مهدوی کیا در صدر محبوب ترین بازیکن جهان
۳۷۵۰۱
۱۵ آذر ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۱
۲۹۲۵
براساس اعلام فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال ( iffhs )، مهدی مهدوی کیاˈ بازیکن ایرانی در صدر محبوب ترین بازیکنان فوتبال جهان قرار دارد.
خبرگزاری ایرنا: براساس اعلام فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال ( iffhs )، مهدی مهدوی کیاˈ بازیکن ایرانی در صدر محبوب ترین بازیکنان فوتبال جهان قرار دارد.

 فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال روز چهارشنبه ، 32 بازیکن محبوب جهان که از بین 180 بازیکن انتخاب شده اند را معرفی کرد.

رای گیری از محبوب ترین بازیکن فوتبال جهان ازبین 180 بازیکن ، تنها 32 بازیکن را در کورس رقابت باقی گذاشت که از این تعداد 5 بازیکن از آفریقا ، 5 بازیکن از آسیا ، 8 بازیکن از اروپا و 8 بازیکن از آمریکا و 5 بازیکن از آمریکای میانی شمالی ( کارائیب ) و یک بازیکن از استرالیا هستند.

بر این اساس ، تاکنون 600 هزار نفر در این رای گیری که تا پایان ماه دسامبر ادامه می یابد ، شرکت کرده اند که نتیجه نهایی این رای گیری در ماه ژانویه 2013 اعلام می شود.

این رسانه ها نوشتند : ˈمهدی مهدوی کیاˈ از ایران هم اکنون با 121 هزار و 941 رای در صدر محبوب ترین بازیکن فوتبال جهان قرار دارد و ˈسید مهدی رحمتی ˈ هموطن وی نیز با 61 هزار و 596 رای در رده دوم قرار دارد.

در این رای گیری ، ˈهنریک میختاریانˈ بازیکن ارمنستانی با 53 هزار و 884 رای در رده سوم ایستاده است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:33 - 1391/09/15
احتمالا باز ايراني ها سرازير شدن به اين سايت!!!!!!!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج