عجیب ترین شیوه قاچاق نفت +عکس
۳۷۸۹۷
۲۱ آذر ۱۳۹۱ - ۰۸:۳۷
۸۵۶۸
این شبکه به گونه ای طراحی شده بود که دور از چشم ماموران ایرانی و ترکیه ای و بدون نیاز به روش های سنتی، نفت و گازوییل را به شمدینلی منتقل می کرد.
تابناک: این شبکه به گونه ای طراحی شده بود که دور از چشم ماموران ایرانی و ترکیه ای و بدون نیاز به روش های سنتی، نفت و گازوییل را به شمدینلی منتقل می کرد.

در یکی از روستاهای منطقه مرزی شمدینلی در استان حکاری و در مرز ایران، نیروهای ویژه ژاندارمری به دنبال دریافت گزارش های مردمی، شبکه ای را کشف کردند که در نوع خود تاکنون بی سابقه بوده است.ماجرا از این قرار است که قاچاقچیان اهل روستای مرزی شمدینلی برای آن که دور از چشم ماموران مرزی ایران و ترکیه نفت و گازوییل ارزان وارد کنند، با استفاده از شلنگ و تانکر یک خط انتقال 3کیلومتری  ساخته و نفت و گازوییل را از ایران وارد این شبکه کرده و در روستای خود تخلیه می کردند.

 آنان چندین تانکر 5 هزار لیتری در مسیر شلنگ ها و در دل خاک جا سازی کرده و به این ترتیب امکان آن را به وجود آورده بودند که به طور شبانه روزی ده ها هزار لیتر سوخت قاچاق را به شمدینلی رسانده و با بهای گزاف به فروش برسانند.


گفتنی است مواد سوختی در ترکیه از قیمت بالایی برخوردار بوده و در حال حاضر بنزین در ترکیه با  بالاترین قیمت نسبت به دیگر کشورهای جهان به فروش می رسد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:1
UNITED ARAB EMIRATES
08:49 - 1391/09/21
اگه فقير نبودند دست به چنين كاري نمي زدند . فقر باعث خيلي خلاف ها مي شه اين يك نمونه كوچكشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:59 - 1391/09/21
احتياج نو آوري آورده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:19 - 1391/09/21
از قدیم می گویند که:
نیاز مادر اختراع است ، البته این ها خائن به مملکت هستند.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:47 - 1391/09/22
با سلام احتراما از سال 1370 بعد از ادغام نيروهاي كميته انقلاب اسلامي+شهرباني و ژاندرمري از نيروهاي مرزباني بنام نيروي انتظامي ياد ميكنند.براي مجلهاي مانند شما متاسفم كه جز سانسور به جزييات مطالب توجه نمي كنيد. اميدوارم به حرمت قلم اين متن را كامل منعكس بفرماييد.
پاسخ ها
میرگزان
UNITED STATES
۰۷:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۳
محموله توسط نیرووهای ترکیه کشف گردیده نه نیروی مرزبانای ایران پس می تواند موضوع صحیح باشد .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:34 - 1391/09/22
به اعتقاد بنده! بایستی با ایجاد امکانات رفاهی و فرصت های شغلی ، از جمله ایجاد کارخانه های تولیدی ، هم از بیکاری هموطنان مرزنشین ما جلوگیری بشه و هم جلوی فعالیت و نفوذ وهابیت در این مناطق جلوگیری بشه!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج