گره كور در معمای 12 ساله گم​ شدن يک پسر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۳۷۵۶۸
۱۶ آذر ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۹
۷۶۷۵
خانواده عبدالمجيد ۱۷ ساله هنوز مثل روزهاي بهاري ۱۲ سال پيش كه پسرشان را ناگهاني از دست داده‌اند، نگران و با پريشاني همه جاي ايران را به دنبال يك نشان از پسرشان هستند.
روزنامه ایران: خانواده عبدالمجيد ۱۷ ساله هنوز مثل روزهاي بهاري ۱۲ سال پيش كه پسرشان را ناگهاني از دست داده‌اند، نگران و با پريشاني همه جاي ايران را به دنبال يك نشان از پسرشان هستند.

۱۲ سال از روزهاي گم شدن عبدالمجيد مي‌گذرد و با وجود اين پدر و مادرش با چهره پيش ساخته‌اي كه از گذر زمان بر وي در ذهنشان به تصوير كشيده‌اند، بيشتر روزها در شهر پرسه مي‌زنند و هر جا كه مي‌روند با دقت در چهره پسرهاي جوان، به دنبال يافتن آشناي خودشان هستند.

ماجراي گم شدن پسر جوان از وقتي آغاز شد كه وي تنها ۱۷ سال داشت و خانواده‌اش براي آينده تحصيلي‌اش برنامه‌هاي زيادي در ذهن داشتند. ۱۷ ارديبهشت ماه سال ۷۹ آخرين روزي بود كه عبدالمجيد در كنار خانواده‌اش سپري كرد و غروب آن روز براي هميشه درگير يك سرنوشت مرموز شد. آن روز شوم پسر ۱۷ ساله بعد از ۴۵ روز بستري بودن در بخش كودكان بيمارستان امام حسين(ع)، همراه با پدر به خانه عمه‌اش در مركز تهران رفت و بعد از چند دقيقه مثل هميشه شروع به بهانه‌گيري كرد. عبدالمجيد پسر پرخاشگر و بهانه‌جويي بود و روزهاي آخر به پيشنهاد يك دكتر معالج براي بررسي رفتارهايش در بيمارستان بستري شده بود. ۴۵ روز مدتي بود كه پزشك معالج پسر خانواده سعيدي برايش در نظر گرفته بود و با وجود اين با بازگشت از بيمارستان پسر ۱۷ ساله مثل هميشه بهانه‌گيري‌هايش را از سر گرفته بود.

 خستگي راه هنوز از تن پدر و پسر درنيامده بود كه عبدالمجيد به بهانه قدم زدن در پارك خواست از خانه خارج شود و حتي اين مهلت را هم به پدرش نداد كه وي را در اين كار همراهي كند. اما طولاني شدن اين قدم زدن، ترس را در دل خانواده سعيدي انداخت و باعث شد تا خيلي زود براي پيدا كردن پسرشان دست به كار شوند.


پدر عبدالمجيد كه هنوز بي‌تابي روزهاي نخست گم شدن پسرش را دارد، گفت: از وقتي عبدالمجيد از در خارج شد دلشوره عجيبي در من افتاد و مدام مي‌خواستم مانع از اين كار وي شوم. اما حال روحي او خيلي خوب نبود و به خودم اين نهيب را زدم كه زياد در اين جور كارهايش دخالت نكنم.

 قدم زدن يك ساعته پسرم تا پاسي از شب به طول كشيد و وقتي از وي خبري نشد با همراهي چند آشنا همه پارك و اطراف محل زندگي خواهرم را زيرورو كردم، اما هيچ اثري از پسرم نبود. سعيدي در ادامه گفت: وي هيچ اختلاف يا مشكلي در خانواده نداشت و به همين خاطر باورش برايم سخت بود كه عبدالمجيد ناگهان ناپديد شده باشد. وقتي از جست‌و‌جو در اطراف خانه و پارك نااميد شدم، شبانه به همه بيمارستان‌ها و كلانتري‌ها سر زدم، اما انگار پسرم از تهران محو شده بود.


خانواده پسر گمشده همان شب در كلانتري ۱۰۵ سنايي تشكيل پرونده دادند و با جديت پيگير پيدا كردن پسرشان بودند، اما تحقيقات وسيع مأموران به جايي نرسيد و باعث شد تا پرونده براي تكميل تحقيقات به اداره ۱۱ پليس آگاهي تهران فرستاده شود. كارآگاهان اين اداره براي يافتن يك سرنخ از معماي گم شدن پسر نوجوان، تحقيقات كاملي را در دستور كار خود قرار دادند و با اين وجود با گذشت چند ماه هيچ نشاني از پسر گمشده به دست نيامد.

 از روزهاي نخست تشكيل اين پرونده ۱۲ سال مي‌گذرد و با وجود ادامه داشتن تحقيقات و پيگيري هر ماهه خانواده سعيدي هنوز هيچ نشاني از عبدالمجيد در دست نيست. بنابراين گزارش، از كساني كه از سرنوشت مرموز عبدالمجيد سعيدي اطلاعاتي دارند، درخواست مي‌شود تا براي كمك به حل معماي اين پرونده با شماره۵۱۰۵۵۵۱۱ اداره يازدهم پليس آگاهي، تماس بگيرند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:02 - 1391/09/16
آخی.....چه بد..امیدوارم زنده باشه.
پاسخ ها
شیوا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۰
امیدوارم پیدا شه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:45 - 1391/09/18
سر منم اومده!گمشده خیلی بده...خدا نصیب هیچکس نکنه...وقتی یه عزیزی میمیره میدونی که کجاست ویه قبری داره بری بالاسرش اما وقتی عزیزی گم میشه همیشه چشم به راهی وفکر وزندگیت داغون میشه...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
کالابرد_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
استیل رگال_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر عارفی - فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
چوب و هنر _فوتر
شفا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر