شرایط معافیت کفالت تنها مراقب پدر
۳۶۷۹۷
۰۷ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۴
۷۲۲۴
از شرایط اصلی رسیدگی به درخواست معافیت کفالت، رسیدن به سن مشمولیت،نداشتن غیبت و تنها پسر بالای 18 سال و سالم خانواده بودن است.
خبرگزاری ایسنا: از شرایط اصلی رسیدگی به درخواست معافیت کفالت، رسیدن به سن مشمولیت،نداشتن غیبت و تنها پسر بالای 18 سال و سالم خانواده بودن است.

سازمان وظیفه عمومی ناجا، در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: از شرایط اصلی رسیدگی به درخواست معافیت‌های کفالت از جمله کفالت پدر بالای 65 سال تمام، یگانه فرزند ذکور سالم بالای 18 سال خانواده‌بودن، رسیدن به سن مشمولیت (18 سال تمام) و نداشتن غیبت است.

لازم به ذکر است، مهاجرت، ازدواج یا در حبس‌بودن برادر یا برادران مشمول نیز مانع بهره‌مندی از این معافیت برای مشمول متقاضی خواهد بود.

در این اطلاعیه آمده است، برادر بیمار در صورتی که بیماری وی در شورای پزشکی وظیفه عمومی تایید شود مانعی برای معافیت کفالت نخواهد بود.

این اطلاعیه می‌افزاید: پدر بیمار کمتر از 65 سال نیز باید به تشخیص شورای پزشکی وظیفه عمومی نیازمند به مراقبت تشخیص داده شود.

این اطلاعیه در خصوص معافیت موقت کفالت پدر نیازمند مراقب می‌افزاید، پدر بالای 65 سال سن یا نیازمند مراقبت (کمتر از 65 سال) که دارای دو فرزند ذکور بالای 18 سال سالم است، به شرط آن که یکی از فرزندان ذکور وی در خارج از شهرستان محل سکونت پدر به تحصیل اشتغال داشته باشد پسر دیگر او می‌تواند تا پایان سنوات تحصیلی برادر خود از معافیت موقت کفالت پدر نیازمند مراقب استفاده کند.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1391/09/07
کی تا 65 سالگی اون هم در این وضعیت زنده است !!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج