طلاق چهره‌های مشهور سینما و تلویزیون
۳۷۵۲۳۴
۰۲ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۵
۱۵۲۰۰
دنیای سلبریتی‌ها و شهرت اگر چه جذابیت، هیجان و شیرین‌های خاص خود را دارد به همان اندازه و گاه بیشتر نیز یک می‌تواند تلخ باشد اگر یک اتفاق ناگوار مثل طلاق در زندگی آنها رقم بخورد.
مجله دیده بان: دنیای سلبریتی‌ها و شهرت اگر چه جذابیت، هیجان و شیرین‌های خاص خود را دارد به همان اندازه و گاه بیشتر نیز یک می‌تواند تلخ باشد اگر یک اتفاق ناگوار مثل طلاق در زندگی آنها رقم بخورد.

جدایی تلخ است و برای اهل هنر تلخ‌تر! چرا که آنها هم روح لطیف و احساسات شکننده‌ترین دارند و هم دیگران از طریق رسانه‌ها از قصه و غصه آنها با خبر می‌َشوند و گاه این وجه ماجرا، بیش از اصل ماجرا آنها را آزار می‌دهد. با این حال گاهی برخی از این چهره‌ها یا از سر اجبار یا به میل شخصی خود به رمز گشایی از ماجرای طلاق خود در رسانه‌ها به ویژه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی علاقمندند و چه بسا از این طریق تلاش می‌کنند تا دستکم جلوی برخی شایعات و خبرهای دروغین که گاه عذر بدتر از گناه می‌شود را بگیرند.

بالاخره چه بخواهیم و چه نخواهیم و چه بپسندیم چه نپسندیم نه تنها در ایران که در همه جای دنیا ماجرای ازدواج و طلاق چهره‌های مشهور به ویژه بازیگران برای اکثر مردم و افکار عمومی جذاب است. خبرهایش همه جا نفوذ می‌کند و درباره آن هزاران حرف و حدیث و تحلیل قطار می‌شود. در همین مدت اخیر بار دیگر و هر بار به بهانه‌ای قصه جدایی و طلاق برخی از هنرمندان بر سر زبان رسانه‌ها و مخاطبان‌شان افتاد که مهم‌ترینش خبر ناگهانی جدایی حمید گودرزی از همسرش بود که رسانه‌ای شدن آن بهانه نگارش این گزارش شد. بهانه‌ای که به چند ماجرای دیگر در ارتباط با خبر جدایی و طلاق برخی دیگر از بازیگران که این روزها در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود بپردازیم.

جدایی حمید از ماندانا

از شایعات و واقعیت‌های طلاق چهره‌های مشهور سینما و تلویزیون

مدتی بود که کمتر شاهد حضور حمید گودرزی در تلویزیون و سینما بودیم تا اینکه پارسال او را در فیلم روباه بهروز افخمی دیدیم و مدتی بعد هم افخمی او را به عنوان یک مصاحبه‌گر به برنامه جدید هفت آورده بود اما این حضور هم چندان دوامی نداشت و او بعد از چند برنامه از هفت خداحافظی کرد تا اینکه به تازگی او خبر از یک خداحافظی بزرگتری داد. خبر خداحافظی از زندگی مشترکش و جدایی از همسرش ماندانا دانشور! البته پیش از اینکه خبر جدایی آنها قطعی شود شایعاتی در گوشه و کنار فضاهای مجازی زمزمه می‌شد اما کمتر کسی باور می‌کرد این زوج که ظاهراً رابطه خوب و عاشقانه‌ای با هم دارند و پیش از یان قصه عشق و عاشقی‌شان شهره شهر شده بود به مرز جدایی برسند! بارها و بارها حمید گودرزی و ماندانا دانشور با هم عکس‌هایی را منتشر کرده‌ بودند و در سایت‌های گوناگون از عشق و علاقه فراوان این دو به هم گفته شده بود اما ناگهان خبر طلاق او و همسرش شوک عجیبی را به هوادارانش وارد کرد.

اگر نگوییم طبیعی اما قابل پیش‌بینی بود که او با هجمه سوالاتی درباره علت این جدایی از سوی هواداران و فالورهایش مواجه شود. بالاخره همین هجمه پرسش‌ها موجب شد تا گودرزی نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و در صفحه اینستاگرامش دلیل این جدایی را شرح دهد. حمید گودرزی خیلی کوتاه در صفحه شخصی خود نوشت: من عاشق خانومم بودم ولی اون عاشق زندگی در ایران نبود به همین دلیل رفت. خیلی‌ها این دلایل را نپذیرفتند یا قانع نشدند. اما واقعیت این است که همین دلیل به ظاهر بی‌اهمیت و ساده، کلی ماجرا پشت خود دارد. فیلم جدایی نادر از سیمین برای رفتن به خارج از کشور و زندگی در آنجا و مخالفت نادر با این موضوع بود. حالا قصه جدایی حمید گودرزی از همسرش نیز شبیه این فیلم‌ سینمایی شده. قصه فیلم‌ها قصه نیست، فیلم نیست. غصه‌های زندگیست. حمید گودرزی در حالی تصمیم همسرش به زندگی در خارج از کشور ار دلیل جدایی آنها اعلام کرده بود که چند روز بعد همسرش با انتشار نامه‌ای جنجالی، پرده از این راز برداشت و دلیل تصمیمش به جدایی را نه زندگی در خارج از ایران که رفتارهای خشن و توهین آمیز گودرزی اعلام کرد و از بی‌غیرتی مرد ایرانی در ارتباط با او سخن گفت.

با این حال گودرزی در گفتگویی با یکی از خبرنگاران داخلی که فایل صوتی آن در فضای مجازی منتشر شده ابتدا نسبت به این نامه اظهار بی‌اطلاعی کرد و بعد گفت با خانواده همسرش صحبت کرده و آنها انتشار این نامه را از سوی دخترشان تکذیب کردند. البته گودرزی تصمیم خود و همسرش را برای طلاق قطعی اعلام کرد.آزاده صمدی و علت‌یابی طلاقش

از شایعات و واقعیت‌های طلاق چهره‌های مشهور سینما و تلویزیون

واقعیت این است که وقتی دو طرف ماجرا چهره معروف و مثلا بازیگر باشند قصه آنها هم داغ‌تر می‌َ‌َشود هم بیشتر کش پیدا کند دستکم در بازتاب‌های مجازی‌اش. ماجرای جنجالی فرزاد حسنی و آزاده نامداری که یادتان هست که چه دامنه‌دار گشت و به سریال شبیه شد! حالا یک آزاده دیگر یعنی آزاده صمدی، قصه طلاقش از هومن سیدی را علت‌یابی و آن را رسانه‌ای کرد. شاید هم نوعی نبش قبر! بهتر است از اول ماجرا شروع کنیم. هومن سیدی بازیگر و کارگردان معروف 34 ساله اصالتی از خطه شمال دارد متولد شهر رشت است. همسر وی آزاده صمدی 36 ساله اصالتی شمالی دارد و متولد شهر لاهیجان است. این دو بازیگر سرشناس در سال 1386 پس از بازیگری در سریال راه بی‌پایان به یکدیگر علاقمند شدند و در همان سال تصمیم به ازدواج گرفتند.

ازدواج آنها پرسر و صدا برگزار شد و بسیاری از مجله‌های روز آن وقت تیتر اول خبرشان را به ازدواج هومن سیدی و آزاده صمدی اختصاص دادند. موضوع طلاق هومن سیدی از آزاده صمدی یک سال پیش به صورت شایعه گوش به گوش می‌چرخید و در بسیاری از صفحات جامعه مجازی منتشر می‌شد به خصوص در صفحه اینستاگرام هومن سیدی. همین بازتاب‌ها هم موجب شد تا سیدی تصمیم گرفت به تمام این حرف‌ و حدیث‌ها با یک بینانیه مودبانه پایان بدهد.

او در صفحه خود نوشت: زندگی همه ما انسان‌ها دارای یک سری مولفه‌هایی است که دوست داریم در یک حیطه‌ای از پشت پرده‌های حریم خصوصی خود باقی بماند اما از اینکه این چنین دلسوزانه حواشی زندگیم را به تن می‌خرید دوست داشتم خبری را بین شما طرفداران گرامی منتشر کنم. نزدیک به یک سالی است که از سرکار خانم آزاده صمدی جدا شده‌ام. خواهشی که از شما دارم موضوع متأسفیم،‌چرا؟‌، باب گفتگو، اظهارنظر و ... مختومه گردد و در پایان برای همه شما دوستداران عزیز آرزوی سلامت می‌کنم.

آزاده صمدی آن زمان چیزی نگفت. نه نسبت به حرف و حدیث های مردم و نه درباره متنی که همسر سابقش نوشت اما چند ماه پیش در یک گفت و گوی تصویری به نکاتی درباره جدای‌اش از هومن سیدی اشاره کرد. صمدی اساساً از آن دست بازیگرانی است که علاقه‌ای به برملا شدن زوایای خصوصی زندگی‌اش ندارد و دوست ندارد توضیحی در این باره بدهد. او در همان گفت و گو نیز با لحنی جدی و غیرمستقیم پاسخگوی چند سوال کوتاه درباره زندگی‌اش شد.ترانه علیدوستی و شایعه جدایی

از شایعات و واقعیت‌های طلاق چهره‌های مشهور سینما و تلویزیون

ترانه علیدوستی یکی از خبرسازترین بازیگران سینما شده است. از شهرزاد و جدایی و وصلش با فرهاد و قباد بگیرد تا حضورش در جشنواره کن و نامزد بهترین بازیگر زن شدن و بعد ماجرای تتو دست‌هایش و حاشیه‌هایی که برایش به وجود آمد. اما اکنون زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی او و همسرش در گوشه و کنار شنیده می‌َشود که تا این لحظه که در حال نوشتن این مطلبم هیچ خبر موثق و قطعی درباره آن شنیده نشده.

بعید نیست که در پی مساله تتو دست‌هایش و حرف‌هایی که در دفاع از فمنیست زده برخی آهنگ جدایی ترانه را کوک کرده باشند تا شویی ساختگی علیه او راه بیاندازند. در ماه‌های قبل از ازدواجش نیز شایعه اینکه ترانه قصد دارد با مانی حقیقی ازدواج کند بر سر زبان‌ها افتاد و اکنون نیز برخی دلیل او برای جدایی از همسرش رجوع به مانی حقیقی می‌دانند! این در حالی است که ترانه علیدوستی یکی از بی‌حاشیه‌ترین بازیگران است که کمتر زندگی خصوصی‌اش در دایره رسانه‌ها افتاده! با اینکه هر ازدواجی ممکن است به طلاق منجر شود اما امیدواریم که این خبر شایعه باشد. ترانه علیدوستی در زمان ازدواج نیز نسبت به برخی از شایعاتی که درباره همسرش و ازدواجش در فضای مجازی منتشر شده بود واکنش تند نشان داده بود و گفت: چند هفته‌ای در سفر بودم و به تازگی متوجه شدم در غیابم متن بالا بلندی در رابطه با زندگی خصوصی من در رسانه‌ها منتشر شده است. این متن که به ظاهر از روی حسن نیت است، در باطن سرشار است از تخیلات شرم‌آور و نویسنده‌اش درباره شخصی‌ترین وجوه زندگی من، از جمله نوحه‌سرایی در مورد مرگ برادرم، و نشر اکاذیب مطلق درباره همسرم. همسر من نه تاجر است و نه مقیم لندن است و نه چند سال از من بزرگ‌تر است.رامبد جوان و نگار جواهریان؛ وصل یا فصل

از شایعات و واقعیت‌های طلاق چهره‌های مشهور سینما و تلویزیون

 زمزمه دیگری که این روزها در محافل خصوصی و فضای مجازی می‌شنویم عدم توافق رامبد جوان و نگار جواهریان برای زندگی مشترک است. برخی افت سری جدید برنامه خندوانه را به خاطر این موضوع می‌دانند و برخی هم سرحال نبودن و عدم نشاط و انرژی سابق او را به این دلیل، الصاق می‌کنند.

جالب اینکه برخی از کسانی که هنرمندان را در امکان عمومی و هنری رصد می‌کنند می‌گویند مدتی است رامبد جوان با مشترک مورد نظر رویت نشده است و همین حرف و حدیث‌ها به این شایعه دامن زده که این دو هنوز به وصل نرسیده از هم منفصل شده‌اند گرچه برخی دیگر معتقدند که هنوز متصل است او و برای اینکه شایعات و حاشیه‌های دردسرسازی دامن آنها را نگیرد ترجیح داده‌اند کمتر در فضای عمومی با هم ظاهر شوند یا عکسی مشترک در اینستاگرام منتشر کنند.

از شایعات و واقعیت‌های طلاق چهره‌های مشهور سینما و تلویزیون

خاصه اینکه بر سر جدایی قبلی رامبد از سحر دولتشاهی حواشی زیادی به وجود آمد که حتی رامبد در مصاحبه‌ای نسبت به آن واکنش تندی نشان داد و گفت: ترجیح می‌دهم به عنوان یک رفتار مقاومتی در برابر این جنس از هیجان برای دانستن زندگی شخصی،‌ کاملا به حق در برابر همه اعلام کنم دوست ندارم درباره زندگی خصوص‌ام روی آنتن رسانه ملی حرف بزنم. اگر می‌خواستم حرف بزنم به جای خانه در خیابان زندگی می‌کردم. دوست ندارم کسی درباره زندگی خصوصی‌ام از من سوال بپرسد. زندگی خودم است مال خودم است.هدایت هاشمی و ازدواج مجدد

از شایعات و واقعیت‌های طلاق چهره‌های مشهور سینما و تلویزیون

در میان خبر و شایعات جدایی البته یک خبر وصل مجدد هم به گوش رسید و هدایت هاشمی که مدتی پیش از همسر بازیگرش نگار عابدی جدا شده بود ظاهراً با همسر جدیدش مهشید ناصری ازدواج کرده است.

از شایعات و واقعیت‌های طلاق چهره‌های مشهور سینما و تلویزیون

جدایی او از عابدی البته چندان با شایعه و یک کلاغ و چهل کلاغی همراه نبود و نگار عابدی به صراحت در مصاحبه‌ای گفته بود: وقتی دخترم هنوز به دبستان نرفته بود من و همسر سابقم،‌ هدایت هاشمی حس کردیم که مسیر زندگی‌مان را باید از هم جدا کنیم و به همین خاطر مدتی به اتفاق دخترم به منزل پدر و مادرم رفتم تا کارهای مربوط به جدایی انجام شود. حالا آنقدر عکس‌های مختلف هدایت و مهشید در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی منتشر شده که دیگر این خبر یک شایعه نیست. در واقع هدایت هاشمی با انتشار برخی از عکس‌های مشترک خود و همسرش،‌ ازدواج مجدد خود را رسانه‌ای و عمومی کرده است. حتی در میان این عکس‌ها، چندین عکس با حضور دختر هدایت که محصول ازدواج قبلی اوست دیده می‌شود. دختری که شباهت عجیبی هم به پدرش دارد.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 40
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:43 - 1395/06/02
یکی جلو رامبد جوان رو بگیره...رکورد گینس رو داره جا به جا میکنه
پاسخ ها
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۳
فکر کنم "راس" سریال فرندز رو الگوی خودش قرار داده :)))
Iran, Islamic Republic of
15:48 - 1395/06/02
شهاب خسینی به یه جا رسید خودشو گم کرد با این که ازش خوشم میاد ولی احساس میکنم زیر سرش بلند شده بود والا دختر به اون نازی پولداری که باعث ترقی پیشرفتش بود مگه میشه مگه داریم
پاسخ ها
پریسا
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
منظورت حمید گودرزیه
Iran, Islamic Republic of
18:58 - 1395/06/02
اینکه یه هنرمند زندگی عادی نداره به واسطه شغلش همیشه تو چشمه و عادی ترین کاراشم زیر نظر دارن خب طبیعیه. ولی واقعا بی انصافیه که بخوایم براشون شایعه درست کنیم و تهمت بزنیم اونا هم مثل ما انسانن و ممکنه که اشتباه کنن واقعا ظلمه که بخوایم همه فشارو رو اینا بیاریم
Iran, Islamic Republic of
19:09 - 1395/06/02
سهاب حسینی کجا بود بادقت بخونین
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1395/06/02
ربطی ب تتو نداره ترانه علیدوستی مدتهاست دیگ حلقه نمیندازه اصلا قبل از اینکه بره کن در صورتیکه من از وقتی 200 k بود دنبال کنندش بودم و هر کدوم از عکساشو قبل از این اواخر و جشن اختتامیه شهرزاد نگا کنی حلقه داره
در ضمن ب شهاب حسینی ربطی نداره
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1395/06/02
این هنرمندا همه میخوان برای این مردم فرهنگ سازی کنن. همیشه خودشون رو از مردم بالاتر میدونن. میخوان جامعه رو نجات بدن مردم رو ب راه راست هدایت کنن وای توانایی اداره ی زندگی خودشونم ندارن:)))))))
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1395/06/02
الان شهاب حسینی بدبخت چیکارس این وسط
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1395/06/02
خخخ بندة خدا دلش از شهاب حسینی پر بود چیکارش دارید
Iran, Islamic Republic of
00:16 - 1395/06/03
اوه چه خبره.... همش كه شد جدايي! پس كيا دارن با هم زندگي مي كنند؟؟!

ولي خانم فمنيست ديگه چرا؟؟؟!!! اون همه تفسير و قصه درباره عقايدش اخر رسيد به طلاق؟! اين الان شد هنر؟!!! به هرحال اميدواريم شايعه باشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۳
موصوع مطلب طلاقه هاننننی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۳
عزیزم ! مهربانو!!!!!طلاق به هزاران دلیل میتونه باشه و گاهی بهترین،سالمترین و عاقلانه ترین راهه-هم برای خود زن که تبدیل به فردی مثه شما نشه و هم برا فرزندان
Iran, Islamic Republic of
06:49 - 1395/06/03
ترانه علیدوستی یه جور دیگه تو ذهنا بود ولی بعد از اون جشنواره و اینا تغییر کرد یا شاید خودش رو نشون داد نمیدونم.ول اگه در مورد فمینیسم بخونین میفهمین واقعا کسی ک به فمینیسم معتقد باشه نمیتونه با مرردی زندگی کنه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۳
فمنیسم در مورد برابریه بابا -یکم بخونید --هر چرتی به ذهنشون میاد کامنت میکنن- البته قبول دارم فردی که معتقد به برابریه نمیتونه با مرد سنتی ایرانی زندگی کنه - چون اونا اکثرا زن خفه میخوان - چیزی که خیلی از زنهای ایرونی با افتخار بهش تن میدن
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1395/06/03
کاری به طلاقش ندارم ولی ترانه علیدوستی از چشمم افتاده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۳
وای وای چ مصیبتی!!!!!! حالا ترانه چکار کنه ؟حتما از ناراحتی دق میکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۳
این حرفو نزن ترانه بدون تو چه کنه ))))))))))):
Iran, Islamic Republic of
09:25 - 1395/06/03
مهربانو موافقم.خیلی تو توییترش اگه نگاه بندازین فیلسوفانه صحبت میکرد کتاسفانه اخرش دیدین چی شد.بیچاره بچش.امیدوارم هیچ زن و مردی از هم طلاق نگیرن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۳
خوش به حال بچش -چه مادر شجاع و مدرنی داره.
Iran, Islamic Republic of
12:32 - 1395/06/03
یه طرفدار اومده داره از ترانه طرفداری میکنه.باشه...ولی اولا که مرد ایرانی زن خفه کن نیست و اتفاقا بهتر از مرد بی غیرت شبه مدرنیسمه نه مدرنیسم.دوما فمینیسم فقط برابری نیس طرفدار جان نثار,فمینیسم حق میده که زن میتونه بچه سقط کنه و اصن فطرت زن رو نفی میکنه یکم کتاب بخونی خیلی خوبه,سوما طلاق بدترین حلاله هیچ وقت هم به نفع هیچکس نیس.مخصوصا زن.از نظراتت میشه فهمید که یه نفری با یه تفکر پوچ که خودتو تو جلد پوشالی شبه مدرنیسم گذاشتی.حتی تو اروپا هم این چرت و پرت و فمینیسم رو خیلیا قبول ندارن.
Iran, Islamic Republic of
12:34 - 1395/06/03
تف به اصطلاحات شجاع و مدرن اگر که معنیش از هم پاشیدن خانواده باشه.
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1395/06/03
بیچاره حمید گودرزی چ دلیلی بود اخه واسه طلاق..ترانه علیدوستی مزخرف شده خیلی
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1395/06/03
فمینیسم یکی از شاخه های بی دینیه دوست عزیزم.با یه سرچ ساده تو گوگل میفهمین.متشکر.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۳
برابری زن و مرد چیزیکه از شنیدنش در ذهن میاد، اصلا برای اینکه خیالتون رو راحت کنیم باید بریم یه اصطلاح دیگه پیدا اکنیم به جای فمینیسم که انقدر حاشیه بافی نکنید
Iran, Islamic Republic of
14:33 - 1395/06/03
«بخونین» و «قاصدک» اصل حرفو زدین دمتون گرم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۳
این پرنا و قاصدک و بخونین همه یکی اند ها.. خیلی عقده ای هستی.. خیال میکنی همه مثل خودت ابله اند؟ اخه به تو چه کی طلاق کرفته.. نترکی.. هاها
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1395/06/03
اخه به ما چه كى از كى طلاق گرفته يا كى زن كى شده
انها فقط هنر مندهاى هستند كه مى تؤنن با كارها شؤن سر ما را گرم كنن وبس نه الگو هستن نه رهبر ادم هستن وآدم هم ممكنه اشتباه كنه
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1395/06/03
عاشق اونیم ک گفته ی کم مطالعه کنید درباره ی فمنیسیم. هر چرت و پرتی رو کامنت نکنید . مشخصه خودت چه قدر مطالعه داری. برو 4 تا کتاب بخون عزیزم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۳
خودتی.. همه تو رو شناختن.. اینقدر عصبی شدی هزار تا کامنت میزاری.. چقدر بیکاری.. بیچاره...
Iran, Islamic Republic of
19:38 - 1395/06/03
با اون عزیزی که گفته ترانه بعد از جایزه کن شخصیتش عوض شده کاملا موافقم.البته نمیشه قضاوت کرد.ولی مردم این چیزها رو خوب میفهمن.ی معصومیتی تو چشمهای ترانه بود که بعد از کن دیگه نیست
Iran, Islamic Republic of
01:14 - 1395/06/04
خدمت اون دوست عزیزی که گفته برید مطالعه کتید. عزیزم حودت مشخصه خیلی مطالعه داری. ...
Iran, Islamic Republic of
01:34 - 1395/06/04
عزیزی ک داری جواب همه رو میدی. ب من هم عنایت داشتی تر و خدا انقدر حرص نخور میتونم صورت از عصبانیت قرمز شدتو از پشت کامنتت ببینم. شما از واژه های که استفاده کردی اعم از بیچاره و عقده ای تو کامنت جواب ب من و چرت و پرت و نترکی و این موضوعات تو کامنتای دیگ مشخصه که اصلا ی نفر نیستی ک داری جواب همه رو میدی عصبیم که اصلا نیستی حرصتم اصلا در نیومده;))) اینجا آدم ب کافر همه را ب کیش خود پندارد ایمان میاره.میدونم اینک ب کسی بگی مطالعه کن درد داره منم اول دردم گرف ولی بعدش شروع روند با سواد شدنم شد. شما هم انقدر در مقابل مطالعه مقاومت نکن. این نوع ادبیاتم برا طرفدار خانوم با شخصیتی مثل ترانه علیدوستی درست نیست. یکی از نظریه های نظریه پردازهای فمنیستو اینجا فرستادم ولی خیلی مورد دار بود مجله نچاپید دیگ ببشتر از این نمیتونم کمکت کنم; )))
United States
06:42 - 1395/06/04
فمينيست يعني كنار گذاشتن جنسيت تو تصميم گيري ها. يعني اگر دوست داري غذا بپز ولي به خاطر اين نپز كه خانمي. رشته دانشگاهيت رو اگه ميخواي معدن انتخاب كن و فكر نكن كه چون زني نميتوني ولي در عين حال ميگه به روحياتت رشته معدن نميخوره، خوب نرو اين رشته ولي فكر نكن چون زني نميتوني بري اين رشته. همين رو در مورد مرد ها ميگه. ميگه بعضي از. مردها دوست دارند تو خونه بمونند و كار خونه كنند، خوب چه اشكالي داره اگر خانم كار خونه رو دوست داره جاشون رو عوض كنند. كلا ميگه پيش داوري ها رو دور بريزيد و دوباره نقش ها رو براساس روحيات فردي تعريف كنيد و نه كليشه
در مورد سقط جنين هم كه دوستي گفتند، خوب بدن زن متعلق به خودشه و اين مادر هست كه تمام مسئوليت رو داره. البته بحث در اينجا نميگنجه ولي به نظرم هيچ كودكي دلش نميخواد جايي به دنيا بياد كه بهش خوش امد گفته نميشه. پس براي سلامت زنان تو اين زمينه بايد فعاليت كرد
Iran, Islamic Republic of
07:32 - 1395/06/04
اونی که زیر کامنت ها داره جواب میذاره چقدر بی ادب و عقده ایه!!! اگر تو نماد فمنیست هستی ...... ! میشه اون چهار تا کتابی که توصیه کردی دوستان بخونن معرفی کنی؟ کنجکاوم بدونم چی خوندی که به این درجه از کمالات! رسیدی
Iran, Islamic Republic of
14:51 - 1395/06/04
مشکل خانمهای ما اینه که با طرز فکر مدرن,با این تفکر که یه دختر حتما باید ازدواج کنه وهیچ راه دیگه ای هم نیست,میرن به زور با یه مرد سنتی ازدواج میکنن وتازه این اول ماجراست,یه خانم باتفکرات مدرن ویه آقا با تفکر سنتی,خوب معلومه نمیشه زندگی کرد,اصلا ربطی به هنرمند وغیرهنرمند نداره.برا خانمها دو راه وجود داره,یا ازدواج با یک مردسنتی که آخرش طلاق وجدایی ست, وراه دوم سعه صدر داشتن وبرا پیدا کردن مردی که مثل خودشون فکر کنه.
Iran, Islamic Republic of
19:17 - 1395/06/05
ممنونم از عزیزی که در مورد فمینیسم نوشته.امیدوارم اونایی که فکر میکنن فمینیسم فقط برابری زن و مرده این مطلب رو بخونه.
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1395/06/05
کی گفته زندگی با یه مرد سنتی اخرش جداییه؟ من نمیفهمم تو امارو اینا رو که دیگه قبول داری امار طلاق رو ک دیگه من ننوشتم.تو ادمای مدرن طلاق بیشتره.صد البته ک مدرنیته هم این چیزایی که تو میگی نیس.فکر کنم تو همون یه نفری ک از ترانه علیدوستی و فمینیسم دفاع میکردی. متاسفم برات تو فقط یه نفری.
Iran, Islamic Republic of
20:20 - 1395/06/05
از فحاشی هات معلومه چقدر مدرنی.
Iran, Islamic Republic of
00:48 - 1395/06/09
مرسی آمار طلاق
اینا مثلا الگوی مردمن 100%
یعنی هر کی اینارو الگو خودش کنه با سر رفته ته چاه
البته بعضیاشون نمونه کاملش آقای ر.ج
فکر کنم همه فهمیدین منظورم کیه؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج