فتح‌الله‌زاده: آماده جذب مجيدي هستيم
۳۷۸۰۴
۲۰ آذر ۱۳۹۱ - ۰۹:۲۳
۲۰۱۱
مديرعامل باشگاه استقلال گفت: بر اساس وعده‌مان با هواداران، آماده‌ايم تا مجيدي را در نيم فصل جذب کنيم.
سايت باشگاه استقلال: علي فتح‌الله‌زاده درباره جلسه روز شنبه که ميان وي و سرمربي تيم استقلال برگزار شد اظهار داشت: نشست بسيار خوبي را برگزار کرديم و درباره شرايط تيم در نيم فصل و برنامه‌هاي آينده صحبت کرديم. ضمن اينکه بحث فهرست بازيکنان تيم براي ادامه رقابت ها هم از موارد اصلي طرح شده در جلسه بود.

وي ادامه داد: هنوز فهرست بازيکناني که از تيم جدا مي شوند قطعي نيست و تصميم گرفته شد تا پس از مشخص شدن نفراتي که چه به عنوان بازيکن داخلي و چه بازيکن خارجي به استقلال ملحق مي شوند، درباره فهرست کلي تيم و بازيکناني که احتمالا جدا مي شوند تصميم گيري نهايي انجام شود.

مديرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به پرسشي درباره وضعيت فرهاد مجيدي و احتمال بازگشتش به جمع آبي‌پوشان در نيم فصل عنوان کرد: همانطور که از قبل به هواداران عزيز و ميليوني استقلال وعده داده بوديم هم من و هم سرمربي تيم، آمادگي پذيرش مجيدي را داريم و مقدمات لازم را براي تحقق اين مساله فراهم کرده ايم.

وي تاکيد کرد: در واقع باشگاه استقلال، مطابق قولي که به هوادارانش داده بود، با تمام وجود آماده جذب مجيدي است و هيچ مشکلي براي تحقق اين مهم وجود ندارد. اگر مجيدي تمايل به بازگشت به استقلال دارد اعلام آمادگي کند تا اقدامات بعدي در اين باره انجام شود و اين بازيکن ارزشمند در ادامه فصل به تيم کمک کند.

فتح‌الله‌زاده در پاسخ به اين پرسش که اگر مجيدي قصد خداحافظي از دنياي بازي را داشته باشد چه تصميمي گرفته مي شود گفت: در صورتيکه مجيدي قصد خداحافظي را داشته باشد، باز هم به او در اين راه کمک مي کنيم تا انشاالله خداحافظي با شکوهي به پاس سال‌ها حضورش در پيراهن آبي برپا شود.


انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:29 - 1391/09/20
باززززززززززززززززز هم چرخش 180 درجه ای امیر قلعه نویی از حرفهاش!!!!!!!!!!!!!!!!!
.
چه کنم که هنوز از پا ب توپ بودن فرهاد مجیدی سیر نشدم . کاری ب آخر و عاقبتش ندارم که خودش و سبک میکنه از اومدنش یا نه اما ای کاش که بیاد!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج