کریمی در فرودگاه: چرا اومدین استقبال؟!
۳۷۲۱۰
۱۲ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۷
۵۵۴۸
جادوگر وقتی ازدحام جمعیت را دید، قید خروج از فرودگاه را زد و از ساعت 2:30 تا 6 صبح منتظر ماند تا عکاسان و خبرنگاران بروند.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: جادوگر وقتی ازدحام جمعیت را دید، قید خروج از فرودگاه را زد و از ساعت 2:30 تا 6 صبح منتظر ماند تا عکاسان و خبرنگاران بروند.

بعد از برگزاری مراسم بهترین های فوتبال آسیا، قرار بود بازیکن محبوب سرخپوشان با پرواز امارات، بامداد شنبه وارد تهران شود. بعد از حضور باشکوه کریمی در این مراسم، همه منتظر بودند صحبت های او را بعد از بازگشت بشنوند اما جادوگر طبق معمول همه را غافلگیر کرد.

کریمی در فرودگاه: چرا اومدین استقبال؟!

هواپیمایی که قرار بود کریمی با آن به ایران بیاید، 2:30 صبح شنبه وارد فرودگاه امام خمینی شد. شیرینی، سرپرست پرسپولیس به همراه تعدادی از خبرنگاران، عکاسان، لیدرهای پرسپولیس و تعدادی از هواداران اسطوره فوتبال ایران به فرودگاه رفته بودند تا استقبال گرمی از این بازیکن داشته باشند.

این هواپیما وارد تهران شد اما استقبال کنندگان هر چقدر صبر کردند، کریمی نیامد. همه افراد این پرواز خارج شدند ولی خبری از کریمی نبود. علی طاهری، پسرخاله کریمی هم که در جمع استقبال کنندگان بود، نگران او می شود. با او تماس می گیرد و از او می پرسد کجایی؟« کریمی که از حضور استقبال کنندگان ناراحت بود به او می گوید: «چرا این همه آدم اومدن استقبال من؟ مگه من چی کار کردم؟ اگه اول می شدم یه چیزی اما الان هیچم شدم.»

با این حال طاهری به کریمی اصرار می کند که بیاید اما شماره 8 سرخپوشان که در این مدت نشان داده از حرف خود کوتاه نمی آید، قبول نمی کند. خبرنگاران و عکاسان منتظر بودند گزارش مفصلی از بازگشت جادوگر تهیه کنند. آنها تا ساعت 6 صبح منتظر خروج کریمی می مانند، ولی دست خالی برمی گردند. کریمی بعد از رفتن همه، از فرودگاه خارج می شود.
برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:57 - 1391/09/12
خوب راست مي گه ديگه بنده خدا.ولي در کل خيلي آقايي.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:02 - 1391/09/12
حالا مثلا چی میشد میومد بیرون؟؟ این همه به خاطر اون اومده بودن ..!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:10 - 1391/09/12
علی جان شما اسطوره ای واسه ملت ایران. تو اولین هستی پسر برای مردم حتی اگه اول نشی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:32 - 1391/09/12
شاید بعضی هی فکر کنند این کار علی کریمی به خاطر غرور بوده اما باید بدونند که این کار علی به خاطر نجابت و حیا و مردمداریش است . کریمی واقعن دوست داشتنی هستی .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:48 - 1391/09/12
من استقلالی ام ولی عاشق کریمی ام!!!تا چند سال پیش ازش متنفر بودم اما الان خیلی براش احترام قائلم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج