پیام رسان Google Duo متولد شد
۳۷۱۸۱۸
۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۳
۱۶۱۲
پیام‌رسان مکالمات تصویری گوگل که در زمان برگزاری اجلاس «Google I/O 2016» معرفی شده بود، از امروز در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.
وب سایت سایبربان: پیام‌رسان مکالمات تصویری گوگل که در زمان برگزاری اجلاس «Google I/O 2016» معرفی شده بود، از امروز در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

شرکت گوگل در زمان برگزاری اجلاس «Google I/O 2016» دو پیام‌رسان جدید با نام الو (Allo) و دوئو (Duo) را معرفی کرد. در این اجلاس اعلام شد الو یک پیام‌رسان متنی است که برای ارائه‌ی خدمات بهتر از دستیار صوتی جدید گوگل استفاده می‌کند. در حالی که دوئو یک پیام‌رسان ویدئویی است. این پیام‌رسان ویدئویی امروز، 16 آگوست 2016 در دسترس پلتفرم‌های اندروید و iOS قرار می‌گیرد.
 
 پیام رسان Google Duo متولد شد

شرکت گوگل برنامه‌ی دوئو را با هدف ایجاد ارتباطات تصویری یک به یک تولید کرد. دوئو به دو کاربر انتهایی اجازه‌ی دیدن تصاویر را می‌دهد و اگر کسی بخواهد مکالمات را شنود کند، تنها با یک تصویر خالی مواجه خواهد شد. از آنجایی که این پیام‌رسان برای مکالمه‌ی تصویری ایجاد شده است در آن، امکان ایجاد گروه، مکالمه‌ی متنی، افکت‌های تصویری و ارسال تصاویر متحرک وجود ندارد. در این برنامه کاربر تنها باید یک شماره را انتخاب کرده و روی گزینه‌ی مکالمه تصوری کلیک می‌کند.

یکی از ویژگی‌های اصلی پیام‌رسان دوئو تطبیق‌پذیری آن با کیفیت‌های مختلف ارائه‌ی اینترنت است تا برقراری ارتباط با مشکل مواجه نشود. همچنین شرکت گوگل اعلام کرد تنها زمانی مکالمات به‌صورت صوتی ادامه می‌باید که کیفیت تصاویر مشاهده‌شده توسط کاربران بسیار پایین باشد؛ اما در بهترین حالت مکالمه باکیفیت HD ادامه خواهد یافت.

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های این برنامه، امکان مشاهده مخاطب و محیط پیرامون وی، چند لحظه قبل از پاسخ است. این ویژگی، باعث می‌شود؛ کاربر چند لحظه قبل از پاسخ به تماس بتواند؛ با مشاهده محیطی که مخاطب، در آن قرار دارد، خود را برای برقراری یک تماس و پاسخ‌گویی بهتر به وی، آماده کند. این ویژگی، «ناک ناک»(Knock Knock) نام دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج