خانواده بانوی ایرانی در آرزوی روزهای زیباتر
۳۷۷۷۵
۲۵ آذر ۱۳۹۱ - ۱۵:۴۵
۴۳۸۸
نیاز فوری خانواده به کمک برای تامین ودیعه مسکن، جهت نقل مکان از محله ی نامساعد فعلی، و تامین کمک هزینه تحصیلی فرزندان خانواده می باشد.

برترین مجله اینترنتی ایران

برترین ها: هاجر مادری بود که زیر تیغ آفتاب، میان صفا و مروه می دوید تا برای لبان تشنه فرزندش، آبی فراهم کند. امروز نیز، هاجران زمان ما در پی سیر کردن فرزندان خود و برای یافتن سرپناهی برای آنان، هر روز در جامعه ما میان صفای درد و مروه ی رنج خویش، مادرانه می دوند.

جمعیت امداد دانشجویی – مردمی امام علی(ع) در آیین "صفای سعی" می کوشد توجه جامعه را به سوی مشکلات بی شمارِ زن سرپرست خانوار جلب نماید. بدین صورت که زائران خانه خدا را تشویق می کند با کاستن از برخی هزینه های غیرضروری در حین، و بعد از انجام حج، مبالغی را به حل گوشه ای از معضلات این مادران تنها و مظلوم، اختصاص دهند. علاوه بر زائران عزیز، از سایر مردم نیز دعوت می شود با حمایت از این مادران، حجی دیگرگونه را تجربه کنند.

بدین منظور تعدادی خانواده که به علت فوت، بیماری یا عدم صلاحیت پدر، توسط مادر خانواده سرپرستی می شوند شناسایی شده اند و نیازهای اساسی شان تعیین شده است.

یاری زنان سرپرست خانوار – خانواده بانوی ایرانی در آرزوی روزهای زیباتر
پدری نیست و شانه های مادر آخرین پناه کودکان خانوده است. اما چشم های فرزند هر بیننده ای را به یاری می خواند تا شاید ذره ای از سختی های شان کاسته شود.

در اینجا وضعیت یکی از این خانواده ها به اطلاع شما عزیزان می رسد:

این خانواده در محله ای معضل خیز زندگی می کنند. محله ای پر از معتاد و موادفروش. دختر جوان خانواده که دانشجوست، باید کار کند تا علاوه بر هزینه های دانشگاه، هزینه های درمان مادر بیمار و مخارج خانواده را نیز بپردازد. از سوی دیگر هر کس برای پیشنهاد ازدواج، قدم پیش می گذارد، با مشاهده وضعیت نامطلوب محله منصرف می شود.

به صورت خلاصه، نیازهای این خانواده را می توان به صورت زیر دسته بندی کرد:

نیاز فوری به ودیعه مسکن، جهت نقل مکان از محله ی نامساعد فعلی
نیاز به کمک هزینه تحصیلی
نیاز به بیمه برای اعضا خانواده
نیاز به تامین هزینه درمان برای مادر بیمار

برای یاری رساندن به این خانواده محترم، می توانید با شماره تلفن های 23051110 – 021 ،09303560054 و یا 09122903401 تماس حاصل فرمائید.

جمعیت امداد دانشجویی – مردمی امام علی(ع) از سال 1379 به صورت رسمی کار خود را با هدف کاهش معضلات اجتماعی آغاز کرد. کلیه فعالیت های این جمعیتِ مستقل، متکی به کمک های مردمی می باشد و تمامی اعضای آن را نیروهای داوطلب دانشجویی و مردمی تشکیل می دهند. شما می توانید در همه طرح ها، آیین ها و برنامه های این سازمان مردم نهاد به صورت مستقیم حضور یابید.

شماره روابط عمومی مرکزی جمعیت امام علی 23051110 می باشد، لطفا برای هرگونه اطلاعات بیشتر و یا هماهنگی برای کمک با این شماره تماس بگیرید.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج