مهناز افشار
۳۶۷۴۴
۱۳ آذر ۱۳۹۱ - ۱۴:۵۳
۱۷۵۶۲۱
زندگینامه مهناز افشار
مهناز افشار در خرداد ۱۳۵۶ در تهران به دنیا آمد و متولد سال مار است.

 
آخرین اخبار و مطالب در مورد مهناز افشارنام و نام خانوادگی :
  مهناز افشار

تولد : ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ ( سن : 35 سال )

وضعیت تاهل : مجرد

محل زندگی : تهران

شروع فعالیت هنری : از سال ۱۳۷۶


مهناز افشار

مهناز افشار در خرداد ۱۳۵۶ در تهران به دنیا آمد و متولد سال مار است.

مهناز افشار در کودکی خیلی شیطنت می کرد و همیشه دوست داشت بوفه دار مدرسه باشد، یک بار بخاطر شیطنت های فراوانش دو روز از مدرسه اخراج شد، عاشق آتاری مخصوصا بازی دزد و پلیس بود و ... به تماشای کارتون علاقه فراوانی داشت و از سیندرلا، صدویک سگ خالدار، پلنگ صورتی، مورچه و مورچه خوار، سند باد، باربا پاپا، بامزی، هاچ زنبور عسل، خانواده دکتر ارنست و جودی ابوت بعنوان کارتونهای دوست داشتنی کودکی اش یاد میکند.

مهناز افشار


رشته تحصیلی  مهناز افشار در دبیرستان علوم تجربی بود و برای ادامه تحصیل بمدت چهار سال در یک موسسه غیر انتفاعی به تحصیل در رشته تدوین پرداخت.

بازیگری  مهناز افشار از تلویزیون و با مجموعه تلویزیونی (عشق گمشده) در سال ۱۳۷۶ آغاز شد.

شباهت بیش از حد  مهناز افشار به فائقه آتشین (گوگوش) باعث شد تا قبل و بعد از اکران فیلم « شور عشق » سوژه اول مطبوعات باشد. بعد از مدتی جنجال مطبوعاتی و پس از توقیف فیلم « خاکستری » مدتی از او خبری نبود. تا اینکه پس از یکسال با بازی در فیلم « نگین » به سینما بازگشت.

مهناز افشار با فیلم (دوستان) به کارگردانی علی حاتمی در سال ۱۳۷۷ به سینما راه یافت به اتفاق محمد رضا گلزار با حضور در فیلمهای (کما)، (زهر عسل)، (۱۳ گربه روی شیروانی)، ( تله)، (آتش بس) و (کلاغ پر) به نوعی میتوان گفت که یک زوج هنری تشکیل داده بودند.

شایان ذکر است که فیلمهای یاد شده همگی از پر فروشهای زمان خود بوده اند.

به اعتقاد  مهناز افشار بازی رئال خیلی سخت تر از انواع دیگر است در حالیکه مخاطبان سینما به دیدن وی در فیلم هایی که صرفا گیشه را مد نظر داشتند عادت کرده بودند، مهناز افشار با ایفای نقش کوتاهی در فیلم "سالاد فصل” نشان داد که توانایی هایش بسیار بیشتر از حضور صرف در این فیلمهاست و با بازی در (آتش بس) مهر تاییدی بر این مدعا زد برای قبول یا رد یک پیشنهاد با تهمینه میلانی، فریدون جیرانی و محمدرضا شریفی نیا همیشه مشورت میکند و اعتقادی به داشتن مدیر برنامه ندارد.

مهناز افشار حضور در "دعوت” حاتمی کیا را برای خودش اتفاق بزرگی میداند و از این اتفاق ابراز خوشحالی میکند. قرار بود در سریال "شمس العماره” به کارگردانی سامان مقدم ایفای نقش نماید اما از حضور در این کار تلویزیونی انصراف داد. دلیل این انصراف جراحی دهان و لثه ذکر شد.

در سالهای اخیر از  مهناز افشار بعنوان پولسازترین سینمای ایران یاد شده و حضورش در هر فیلم با فروش خوبی مواجه بوده است.

مهناز افشار در میان ورزشها به اسکی و شنا علاقه دارد و به آنها می پردازد و البته والیبال هم جزء ورزشهای مورد علاقه ی اوست. در بیشتر نقشهایی که بازی کرده به ارائه کاراکتر یک دختر شوخ و اجتماعی و برون گرا می پردازد.

مهناز افشار کاراکترهای خاکستری را به نقشهای کاملا مثبت و کاملا منفی ترجیح میدهد و معتقد است خاکستری بودن یک کاراکتر کمک میکند که تماشاگر تا انتهای فیلم برود و منتظر کشف جدیدی باشد. همیشه دوست داشت نقشهای متفاوت و عجیب غریب بازی کند و می گوید: "آرزویم این است که نقش آنتونی کویین در گوژ پشت نتردام را بازی کنم."

مهناز افشار می گوید تبریک تولد بهترین شادباشی است که تاکنون شنیده است و به معنای واقعی تولد را دوست دارد. خود را خیلی شکمو میداند و غذا خوردن را هم دوست دارد و می گوید: "به نظرم دست پختم عالی است چون به دلیل شکمو بودنم برای غذا پختن وقت می گذارم و طعم غذا هم برایم اهمیت فراوانی دارد” غذاهای مورد علاقه اش لوبیا پلو و ماکارونی است و به خاطر همین علاقه این غذاها را خیلی خوب می پزد.

مهناز افشار می گوید در زندگی همه چیز را فقط از خدا میخواهم و بس.

مهناز افشار مدتی شوی لباس داشت اما به خاطر وقت گیر بودنش از این کار صرف نظر کرد. در سینما به قسمت و اتفاقات ناشی از آن که برای آدمها رخ میدهند اعتقاد دارد و می گوید "من معتقدم که مسیرم مشخص شده است.” در کودکی از کارهای سخت که هیجان زیادی داشت لذت میبرد و به همین دلیل هیچوقت دوست نداشت دکتر یا مهندس شود بلکه میخواست راننده کامیون باشد.

مهناز افشار پس از اینکه بازی در فیلم "امشب شب مهتابه” را به پایان رساند در آفریقای جنوبی فیلم کوتاهی با عنوان "سیاه و سفید” پیرامون زندگی نلسون ماندلا ساخت که در آن موضوع آپارتاید را مورد توجه قرار داده است.

اگر قرار باشد برای معرفی دنیا به فضایی ها یک فیلم را انتخاب کند آن فیلم "اشکها و لبخندها” خواهد بود.

مهناز افشار عاشق تزیینات منزل است و دوست دارد هر چند سال یکبار فضای جدیدی برای خانه طراحی کند. همیشه وقتی فیلمهای خودش را می بیند احساس می کند راضی نیست و انگار خودش را در فیلمها دوست ندارد.

در اسفند ۱۳۸۶ در حمایت از کودکان کار بخشی از دستمزد یکی از فیلمهای خود را به آموزش این کودکان هدیه کرد. اعتقاد دارد که اتفاقهای خوب برایش دیر رخ داده اند اما با این حال خوشحال است که پله پله جلو میرود و پیشرفت میکند.

مهناز افشار جنگ را ترسناک ترین پدیده در دنیا می داند. در تنها دوره برگزاری مراسم زرشک زرین سینمای ایران فیلم” شور عشق” جایزه زرشک زرین را دریافت کرد. وی که در این فیلم بازیگر نقش اول بود اعتقاد دارد اختصاص یافتن زرشک زرین به "شور عشق” باعث شد که فیلم دیده شود. پول را خیلی دوست دارد و شاید عجیب باشد که به خرج کردنش ، چه برای خودش و چه اطرافیانش ، هم علاقمند است.

 مهناز افشار تا قبل از حضور در فیلم "دعوت” تجربه اسب سواری نداشت و برای ایفای نقشی که در این فیلم داشت قبل از هر کاری به سوار کاری رفت.
عکس های مهناز افشار ( در نقش های مختلف)

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار


عکس های مهناز افشار


مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار


مهناز افشارمهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار خواننده شد

موج گرایش هنرمندان عرصه سینما به سمت موسیقی ادامه دارد و از قرار معلوم محبوبیت و گستردگی مخاطب دنیای موسیقی، ولع حضور هنرمندان عرصه سینما در این وادی را بیش از پیش افزایش داده است.

پس از امین حیایی، محمد رضا گلزار، شهاب حسینی، نیکی کریمی و… در تازه ترین تجربه هنرمندان در دنیای موسیقی ، « مهناز افشار» به عنوان همخوان و دکلمه کننده ترانه ها در آلبوم جدید روزبه نعمت اللهی حضور یافته و این عرصه را نیز تجربه کرد.

این در حالی ست که از مدت ها قبل خبر حضور این بازیگر توانا در آلبوم «بهران رادان» به گوش می رسید که با تائید این خبر از سوی مدیر هنری آلبوم رادان ، خبر حضور  مهناز افشار در آلبوم روزبه نعمت اللهی می تواند جالب توجه باشد.

آلبوم نعمت اللهی «رویای روزهای بارانی» نام دارد که با 13 قطعه با اشعاری از مولانا، نیما یوشیج، اخوان ثالث، میثم یوسفی، لیلا رضایی، حسین غیاثی، مسرور نعمت الهی و شاهکار بینش پژوه و حضور موزیسین هایی چون رضا تاجبخش، فردین قره گزلو، پیام قربانی و مرتضی ساعدی در آخرین مراحل تولیدی اش به سر می برد و تا اواخر آبان ماه در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد....

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشارمهناز افشار

و خدایی که در این نزدیکیست

و بالاخره کنسرت خیریه برای کمک به هموطنانمون در آذزبایجان با همه سختیهایش برای اجرایی شدن و مشکلات در مسیر کار ،انجام شد و این انجام شدن را مدیون حضور گرم و پر مهر شما هوطنانمون و دوستانمون میدانم ...از تک تک مردم عزیزمون تشکر میکنم از حضور هنرمندان بسیار خوبمان ،استاد انوشیروان روحانی . آقای علی معلم ،آقای سیاوش طهمورث ،اقای حامد بهداد .آفای سامان مقدم ،اقای رامبد جوان...

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشار
مهناز افشار

دسپينا افشار برادر زاده مهناز افشار

مهناز افشارمهناز افشار

تو این روزهای عجیب، تو این روزهای خسته از گرانی، تحریم، دلار، تو این روزهای سرد ورزقان و هموطنان درد کشیده ام ...

تو این روزهای توقیف فیلمهای هنرمندان، به جای حمایت و خسته نباشید گفتن، صاحب نظرهایی که میتوانند کمی مهربانتر نظر بدهند و حکم، تواین روزهایی که دلخوش به امید هستم و نگاهم به دنبال اندک روشنایی میدود دلم گرم است به انسانهایی که ...

میخواهند جای خالی‌ را با نیکوکاری پر کنند

گرمای وجودشان از آخرین دلیل هاست برای این که یخ نبندم و بی تفاوت نباشم ...

خسته نباشید دوستان حامی...

ممنون که یادآوری میکنید ...

مهناز افشار

مهناز افشار

مهناز افشارمهناز افشار


مهناز افشار ( جوایز کسب شده )

جوایز سیمرغ بلورین

سیمرغ بلورین بهترين بازيگر نقش مکمل زن / سعادت آباد/ بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر / ۱۳۸۹

جوایز جشن سینمای ایران

تنديس حافظ بهترين بازیگر نقش اول زن / طبقه سوم/ دوازدهمين جشن سينمايي دنياي تصوير / ۱۳۹۰

دیپلم افتخار بهترين بازیگر نقش اول زن / طبقه سوم/ چهارمین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران / ۱۳۸۹

جوایز دیگر

دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن بخش نگاه نو/ برف روی کاج‌ها/ سی‌امین جشنواره فیلم فجر / ۱۳۹۰
فیلم هایی که تا کنون  مهناز افشار ایفای نقش کرده است به شرح ذیل می باشد :

1- از تهران تا بهشت (۱۳۹۱)

۲ - هيچ كجا هيچكس (۱۳۹۱)

۳ - برف روي كاج ها (۱۳۹۰)

۴ - پل چوبي (۱۳۹۰)

۵ - يه عاشقانه ساده (۱۳۹۰)

۶ - سعادت آباد (۱۳۸۹)

۷ - قصه پريا (۱۳۸۹)

۸ - پوپك و مش ماشاالله (۱۳۸۸)

۹ - طبقه سوم (۱۳۸۸)

۱۰ - امشب شب مهتابه (۱۳۸۷)

۱۱ - پسر آدم، دختر حوا (۱۳۸۷)

۱۲ - خاطره (۱۳۸۷)

۱۳ - دعوت (۱۳۸۷)

۱۴ - شبانه روز (۱۳۸۷)

۱۵ - انعكاس (۱۳۸۶)

۱۶ - تسويه حساب (۱۳۸۶)

۱۷ - صد سال به اين سالها (۱۳۸۶)

۱۸ - كلاغ پر (۱۳۸۶)

۱۹ - رئيس (۱۳۸۵)

۲۰ - محاكمه (۱۳۸۵)

۲۱ - آتش بس (۱۳۸۴)

۲۲ - آكواريوم (۱۳۸۴)

۲۳ - تله (۱۳۸۴)

۲۴ - چه كسي امير را كشت (۱۳۸۴)

۲۵ - كارگران مشغول كارند (۱۳۸۴)

۲۶ - سالاد فصل (۱۳۸۳)

۲۷ - سيزده گربه روي شيرواني (۱۳۸۲)

۲۸ - كما (۱۳۸۲)

۲۹ - دختري در قفس (۱۳۸۱)

۳۰ - زهر عسل (۱۳۸۱)

۳۱ - نگين (۱۳۸۰)

۳۲ - خاكستري (۱۳۷۹)

۳۳ - شور عشق (۱۳۷۹)

۳۴ - دوستان (۱۳۷۸)

۳۵ - شيرهاي جوان (۱۳۷۸)

منابع / بیتوته ، خبرآنلاین ، کافه سینما
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 132
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
20:41 - 1391/09/07
سلام همون اندازه که گلزار و حامد بهداد و شهاب حسینی را دوست دارم مهناز افشار را نیز دوست دارم و امیدوارم در تمام مراحل زندگیش موفق باشه
پاسخ ها
ice
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۸
کسی رو از قلم ننداخته باشی یه وقت!!! اوناهم گفتن که شما رو خیلـــــــــــــــی دوس دارن!
شمیم
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۸
گلزار و نیستم هنری نداره ،بقیه رو موافقم یه مثبت میزنم
حسن71
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۸
همه بازیگران را دوست دارم به خاط اینکه برای من بیننده از جون مایه میزارن و زحمت میکشن
ولی این ها که گفتم یکم بهترن راستی شاهرخ استخری و سیاوش خیرابی را جا انداختم
ثنا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
ای بابا دلت خوشه ها کجا واسه من وشما ازجون مایه میزارن اونا واسه شهرت وپیشرفت خودشون تلاش میکنن.زحمت میکشن که پولشو میگیرن.منکه به شخصه هیچ حس خاصی به بازیگرا ندارم چون بازیگری هم یه شغله مثل بقیه شغلا.با بازیگرا هم برخورد داشتم ولی چون حس خاصی نداشتم چیزی هم ابراز نکردم.
حسن71
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۱
ثنا جان این نظر شماست ولی من بازیگری را یه هنر میبینم که هرکسی نمیتونه انجامش بده و فقط ادم هایی که از جونشون مایه میزارن برای این حرفه موفق و دوست داشتنی هستند
بدون نام
-
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۳۰
خانم افشار در تاریخ 29/6/1392 عجب گلی کاشتی! ماندگار شدی.
Iran, Islamic Republic of
10:32 - 1391/09/08
آنچه گرانبهاست هدیه نسیت بلکه محبت است .
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۵
عششششششقم مهناز افشار
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
فقط مهناز
Iran, Islamic Republic of
15:04 - 1391/09/08
سینمای ایران مسئله و بد اموزی دارد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۳
100%
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۳
راست می گه کی اجازه داده خانم تو یکی از فیلما خانندگی کنه؟
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1391/09/08
دوسش دارم، بازیهاش هم قشنگه مخصوصاً آتش بس رو خیلی دوس دارم
خسته نباشی هر جا که هستی و براتون آرزو مؤفقیت دارم
پاسخ ها
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
توفیلم پسر ادم ودخترهوا فوق العاده است
Iran, Islamic Republic of
18:24 - 1391/09/08
kheyli dosesh daram kheyli ghashang bazi mikone tamame filmasho didam fogholadas kheyli ham naze o kshtipe
Iran, Islamic Republic of
19:12 - 1391/09/08
خیلی دوسش دارم بیشتر فیلم هاش رو دیدم واقعا زیباست0 امیدوارم به هر انچه که میخواهید برسید0
Iran, Islamic Republic of
22:30 - 1391/09/08
ham baziton ghashane ham ye khanome shiko ba kelasi hastin va shik posh man ke asheghetonam khaste nabashid.
پاسخ ها
من
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۳
همش ظاهر بینی.... اه
کی آدم میشید
آخه تیپ کردن دیگران چه سودی واسه ما داره؟!!
شاید تیپ کردن واسه جلب توجه باشه
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1391/09/09
من عاشق خانم افشار هستم تمام فیلم هاتونو دیدم هرجای دنیا که هستی براتون ارزوی خوشبختی میکنم دوستون دارم
پاسخ ها
مهناز افشارD:
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۲
مرسي منم براي شما آرزوي خوشبختي مي كنم عزيزم
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1391/09/09
az in adama ke labeshono mikhan zor zori bozorg jelve bedan mesle anjelina joli inghad badam miyad
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1391/09/09
بیشتر فیلمای خانم افشار دیدم .ایشون خیلی جدی هستن تو فیلماشون ومن ازدیدن سریالشون لذت میبرم امیدوارم همیشه موفق باشن
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۲
کدوم سریال بگو ما هم ببینیم؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1391/09/09
واقعا بازیگری ایول هنرمند دوستت دارم مخصوصا توفیلم شور عشق0 عاشقتم
Iran, Islamic Republic of
14:51 - 1391/09/09
dosesh daram ziba efaye naghsh mikone
movafagh bashan
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1391/09/09
man mahnaze afsharo yeki az shkhsiyathaye jazabo jalebi mibinam
khili dosteshon daram ghashang bazi mikonan
enshaalahh k hamishe moaafagh bashan
Iran, Islamic Republic of
15:33 - 1391/09/09
دیگه بااین امین حیایی و رفیقش گلزار بازی نکن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۳
بابا اینا از بس با اینو اون بازی کردن دیگه عفت واسشون نمونده باید از خداش هم باشه با هرکی رسید بازی کنه وگرنه مثل دستمال کاغذی میندازنش دور
Iran, Islamic Republic of
17:01 - 1391/09/09
خیلی باحالی مهناز جون دوست دارم از ته دل. بازیاتم پرفکت پرفکت
Iran, Islamic Republic of
19:13 - 1391/09/09
پیشنهاد میکنم دیگه با گلزار و حامد بهداد و همین حیایی بازی نکن. چون هیچکدومشون هنر بازیگری ندارند.و فقط از نظر عوام خوبند و مشهور.
Iran, Islamic Republic of
19:37 - 1391/09/09
عاااااااااااااااااشقشم
Iran, Islamic Republic of
20:44 - 1391/09/09
بازیگر خیلی خوبی هستی خیلی دوستت دارم عزیزم دوست دارم شما را ازنزدیک ببینم
پاسخ ها
:؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۶
دوست دارم عزیزم؟؟؟ .... شما رو از نزدیک ببینم؟؟؟؟؟ نه به اون نه به این؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1391/09/09
سلام خوب هستین من هم شما وهم فیلمهایتان را خیلی دوست دارم
پاسخ ها
KAMI
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۱
یعنی الان دقیقاً تو این جوی که داره کامنتت رو می خونه ها نه؟!!!!!!
مینا
United States
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۲
kami عالی بود!!!!
سمي
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۲
مرسي شما خوبي؟
بچه ها چطورن؟
خوب چه خبرا؟
Iran, Islamic Republic of
00:13 - 1391/09/10
منم دوسش دارم
United States
03:08 - 1391/09/10
واقعا بی نظیری خیلی دوستت دارم محبوبترین بازیگری از نظر من!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
05:33 - 1391/09/10
دیشب خوابشو دیدم امشبم عکسشو
خواب دیدم نیم متر باهام فاصله داره و تلاش میکنم باهاش عکس بندازم هههممم کاش واقعی بود
پاسخ ها
سمي
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۲
lllllllllllllloooooooooooooollllllllllllllll
saeed
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۷
اره اتفاقا اونم میگفت خواب شمارودیده ولی اومدهرچی گشت نتونست عکستو پیاکنه ناامیدبرگشت
ghazal
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۲
mardom che arezohai darana!!!!
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1391/09/10
از آن جا من يك جنوبم وجنبويهام به خون گرمي معروفند خونگرمي خانم افشاررادوست دارم.
Iran, Islamic Republic of
18:49 - 1391/09/10
mitonam begam az komakeshon be hamvatanan azize va niyaz mand mamnonam
va dostat daram
Iran, Islamic Republic of
21:57 - 1391/09/10
خوب بود مرسی
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1391/09/10
زیاد خوشکل نیستی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۳
اصلا خوشکل نیس
saeed
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۷
دوست عزیز 1عکس ازخودت اپلودکن بریم ببینیم خودت چقدخوشگلی که اینو نمی پسندی
مائده
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۱
تو خوشگلی!
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1391/09/11
به دروغی
پاسخ ها
saeed
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۷
نظری جامع تر ازاین نتونستی بنویسی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۳۰
عالیه خیلی دووووووووووووووووووووووسش دارم
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1391/09/11
عشق من مهناز افشار
خیلی دوست دارم
Iran, Islamic Republic of
14:51 - 1391/09/11
عااااااااااشقشم
Iran, Islamic Republic of
22:02 - 1391/09/11
ازینش خوشم میاد که مثله بازیگرای دیگه در گیر قیافش نیست!!!بازیشم خیلی خوبه!!!
Iran, Islamic Republic of
09:21 - 1391/09/12
mahnaz jon kheili dostdashtani hasti
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1391/09/12
عاشق خودشو و بازیش هستم.عاشق لات بازیش هستم.البته لوتیگریش.
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1391/09/12
اقا سینا اگه ی بازیگر خوب تو عمرت دیدی اونم امین حیایی.هر بازیگری افتخارش باشه اینا بازی کنه.همین طور خانم افشار
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1391/09/12
آبجی منه...یک هنرمند واقعی ، صاف و صادق و خاکی...برخلاف خیلیا...هرجایی که باشه دوسش دارم.
Iran, Islamic Republic of
17:16 - 1391/09/12
اصلا بازی کردنش ب دلم نمیشینه
Iran, Islamic Republic of
21:59 - 1391/09/12
بازیگر باید حس نقشی رو که بازی می کنه به مخاطب انتقال بده که خوشبختانه سرکار خانم افشار استادند همیشه سرافراز وسر بلند باشید
Iran, Islamic Republic of
04:24 - 1391/09/13
kheyli bahat hal mikonam,aslan alaqeie b filmaye irani nadaram,vali filmato dus daram,vali badam miad ba setarehaye halivud khodeto moqayese mikoni,khodet bash
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1391/09/13
چرا نظر من رو منتشر نکردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا که! دیگه مطالبتون رو نمیخونم!!!!!!!!!!!!
مگه فحش و ناسزا گفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
09:57 - 1391/09/13
بابا این گلزار کیه همه میگن گلزار؟دنیا فقط بهرام رادان حسین یاری .لطفا اسم این بازیگرای سلول رو تو سایت نیارین
پاسخ ها
محمود
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۶
کاملا موافقم!خوشم میاد خوش سلیقه ای! اگه این دو نفر رو در نظر نگیریم, تقریبا میشه گفت سینمای ایران بازیگر نداره!(البته منظورم هم نسلهاشون به بعده!نه قبلشون!)
Iran, Islamic Republic of
17:19 - 1391/09/13
من هر چند كه فيلم ها را تماشا مي كنم و خيلي دوست دارم ولي بازيگرها را دوست ندارم.
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1391/09/13
چقدر جلف!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
07:13 - 1391/09/14
فکر میکنم داره پیر میشه یه فکری برای خودش بکنه
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1391/09/14
آن انسانيتي را كه من در بازيكنان و هنرپيشه هاي غربي مي بينم در هنرپيشه هاي ايراني ذره اي ديده نمي شود.
بخدا مهناز افشارم باور کنید
Iran, Islamic Republic of
12:50 - 1391/09/14
ممنونم که بیام دادین از همه تشکر میکنم به خاطر لطفشون حتی اونا که از من خوششون نمیاد بیام همتونو خوندم فدای همتون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۵
دروغ دشمن خداست
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1391/09/14
راست خدایی شو بگم زیاد خوشکل نیست !!!!ولی با نمکه دوست داشتنیه!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1391/09/14
من عاشق زیبایی هستم وزیبا شناس . این زن واقعا زیباست....
پاسخ ها
ghazale
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۲
یا شما معنی زیبایی رو درک نکردین یا کلا بد سلیقه تشریف دارین
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1391/09/14
sanaz jan shoma boro yad begir chejoori engelisi minevisan bad bia nazar bede akhe elnaz shaker doost chi dare ke enghad doosesh darid dokhtar ha faghat be khater ghiyafe hast ke ghiyafe ham nadare kheili bad salighe hastin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1391/09/14
من عاشق مهنازمم مخصوصا فیلم اتش بس رو وتسویه حساب رو
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1391/09/14
ازش بدم میاد
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1391/09/14
aghayoon khanooma
dava nakonin
hagh ba hamatune
aslan khoshgel nis
bazisham khoob niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis
Iran, Islamic Republic of
02:00 - 1391/09/15
فیلم پسرآدم دخترحواتونو دیدم ولی واقعا مجردین؟حیف شما بفکرباشید که زودترازدواج کنیدبه هرحال درتمامی امورزندگیتون موفق باشید.ایام بکام شاد زی.
Iran, Islamic Republic of
03:10 - 1391/09/15
شالتو دربیاری راحتریا.دلم به حال خودم میسوزه که ایناشدن الگوهای ماجوونا.
Iran, Islamic Republic of
10:01 - 1391/09/15
من مزگان و ازت خیلی خوشم میاد مخصوصا ازتیپت و اینکه توی فیلمهات همیشه با اقایون در ستیزی
پاسخ ها
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
دمت گرم
دمت مهنازجونم هم گرم
Iran, Islamic Republic of
10:05 - 1391/09/15
سلام خیلی بازیگر دل چسبی نیست ! ؟
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1391/09/15
man kheili dosesh daram
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1391/09/15
فقط شیطنت خوبی دارد
پاسخ ها
mojtaba
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۷
hasod gheir az in kheili chizaie dige ham dare
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1391/09/15
همه فیلمهاتونو دوست ندارم متاسفانه نقشهاتون کلیشه ای و تکراری شدن اونم شاید به خاطر این هست که با پرویز پرستویی مشورتی در مورد نقشهاتون نداردی شاید
Iran, Islamic Republic of
07:58 - 1391/09/16
باسلام با عرض معذرت نمی خواهم توهینی به کسی بشه فقط می خوام ببینم که چرا در ایران همه بازیگری رو یک هنر می دانند در صورتی که یک نقش (شغل )است که درهریک از فیلم ها یک نقشی به او داده می شود و هرچه که بگذرد نقشها پخته تر می شود یعنی در کارو شغل خود استاد کار وحرفه ای شده است . پس همه درنقش خود در این دنیا روز بروز وارد تر می شویم فقط بدلیل اینکه سینما مخاطب دارد و مورد توجه همگان می باشد .
پاسخ ها
وحید
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۶
راست میگی
ای بازیگر گریه نکن
ماهممون مثل همیم
صبحها که از خواب پا میشیم
نقاب به صورت میزنیم
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1391/09/16
خوب بود جالبه
Iran, Islamic Republic of
12:42 - 1391/09/16
خیلی باهلی
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1391/09/16
مهناز افشار یا هر آدم دیگه هرجا که باشه چه اوج شکوه ج ته خاری فقط آدم بودنشه که دوس داشتنیش میکنه باهات ملاقاتی نداشتم اما میدونم که آدم دوستداشتنیی هستی
Iran, Islamic Republic of
16:08 - 1391/09/16
من ازش متنفرم
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1391/09/16
عالی در حد المپیک
Iran, Islamic Republic of
18:48 - 1391/09/16
man ashegheshaaaaaaaaaam.mesi.fogholade bood
امين ميرزايي
Iran, Islamic Republic of
20:26 - 1391/09/16
من عاشقشم اي كاش ميتونستم يه عكس يادگاري باهاش بندازم خيلي دوسدارم مثل او يه بازيگر بشم
Iran, Islamic Republic of
20:30 - 1391/09/16
دوستایی که منفی (-) میدید اینقدر نسبت به خانم افشار حسادت نکنید.ایشان هم در عرصه هنری و هم در عرصه اجتماعی کارهای بزرگی انجام داده اند . از خودتون سوال کنید که خودتون تو جامعه چه قدمهایی رو برداشتین.
Iran, Islamic Republic of
23:15 - 1391/09/16
خانم افشارحجابت رو رعايت كن
Iran, Islamic Republic of
00:08 - 1391/09/17
slm.man mahnazo kheili dos daram.vasash evereste movafaghiato arezo mikonam.
Iran, Islamic Republic of
10:42 - 1391/09/17
پسرخالم ازش خوشش میاد.من نه
United States
12:55 - 1391/09/17
درسته خوب بازي ميكنه ولي من كلا ازهيچ
كدومشون خوشم نمياد چون بود و نبودشون فرقي به حال ما نداره اونا بازي نكنند يكي ديگه
پاسخ ها
mojtaba azimi
Germany
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۸
bawwwwwwww
onam hamin nazaro nesbat be to dare
to negah nakoni ye digeeee
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
ایول اقامجتبی
Iran, Islamic Republic of
17:22 - 1391/09/17
سلام خیلی زیبایی وبیشتراز همه دوست دارم
Iran, Islamic Republic of
21:00 - 1391/09/17
خداوند همه چیز را به انسان نمی دهد گلزار و افشار فقط ظاهری زیبایی دارند و هنر بازیگری ندارند و در رکود استعدادهای سینمایی حرفی برای گفتن دارند
Iran, Islamic Republic of
22:53 - 1391/09/17
manam kheyli dusetesh daram.eshalah ke hamishe movafagh bashe......
Iran, Islamic Republic of
20:16 - 1391/09/18
به نظر منم زیاد قیافه نداره ولی بازیش خوبه
در مورد الناز شاکردوستم خب هرکی یه نظر و سلیقه ای داره به نظر من الناز خشگلتر از مهناز
خوب بود مرسی
Iran, Islamic Republic of
20:17 - 1391/09/19
میدونستید تا حالا هزار بار داده فیلماشو دیدین
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1391/10/12
عکسها دور بودن
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1391/10/13
چرا نظر منو نميذارين؟
Iran, Islamic Republic of
14:45 - 1391/10/13
faghat mitoonam begam doost dashtani hasti
پاسخ ها
کیانا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۰
باهات حق می دهم
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1391/10/13
به تموم كساني كه عليه خانم افشار حرف زدند ميگم حسود فقط خودشو نابود ميكنه.آخه ايشون چه هيزم تري به شما فروخته كه ازش بدتون مياد يا اصلا هيچوقت اونو از نزديك ديدين؟من با اينكه فقط از تلويزيون ايشونو ديدم اما از حرف زدنش مي فهمم كه علوه بر ظاهري زيبا روح بلندي هم داره برخلاف شما كه...
پاسخ ها
shabnam
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۵
joloye television hame baladan harfaye ghahsang bezananan in honar nist komak kardan be afrade niazmandam ta vahti arzesh dare ke tu bugho karna nakonanesh .mahnaze afsharam ye adame mamuliye mese hame vali kolan ma irania adatemune az adama bot besazim
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1391/10/19
ازمهناز خیلی خوشم میاد چون تو کل انداختن باجنس مخالفش کم نمیاره عاشششششششششششقققققققتتتتتتممممم
پاسخ ها
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
ایول
دمت گرم
مهناز فوق لعاده است
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1391/11/21
ازش بدم میاد.ایییییییییییییییششششششش
Iran, Islamic Republic of
19:33 - 1391/11/26
مهناز جون خیلی نازی عاشقتم دوستت دارم
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1391/11/29
وااااااااي چه لوس بازاري اينجا
دوست دارم
دوست ندارم
خوشگل
لازم نكرده بريد بشينيد سر خونه زندگيتون
Germany
15:20 - 1392/02/20
چقدر شبیه منه.
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1392/02/22
خيلي خانمه. واقعا كه دوستش دارم
فاطمه جواهری
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1392/03/17
مزخرفه ازش بدم میاد
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1392/03/26
واقعا كه خيلي خانمه. از ته دل دوستش دارم.هرجا كه هستي خوشبخت باشي
Iran, Islamic Republic of
08:47 - 1392/09/14
ازته دل دوست دارم
-
14:00 - 1392/09/20
خدا عاقبت بخيرش كنه انشاالله
Iran, Islamic Republic of
22:32 - 1392/10/23
چطوری می شود به طور مستقیم با استفاده از e-meil در ارطبات بود خیلی باحاله
ابراهیم حسینی
Iran, Islamic Republic of
02:30 - 1392/10/28
امیدوارم موفق باشید خیلی خانمی
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1392/11/20
عاشششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششقتم مهناز جووووون
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج