اعتراف ناموسی عمو به کشتن کودکان آبادانی
۳۷۹۰۷۱
۰۹ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۲
۷۹۷۰
معمای کشف استخوان های جسد 2 کودک خردسال آبادانی پس از یک ماه سکوت با اعترافات عموی کینه ای فاش شد.
رکنا: کد خبر: معمای کشف استخوان های جسد 2 کودک خردسال آبادانی پس از یک ماه سکوت با اعترافات عموی کینه ای فاش شد.

اوایل مردادماه سال جاری بود که ماموران پلیس آبادان در جریان ناپدید شدن 2 بچه در روستای حضرنبی قرار گرفتند و خیلی زود تیم ویژه ای برای ردیابی این دختر و پسرخردشال وارد عمل شدند.

ماموران در گام نخست از پدر 37 ساله این دو کودک شنیدند که آتنا 7 ساله و ابوالفضل 4 ساله برای بازی به منطقه قدمگاه رفته و اما دیگر به خانه بازنگشته اند.

در این مرحله ماموران پی بردند که پدر این دو کودک با پدربزرگ بچه ها به خاطر ازدواج دومش اختلاف داشته و احتمال دادند پدربزرگ این خانواده برای انتقام گیری از پسرش، نوه هایش را ربوده است و با این فرضیه پدربزرگ 55 ساله برای تحقیقات بیشتر دستگیر شد.

پدربزرگ خودش را بی گناه معرفی می کرد اما باگذشت 4 روز از ناپدید شدن بچه ها ماموران در تماس برادر این پدربزرگ با سناریوی هولناکی روبرو شدند.

ماموران به خانه پدربزرگ رفته و زمانیکه پای در حیاط این خانه گذاشتند با استخوان های 2 جسد که داخل پتویی پیچیده شده بود روبرو شدند.

زن اول پدربزرگ به ماموران گفت: ساعت 12 شب 20 مرداد ماه بود که پسر هوویم را که بیماری ذهنی دارد برای بردن به سرویس بهداشتی به داخل حیاط آوردم و با این پتوی خاکی و خون آلود که داخل حوضچه کوچک محل شست و شو روبرو شدم.

تحقیقات ابتدایی نشان از آن داشت که روی اجساد آهک ریخته شده و به همین خاطر قابل شناسایی نبودند که در این مرحله استخوان ها برای آزمایش های DNA به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات از پدربزرگ خانواده به صورت ویژه آغاز شد.

پدربزرگ وقتی شنید استخوان های نوه هایش درحیاط خانه اش پیدا شده گفت: من با پسرم اختلاف داشتم ولی هیچ وقت به نوه هایم آزاری نرساندم و نمی دانم چه کسی دست به این جنایت زده و چرا با این نقشه قصد دارد مرا گناهکار معرفی کند.

کارآگاهان پلیس آبادان تجسس های پلیسی را بار دیگر از محل ناپدید شدن 2 کودک آغاز کردند و به سرنخ های جدیدی رسیدند که عموی بچه ها را مظنون اصلی این پرونده نشان می داد.

عموی 34 ساله که سعید نام دارد تحت بازجویی های پلیسی قرار گرفت و این در حالی بود که از همان روز نخست که بچه ها ناپدید شده بودند وی درکنار ماموران به دنبال بچه های برادرش می گشت و در تحقیقات پلیسی نیز سعی داشت ماموران را گمراه کند اما وقتی در بازداشت پلیس به تناقض گویی پرداخت مجبور با افشاگری شد و با گذشت یک ماه از این معمای پلیسی لب به اعتراف گشود.

سعید به ماموران گفت: چندی پیش با پدرم بر سر ازدواج دومش اختلاف پیدا کردم و پس از آن نیز پی به راز سیاهی بردم و به خاطر اختلافات ناموسی با برادرم به فکر انتقام گیری افتادم و تصمیم به قتل برادرزاده هایم گرفتم.

وی افزود: روز حادثه آتنا و ابوالفضل را به بهانه نشان دادن جوجه گنجشک ها به سمت نی زارها کشاندم و ابتدا آتنا را در رودخانه خفه کردم و سپس ابوالضل را خفه کردم و با کندن زمین اجساد را در کنار رودخانه خاک کردم و پس از ماجرای مفقود شدن برادرزاده هایم برای رد گم کنی از همان لحظه های ابتدایی به دنبال 2 کودک گمشده گشتم.

این عموی کینه ای ادامه داد: روی جسدهای آهک ریخته بودم و چند روز پس از قتل برای سرکشی به محل دفن جسدها رفتم که دیدم حیوانات درنده اجساد را از خاک بیرون کشیدند و تنها استخوان های برادرزاده هایم سالم مانده بودند و وقتی دیدم پدرم به عنوان مظنون در بازداشت پلیس است تصمیم به انتقام گیری از پدرم افتادم.

استخوان ها را داخل پتویی پیچیدم و در تاریکی شبانه استخوان را داخل حیاط خانه پدرم رها کردم و سعی داشتم با این صحنه سازی پدرم را قاتل معرفی کنم که پس از یک ماه نقش پردازی دستم رو شد.

بنا به این گزارش، بازپرس پرونده برای تحقیقات بیشتر دستور داد تا این عموی کینه ای در اختیار ماموران پلیس آگاهی آبادان قرار گیرد و صبح روز دوشنبه 8 شهریور ماه بازسازی صحنه قتل در محل جنایت صورت گرفت.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 36
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1395/06/09
بقول یکی از دوستان جمله خوبی نوشته بود همچنین آدمهایی را جایی در قفس بزارند وبلیط بفروشند بعد از یک سال به درک واصل شون کنند
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1395/06/09
کسی که به دو بچه معصوم رحم نکنه اعدام با چوبه دار یه لطف،باید زجر کش بشه
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1395/06/09
اینا دیگه چه قومی هستن کشتن دو طفل بیگناه
Iran, Islamic Republic of
11:12 - 1395/06/09
خدا لعنت کنه این عمو سنگدل مرگ بر این عمو قاتل لطفا سری اعدامش کنید یا بدینش تحویل داعش
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1395/06/09
آقا رامین خوب گفت بدینش داعش
Iran, Islamic Republic of
12:20 - 1395/06/09
لعنت خدا بر كسي كه به بچه بي گناه رحم نمي كند. آخه بي وجدان بچه ها چه گناهي داشتند كه آنها را كشتي واقعا" به تو ميگن مرد؟
Iran, Islamic Republic of
12:32 - 1395/06/09
اصلا نمیدونم چی بگم زبونم بند اومد بخدا،،فقط نمیدونم خدا از خلق همچین حیواناتی میخواست چی رو ب ما ثابت کنه؟؟؟ هر چی گشتم کلمه ای ک لایق این ادم حیوون صف پیدا نکردم،،واقعا حیفه حتی ب اینا بگیم حیوون چون ب شعور حیوانات توهین کردیم و حتی حیوونا هم همچین کاری نمیکنن ک بعضی از این اشغالا انجام میدن،،این رو نباید اعدام کنن باید ب بدترین شکل ب درک بفرستنش،،وووو،از برترینها عاجزانه خواهش میکنم همچین خبرای رو اصلا پخش نکن و عذابمون نده لطفا
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1395/06/09
قابل توجه کسانی که تو خبر قبلی نظر داده بودن پدربزرگه رو اعدام کنید
Iran, Islamic Republic of
14:45 - 1395/06/09
داعش هم هیچوقت این افراد رو نمیکشه چون این عمو رو استاد خودش میدونه
Iran, Islamic Republic of
15:04 - 1395/06/09
دوستان واقعا انسانیت را زیر سوال می برنند این گرک صفتان..مانده ام داریم کجا می رویم..واقعا کجا
Iran, Islamic Republic of
15:24 - 1395/06/09
خدا لعنتش کنه اول 7ساله رو کشته چون اون یکی چهار ساله بوده میدونسته کوچولوتره و دیگه اصلا کاری از دستش بر نمیادد
خدااااااااا !!!!چطوری میتونی ببینی
چرا دیدی و دستاشو فلج نکردی وقتی داشت دوتا طفل رو خفه میکرد
الهی خیر نبینی
اشکمو در آوردی ظالم کثیف پست فطرت
نمیتونم بهت بگم حیوان اخه حیف حیوان
Iran, Islamic Republic of
15:29 - 1395/06/09
مسولین محترم تورخدا اعدامش نکنید آخه اعدام یه لطفه براش اونو بیاندازید توی اتش بسوزونید
اخه قلب خواننده هایی چون من آتیش گرفت و داره میسوزه از خوندن همچین خبری
التماستون میکنم همچین اخباری رو درج نکنید .
من که تا چند وقت روحیه ام خراب شد با خوندن همچین خبری
Iran, Islamic Republic of
16:34 - 1395/06/09
خیییییلی بی ...این جورادماایناانگهای جامعن ادم چطوری میتوته بچه ی 4 .5ساله روخفه کنه بکشه اونم برادرزادت اینارونبایداعدام کرد بایه زجرکششون کنن واسه درس عبرت
Iran, Islamic Republic of
16:56 - 1395/06/09
خداوند لعنتش کند این عمو سنگدل را
Iran, Islamic Republic of
17:17 - 1395/06/09
عموی بی غیرت باید فوری اعدام شود
Iran, Islamic Republic of
20:21 - 1395/06/09
واقعاخاک عالم توسرت بی غیرت من بابات میشناختم مردخوبی بودچقدراین چندوقت ک تواین کاربی شرمانه راکردی من فحش بهش دادم واقعاشرف نداری ابروهرچه عرب بردی منانسبت بهشون بی اعتمادکردی بارفیقام قطع رابطه کردم ا زبرادرت خواهش میکنم توی حیوان صفتا اسم برادری روت برداره سگ درنده صدات کنه مثل سگ گوشت بدنت ببرهتا سقط بشی حیف نان دونه دویست وپنجات ومان کوفت میکنی فضای پاک پلیس اگاهی هم بانفس نجست خراب میکنی بی همکس امیدوارم زجراین دنیا کشیدی خاکت نکنن خاک پاک ابادانه حیفه به نظرم بندازنت توچاه فاضلاب اونم تواسراییل ک شبیه خودتن هزارباربیفتی توبشکه داغ غیربی غیرت
Iran, Islamic Republic of
20:48 - 1395/06/09
قطعاً همه خوانندگان محترم سایت از خواندن این خبر قلبشون از حرکت سفاکانه این ناعمو جریحه دارن اما چاره جز تقاضای اشد مجازات ازدستمان کاری ساخته نیست، ضمناً سلام به غنچه عزیز و محترم لطفاً دوستان را از نظرات مفید خود دریغ نفرما و منتظر نظر شریف سرکار هستیم، میرزا
Iran, Islamic Republic of
22:18 - 1395/06/09
چه میکنیم ما ایرانیا! براستی به چه دلیل این همه خشونت.بکجا داریم میریم. چرا کسی ریشه ی این همه جرم جنایت و پیدا نمیکنه.چرا فقط باید مجازات اعدام و قصاص و حبس باید صورت مسأله رو پاک کنه بخدا ماهم کوتاهی میکنیم
Iran, Islamic Republic of
23:38 - 1395/06/09
لطفا به اینا نگین حیوون .توهین به حیوانات میشه .اونا برا کینه هم جنس خودشون را نمی کشند
United States
04:57 - 1395/06/10
چرخه جرم رو ميبينيد تو رو خدا! پدر بزرگه ١٥ سالگي پسر دار شده و چند تا هم زن گرفته. براي بچه هاش پدري نكرد و همين جور تا بالاخره بچه ها قرباني شدند.
....
Iran, Islamic Republic of
09:11 - 1395/06/10
ادم سرش درد میگیره ..هیچ مجازاتی تواین دنیا نمیتونه برای چنین ادمی کافی باشه ..واقعا تاسف باره
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1395/06/10
... بی شرف باید ذجر کشش کنن
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1395/06/10
وای ..وای ..وای ...وای...بگو پس فطرت اگر زنت خرابکاری کرده زنت بکشتی نه طفلان معصوم بی گناه را...برادرت بکشتی بچه های بــــــــی گناه را..ایشاالله بزودی سرت با لای چوبه داره قبرت ه هم باید آتیش بگیره آبروی خوت خانوادت هم رفت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
خسته نباشی !!!! راه حل دادن ایشون.....در ضمن زبان جدید اختراع کردیا
Iran, Islamic Republic of
17:02 - 1395/06/10
این عمو نبوده عمو نما بوده
Iran, Islamic Republic of
19:33 - 1395/06/10
بازهم یک قتل و بازهم یک زن ناقص العقل دیگر مثل بقیه زنها پشت این ماجرا خدا تمام زنان امروزی رو لعنت کنه اینها زن نیستند شیطانند ......حیوان هم اینقدر بی ذات نیست زنهارو باید جمعشون کرد و همشون رو آتیش زد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
با این نظرت کاملا مشخصه کی ناقص العقله...........
Iran, Islamic Republic of
03:17 - 1395/06/11
من شنیدم پدر این بچه ها رو توی خونه اش غل ‌و زنجیر کردند چون میخواد خودشو آتیش بزنه...مادر بچه ها هم آواره ی کوچه و خیابون ها شده..خدا بهشون صبر بده و قاتل رو لعنت کنه
Iran, Islamic Republic of
03:21 - 1395/06/11
... خوب و بد بودن ربطی به جنسیت خاصی نداره.در هر دو جنسیت خوب و بد وجود داره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج