پرسپولیس – میلان خواهرخوانده نشدند!
۳۷۶۲۲
۱۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۹
۳۳۲۴
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس برنامه های رویانیان در سفر به میلان را تشریح کرد
کاروان اعزامی باشگاه پرسپولیس به ایتالیا، بعد از 48 ساعت حضور در میلان بالاخره توانستند بخشی از برنامه هایی که پیش از این وعده داده بودند را عملی کنند.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: کاروان اعزامی باشگاه پرسپولیس به ایتالیا، بعد از 48 ساعت حضور در میلان بالاخره توانستند بخشی از برنامه هایی که پیش از این وعده داده بودند را عملی کنند.

آنها در دو روز اول حضورشان در ایتالیا فقط از چند کمپ تمرینی و یک شبکه تلویزیونی بازدید کرده بودند تا رسانه ها قرار ملاقات با مدیران بلندپایه باشگاه میلان را کنسل شده بدانند اما حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی این باشگاه در گفت و گو با تماشا تاکید می کندکه برنامه پرسپولیسی ها از روز اول همین بوده است: «قرار بود آقای رویانیان و تیم همراهشان همین کارها را انجام بدهند. بازی میلان و زنیت را از نزدیک ببینند و از چند کمپ هم بازدید کنند که این اتفاق افتاد. روز سه شنبه هم طبق برنامه ریزی که از قبل انجام شده بود، با آقایان بارسی و گالیانی دیدار و تمام برنامه های همکاری که از قبل روی آنها توافق شده بود، به انجام رسید.»

پرسپولیس – میلان خواهرخوانده نشدند!

قدوسی تاکید می کند که اصلا قرار نبوده که مدیرعامل پرسپولیس با همتایش در میلان دیدار داشته باشد: «از همان اول هم قرار ملاقات ها با آقای گالیانی تنظیم شده بود، نه آقای برلوسکنی. آنها همه کارهایشان روی حساب و کتاب است و مثل ما برنامه هایشان را عوض نمی کنند!»

مدیر روابط عمومی پرسپولیس برخلاف رویانیان که اعلام کرده بود پرسپولیس و میلان قرارداد خواهرخواندگی امضا می کنند، این موضوع را تکذیب می کند: «اصلا چنین قراری نبود و این اتفاق هم نخواهد افتاد اما تمام کارهای مشترکی که قبل از این سفر در سایت رسمی باشگاه منتشر شده بود، مو به مو اجرا و به سرانجام رسیده است.»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج