شب کاملا ایرانی با کت یادگاری
۳۵۹۶۲۰
۰۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۴
۴۲۶۷ 
معتمدی وحدت را خوشحال کرد
تازه ترین کنسرت محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی در حالی با همراهی گروه «خنیاگران مهر» در تالار وحدت برگزار شد که مخاطبان از این کنسرت ابراز رضایت داشتند.
خبرگزاری مهر: تازه ترین کنسرت محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی در حالی با همراهی گروه «خنیاگران مهر» در تالار وحدت برگزار شد که مخاطبان از این کنسرت ابراز رضایت داشتند.

شب کاملا ایرانی با کت یادگاری/ معتمدی وحدت را خوشحال کرد

 محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی در تازه ترین کنسرت خود که سه شنبه شب پنجم مرداد ماه با همراهی گروه «خنیاگران مهر» به آهنگسازی بهزاد عبدی در تالار وحدت برگزار شد، در حضور تعداد زیادی از هنرمندان شب خاطره انگیزی را برای مخاطبان موسیقی ایرانی رقم زد.

این خواننده قبل از آغاز برنامه که با استقبال پرتعداد مخاطبان همراه بود، ضمن تقدیر از حضور هنرمندان پیشکسوت در این کنسرت به پوشش جدید خود در این کنسرت اشاره کرد و گفت: کتی که امشب برای پوشش خودم استفاده کردم اهدایی کورس سرهنگ زاده است که طی سال های گذشته در کنسرت ها از آن استفاده کرده اند و این برای من بسیار هدیه و یادگاری ارزشمندی است. البته با توجه به تفاوت سایز من و استاد تغییراتی روی آن انجام گرفته اما با این حال بسیار خوشحالم که امشب در کنار این هنرمند بزرگ و شما عزیزانی که در تالار حضور پیدا کردید می توانم در خدمت شما باشم.

در بخش اول کنسرت که توسط تیم اجرایی کنسرت سعی شده بود از طراحی صحنه ای با نشانه های کاملا ایرانی استفاده شود گروه قطعات «پرواز» به آهنگسازی بهزاد عبدی و تکنوازی قانون صدا سدیفی، «بشنو از نی» با شعر مولوی و آهنگسازی بهزاد عبدی، «با باران می رقصد» به آهنگسازی بهزاد عبدی و تکنوازی قیچک شیما شاه محمدی، «در محاصره» با شعر کاظم بهمنی و آهنگسازی بهزاد عبدی، «ماه، سکوت و تو» به آهنگسازی بهزاد عبدی و تکنوازی نیوشا بریمانی، «سخن عشق» با شعر محمد علی بهمنی و آهنگسازی بهزاد عبدی و «رسوای دل» با شعر رهی معیری ، آهنگسازی علی تجویدی و تنظیم بهزاد عبدی را برای مخاطبان اجرا کرد که با توجه به ساختار متفاوت ارکستر و اجرای قابل قبول معتمدی روی قطعه هایی که حال و هوای نوستالژیکی برای تماشاگران داشت، این بخش با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد.

شب کاملا ایرانی با کت یادگاری/ معتمدی وحدت را خوشحال کرد

معتمدی در بخشی از کنسرت «خنیاگران مهر» بیان کرد: به سهم خودم از تمامی عزیزانی که با حمایت از این گروه، دِین خودشان را به زن هنرمند ایرانی ادا کردند تشکر می کنم. بانوان ایرانی به ویژه آنهایی که در حوزه موسیقی فعالیت می کنند همواره هنرمندانی صبور بوده اند. زنان ایرانی همیشه پرچمدار اصالت‌ها، باورها، صبر و بردباری بوده‌اند که بنده به سهم خودم از این بانوان گرامی که من را به عنوان خواننده گروه انتخاب کرده‌اند، تشکر می‌کنم.

در بخش دوم کنسرت هم قطعه های «تک سوار» به آهنگسازی بهزاد عبدی و تکنوازی تار هیلا فیض پور، «از یاد رفته» با شعر سعدی و آهنگسازی بهزاد عبدی، «حیرانی» با شعر حافظ و آهنگسازی بهزاد عبدی، «بزمان» به آهنگسازی بهزاد عبدی و تکنوازی رباب ترگل خلیقی، «شورج بار» به آهنگسازی زوینار هوانسیان و تنظیم بهزاد عبدی، «خوشه چین» با شعر کریم فکور، آهنگسازی روح الله خالقی و تنظیم بهزاد عبدی و «طرحی نو» با شعر حافظ و آهنگسازی بهزاد عبدی و در نهایت اجرای دوباره «بشنو از نی» برای علاقه مندان اجرا شد که این بخش نیز با تشویق مستمر تماشاگران، شب خاطره انگیزی را برای آنها رقم زد.

کوروس سرهنگ زاده، منیژه گلچین، بهروز شعیبی، شیرین یزدانبخش، معصومه کریمی، رضا حداد، کاظمم بهمنی، میدیا فرج نژاد، سید محمود رضوی، پیروز ارجمند، میلاد عمرانلو، حجت اشرف زاده، ناصر فرهودی از جمله هنرمندانی بودند که از کنسرت شب گذشته گروه «خنیاگران مهر» دیدن کردند.

عسل ملک زاده دف و دایره، مهرناز دبیرزاده تنبک و سازهای کوبه ای، شیدا قاضی نی، نیوشا بریمانی کمانچه و سرپرست گروه، صدا سدیفی قانون، رخساره رستمی عود، شیما شاه محمدی قیچک آلتو، نازنین روستا قیچک آلتو، نگین زاده وکیلی قیچک بم، هیلا فیض پور تار، بهاره حیدری بم تار، ترگل خلیقی تار و رباب گروه نوازندگان و بهزاد عبدی آهنگساز، فرزام شکاری مدیر اجرایی، ماهان حیدری مدیری هنری و کارگردان تصویری، مازیار ملکی طراح لباس، فرهاد بزازیان عکاس، ناصیر نصیری طراح گرافیک، مینا تیموری دستیار کارگردان ، مینا عبدی مدیرروابط عمومی گروه اجرایی کنسرت گروه «خنیاگران مهر» را تشکیل می دادند. عکس‌های اجرا از علیرضا قدیری است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج