وعده های رویایی و جالب سردار رویانیان
۳۶۹۰۱
۰۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۲۸
۴۷۶۰
کارخانه پرسپولیس را تاسیس می کنم، با میلان و منچستر هم بازی می کنیم!
رویانیان می گوید عظمت پرسپولیس به هواداران میلیونی داخلی و خارجی اش است. او برنامه های زیادی برای این باشگاه دارد که اغلب آنها بلندمدت است و نیاز به زمان دارد تا به نتیجه برسد.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: محمد رویانیان معتقد است کارهایی که در مدت حضورش در پرسپولیس انجام داده در 50 سال گذشته بی نظیر بوده است. رویانیان می گوید عظمت پرسپولیس به هواداران میلیونی داخلی و خارجی اش است. او برنامه های زیادی برای این باشگاه دارد که اغلب آنها بلندمدت است و نیاز به زمان دارد تا به نتیجه برسد.

 این برنامه ها در صورت اجرا می توانند پرسپولیس را به معنای واقعی کلمه به یک «باشگاه» تبدیل کنند. رویانیان بعد از عقد قرارداد با آکادمی «ترافیک» برزیل درباره برنامه های آینده اش برای پرسپولیس با سایت های مختلف صحبت کرده است.

پرسپولیس باید بازیکن صادر کند


مردم اتفاقات جدیدی را می بینند. تفاهمنامه ما با آکادمی «ترافیک» برزیل 3 ساله است. این آکادمی سومین کمپانی بزرگی است که استادیوم دارد، کار تجاری می کند و روی تیم های پایه تمرکز زیادی دارد. ما باید تولیدکننده بازیکن باشیم اما اینطور نیست. برای خودمان بازیکن نداریم چه برسد به اینکه بخواهیم بازیکن صادر کنیم. باید تولیدکننده بازیکن با محور تجارت باشیم. ابتدا به تیم ملی بعد آسیا و اروپا. درست است که جایگاه ما خوب نیست و افت و خیز داشتیم. این هم به دلیل آینده نگری ماست. تا حدودی غافل شدیم اما جبران می کنیم.»بازی با بایرن، میلان و منچستر

آکادمی «ترافیک» تورنمنت هایی با حضور تیم های بزرگ اروپایی مانند بایرن مونیخ، آ ث میلان، منچستر و بارسلونا برگزار کرده است. در آینده همچنین تورنمنت هایی برگزار می شود که ما هم در آنها شرکت می کنیم. ایجاد ساختار شبکه ملی یکی دیگر از اهداف ماست.

تا حالا رابطه ما با هواداران از طریق بازی های پرسپولیس بوده است که این کار چندان حرفه ای نیست. می خواهیم رابطه دو طرفه باشد. شبکه اجتماعی تحت عنوان حامیان پرسپولیس راه اندازی می کنیم تا نقش مسائل اخلاقی و فرهنگی به بدنه جامعه ما وارد شود. این یکی از مسائل مهم است استفاده از پتانسیل بالای هواداران، افزایش قدرت در آسیا و حضور در اروپا از دیگر اهداف ماست.تاسیس کارخانه پرسپولیس

از امروز به مدت یک ماه سامانه ای راه اندازی می کنیم که در طول تاریخ فوتبال ما بی نظیر است. خبرهای بسیار خوبی در راه است. در یک ماه آینده تلاش 10 ماهه من به ثمر خواهد نشست و کارخانه تولید و توسعه تجارت پرسپولیس راه اندازی می شود. باید نامی که از پرسپولیس وجود دارد به واقعیت بپیوندد. به همین دلیل برای توسعه فوتبال پرسپولیس تلاش زیادی کردم ودر همین زمینه قراردادی با باشگاه اروپایی در ایران امضا کردیم.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:41 - 1391/09/08
سردار واقعا كارهاي بسيار خوبي را شروع كرده اند
اميدوارم اين كارها تداوم داشته باشند و نيمه كاره رها نشوندهمچنين اميدوارم سردار چند سال در پرسپوليس باقي بماند تا اين برنامه ها را به سرانجام برساند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج