بازی استقلال و داماش با ۲۴ ساعت تاخیر
۳۷۳۰۶
۱۳ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۲۶
۱۶۳۱
درحالی که غلامرضا بهروان لغو بازی استقلال و داماش را منوط به اجازه نماینده سازمان لیگ در رشت می دانست ، استقلالی ها به رشت نرفتند.
خبرآنلاین: درحالی که غلامرضا بهروان لغو بازی استقلال و داماش را منوط به اجازه نماینده سازمان لیگ در رشت می دانست ، استقلالی ها به رشت نرفتند.

استقلالی ها پس از 4 ساعت علافی در فرودگاه مهرآباد به خانه های شان برگشتند تا سازمان لیگ برتر چاره ای غیر از تاخیر 24 ساعته در انجام بازی نداشته باشد. پرواز عصر سه شنبه استقلال به رشت به دلیل شرایط بد جوی لغو شد تا این تیم نتواند در موعد مقرر به این شهرستان برسد و درحالی که پیشتر غلامرضا بهروان رئیس سازمان لیگ ، اعلام کرده بود آنها باید به اتوبوس به این شهر بروند اما بسیج همگانی آبی ها انگار جواب داده و آنها توانستند سازمان لیگ را مجاب کنند تا بازی را دیرتر برگزار کند. استقلالی ها با این شیوه می توانند امید داشته باشند که آخرین بازی لیگ برترشان یک روز بعد از همه تیم ها برگزار می شود و سرنوشت بازی را برای قهرمانی نیم فصل ، خودشان رقم خواهند زد. آبی ها پس از لغو پروازشان درحالی که می توانستند عازم رشت شوند ، تقریبا همگی دست به کار شدند و با بهروان تماس گرفتند تا اینکه به گفته بهروان :« حتی جواد نکونام و مقداد نجف نژاد هم با من تماس گرفتند و شرایط را توضیح دادند. شرایط جوی خراب است و قرار شد اگر ناظر ما در رشت تشخیص بدهد ، این بازی با 24 ساعت تاخیر انجام شود.» این جمله را رئیس سازمان لیگ به خبرگزاری مهر گفته بود.

این گفته اگرچه معنایش لغو قطعی بازی نیست اما بعد از این نظر بود که استقلالی ها بی خیال سفر شدند و به خانه های شان رفتند تا استراحت کنند. برنامه سفر آنها ساعت 9 صبح فرداست و با پرواز تهران به رشت. پروازی که در صورت مساعد بودن هوا حتما انجام خواهد شد. این خبر را تعدادی از بازیکنان استقلال تایید می کنند و مجید صالح مربی تیم هم در این باره با سایت گل حرف زده است. به این ترتیب حالا بسیاری از تیم ها می توانند به تعویق ناگهانی بازی استقلال اعتراض کنند . از داماش که یک بازی حساس را می توانست با شرایط خستگی تیم حریف برگزار کند تا تیمی مثل سپاهان که برای قهرمانی نیم فصل با آبی های پایتخت رقابت دارد.

این تعویق بازی البته به دلیل شرایط بد جوی ، شاید ناگزیر بوده باشد اما می تواند از این پس برای دیگر تیم ها و در مسیرهای به شدت دشوارتر ، بهانه ای مناسب باشد!
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج