فتح الله زاده در آلمان چه می کند؟
۳۵۹۲۹
۲۲ آبان ۱۳۹۱ - ۱۵:۵۰
۲۹۸۸
علی فتح الله زاده می گوید در آلمان به دنبال رفقای قدیمی اش می گردد.
خبرآنلاین: علی فتح الله زاده می گوید در آلمان به دنبال رفقای قدیمی اش می گردد.

مدیرعامل استقلال که به در آلمان به سر می برد در گفت و گویی از آخرین تحولات تیمش سخن گفت. شوک مصدومیت ناگهانی جانواریو که به نظر می رسد در بازی محلی در کشورش اتفاق افتاده ، برای استقلالی ها سخت و گران بوده است.

 مدیر آبی ها در این باره می گوید:« به هر حال این اتفاق بدی است. من دقیقا نمی دانم فابیو چطور مصدوم شده. او وقتی از اینجا رفت سالم بود. اگر مصدومیتش به دلیل این باشد که در برزیل به او ضربه زده باشند ، این کار کاری درست و اخلاقی نیست.

 درست است که پولش کمی عقب افتاد اما تلاش زیادی کردیم تا سرانجام پولش را بپردازیم. به هر حال این پولی هم که گرفته در حقیقت حقش بوده. درصد اول قراردادش را گرفته است. به هر حال اگر او کم توجهی کرده و در برزیل بازی کرده باشد و این بلا سرش آمده به نظرم به نوعی کم لطفی کرده است.

 او یکی از وزنه های تیم ماست که رویش خیلی حساب کردیم و نبودش به ما خیلی ضربه می زند. امیدوارم که اقلا تا یک ماه دیگر به تیم مان اضافه شود.


او درباره سفرش به آلمان و بلژیک هم گفت:« فعلا آلمان هستم و سراغ دوستان قدیمی ام در باشگاه های بزرگ مثل بایرلورکوزن را می گیرم. می خواهم اگر بشود چند بازی دوستانه را با آنها ردیف کنم و می گردم ببینم در این بی پولی می توانم چند مشتری برای بازیکنان جوان تیمم پیدا کنم که بفرستم شان بیایند آلمان برای پیشرفت. بعد هم که قرار است بروم برای این جشنواره اینوا در بروکسل.»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج