواره CINE GOLDEN EAGLE AWARDS نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم شد.
روزنامه بانی فیلم: فیلم سینمایی «فصل فراموشی فریبا» در جشنواره CINE GOLDEN EAGLE AWARDS نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم شد.

«فصل فراموشی فریبا» نامزد دریافت عقاب طلایی آمریکا

به نقل از روابط عمومی فیلم، در پنجاه و نهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم CINE GOLDEN EAGLE AWARDS که به جشنواره عقاب طلایی آمریکا مشهور است فیلم سینمایی «فصل فراموشی فریبا» به تهیه کنندگی و کارگردانی عباس رافعی در بخش مسابقه این فستیوال نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم سینمایی شد. این جشنواره یکی از قدیمی ترین جشنواره های سینمایی است و از سال 1975 در شهر واشنگتن آمریکا در سه بخش سینمای حرفه ای، سینمای مستقل و سینمای نوظهور شش دهه است که برگزیدگانش را انتخاب می کند.

رافعی درباره حضور «فصل فراموشی فریبا» در این فستیوال به بانی فیلم گفت: «خوشحالم که توانسته ام فیلمی از سینمای ایران را در جشنواره ای که پیش از این فیلم های کلاسیک و به یاد ماندنی چون گلادیاتور و کاندیداهای میسوری و فرار از آلکاتراز و فارغ التحصیل و باب دیلن و فهرست شیندلرو جنگ ستارگان و… در آن حضور داشته اند را به نمایش بگذارم. جشنواره ای که از نوع انتخاب فیلم هایش مشهود است سینمای کلاسیک و داستانگو را ترویج می کند».

«فصل فراموشی فریبا» پیش از این شصت و سه حضور بین المللی داشته و سی و چهار جایزه بین المللی برای سینمای ایران به ارمغان آورده است.

ساره بیات، امین زندگانی، شهین تسلیمی، عباس شجاع، هومن کیایی، ژیلا آل‌رشاد و… بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

ساخته رافعی داستان زندگی زنی را روایت می کند که گذشته نامتعارفش سایه بر روی زندگی عاشقانه اش انداخته و تلاش او برای فرار از این گذشته، سرنوشت نافرجامی را برای او رقم می زند…
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج