تجاوز هولناک به 17 زن با روش انرژی درمانی
۳۷۲۸۵
۱۳ آذر ۱۳۹۱ - ۰۹:۵۶
۳۵۶۰۶
سين 45 ساله با برگزاري كلاس‌هاي عرفان در شهرك وحدت و همچنين منطقه مهرشهر كرج و با عنوان مشاوره خانواده طي هفت سال اقدام به فعاليت‌هاي غيرقانوني كرده و در اين مدت چندين زن و دختر را مورد اذيت و آزار قرار داده است.
روزنامه اعتماد: مردي كه با برگزاري كلاس‌هاي عرفاني در شهرستان كرج اقدام به اغفال زنان و سوءاستفاده از آنها مي‌كرد در حالي با شكايت 17 زن دستگير شده كه قرار است چهار شنبه اين هفته اتهاماتش در شعبه 79 دادگاه كيفري استان تهران رسيدگي شود.

 حسين 45 ساله با برگزاري كلاس‌هاي عرفان در شهرك وحدت و همچنين منطقه مهرشهر كرج و با عنوان مشاوره خانواده طي هفت سال اقدام به فعاليت‌هاي غيرقانوني كرده و در اين مدت چندين زن و دختر را مورد اذيت و آزار قرار داده است.

متهم براي عملي كردن نيات خود با چهار زن به نام‌هاي مريم، صديقه، فريده و مريم همدست بوده كه مريم همسر و فريده مادرزن متهم هستند. نخستين شكايت از متهم اين پرونده توسط شاكي اصلي او مريم، اوايل اسفندماه سال 88 تسليم دادسراي عمومي و انقلاب شهرستان كرج شده كه تنها سه روز پس از اعلام اين شكايت حسين در خانه‌اش توسط ماموران پليس اطلاعات و امنيت اخلاقي اين شهرستان دستگير و براي بازجويي فراخوانده شده است.

دراين پرونده كه تحت نظر قاضي كاظمي داديار شعبه 8 دادسراي عمومي و انقلاب استان البرز رسيدگي شده است 17 زن از مردي به نام حسين درباره اذيت و آزار شكايت كرده‌اند. به گفته شكات اين پرونده، متهم در جلسات مشاوره خانواده كه در كنار كلاس‌هاي عرفان برگزار مي‌كرد مدعي شده بود كه تنها راه و روش درمان مشكلات مراجعانش اعمالي است كه او آنها را مجاز مي‌شمرده ولي از نظر اخلاقي جامعه آن را مطرود مي‌داند.

وي كه با شگرد خاصي طعمه‌هاي خود را مورد اغفال قرار مي‌داد وانمود مي‌كرد كه به مباحث عرفان شرقي تسلط دارد و اين روش از درمان را از فرقه‌يي ياد گرفته و تدريس مي‌كند. متهم ضمن ترويج زنا براي حل مشكلات جسمي و روحي زناني كه به اين كلاس‌ها مراجعه مي‌كردند مدعي شده بود كه براي حل كامل مشكلات بايد در مرحله آخر دست به اعمال منافي عفت با محارم خود بزنند!

بر اساس گفته‌هاي تعدادي از شكات وي دركلاس شاگرداني را كه خطايي از آنها سر مي‌زد با چوب يا لوله جارو برقي مورد ضرب و شتم قرار مي‌داد به طوري كه آنها تا چندين روز از شدت ضربات وارده به بدن‌شان قادر به انجام كاري نبودند.

مريم كه تنها 24 سال سن دارد و براي پيگيري شكايتش از اين فرد بارها تهديد به قتل شده است در باز جويي‌ها به ماموران گفت: ‌سال 1376 از طريق مريم كه خاله من است براي شركت در كلاس‌هاي تربيت معنوي به اين مرد معرفي شدم و سابقه اذيت و آزارهاي او به 12 سال پيش بازمي‌گردد. او بيكار و تحصيلاتش زيرديپلم است اما مدعي مي‌شد كه فردي داراي مقام مذهبي و ماورايي است. تا چند ماه پيش نيز اين كلاس‌ها را برگزار مي‌كرد اما به علت شكايت چند تن از شاگردان مجبور به تعطيل كردن دفتر كارش شد.

مريم درباره نحوه آشنايي‌اش با اين كلاس‌ها و اعمالي كه اين فرد دركلاس‌هايش انجام مي‌داد، گفت: ‌قبل از اينكه ازدواج كنم زماني كه تنها 13 سال سن داشتم به دليل مشكلاتي كه با خانواده‌ام داشتم از طريق خاله‌ام با حسين آشنا شدم و طي اين سال‌ها با خانواده او زندگي كردم. در تمام اين سال‌ها او بارها به من دست درازي كرده بود.

زماني كه 20 سالم شد با شوهرم مهدي ازدواج كردم. همان موقع بود كه حسين به من گفت كه از طريق كارهاي غيراخلاقي مي‌تواند مشكلات زنان را حل كند و وانمود مي‌كرد كه خودش هيچ تمتعي از اين روابط نمي‌برد و تنها براي حل مشكلات دست به اين كار مي‌زند. با اين حال متهم در بازجويي‌ها تمام اين اتهامات را رد كرد و مريم را يك بيمار رواني توصيف كرد كه معلوم نيست به چه دليلي اين حرف‌ها را مي‌زند.

وي در دفاع از برگزاري اين كلاس‌ها به ماموران گفت: ‌به دليل آشنايي كه با مباحث قرآني و احاديث داشتم چند سال پيش مجوز برگزاري كلاس‌هاي اخلاق را گرفتم و براي خودم آموزشگاهي داير كردم. من 10 سال است كه شاكي را مي‌شناسم.

زماني كه مادرش او را پيش من آورد او مشكلات اخلاقي داشت من هم به مادرش گفتم كه او را نزد روانپزشك ببرد اما او خودش گاهي اوقات به كلاس‌هاي ما مي‌آمد. او الان چهار سال است كه ازدواج كرده و شوهرش هم فاميل من است و تمام اين ادعايي كه او مي‌كند كذب است. او بيمار رواني است و نمي‌دانم چرا اين اتهامات را عليه من مطرح كرده است.


در ادامه تحقيقاتي كه در اين زمينه اتجام شد مريم خاله شاكي نيز كه يكي از متهمان است به ماموران گفت‌: شوهرخواهرم مرد سختگيري بود. مريم در نوجواني مورد اذيت و آزار قرار گرفته بود و مادرش از من خواست تا به آنها كمك كنم، من هم او را به اين فرد معرفي كردم اما شاهد هيچ‌كدام از اين كارهايي كه مريم عنوان كرده نبودم.

 ادعاي متهمان اين پرونده در حالي عنوان مي‌شود كه 16 شاكي ديگر نيز در شكواييه‌شان عنوان كرده‌اند كه متهم اصلي اين پرونده با چهار زن همدست خود زنان را در اين كلاس‌ها مورد اذيت و آزار قرار داده و به بهانه انرژي درماني از طريق چاكر‌ها از آنها سوءاستفاده كرده است.


شاكيان اين پرونده همچنين اعلام كرده‌اند كه بعد از اينكه مورد اذيت و آزار اين مرد قرار گرفته‌اند تصميم به ترك اين كلاس‌ها گرفته‌اند اما متهم از آنها خواسته كه در رابطه با مسائلي كه در كلاس مطرح مي‌شود چيزي به كسي نگويند و حتي آنها را تهديد كرده كه در صورت عدم مراجعه به كلاس نوار اعترافات آنها را در اختيار ديگران قرار مي‌دهد.

در حال حاضر از سوي دادستاني كرج براي متهمان اين پرونده قرار بازداشت موقت به اتهام ايجاد مركز فساد و ارتكاب فعل حرام و روابط نامشروع و همچنين نگهداري از مشروبات الكلي صادر شده و دو روز ديگر اين پرونده توسط قاضي كشكولي در شعبه 79 دادگاه كيفري رسيدگي خواهد شد.
انتشار یافته: 24
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
10:29 - 1391/09/13
امان از ســاده دلــي جماعت ايراني كه به هر كس و هر حرفي اعتماد مي كنن و عواقبش ميشه يه دنيا مشكلات و .....
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1391/09/14
واقعا برای این زنان متاسفم .مقصر اصلی زنان هستند که بدون اجازه شوهرانشان به این کلاسهای کاذب و مرکز فساد میروند
پاسخ ها
ستا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۵
اقا بهزاد حالا یه سری از زنان بیسواد وعوام دچار گمراهی میشند به بقیه زنها چه ربطی داره ؟یعنی میفرمایید زنها عقل ندارن ونمی تونند خوب واز بد تشخیص بدن؟الان خانمها هم پای اقایون تحصییلات بالایی دارند هم توجامعه کار میکنند این صحبتی که میفرمایید ما 100قرن پیشه.
محمد 87
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۵
من نمی دونم نظر بهزاد دقیقا چیه. ولی خانوم چه اشکالی داره آدم قبل از این که کاری کنه یا به چنین کلاس هایی رو بکنه با یه آدم با تجربه یا تو خونه مشورت کنه و را هنماییش کنن تا سر از این جور جاها در نیاره یعنی عقل و شعور نداره. مثلا وقتی پسر 22 ساله از پدر با تجربش مشورت می خواد، یعنی اصلا کلا شعور نداره؟
راستی مجله جون می خوای نظرم رو چاپ کنی یا طیق نظر و تشخیص خودت سانسورش کنی؟
هادی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۶
چه ربطی به صد سال پیش داره ستا خانم !
این که یه مشورت می گرفتن کجاش عیب داره ؟
البته باید یقه ی اون مرد هایی که حواسشون به زندگی خودشون نیست هم گرفت، که وقتی زنه مورد ضرب و شتم قرار میگیره معلوم نیست مرده چیکار میکرده ؟
ستا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۷
محمد 85 _ _ همسرم تو کارهاش با من مشورت میکنه .شما یه پسر 22 ساله رو بایه خانم 22 ساله یکی میکنید یه خانم 22 ساله میتونه ازدواج کنه ویه زندگی رو بچرخونه اما کجا یه پسر 22 ساله میتونه ازدواج کنه ویه زندگی رو اداره کنه؟مسلما خیر پس نتیجه کامنت قبل رو میگیریم.
Canada
10:14 - 1391/09/15
نفرین بر چنین افرادی که با نفسانیات خودشون انسان ها را نسبت به معنویت دچار شک و تردید می کنند و عجب از آدم های بیخرد و نادان، اگر عرفان راه رسیدن به خداست پس چرا از راهی که خدا اون رو حرام اعلام کرده می خوان به خدا برسن؟
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1391/09/15
اینجور آدما حقشونه هربلایی سرشون بیاد ،من باوجود اینکه خودم یه خانومم امابانظرآقابهزادکاملاموافقم خب ستاجان راست میگه دیگه تعصبی برخوردنکن ضمناشمانبایدبه خانومهای بیسوادتوهین کنی چون حرفت منطقی نیست،شایدهمه ی این خانومایی که رفتن باسوادبودن ازکجامیدونی؟
پاسخ ها
چهرآزاد
United States
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۸
بله اکثر قریب به اتفاق زنان با سواد بودن از قشر مذهبی جامعه بودن در کلاسهای این آقا 90 درصد خانم شرکت میکردن که توی آنها پزشک و مهندس و وکیل با تحصیلات بالا دیده میشده!!! مطمئنا با یک خبر کوتاه نمیشه کل آدمهای این داستان را ارزیابی کرد
Iran, Islamic Republic of
12:50 - 1391/09/15
آخه جهالت تا اين حددددددددد؟؟؟؟!!!!!
-
22:20 - 1391/09/15
کلا یا نظر همتون موافقم
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1391/09/15
چاكرا‌ها یعنی چی ؟ :D
بابا کلا امان از این خانوما.. تا وقتی یه کاری میخان انجام بدن جلوشونو نمیتونی بگیری. وقتی میفهمن اشتباه کردن. دیگه کار از کار گذشته.. اصلا چی نوشتم! خودتون بفهمین چی میخاستم بگم دیگه
Iran, Islamic Republic of
00:56 - 1391/09/16
یعنی واقعا متوجه نمی شدن که داره چه بلایی سرشون میاد؟ اگه اینجوری معجزه میشد دیگه کسی مشکل نداشت...خوب خیلی ها یا مغزشون رو شستشو میدادن یا دیگه از روی درماندگی واسه حفظ زندگی شون(البته به نظر خودشون !)می رفتن در هر صورت کار همشون اشتباه بود دیگه...!!!
Iran, Islamic Republic of
21:21 - 1391/09/16
بالاخره چاکرا ها یا چاکر ها ؟؟!!
چاکراها لفظی که در انرژی درمانی مطرح میشه که تفسیرش طولانیه
چاکر ها هم که همون لفظ کوچه بازاری خودمون ؟!!!!
کدوم بالاخره ؟!
پاسخ ها
ستا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۳
هادی جان چاکراه .چاکراهها مراکز تبادل انرزی بدن انسانه.
Iran, Islamic Republic of
23:42 - 1391/09/16
دراینکه کاراین خانمها چه باسواد وچه بیسواد اشتباه بوده شکی نیست ولی چرابجای سرزنش کردن انها عمل رذیلانه این حیوان صفتان راکه درقالب رمال..دعانویس..وموردبالا ازسادگی ودرماندگی زنان سو استفاده میکنند رامحکوم نمیکنیم ؟
France
03:27 - 1391/09/17
درود . بنظر من تموم کسانی که به کلاس این اقا میرفتن ، با دید کامل و اگاهی به تموم مسائل ، به این کلاس ها میرفتن و این شخص اصلا مقصر نیست مقصر اصلی اون خانوم هایی هستند که با علم به اینکه میدانستند دارند چکار میکنند ، باز هم ادامه داده اند و قطعا بخاطر بروز زیاده خواهی از طرف خود خانم ها و ناتوانی در ارضای خواسته هایشان ، توسط این اقا ، اقدام به شکایت کرده اند چرا همون مریم بعد از گذشت 10 سال تازه تصمیم به شکایت گرفته ؟ من نمیگم که این اقا بیگناهه ولی معتقدم که اگر این خانم ها ریگی به کفششان نبود ، سر از ااین جا ها در نمیاوردند همون بار اول وقتی متوجه نیت پلید این شخص میشدند ، خود را کنار کشیده و به راه خودشان ادامه میدادند . مقصر اصلی خود خانم ها هستند نه این شخص ابله ..
Iran, Islamic Republic of
09:01 - 1391/09/20
خوبه يك بار در محل كارشو بستن و دوباره با اين وسعت به كارهاي غير انسانيش ادامه ميداده آخه كي ميخواهيم با خبر بشيم ؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
09:07 - 1391/09/20
اين خانمها هم مثل زن خود طرف و بقيه همدستاش خودشونو زدن به خنگي و يا اينكه دچار مشكلات رفتاري و يا رواني اند .اما بياييد با توضيحات بيشتر در خصوص رفتار آن ادماي شياد و راههايي كه پيش پاي مردم ميذارن و رو كردن دست آنها و معرفي شان به جامعه به مردم بدبخت اگاهي بدهيم اين مسلمه وقتي كسي خودش يه مقدار زمينه داره و دچار مشكل تشخيص هم هست ، درگير مشكلاتي در زندگيش ميشه ديگه قوه تميز و تحملش كم ميشه و بسادگي در دام ميافته تو رو خداچهره اين موجودات رو با اين همه دامنه كارهاي غير انساني مخفي نكنيد تا مردم اگاه شوند.
United States
20:56 - 1391/10/08
جلسه اول دادگاه این شیطان برگزار شد اظهارات شکات بقدری تکان دهنده بود که قضات دادگاه همگی در تعجب و بهت بودند. این آقا با استفاده از ضرب و شتم و ایجاد رعب و وحشت، تهمت زدن و باج گرفتن به همه مقاصدش می رسیده، در ضمن ایشان ادعای علی زمان بودن و نایب امام زمانی داشته خودشو صاحب معجزه میدونسته! بی سواد و بی کار!
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1393/07/03
اصلا کلاس عرفان چرت و پرته من اعتقادی ندارم و با اینکه خودم خانم هستم ولی واسه ساده لوح بودن تمام خانم ها متاستفم...
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1393/07/15
باسلام من به عنوان خواهرکوچک همه خواننده های این مطالب خواهشمندم گول نخورین ابرو خیلی عزیزه مواظبش باشین
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1394/07/18
بنظر من چرا انقدر دیر این زن ها شکایت کردن؟
یعنی چه شوهر های بی غیرت داشتن که با دیدن کبودی روی بدن اون ها هیچ کاری نکردن....
اگه زن آگاه باشه که مردی محکم پشت سرش ایستاده خیلی سریع از خودش دفاع میکنه و از چند تا تهدید نمی ترسه..
Iran, Islamic Republic of
13:55 - 1395/10/12
ها ها ها اقا يه چيز بگم اينا همش كذبه دروغم نباشه اين شخص عمومه الانم انگليسه تموم شد رفت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج